Hľadať

Ubytovanie

Alpine apartments Marcella Apartmány

16a Breznica, 4274 Žirovnica, Slovinsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Alpine apartments Marcella. Ubytovanie Alpine Apartments Marcella so záhradou sa nachádza v obci Žirovnica v regióne Gorenjska. Ubytovanie Alpine apartments Marcella sa nachádza v meste Žirovnica (Slovinsko - Gorenjska).

Popis ubytovania Alpine apartments Marcella

Najbližšie letisko je Letisko Jože Pučnika Ľubľana, ktoré je od ubytovania Alpine apatments Marcella vzdialené 29 km. Ubytovanie Alpine Apartments Marcella so záhradou sa nachádza v obci Žirovnica v regióne Gorenjska. Apartmán je vzdialený 5 km od mesta Bled a hostia môžu využívať súkromné parkovisko na mieste a bezplatné Wi-Fi. K vybaveniu patrí aj posteľná bielizeň, uteráky a satelitná TV s plochou obrazovkou. Apartmán má 4 spálne, 2 kúpeľne, jedálenský priestor, kompletne vybavenú kuchyňu a terasu s výhľadom do záhrady. Mesto Ľubľana je vzdialené 47 km a rakúska obec Velden am Wörthersee sa nachádza 26 km od apartmánu.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Domáce zvieratá povolené

Iná ubytovanie v meste Žirovnica

Fine Stay Apartments

9,8

Fine Stay Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Fine Stay Apartments. Enjoying a quiet location 10 km from Bled Lake, Fine Stay Apartments is surrounded by nature and greenery. Ubytovanie Fine Stay Apartments sa nachádza v meste Žirovnica (Slovinsko - Gorenjska).

Lusht'n apartma

9,7

Lusht'n apartma

Ubytovanie (Apartmán) Lusht'n apartma. Lusht'n apartma is located in Žirovnica and offers a terrace. Ubytovanie Lusht'n apartma sa nachádza v meste Žirovnica (Slovinsko - Gorenjska).

Guest House Pr' Čut

9,7

Guest House Pr' Čut

Ubytovanie (Apartmán) Guest House Pr' Čut. Počitniška Hiška Pr' Čut is set in Breznica, 2 km from Žirovnica. Ubytovanie Guest House Pr' Čut sa nachádza v meste Žirovnica (Slovinsko - Gorenjska).

Apartment Marjetka

9,7

Apartment Marjetka

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marjetka. Located in Žirovnica in the Gorenjska region, Apartment Marjetka has a balcony and garden views. Ubytovanie Apartment Marjetka sa nachádza v meste Žirovnica (Slovinsko - Gorenjska).

Old Farm House Breg

9,5

Old Farm House Breg

Ubytovanie (Apartmány) Old Farm House Breg. Situated in Žirovnica, 3 km from Bled, Old Farm House Breg features a garden and free WiFi. Ubytovanie Old Farm House Breg sa nachádza v meste Žirovnica (Slovinsko - Gorenjska).

Apartments Ribnikar

9,4

Apartments Ribnikar

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Ribnikar. Apartments Ribnikar is located in Žirovnica and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartments Ribnikar sa nachádza v meste Žirovnica (Slovinsko - Gorenjska).

Brunarica Sova-Chalet Owl

9,3

Brunarica Sova-Chalet Owl

Ubytovanie (Chata v prírode) Brunarica Sova-Chalet Owl. Located in Žirovnica in the Gorenjska region, Brunarica Sova-Chalet Owl provides accommodation with free private parking. Ubytovanie Brunarica Sova-Chalet Owl sa nachádza v meste Žirovnica (Slovinsko - Gorenjska).

Mateja House

9,1

Mateja House

Ubytovanie (Apartmány) Mateja House. Set in Rodine, 45 km from Velden am Wörthersee, Mateja House offers free bikes and free WiFi. Ubytovanie Mateja House sa nachádza v meste Žirovnica (Slovinsko - Gorenjska).

Comfortable Farmhouse Breg

9,1

Comfortable Farmhouse Breg

Ubytovanie (Apartmány) Comfortable Farmhouse Breg. Situated in Žirovnica, 35 km from Kranjska Gora, Comfortable Farmhouse Breg features a garden and free WiFi. Ubytovanie Comfortable Farmhouse Breg sa nachádza v meste Žirovnica (Slovinsko - Gorenjska).

Guesthouse Osvald

8

Guesthouse Osvald

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Osvald. Penzión Guesthouse Osvald sa nachádza v obci Žirovnica a ponúka hosťom reštauráciu, bar, spoločný salónik a záhradu. Ubytovanie Guesthouse Osvald sa nachádza v meste Žirovnica (Slovinsko - Gorenjska).

Apartma Pristov

Apartma Pristov

Ubytovanie (Apartmán) Apartma Pristov. Situated in Žirovnica, Apartma Pristov features accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie Apartma Pristov sa nachádza v meste Žirovnica (Slovinsko - Gorenjska).

Apartment Ajdna

Apartment Ajdna

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ajdna. Featuring accommodation with a patio, Apartment Ajdna / Whole flat in a house close to Bled is located in Žirovnica. Ubytovanie Apartment Ajdna sa nachádza v meste Žirovnica (Slovinsko - Gorenjska).

Funky soul studio

Funky soul studio

Ubytovanie (Apartmán) Funky soul studio. Situated in Žirovnica in the Gorenjska region, Funky soul studio has a garden. The air-conditioned accommodation is 46 km from Velden am Wörthersee. Ubytovanie Funky soul studio sa nachádza v meste Žirovnica (Slovinsko - Gorenjska).

Honey apartments

Honey apartments

Ubytovanie (Apartmány) Honey apartments. Located in Žirovnica, 5 km from Bled, Honey apartments provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Honey apartments sa nachádza v meste Žirovnica (Slovinsko - Gorenjska).

Stol Apartments

Stol Apartments

Ubytovanie (Apartmán) Stol Apartments. Stol Apartments is situated in Žirovnica and offers a garden and a terrace. Guests have access to free WiFi. Ubytovanie Stol Apartments sa nachádza v meste Žirovnica (Slovinsko - Gorenjska).