Hľadať
Ubytovanie
Zážitkový zľavový pobyt Maďarsko: Eger len 400 m od termálov v Hoteli Unicornis *** s polpenziou, vínom k večeri + vstup do kúpeľov sa pravdepodobne vypredal, alebo skončila platnosť ponuky. Skúste overiť dostupnosť, prípadne nájsť iný pobyt.
Maďarsko: Eger len 400 m od termálov v Hoteli Unicornis *** s polpenziou, vínom k večeri + vstup do kúpeľov
27.01.2025 - 17.04.2025
Hotel Unicornis ***, Hibay Károly utca 2., Eger 3300, info@hotelunicornis.hu
-
Zobraziť mapu
Zážitkový zľavový pobyt Maďarsko: Eger len 400 m od termálov v Hoteli Unicornis *** s polpenziou, vínom k večeri + vstup do kúpeľov z kategórie Pobyty ponúkame za skvelú cenu 165 EUR v zľave 0%.
Zľava na zážitkový pobyt Maďarsko: Eger len 400 m od termálov v Hoteli Unicornis *** s polpenziou, vínom k večeri + vstup do kúpeľov
Pravidelne pre vás hľadáme nové zľavy na pobyty z kategórie Pobyty b>. Neutrácajte zbytočne peniaze a ušetrite s nami. V našej ponuke zlacnených pobytov nájdete pobyt Maďarsko: Eger len 400 m od termálov v Hoteli Unicornis *** s polpenziou, vínom k večeri + vstup do kúpeľov, ktorý ponúkame za jedinečnú a bezkonkurenčnú cenu 165 EUR. Zľavu na pobyt môžete využiť na adrese: Hotel Unicornis ***, Hibay Károly utca 2., Eger 3300, info@hotelunicornis.hu.
V cene ponuky
Ubytovanie:
- Ubytovanie pre dve osoby v dvojlôžkovej izbe v podkroví v Hoteli Unicornis ***
Strava:
- Polpenzia počas celej doby pobytu pre dvoch
- Raňajky formou bufetu
- Večere formou bufetu + neobmedzená konzumácia rozlievaného vína
Služby:
- Káva Nespresso a čaj pre dvoch
- Čaj v ottoman stane pre dvoch
- Celodenná vstupenka do termálnych kúpeľov Eger (Egri Termál és Strandfürdő) pre dvoch
- Poukaz v hodnote 500 Ft/osoba na obed v reštaurácii Unicornis
- Poukaz v hodnote 500 Ft/fľaša na vína Unicornis Vére a Unicornis Csillaga
- Pohárik vína + 10 % zľava vo vinárstve Hagymási Winery
- Zapožičanie županov a uterákov
- Trezor na recepcii
- WiFi zadarmo