Hľadať

Ubytovanie

Apartmani Juresko Mrljane Apartmány

MRLJANE 35, 23264 Mrljane, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Juresko Mrljane. Apartmány Juresko Mrljane sa nachádzajú v obci Mrljane na ostrove Pašman, do 400 metrov od pláže Strand. Ubytovanie Apartmani Juresko Mrljane sa nachádza v meste Mrljane (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartmani Juresko Mrljane

Naskytá sa z nich výhľad do záhrady. V apartmánoch máte k dispozícii balkón, priestor na posedenie, satelitnú TV s plochou obrazovkou, kompletne vybavenú kuchyňu s umývačkou riadu a chladničkou, ako aj súkromnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a sušičom vlasov. Apartmány Juresko Mrljane sa nachádzajú v obci Mrljane na ostrove Pašman, do 400 metrov od pláže Strand. Ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, grilom, záhradou a možnosťou bezplatného parkovania na súkromnom parkovisku. Ubytovanie je vzdialené 2,4 km od pláže Lučina a 2,9 km od pláže Pašman. K vybaveniu patrí tiež rúra, varná doska a rýchlovarná kanvica. Na mieste nájdete aj terasu a v blízkom okolí apartmánov Juresko Mrljane sa môžete venovať pešej turistike a windsurfingu.

Vybavenie ubytovania Apartmani Juresko Mrljane

 • Priestory vhodné na piknik
 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Zdarma! Domáce zvieratá sú povolené na požiadanie. Nebudú sa za ne účtovať žiadne poplatky.
 • Pláž
 • Potápanie Mimo ubytovania
 • Pešia turistika
 • Kanoistika Mimo ubytovaniaza príplatok
 • Windsurfing Mimo ubytovania
 • Rybolov Mimo ubytovania
 • Tenisový kurt Mimo ubytovaniaza príplatok
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v izbách a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Parkovanie na ulici
 • Strážené parkovisko
 • Kaplnka
 • Klimatizácia
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Mrljane

Apartment Pico

10

Apartment Pico

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Pico. Set in Mrljane, 500 metres from Strand Beach and 2.5 km from Beach Lucina, Apartment Pico offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Apartment Pico sa nachádza v meste Mrljane (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Mediteran

8,2

Apartments Mediteran

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mediteran. Ubytovanie Apartments Mediteran sa nachádza len pár krokov od pláže Strand a ponúka sezónny vonkajší bazén, záhradu a klimatizované ubytovacie jednotky s... Ubytovanie Apartments Mediteran sa nachádza v meste Mrljane (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nar Apartment

6,4

Nar Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Nar Apartment. Ubytovanie Nar Apartment sa nachádza 300 metrov od pláže Strand a ponúka záhradu, gril a klimatizované ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Nar Apartment sa nachádza v meste Mrljane (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Jure

Holiday Home Jure

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Jure. Holiday Home Jure is set in Mrljane. This beachfront property offers access to a terrace. Ubytovanie Holiday Home Jure sa nachádza v meste Mrljane (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 143 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Jadranka

House Jadranka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Jadranka. House Jadranka offers accommodation in Mrljane, 22 km from Zadar and 47 km from Šibenik. The unit is 38 km from Vodice. Ubytovanie House Jadranka sa nachádza v meste Mrljane (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home 193586

Holiday home 193586

Ubytovanie (Apartmány) Holiday home 193586. Set in Mrljane in the Pasman Island region and Strand Beach reachable within 100 metres, Holiday home 193586 offers accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytovanie Holiday home 193586 sa nachádza v meste Mrljane (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

One bedroom apartment with two terraces in an orchard

One bedroom apartment with two terraces in an orchard

Ubytovanie (Apartmán) One bedroom apartment with two terraces in an orchard. One bedroom apartment with two terraces in an orchard is set in Mrljane. It offers free WiFi and a terrace. Ubytovanie One bedroom apartment with two terraces in an orchard sa nachádza v meste Mrljane (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Secluded cottage in an orchard, island Pasman

Secluded cottage in an orchard, island Pasman

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Secluded cottage in an orchard, island Pasman. Secluded cottage in an orchard, island Pasman is located in Mrljane. Guests have access to free WiFi. Ubytovanie Secluded cottage in an orchard, island Pasman sa nachádza v meste Mrljane (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Saphron Beach

Apartments Saphron Beach

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Saphron Beach. Located in Mrljane in the Pasman Island region, with Strand Beach and Beach Lucina nearby, Apartments Saphron Beach provides accommodation with free WiFi... Ubytovanie Apartments Saphron Beach sa nachádza v meste Mrljane (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kuća za odmor GITA

Kuća za odmor GITA

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kuća za odmor GITA. Kuća za odmor GITA is set in Mrljane and offers a garden and a terrace. This property offers access to free WiFi. Ubytovanie Kuća za odmor GITA sa nachádza v meste Mrljane (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House 20 m from sandy beach

House 20 m from sandy beach

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House 20 m from sandy beach. House 20 m from sandy beach is located in Mrljane. Situated on the beachfront, this property has a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie House 20 m from sandy beach sa nachádza v meste Mrljane (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Turmalin

House Turmalin

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Turmalin. Located in Mrljane, 300 metres from Strand Beach and 2. Ubytovanie House Turmalin sa nachádza v meste Mrljane (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Kate

Holiday Home Kate

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Kate. Holiday Home Kate is set in Mrljane, 1.7 km from Beach Lucina and 2.2 km from Pasman Beach, in an area where cycling can be enjoyed. Ubytovanie Holiday Home Kate sa nachádza v meste Mrljane (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 189 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Ante

House Ante

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Ante. Featuring garden views, House Ante provides accommodation with a patio and a coffee machine, around 1.8 km from Beach Lucina. Ubytovanie House Ante sa nachádza v meste Mrljane (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Secluded fisherman's cottage Cove Soline, Pasman - 499

Secluded fisherman's cottage Cove Soline, Pasman - 499

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Secluded fisherman's cottage Cove Soline, Pasman - 499. Just steps away from the beach, Secluded fisherman's cottage Cove Soline, Pasman - 499 is a 'Robinson Crusoe style' accommodation located 5. Ubytovanie Secluded fisherman's cottage Cove Soline, Pasman - 499 sa nachádza v meste Mrljane (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Barotul with Hot Tub XIII

Holiday Home Barotul with Hot Tub XIII

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Barotul with Hot Tub XIII. Holiday Home Barotul with Hot Tub XIII is situated in Mrljane and features a private pool, a kitchen and sea views. Ubytovanie Holiday Home Barotul with Hot Tub XIII sa nachádza v meste Mrljane (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 406 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Bella

Villa Bella

Ubytovanie (Vila) Villa Bella. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a balcony, Villa Bella is set in Mrljane. Ubytovanie Villa Bella sa nachádza v meste Mrljane (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 519 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Secluded fisherman's cottage Cove Zuborovica, Pasman - 322

Secluded fisherman's cottage Cove Zuborovica, Pasman - 322

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Secluded fisherman's cottage Cove Zuborovica, Pasman - 322. Secluded fisherman's cottage Cove Zuborovica, Pasman - 322 is a 'Robinson Crusoe style' accommodation located 5 km from the village of Mrljane on Pašman... Ubytovanie Secluded fisherman's cottage Cove Zuborovica, Pasman - 322 sa nachádza v meste Mrljane (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 131 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seaside house for families with children Cove Kobiljak, Pasman - 320

Seaside house for families with children Cove Kobiljak, Pasman - 320

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Seaside house for families with children Cove Kobiljak, Pasman - 320. Dovolenkový dom Uvala Kobiljak 320 ponúka ubytovanie s grilom v štýle Robinsona Crusoa. Nachádza sa 6 km od obce Mrljane na ostrove Pašman. Ubytovanie Seaside house for families with children Cove Kobiljak, Pasman - 320 sa nachádza v meste Mrljane (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)