Hľadať

Ubytovanie

Apartmán FERO Apartmán

25 Kostolná, 053 61 Spišské Vlachy, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán FERO. Apartmán FERO is situated in Spišské Vlachy. The property features city views and is 33 km from Prešov. Ubytovanie Apartmán FERO sa nachádza v meste Spišské Vlachy (Slovensko - Košický kraj).

Popis ubytovania Apartmán FERO

The property features city views and is 33 km from Prešov. Towels and bed linen are available. Košice is 42 km from the apartment, while Vysoké Tatry is 47 km from the property. The nearest airport is Poprad-Tatry Airport, 43 km from Apartmán FERO. Apartmán FERO is situated in Spišské Vlachy. The apartment has 1 bedroom, a flat-screen TV with satellite channels, an equipped kitchenette with a microwave and a fridge, and 1 bathroom with a shower.

Iná ubytovanie v meste Spišské Vlachy

Chata Zahura

10

Chata Zahura

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Chata Zahura. Chata Zahura sa nachádza v Spišských Vlachoch a ponúka spoločenskú miestnosť, záhradu a terasu. Ubytovanie Chata Zahura sa nachádza v meste Spišské Vlachy (Slovensko - Košický kraj).

Ubytovanie na Spisi

9,2

Ubytovanie na Spisi

Ubytovanie (Apartmán) Ubytovanie na Spisi. Ubytovanie na Spisi sa nachádza v meste Spišské Vlachy. Tatranská Lomnica je vzdialená 45 km. Ubytovanie Ubytovanie na Spisi sa nachádza v meste Spišské Vlachy (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Ubytovanie na Spisi má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmán Ubytovanie na Spisi momentálne evidujeme 29 recenzií.

Ladislav

Ladislav

Ubytovanie (Apartmány) Ladislav. Ubytovanie Ladislav sa nachádza v Spišských Vlachoch v Košickom kraji. Ponúka ubytovanie s balkónom. Ubytovanie Ladislav sa nachádza v meste Spišské Vlachy (Slovensko - Košický kraj). Pre Apartmány Ladislav nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovania Spišské Vlachy

Ubytovania Spišské Vlachy

Ubytovanie (Penzión) Ubytovania Spišské Vlachy. Penzión Ubytovania Spišské Vlachy sa nachádza v obci Spišské Vlachy. Všetky izby sú vybavené TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie Ubytovania Spišské Vlachy sa nachádza v meste Spišské Vlachy (Slovensko - Košický kraj). Pre Penzión Ubytovania Spišské Vlachy nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.