Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Žumberk

V meste Žumberk (Česká republika) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Žumberk

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Žumberk

Penzion Žumberk

9,4

Penzion Žumberk

Ubytovanie (Penzión) Penzion Žumberk. Penzión Žumberk sa nachádza severne od Novohradských hôr a ponúka pestro zdobené izby s výhľadom na hory. Ubytovanie Penzion Žumberk sa nachádza v meste Žumberk (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Žumberk má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzion Žumberk momentálne evidujeme 140 recenzií.

Penzion Marie - Žumberk

8,8

Penzion Marie - Žumberk

Ubytovanie (Penzión) Penzion Marie - Žumberk. Located in the small Czech village of Žumberk and providing a handy starting point for hikes and cycling tours, the Penzion Marie includes a non-smoking... Ubytovanie Penzion Marie - Žumberk sa nachádza v meste Žumberk (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Marie - Žumberk má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Penzion Marie - Žumberk momentálne evidujeme 109 recenzií.

Apartment Zumberk with Private Heated Pool

Apartment Zumberk with Private Heated Pool

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zumberk with Private Heated Pool. Set in Žumberk, this apartment features a barbecue with seating area, private swimming pool and private garden. Ubytovanie Apartment Zumberk with Private Heated Pool sa nachádza v meste Žumberk (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 123 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Apartment Zumberk with Private Heated Pool nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

UBYTOVÁNÍ POD JILMEM

UBYTOVÁNÍ POD JILMEM

Ubytovanie (Hostinec) UBYTOVÁNÍ POD JILMEM. Boasting a garden, UBYTOVÁNÍ POD JILMEM is situated in Žumberk. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie UBYTOVÁNÍ POD JILMEM sa nachádza v meste Žumberk (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Žumberk

Mesto Žumberk sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Žumberk.