Hľadať

Ubytovanie

Apartman kuckóval Apartmán

8623 Balatonföldvár, 53 Szigligeti utca, Maďarsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) Apartman kuckóval. Featuring garden views, Apartman kuckóval provides accommodation with a balcony and a kettle, around 1.3 km from Balatonföldvár port. Ubytovanie Apartman kuckóval sa nachádza v meste Balatonföldvár (Maďarsko - Somogy).

Popis ubytovania Apartman kuckóval

This property offers access to a patio, free private parking and free WiFi. The nearest airport is Hévíz–Balaton Airport, 59 km from the apartment. 3 km from Balatonföldvár port. The apartment is equipped with 2 separate bedrooms and includes a kitchen with a microwave, fridge and dining area. Featuring garden views, Apartman kuckóval provides accommodation with a balcony and a kettle, around 1.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Domáce zvieratá povolené
  • Bezplatné parkovisko
  • Bezplatné Wi- Fi

Iná ubytovanie v meste Balatonföldvár

ZAWIA APARTMAN

9,9

ZAWIA APARTMAN

Ubytovanie (Apartmán) ZAWIA APARTMAN. Set in Balatonföldvár, just 1 km from Balatonföldvár port, ZAWIA APARTMAN offers beachfront accommodation with a restaurant, a garden and free WiFi. Ubytovanie ZAWIA APARTMAN sa nachádza v meste Balatonföldvár (Maďarsko - Somogy).

Greentó Apartman

9,7

Greentó Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Greentó Apartman. Situated in Balatonföldvár in the Somogy region, Greentó Apartman has a terrace. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytovanie Greentó Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

B11

9,7

B11

Ubytovanie (Bed and breakfast) B11. Located in Balatonföldvár, near Balatonföldvár port, B11 features free WiFi, and guests can enjoy a shared lounge and a garden. Ubytovanie B11 sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Millenove Apartman Balatonföldvár

9,6

Millenove Apartman Balatonföldvár

Ubytovanie (Apartmán) Millenove Apartman Balatonföldvár. Situated in Balatonföldvár, within 1 km of Balatonföldvár port, Millenove Apartman Balatonföldvár offers accommodation with free WiFi, air conditioning and... Ubytovanie Millenove Apartman Balatonföldvár sa nachádza v meste Balatonföldvár (Maďarsko - Somogy).

Nett apartman

9,6

Nett apartman

Ubytovanie (Apartmán) Nett apartman. Boasting lake views, Nett apartman features accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge and a garden, around 600 metres from... Ubytovanie Nett apartman sa nachádza v meste Balatonföldvár (Maďarsko - Somogy).

Vajtai Ház

9,5

Vajtai Ház

Ubytovanie (Apartmán) Vajtai Ház. Vajtai Ház is located in Balatonföldvár, only 450 metres from the beach at Balaton Lake, and it offers self-catered accommodation, an outdoor pool, a... Ubytovanie Vajtai Ház sa nachádza v meste Balatonföldvár (Maďarsko - Somogy).

Kiss Apartman Juventus

9,3

Kiss Apartman Juventus

Ubytovanie (Apartmán) Kiss Apartman Juventus. Kiss Apartman Juventus is located in Balatonföldvár. Ubytovanie Kiss Apartman Juventus sa nachádza v meste Balatonföldvár (Maďarsko - Somogy).

Csillag-lak Balatonföldvár

9,3

Csillag-lak Balatonföldvár

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Csillag-lak Balatonföldvár. Offering a seasonal outdoor swimming pool and a shared lounge, Csillag-lak Balatonföldvár is set in Balatonföldvár, 1.2 km from Balatonföldvár port. Ubytovanie Csillag-lak Balatonföldvár sa nachádza v meste Balatonföldvár (Maďarsko - Somogy).

Balaton Apartman

9,2

Balaton Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Balaton Apartman. Boasting garden views, Balaton Apartman features accommodation with a garden and a terrace, around 800 metres from Balatonföldvár port. Ubytovanie Balaton Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Sommer Panzió

9,2

Sommer Panzió

Ubytovanie (Penzión) Sommer Panzió. Ubytovacie zariadenie Sommer Panzió sa nachádza v mestečku Balatonföldvár, 400 metrov od brehu Balatonu. Ubytovanie Sommer Panzió sa nachádza v meste Balatonföldvár (Maďarsko - Somogy).

Balatonföldvár Centrum Apartmanok

9,2

Balatonföldvár Centrum Apartmanok

Ubytovanie (Apartmány) Balatonföldvár Centrum Apartmanok. Offering a restaurant and barbecue facilities, Balatonföldvár Centrum Apartmanok is set in Balatonföldvár, not far from Balatonföldvár port. Ubytovanie Balatonföldvár Centrum Apartmanok sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Tamás Apartman

9,2

Tamás Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Tamás Apartman. Klimatizovaný apartmán Tamás s terasou sa nachádza 600 metrov od prístavu v Balatonföldvári. Ubytovanie Tamás Apartman sa nachádza v meste Balatonföldvár (Maďarsko - Somogy).

Emőke ház (UBS153)

9,2

Emőke ház (UBS153)

Ubytovanie (Apartmán) Emőke ház (UBS153). Emőke ház (UBS153) is set in Balatonföldvár and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Emőke ház (UBS153) sa nachádza v meste Balatonföldvár (Maďarsko - Somogy).

Balaton Vendégház

9,1

Balaton Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Balaton Vendégház. Balaton Vendégház sa nachádza v meste Balatonföldvár, 1 km od brehu jazera Balaton. Ubytovanie Balaton Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Holp Panzio

9,1

Holp Panzio

Ubytovanie (Penzión) Holp Panzio. Penzión Holp Panzio sa nachádza v meste Balatonföldvár, len pár krokov od brehu jazera Balaton. Ubytovanie Holp Panzio sa nachádza v meste Balatonföldvár (Maďarsko - Somogy).

Casa Mimoza apartman Balatonföldvár

9

Casa Mimoza apartman Balatonföldvár

Ubytovanie (Apartmán) Casa Mimoza apartman Balatonföldvár. Located in Balatonföldvár in the Somogy region, Casa Mimoza apartman Balatonföldvár features a garden. Ubytovanie Casa Mimoza apartman Balatonföldvár sa nachádza v meste Balatonföldvár (Maďarsko - Somogy).

Magaspart Panzió

9

Magaspart Panzió

Ubytovanie (Hotel) Magaspart Panzió. Penzión Magaspart ponúka ubytovanie v priestranných izbách s výhľadom do záhrady. Ubytovanie Magaspart Panzió sa nachádza v meste Balatonföldvár (Maďarsko - Somogy).

BFDAMJ8

8,9

BFDAMJ8

Ubytovanie (Apartmán) BFDAMJ8. Situated in Balatonföldvár in the Somogy region, BFDAMJ8 has a balcony and city views. Ubytovanie BFDAMJ8 sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Hotel Jogar

8,8

Hotel Jogar

Ubytovanie (Hotel) Hotel Jogar. Tento hotel sa nachádza v centre mesta Balatonföldvár a ponúka reštauráciu so sviežou záhradnou terasou a grilovacími párty v lete. Ubytovanie Hotel Jogar sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Villa Dorottya

8,7

Villa Dorottya

Ubytovanie (Hotel) Villa Dorottya. Vila Dorottya sa nachádza hneď pri železničnej stanici Balatonföldvár, uprostred záhrady s tienistými stromami a vonkajším bazénom. Ubytovanie Villa Dorottya sa nachádza v meste Balatonföldvár (Maďarsko - Somogy).

BF Hotel

8,7

BF Hotel

Ubytovanie (Hotel) BF Hotel. Hotel BF sa nachádza len pár krokov od jazera Balaton a 300 metrov od železničnej stanice v meste Balatonföldvár a svojim hosťom ponúka ubytovanie so... Ubytovanie BF Hotel sa nachádza v meste Balatonföldvár (Maďarsko - Somogy).

Páros faház

8,7

Páros faház

Ubytovanie (Apartmán) Páros faház. Boasting free bikes, a seasonal outdoor swimming pool, and a garden, Páros faház offers accommodation in Balatonföldvár with free WiFi and pool views. Ubytovanie Páros faház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Főnix Hotel

8,6

Főnix Hotel

Ubytovanie (Hotel) Főnix Hotel. Táto elegantná budova spája štýl, pohodlie a výsadné postavenie a predstavuje ideálne miesto pre odpočinok a výlety. Ubytovanie Főnix Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Mátyás&Illés nyaraló

8,6

Mátyás&Illés nyaraló

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Mátyás&Illés nyaraló. Boasting a terrace, Mátyás&Illés nyaraló provides accommodation in Balatonföldvár with free WiFi and garden views. Ubytovanie Mátyás&Illés nyaraló sa nachádza v meste Balatonföldvár (Maďarsko - Somogy).

Liget apartman

8,6

Liget apartman

Ubytovanie (Apartmán) Liget apartman. Situated just 1.8 km from Balatonföldvár port, Liget apartman features accommodation in Balatonföldvár with access to a shared lounge, a garden, as well as... Ubytovanie Liget apartman sa nachádza v meste Balatonföldvár (Maďarsko - Somogy).

Emília Apartment

8,6

Emília Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Emília Apartment. Apartmán Emília ponúka ubytovanie v meste Balatonföldvár, 1,2 km od prístavu Balatonföldvár. K dispozícii je vám balkón. Ubytovanie Emília Apartment sa nachádza v meste Balatonföldvár (Maďarsko - Somogy).

Anikó Apartmanház

8,5

Anikó Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Anikó Apartmanház. Ubytovacie zariadenie Anikó Apartmanház sa nachádza v meste Balatonföldvár. Hosťom ponúka bazén, gril, záhradu, bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady. Ubytovanie Anikó Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Hotel Del Porto

8,5

Hotel Del Porto

Ubytovanie (Hotel) Hotel Del Porto. Featuring a private outdoor pool, Hotel del Porto is situated in a park in the centre of the elegant resort of Balatonföldvár, 100 meters away from the... Ubytovanie Hotel Del Porto sa nachádza v meste Balatonföldvár (Maďarsko - Somogy).

PSZ Hotel Beach Földvár

8,3

PSZ Hotel Beach Földvár

Ubytovanie (Hotel) PSZ Hotel Beach Földvár. Ubytovacie zariadenie PSZ Hotel Beach sa nachádza v meste Balatonföldvár, 700 metrov od prístavu Balatonföldvár. Ubytovanie PSZ Hotel Beach Földvár sa nachádza v meste Balatonföldvár (Maďarsko - Somogy).

Pergola Panzió

8,3

Pergola Panzió

Ubytovanie (Penzión) Pergola Panzió. Penzión Pergola zrenovovaný v roku 2013 sa nachádza v mestečku Balatonföldvár pri jazere Balaton a okrem ubytovania ponúka saunu a množstvo outdoorových... Ubytovanie Pergola Panzió sa nachádza v meste Balatonföldvár (Maďarsko - Somogy).

Ádám Apartman

8,2

Ádám Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Ádám Apartman. Boasting garden views, Ádám Apartman features accommodation with a balcony and a kettle, around 600 metres from Balatonföldvár port. Ubytovanie Ádám Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Hotel Jonathan

8,1

Hotel Jonathan

Ubytovanie (Hotel) Hotel Jonathan. Hotel Jonathan sa nachádza v meste Balatonföldvár, 400 metrov od pláže na brehu Balatonu. Ubytovanie Hotel Jonathan sa nachádza v meste Balatonföldvár (Maďarsko - Somogy).

Neptun apartman

8,1

Neptun apartman

Ubytovanie (Apartmán) Neptun apartman. Featuring pool views, Neptun apartman provides accommodation with a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool and a bar, around 700 metres from... Ubytovanie Neptun apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Hársfa Vendégház

8

Hársfa Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Hársfa Vendégház. Situated in Balatonföldvár in the Somogy region, Hársfa Vendégház features a balcony. Ubytovanie Hársfa Vendégház sa nachádza v meste Balatonföldvár (Maďarsko - Somogy).

Livia Apartman

7,9

Livia Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Livia Apartman. Located in Balatonföldvár, Livia Apartman provides free WiFi, and guests can enjoy a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge and a garden. Ubytovanie Livia Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Hotel Anna Villa

7,9

Hotel Anna Villa

Ubytovanie (Hotel) Hotel Anna Villa. Tento hotel v centre mesta Balatonföldvár sídli v storočnej budove, 50 metrov od jazera Balaton. Ubytovanie Hotel Anna Villa sa nachádza v meste Balatonföldvár (Maďarsko - Somogy).

Nyitrai Apartmanok

7,8

Nyitrai Apartmanok

Ubytovanie (Apartmány) Nyitrai Apartmanok. Apartmány Nyitrai sa nachádzajú v meste Balatonföldvár, 1,1 km od prístavu Balatonföldvár. Ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a záhradu. Ubytovanie Nyitrai Apartmanok sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Bendegúz Villa

7,8

Bendegúz Villa

Ubytovanie (Bed and breakfast) Bendegúz Villa. Ubytovanie Bendegúz Villa sa nachádza v meste Balatonföldvár. Ponúka bezplatné Wi-Fi, bezplatnú požičovňu bicyklov, záhradu a spoločenská miestnosť. Ubytovanie Bendegúz Villa sa nachádza v meste Balatonföldvár (Maďarsko - Somogy).

Villa-Negra Retro Panzió

7,8

Villa-Negra Retro Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Villa-Negra Retro Panzió. Boasting garden views, Villa-Negra Retro Panzió features accommodation with a restaurant, a bar and a shared lounge, around 700 metres from Balatonföldvár... Ubytovanie Villa-Negra Retro Panzió sa nachádza v meste Balatonföldvár (Maďarsko - Somogy).

Marika Ház

7,7

Marika Ház

Ubytovanie (Privát) Marika Ház. Situated in Balatonföldvár, Marika Ház provides accommodation with air conditioning and access to a garden. The homestay offers a terrace. Ubytovanie Marika Ház sa nachádza v meste Balatonföldvár (Maďarsko - Somogy).

Juventus by Mundo Balaton

7,5

Juventus by Mundo Balaton

Ubytovanie (Apartmány) Juventus by Mundo Balaton. Ubytovacie zariadenie Juventus by Mundo Balaton sa nachádza v meste Balatonföldvár v Šomodskej župe, neďaleko miestneho prístavu. Ubytovanie Juventus by Mundo Balaton sa nachádza v meste Balatonföldvár (Maďarsko - Somogy).

Aqua Hotel

7

Aqua Hotel

Ubytovanie (Hotel) Aqua Hotel. Hotel Aqua sa nachádza v meste Balatonföldvár. Ponúka vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo verejných priestoroch. Ubytovanie Aqua Hotel sa nachádza v meste Balatonföldvár (Maďarsko - Somogy).

Kuckó apartman

7

Kuckó apartman

Ubytovanie (Apartmán) Kuckó apartman. Featuring garden views, Kuckó apartman offers accommodation with a garden and a balcony, around 1.8 km from Balatonföldvár port. Ubytovanie Kuckó apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Kiss Villa

6,7

Kiss Villa

Ubytovanie (Penzión) Kiss Villa. Penzión Kiss Villa sa nachádza len 500 metrov od pláže pri jazere Balaton a ponúka vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo verejných priestoroch,... Ubytovanie Kiss Villa sa nachádza v meste Balatonföldvár (Maďarsko - Somogy).

AMRI Apartman

AMRI Apartman

Ubytovanie (Apartmán) AMRI Apartman. Set in Balatonföldvár, 500 metres from Balatonföldvár port, AMRI Apartman offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie AMRI Apartman sa nachádza v meste Balatonföldvár (Maďarsko - Somogy).