Hľadať

Ubytovanie

apartman Bernat Apartmán

Ruttkayovská 4, 038 61 Vrútky, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) apartman Bernat. Ubytovacie zariadenie apartman Bernat sa nachádza vo Vrútkach v Žilinskom kraji a ponúka balkón, výhľad do záhrady a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie apartman Bernat sa nachádza v meste Vrútky (Slovensko - Žilinský kraj).

Popis ubytovania apartman Bernat

V tomto apartmáne sú k dispozícii 2 spálne, kuchyňa s umývačkou riadu a mikrovlnnou rúrou, TV s plochou obrazovkou, priestor na posedenie a 1 kúpeľňa s vaňou. Bojnice sú od neho vzdialené 45 km. Ubytovacie zariadenie apartman Bernat sa nachádza vo Vrútkach v Žilinskom kraji a ponúka balkón, výhľad do záhrady a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie je vzdialené 46 km od Banskej Bystrice a 17 km od Žiliny. Apartmán ponúka aj terasu. Nechýbajú v ňom ani uteráky a posteľná bielizeň. Po dni strávenom pešou turistikou, lyžovaním alebo cyklistikou môžu hostia oddychovať v záhrade alebo spoločenskej miestnosti.

Iná ubytovanie v meste Vrútky

Penzión Marco Polo

8,5

Penzión Marco Polo

Ubytovanie (Penzión) Penzión Marco Polo. Penzión Marco Polo sa nachádza vo Vrútkach. Ponúka bezplatné bicykle, záhradu, bar, spoločenskú miestnosť, bezplatné Wi-Fi, terasu a reštauráciu. Ubytovanie Penzión Marco Polo sa nachádza v meste Vrútky (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzión Marco Polo má celkové hodnotenie 8,5. Pre Penzión Penzión Marco Polo momentálne evidujeme 198 recenzií.

Penzión Koras

8

Penzión Koras

Ubytovanie (Penzión) Penzión Koras. Penzión Koras sa nachádza vo Vrútkach, 50 metrov od rieky Turiec. Ubytovanie Penzión Koras sa nachádza v meste Vrútky (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzión Koras má celkové hodnotenie 8. Pre Penzión Penzión Koras momentálne evidujeme 215 recenzií.

Penzion Burra

7,6

Penzion Burra

Ubytovanie (Penzión) Penzion Burra. Penzión Burra sa nachádza v centre mesta Vrútky a ponúka zábavné centrum Burra, kasíno, pohostinstvo a internetovú kaviareň. Ubytovanie Penzion Burra sa nachádza v meste Vrútky (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzion Burra má celkové hodnotenie 7,6. Pre Penzión Penzion Burra momentálne evidujeme 277 recenzií.

Chata Pierko

Chata Pierko

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Pierko. Chata Pierko sa nachádza v obci Vrútky, 47 km od Bešeňovej. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Súčasťou chaty je aj terasa. Ubytovanie Chata Pierko sa nachádza v meste Vrútky (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Chata v prírode Chata Pierko nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chata Anka

Chata Anka

Ubytovanie (Horská chata) Chata Anka. Chata Anka sa nachádza vo Vrútkach. Naskytá sa z nej výhľad do záhrady a na mesto. Ubytovanie Chata Anka sa nachádza v meste Vrútky (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Horská chata Chata Anka nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Julianin Dvor

Julianin Dvor

Ubytovanie (Penzión) Julianin Dvor. Julianin Dvor features a bar and a garden in Vrútky. Free WiFi is at guests' disposal. At the guest house, each room includes a wardrobe. Ubytovanie Julianin Dvor sa nachádza v meste Vrútky (Slovensko - Žilinský kraj).

Domček pod Martinskými hoľami

Domček pod Martinskými hoľami

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Domček pod Martinskými hoľami. Domček pod Martinskými hoľami is located in Vrútky. The property is 17 km from Žilina and free private parking is provided. Ubytovanie Domček pod Martinskými hoľami sa nachádza v meste Vrútky (Slovensko - Žilinský kraj).

Deluxe Suite Apartment

Deluxe Suite Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Deluxe Suite Apartment. Ubytovacie zariadenie Deluxe Suite Apartment sa nachádza vo Vrútkach a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Deluxe Suite Apartment sa nachádza v meste Vrútky (Slovensko - Žilinský kraj).

Julianin Dvor - Vrútky

Julianin Dvor - Vrútky

Ubytovanie (Penzión) Julianin Dvor - Vrútky. Boasting a bar and a garden, Julianin Dvor - Vrútky is set in Vrútky. Free WiFi is included. At the guest house, rooms come with a wardrobe. Ubytovanie Julianin Dvor - Vrútky sa nachádza v meste Vrútky (Slovensko - Žilinský kraj).

Ubytovňa DOMOVINA

Ubytovňa DOMOVINA

Ubytovanie (Hostel) Ubytovňa DOMOVINA. Ubytovňa DOMOVINA sa nachádza vo Vrútkach a ponúka spoločný salónik, záhradu a bezplatné Wi-Fi. Za príplatok je k dispozícii súkromné parkovisko. Ubytovanie Ubytovňa DOMOVINA sa nachádza v meste Vrútky (Slovensko - Žilinský kraj).