Hľadať
Ubytovanie
Zážitkový zľavový pobyt Vysoké Taury: Ferienhotel Alber *** s wellness, zľavovou kartou a zapožičaním turistického vybavenia sa pravdepodobne vypredal, alebo skončila platnosť ponuky. Skúste overiť dostupnosť, prípadne nájsť iný pobyt.
Vysoké Taury: Ferienhotel Alber *** s wellness, zľavovou kartou a zapožičaním turistického vybavenia
15.08.2022 - 01.10.2024
Ferienhotel Alber ***, Arnoldstraße 26, Mallnitz 9822, info@ferienhotel-alber.at
-
Zobraziť mapu
Zážitkový zľavový pobyt Vysoké Taury: Ferienhotel Alber *** s wellness, zľavovou kartou a zapožičaním turistického vybavenia z kategórie Pobyty ponúkame za skvelú cenu 218 EUR v zľave 35%.
Zľava na zážitkový pobyt Vysoké Taury: Ferienhotel Alber *** s wellness, zľavovou kartou a zapožičaním turistického vybavenia
Pravidelne pre vás hľadáme nové zľavy na pobyty z kategórie Pobyty b>. Neutrácajte zbytočne peniaze a ušetrite s nami. V našej ponuke zlacnených pobytov nájdete pobyt Vysoké Taury: Ferienhotel Alber *** s wellness, zľavovou kartou a zapožičaním turistického vybavenia, ktorý ponúkame za jedinečnú a bezkonkurenčnú cenu 218 EUR. Zľavu na pobyt môžete využiť na adrese: Ferienhotel Alber ***, Arnoldstraße 26, Mallnitz 9822, info@ferienhotel-alber.at.
V cene ponuky
Ubytovanie:
- Ubytovanie pre dve osoby v dvojlôžkovej izbe Tauernhof vo Ferienhoteli Alber ***
Strava:
- Rozšírená polpenzia počas celej doby pobytu pre dvoch
- Raňajky formou bufetu
- Popoludňajšia desiata
- Večere formou štvorchodového menu, 1x týždenne galavečera formou bufetu
Služby:
- Welcome drink pre dvoch
- Neobmedzený vstup do wellness centra pre dvoch
- Fínska, bylinková a parná sauna. infra kabína, vírivka, fitness centrum
- 1x nočný výlet s pochodňou a vareným vínom (len v zime)
- Zapožičanie snežníc a Nordic Walking palíc (len v zime)
- Karta národného parku Korutánsko (len v lete)
- Zapožičanie turistického vybavenia (len v lete)
- Batohy, turistické topánky, trekingové palice, fľaše s vodou, pláštenky, merače srdcovej frekvencie
- Stolný tenis
- Detská herňa
- Parkovanie a WiFi zadarmo