Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Zsámbék

V meste Zsámbék (Maďarsko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Zsámbék

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Zsámbék

Zsámbéki vendégház

9,1

Zsámbéki vendégház

Ubytovanie (Penzión) Zsámbéki vendégház. Situated in Zsámbék, Zsámbéki vendégház features a garden. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Zsámbéki vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szépia Bio and Art Hotel

7,7

Szépia Bio and Art Hotel

Ubytovanie (Hotel) Szépia Bio and Art Hotel. Hotel Szépia Bio & Art je prvý a jediný 4-hviezdičkový hotel v meste Zsámbék. Ubytovanie Szépia Bio and Art Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Three-Bedroom Apartment in Zsambek

Three-Bedroom Apartment in Zsambek

Ubytovanie (Apartmán) Three-Bedroom Apartment in Zsambek. Three-Bedroom Apartment in Zsambek is situated in Zsámbék and offers barbecue facilities. Ubytovanie Three-Bedroom Apartment in Zsambek sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 204 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Zsámbék

Mesto Zsámbék sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Zsámbék.