Hľadať

Ubytovanie

apartmán MONYA Apartmán

37 Partizánska, 039 01 Turčianske Teplice, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) apartmán MONYA. Apartmán MONYA sa nachádza v Turčianskych Tepliciach v Žilinskom kraji a ponúka ubytovanie s balkónom a výhľadom do záhrady. Ubytovanie apartmán MONYA sa nachádza v meste Turčianske Teplice (Slovensko - Žilinský kraj).

Popis ubytovania apartmán MONYA

V okolí sa môžete venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a cyklistika. K vybaveniu patrí satelitná TV s plochou obrazovkou. V apartmáne sú k dispozícii aj uteráky a posteľná bielizeň. Najbližšie letisko, Letisko Piešťany, je od ubytovania apartmán MONYA vzdialené 80 km. Pri apartmáne môžete parkovať na bezplatnom súkromnom parkovisku. Tento apartmán má 2 spálne, jedálenský priestor a kuchyňu s umývačkou riadu a mikrovlnnou rúrou. Banská Bystrica je od ubytovania vzdialená 25 km a Žilina sa nachádza vo vzdialenosti 42 km. Apartmán MONYA sa nachádza v Turčianskych Tepliciach v Žilinskom kraji a ponúka ubytovanie s balkónom a výhľadom do záhrady. Na mieste môžete využívať úschovňu lyží.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Kúpeľné a wellness centrum
  • Bezplatné Wi- Fi
  • Bezplatné parkovisko
  • Domáce zvieratá povolené
  • Rodinné izby

Iná ubytovanie v meste Turčianske Teplice

Vila Familia

9,8

Vila Familia

Ubytovanie (Apartmány) Vila Familia. Vila Familia sa nachádza v Turčianskych Tepliciach, 39 km od Banskej Bystrice a ponúka sezónny vonkajší bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Vila Familia sa nachádza v meste Turčianske Teplice (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmány u Galandu

9,7

Apartmány u Galandu

Ubytovanie (Vidiecky dom) Apartmány u Galandu. Apartmány u Galandu sa nachádzajú v Turčianskych Tepliciach, 39 km od Banskej Bystrice a ponúkajú záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmány u Galandu sa nachádza v meste Turčianske Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartmány u Galandu má celkové hodnotenie 9,7. Pre Vidiecky dom Apartmány u Galandu momentálne evidujeme 80 recenzií.

Privat Velvet

9,6

Privat Velvet

Ubytovanie (Vidiecky dom) Privat Velvet. Privát Velvet sa nachádza v pokojnej časti Turčianskych Teplíc, neďaleko aquaparku. Ubytovanie Privat Velvet sa nachádza v meste Turčianske Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Privat Velvet má celkové hodnotenie 9,6. Pre Vidiecky dom Privat Velvet momentálne evidujeme 108 recenzií.

Markado

9,5

Markado

Ubytovanie (Vidiecky dom) Markado. Markado je samostatne stojaci dovolenkový dom so záhradou. Ubytovanie Markado sa nachádza v meste Turčianske Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Markado má celkové hodnotenie 9,5. Pre Vidiecky dom Markado momentálne evidujeme 19 recenzií.

Royal Palace

9,4

Royal Palace

Ubytovanie (Hotel) Royal Palace. Royal Palace bol rekonštruovaný v roku 2017 a ponúka luxusné ubytovanie v centre kúpeľného mesta Turčianske Teplice, hneď pri parku. Ubytovanie Royal Palace sa nachádza v meste Turčianske Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Royal Palace má celkové hodnotenie 9,4. Pre Hotel Royal Palace momentálne evidujeme 59 recenzií.

Holiday Home Turčianske Teplice-Háj

9,4

Holiday Home Turčianske Teplice-Háj

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Turčianske Teplice-Háj. Tento dovolenkový dom sa nachádza v Turčianskych Tepliciach a ponúka ubytovanie v súkromí a s možnosťou grilovania na mieste. Ubytovanie Holiday Home Turčianske Teplice-Háj sa nachádza v meste Turčianske Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Holiday Home Turčianske Teplice-Háj má celkové hodnotenie 9,4. Pre Dovolenkový dom Holiday Home Turčianske Teplice-Háj momentálne evidujeme 19 recenzií.

Ubytovanie Naďka

9,4

Ubytovanie Naďka

Ubytovanie (Privát) Ubytovanie Naďka. Ubytovanie Naďka sa nachádza v kúpeľnom mestečku Turčianske Teplice, len 5 minút chôdze od kúpeľov a aquaparku Turčianske Teplice. Ubytovanie Ubytovanie Naďka sa nachádza v meste Turčianske Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Ubytovanie Naďka má celkové hodnotenie 9,4. Pre Privát Ubytovanie Naďka momentálne evidujeme 218 recenzií.

Penzion Anesis

9,4

Penzion Anesis

Ubytovanie (Penzión) Penzion Anesis. Penzión Anesis sa nachádza v tichej štvrti kúpeľného mesta Turčianske Teplice, len pár krokov od termálnych kúpeľov. Ubytovanie Penzion Anesis sa nachádza v meste Turčianske Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzion Anesis má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzion Anesis momentálne evidujeme 55 recenzií.

Ubytovanie v súkromí

9,3

Ubytovanie v súkromí

Ubytovanie (Apartmán) Ubytovanie v súkromí. Ubytovanie v súkromí sa nachádza sa v centre Turčianskych Teplíc v žilinskom kraji a ponúka záhradu. Dostupné je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Ubytovanie v súkromí sa nachádza v meste Turčianske Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Ubytovanie v súkromí má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Ubytovanie v súkromí momentálne evidujeme 30 recenzií.

Studia Anesis

9,2

Studia Anesis

Ubytovanie (Penzión) Studia Anesis. Štúdiá Anesis sa nachádzajú v tichej štvrti kúpeľného mesta Turčianske Teplice, len pár krokov od termálnych kúpeľov. Ubytovanie Studia Anesis sa nachádza v meste Turčianske Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Studia Anesis má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Studia Anesis momentálne evidujeme 161 recenzií.

Dom V Zahrade

9,2

Dom V Zahrade

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Dom V Zahrade. Dom V Záhrade sa môže pochváliť sezónnym vonkajším bazénom, záhradou a spoločenskou miestnosťou. Ubytovanie Dom V Zahrade sa nachádza v meste Turčianske Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Dom V Zahrade má celkové hodnotenie 9,2. Pre Dovolenkový dom Dom V Zahrade momentálne evidujeme 32 recenzií.

Chata 23

9,2

Chata 23

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata 23. Chata 23 sa nachádza na úpätí Národného parku Nízke Tatry, v malebnej časti obce Čremošné a len 4 km od kúpeľného mestečka Turčianske Teplice. Ubytovanie Chata 23 sa nachádza v meste Turčianske Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chata 23 má celkové hodnotenie 9,2. Pre Chata v prírode Chata 23 momentálne evidujeme 5 recenzií.

Apartmán v Háji - Jache dom

9,2

Apartmán v Háji - Jache dom

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán v Háji - Jache dom. Apartmán V Háji - Jache dom sa nachádza v pokojnej lokalite obce Háj, 3 km od Turčianskych Teplíc. Ubytovanie Apartmán v Háji - Jache dom sa nachádza v meste Turčianske Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartmán v Háji - Jache dom má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmán Apartmán v Háji - Jache dom momentálne evidujeme 34 recenzií.

Chateau Diva

9,2

Chateau Diva

Ubytovanie (Vily) Chateau Diva. Apartmány Chateau Diva sa nachádzajú v historickej budove z 18. storočia v Turčianskych Tepliciach, len 3 minúty jazdy autom od kúpeľov a aquaparku. Ubytovanie Chateau Diva sa nachádza v meste Turčianske Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chateau Diva má celkové hodnotenie 9,2. Pre Vily Chateau Diva momentálne evidujeme 179 recenzií.

Guest House Frizzante

9,2

Guest House Frizzante

Ubytovanie (Penzión) Guest House Frizzante. Penzión Frizzante s výhľadom na hory sa nachádza v Turčianskych Tepliciach, 24 km od Martina. Ubytovanie Guest House Frizzante sa nachádza v meste Turčianske Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Guest House Frizzante má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Guest House Frizzante momentálne evidujeme 538 recenzií.

Apartmán Adrianka

9

Apartmán Adrianka

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Adrianka. Apartmán Adrianka sa nachádza v Turčianskych Tepliciach a ponúka záhradu a gril. Ubytovanie Apartmán Adrianka sa nachádza v meste Turčianske Teplice (Slovensko - Žilinský kraj).

Penzion Panda

8,9

Penzion Panda

Ubytovanie (Penzión) Penzion Panda. Penzión Panda sa nachádza v pokojnej lokalite Turčianskych Teplíc, 100 metrov od kúpeľov a aquaparku. Ubytovanie Penzion Panda sa nachádza v meste Turčianske Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzion Panda má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Penzion Panda momentálne evidujeme 121 recenzií.

Penzion Solna Jaskyna

8,8

Penzion Solna Jaskyna

Ubytovanie (Penzión) Penzion Solna Jaskyna. Penzión Soľná jaskyňa má centrálnu polohu v Turčianskych Tepliciach, iba 200 metrov od verejných minerálnych prameňov, kúpeľov a akvaparku. Ubytovanie Penzion Solna Jaskyna sa nachádza v meste Turčianske Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzion Solna Jaskyna má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Penzion Solna Jaskyna momentálne evidujeme 107 recenzií.

Furmanský dvor

8,7

Furmanský dvor

Ubytovanie (Privát) Furmanský dvor. Ubytovanie Furmanský dvor sa nachádza v Turčianskych Tepliciach a ponúka ubytovacie jednotky s bezplatným Wi-Fi a priestorom na posedenie. Ubytovanie Furmanský dvor sa nachádza v meste Turčianske Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Furmanský dvor má celkové hodnotenie 8,7. Pre Privát Furmanský dvor momentálne evidujeme 52 recenzií.

Ubytovanie na súkromí

8,5

Ubytovanie na súkromí

Ubytovanie (Privát) Ubytovanie na súkromí. Toto ubytovacie zariadenie s možnosťou ubytovania s domácim zvieraťom sa nachádza v Turčianskych Tepliciach a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet... Ubytovanie Ubytovanie na súkromí sa nachádza v meste Turčianske Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Ubytovanie na súkromí má celkové hodnotenie 8,5. Pre Privát Ubytovanie na súkromí momentálne evidujeme 70 recenzií.

Hotel Rezident

8,5

Hotel Rezident

Ubytovanie (Hotel) Hotel Rezident. Trojhviezdičkový hotel Rezident sa nachádza v Turčianskych Tepliciach. Ubytovanie Hotel Rezident sa nachádza v meste Turčianske Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Hotel Rezident má celkové hodnotenie 8,5. Pre Hotel Hotel Rezident momentálne evidujeme 33 recenzií.

Ubytovanie V Súkromi

8,3

Ubytovanie V Súkromi

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie V Súkromi. Ubytovanie V Súkromi sa nachádza v obci Turčiansky Michal, 2 km od Turčianskych Teplíc a 21 km od Martina. Ubytovanie Ubytovanie V Súkromi sa nachádza v meste Turčianske Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Ubytovanie V Súkromi má celkové hodnotenie 8,3. Pre Penzión Ubytovanie V Súkromi momentálne evidujeme 26 recenzií.

Penzión Pod orechom

8,3

Penzión Pod orechom

Ubytovanie (Penzión) Penzión Pod orechom. Penzión Pod orechom sa nachádza v Turčianskych Tepliciach a ponúka reštauráciu, bar, spoločenskú miestnosť a záhradu. Ubytovanie Penzión Pod orechom sa nachádza v meste Turčianske Teplice (Slovensko - Žilinský kraj).

Penzion Panda 2

8,3

Penzion Panda 2

Ubytovanie (Penzión) Penzion Panda 2. Penzión Anakonda sa nachádza v centre kúpeľného mesta Turčianske Teplice, len 100 metrov od termálnych kúpeľov a aquaparku, do ktorých získate zľavu. Ubytovanie Penzion Panda 2 sa nachádza v meste Turčianske Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzion Panda 2 má celkové hodnotenie 8,3. Pre Penzión Penzion Panda 2 momentálne evidujeme 179 recenzií.

Hotel Vyšehrad

8

Hotel Vyšehrad

Ubytovanie (Hotel) Hotel Vyšehrad. Hotel Vyšehrad sa nachádza v Turčianskych Tepliciach a ponúka reštauráciu, bar, spoločenskú miestnosť a záhradu. Ubytovanie Hotel Vyšehrad sa nachádza v meste Turčianske Teplice (Slovensko - Žilinský kraj).

Penzion Adria

7,9

Penzion Adria

Ubytovanie (Penzión) Penzion Adria. Penzión Adria sa nachádza v Turčianskych Tepliciach, 800 metrov od Aquaparku a ponúka vám záhradu s detským ihriskom a grilom. Ubytovanie Penzion Adria sa nachádza v meste Turčianske Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzion Adria má celkové hodnotenie 7,9. Pre Penzión Penzion Adria momentálne evidujeme 103 recenzií.

Penzion oaza

7,8

Penzion oaza

Ubytovanie (Penzión) Penzion oaza. Penzión oáza sa nachádza v Turčianskych Tepliciach. Ponúka klimatizované izby, bezplatné Wi-Fi, reštauráciu a terasu. Ubytovanie Penzion oaza sa nachádza v meste Turčianske Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzion oaza má celkové hodnotenie 7,8. Pre Penzión Penzion oaza momentálne evidujeme 53 recenzií.

Private Apartments Turčianske Teplice

6,9

Private Apartments Turčianske Teplice

Ubytovanie (Apartmány) Private Apartments Turčianske Teplice. Ubytovacie zariadenie Private Apartments Turčianske Teplice sa nachádza v Turčianskych Tepliciach a ponúka reštauráciu, bar a ubytovanie s bezplatným Wi-Fi... Ubytovanie Private Apartments Turčianske Teplice sa nachádza v meste Turčianske Teplice (Slovensko - Žilinský kraj).

Penzión Novstav Turčianske Teplice

6,3

Penzión Novstav Turčianske Teplice

Ubytovanie (Apartmány) Penzión Novstav Turčianske Teplice. Penzión Novstav Turčianske Teplice sa nachádza v Turčianskych Tepliciach v Žilinskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Penzión Novstav Turčianske Teplice sa nachádza v meste Turčianske Teplice (Slovensko - Žilinský kraj).

Penzion PANDA Tourist

Penzion PANDA Tourist

Ubytovanie (Penzión) Penzion PANDA Tourist. Set in Turčianske Teplice, Penzion PANDA Tourist has a bar and terrace. Free WiFi is provided. Ubytovanie Penzion PANDA Tourist sa nachádza v meste Turčianske Teplice (Slovensko - Žilinský kraj).

Hotel Bartoška

Hotel Bartoška

Ubytovanie (Hotel) Hotel Bartoška. Hotel Bartoška sa nachádza v oblasti Veľkej Fatry pri obci Čremošné. Ubytovanie Hotel Bartoška sa nachádza v meste Turčianske Teplice (Slovensko - Žilinský kraj).

Vila Harmónia

Vila Harmónia

Ubytovanie (Penzión) Vila Harmónia. Vila Harmónia sa nachádza v Turčianskych Tepliciach a ponúka bezplatné Wi-Fi, slnečnú terasu s bazénom, záhradu a gril. Ubytovanie Vila Harmónia sa nachádza v meste Turčianske Teplice (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Penzión Vila Harmónia nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.