Hľadať

Ubytovanie

Andrišov dom penzion Hotel

Tvarožná 24, 059 71 Tvarožná, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Hotel) Andrišov dom penzion. Ubytovacie zariadenie Andrišov dom penzion sa nachádza v obci Tvarožná a ponúka reštauráciu, bar a terasu. Ubytovanie Andrišov dom penzion sa nachádza v meste Tvarožná (Slovensko - Prešovský kraj).

Popis ubytovania Andrišov dom penzion

Mesto Zakopané je od ubytovania vzdialené 45 km a obec Białka Tatrzanska 43 km. Ubytovacie zariadenie Andrišov dom penzion sa nachádza v obci Tvarožná a ponúka reštauráciu, bar a terasu. Každá izba je zariadená šatníkovou skriňou a vybavená TV. Letisko Poprad-Tatry, ktoré je k ubytovaniu najbližšie, sa nachádza vo vzdialenosti 17 km. Za príplatok je možné zabezpečiť parkovanie na súkromnom parkovisku.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Bar

Iná ubytovanie v meste Tvarožná

Privat Janka

9,2

Privat Janka

Ubytovanie (Apartmány) Privat Janka. Apartmány Privát Janka vám ponúkajú tenisový kurt, záhradné jazierko s možnosťou chytať ryby, výbavu na grilovanie, detské ihrisko, ihrisko na bedminton a... Ubytovanie Privat Janka sa nachádza v meste Tvarožná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Privat Janka má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmány Privat Janka momentálne evidujeme 45 recenzií.

Guest House Andrišov Dom

8,8

Guest House Andrišov Dom

Ubytovanie (Penzión) Guest House Andrišov Dom. Penzión Andrišov Dom sa nachádza v Tvarožnej a ponúka ubytovanie s terasou a spoločenskou miestnosťou. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Guest House Andrišov Dom sa nachádza v meste Tvarožná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Guest House Andrišov Dom má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Guest House Andrišov Dom momentálne evidujeme 43 recenzií.