Hľadať

Ubytovanie

Apartmani Šundrica Apartmány

Kraj Bililo 5 - Sreser, 20246 Sreser, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Šundrica. Set in Sreser, 40 km from Korčula, Apartmani Šundrica offers a restaurant and free WiFi. The apartment offers a sun terrace. Ubytovanie Apartmani Šundrica sa nachádza v meste Sreser (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartmani Šundrica

Set in Sreser, 40 km from Korčula, Apartmani Šundrica offers a restaurant and free WiFi. Barbecue facilities are at guests' disposal and guests can also relax in the garden or in the shared lounge area. The apartment offers a sun terrace. The nearest airport is Dubrovnik, 104 km from Apartmani Šundrica, and the property offers a paid airport shuttle service.

Vybavenie ubytovania Apartmani Šundrica

 • Súkromná kúpeľňa
 • Slnečná terasa
 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Pláž
 • Potápanie Mimo ubytovania
 • Pešia turistika Mimo ubytovania
 • Windsurfing Mimo ubytovania
 • Rybolov Mimo ubytovania
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Strážené parkovisko
 • Kyvadlová doprava medzi hotelom a letiskom (za príplatok)
 • Spoločenská miestnosť/miestnosť s TV

Iná ubytovanie v meste Sreser

Apartment Christine on beach side

10

Apartment Christine on beach side

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Christine on beach side. Apartment Christine on beach side is located in Sreser and offers a private beach area, water sports facilities and barbecue facilities. Ubytovanie Apartment Christine on beach side sa nachádza v meste Sreser (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Cozy apartment Sreser

9,8

Cozy apartment Sreser

Ubytovanie (Apartmány) Cozy apartment Sreser. Set in Sreser, 41 km from Korčula, Cozy apartment Sreser offers free bikes and free WiFi. Ubytovanie Cozy apartment Sreser sa nachádza v meste Sreser (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Grbić

9,8

Apartman Grbić

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Grbić. Offering free WiFi, Apartman Grbić is set on the beachfront in Sreser. The air-conditioned accommodation is 40 km from Korčula. Ubytovanie Apartman Grbić sa nachádza v meste Sreser (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Deak

9,8

Apartments Deak

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Deak. Zariadenie Apartments Deak sa nachádza v bezprostrednej blízkosti mora v dedinke Sreser na polostrove Pelješac a ponúka ubytovanie v klimatizovaných... Ubytovanie Apartments Deak sa nachádza v meste Sreser (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ivo Mazic

9,7

Apartment Ivo Mazic

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Ivo Mazic. Apartmán Ivo Mazic sa nachádza v meste Sreser, 33 km od mesta Međugorje a ponúka záhradu a gril. Ostrov Korčula je odtiaľto vzdialený 25 km. Ubytovanie Apartment Ivo Mazic sa nachádza v meste Sreser (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ana

9,5

Apartments Ana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ana. Apartmány Ana ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, ako aj zariadenia na vodné športy a gril. Ubytovanie Apartments Ana sa nachádza v meste Sreser (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Kala

9,4

Apartments Kala

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Kala. Apartments Kala sa nachádzajú v destinácii Janjina v dubrovnícko-neretvanskej župe, 33 km od Medžugoria. Ponúkajú gril a výhľad na more. Ubytovanie Apartments Kala sa nachádza v meste Sreser (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ruža Apartment

9,4

Ruža Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Ruža Apartment. Apartmán Ruža sa nachádza v obci Sreser a ponúka klimatizované ubytovanie s terasou. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Ruža Apartment sa nachádza v meste Sreser (Chorvátsko - Dubrovník).

Villa Marijana

9,2

Villa Marijana

Ubytovanie (Apartmány) Villa Marijana. Vila Marijana sa nachádza v meste Sreser, 40 km od Korčuly a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Villa Marijana sa nachádza v meste Sreser (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Poseidon

9,1

Apartments Poseidon

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Poseidon. Ubytovacie zariadenie Apartments Poseidon s výhľadom na bazén sa nachádza v meste Sreser a ponúka záhradu a vonkajší bazén. Ubytovanie Apartments Poseidon sa nachádza v meste Sreser (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Carol

9,1

Apartments Carol

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Carol. Set in Sreser, 40 km from Korčula, Apartments Carol offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Carol sa nachádza v meste Sreser (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Carol 4

8,9

Apartment Carol 4

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Carol 4. Apartment Carol 4 is located in Sreser and offers a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Apartment Carol 4 sa nachádza v meste Sreser (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartmani Urlic

8,8

Apartmani Urlic

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Urlic. Ubytovacie zariadenie Apartmani Urlic sa nachádza v obci Sreser, 40 km od mesta Korčula. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmani Urlic sa nachádza v meste Sreser (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Lazić

Apartman Lazić

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Lazić. Located in Sreser in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartman Lazić features a balcony. Ubytovanie Apartman Lazić sa nachádza v meste Sreser (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Sreser

Two-Bedroom Apartment in Sreser

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Sreser. Boasting barbecue facilities, Two-Bedroom Apartment in Sreser provides accommodation in Sreser with free WiFi and sea views. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Sreser sa nachádza v meste Sreser (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Lazić3

Apartman Lazić3

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Lazić3. Ubytovacie zariadenie Apartman Lazić3 sa nachádza na pláži v meste Sreser a ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartman Lazić3 sa nachádza v meste Sreser (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

apartman 3 - Šundrica

apartman 3 - Šundrica

Ubytovanie (Apartmán) apartman 3 - Šundrica. Situated in Sreser in the Dubrovnik-Neretva County region, apartment 3 features a garden. Free WiFi is offered. Ubytovanie apartman 3 - Šundrica sa nachádza v meste Sreser (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Marko Apartment

Marko Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Marko Apartment. Marko Apartment is situated in Sreser. This property offers access to a balcony. The accommodation is fitted with a kitchen. Ubytovanie Marko Apartment sa nachádza v meste Sreser (Chorvátsko - Dubrovník).

apartman 5 - Šundrica

apartman 5 - Šundrica

Ubytovanie (Apartmán) apartman 5 - Šundrica. Apartman 5 is set in Sreser and offers a garden and a terrace. Complimentary WiFi is provided. Ubytovanie apartman 5 - Šundrica sa nachádza v meste Sreser (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ground Floor Apartment

Ground Floor Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Ground Floor Apartment. Ground Floor Apartment is set in Sreser. The property features garden views and is 14 km from Neum. Ubytovanie Ground Floor Apartment sa nachádza v meste Sreser (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment LEA - Amazing sea view

Apartment LEA - Amazing sea view

Ubytovanie (Apartmán) Apartment LEA - Amazing sea view. Apartment LEA - Amazing sea view is situated in Sreser. Complimentary WiFi is featured. The apartment consists of 1 bathroom and a living room. Ubytovanie Apartment LEA - Amazing sea view sa nachádza v meste Sreser (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Vinka

Apartmani Vinka

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Vinka. Set in Sreser, Apartmani Vinka offers accommodation with access to a garden. Free WiFi is provided. The apartment offers a terrace. Ubytovanie Apartmani Vinka sa nachádza v meste Sreser (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Green apartment

Green apartment

Ubytovanie (Apartmán) Green apartment. Green apartment is set in Sreser. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. Ubytovanie Green apartment sa nachádza v meste Sreser (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Lazić2

Apartman Lazić2

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Lazić2. Offering free WiFi, Apartman Lazić2 is set on the beachfront in Sreser. The air-conditioned accommodation is 40 km from Korčula. Ubytovanie Apartman Lazić2 sa nachádza v meste Sreser (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Four-Bedroom Apartment in Sreser

Four-Bedroom Apartment in Sreser

Ubytovanie (Apartmán) Four-Bedroom Apartment in Sreser. Boasting barbecue facilities, Four-Bedroom Apartment in Sreser features accommodation in Sreser with free WiFi and sea views. Ubytovanie Four-Bedroom Apartment in Sreser sa nachádza v meste Sreser (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 450 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sreser with Sea View I

Apartment Sreser with Sea View I

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sreser with Sea View I. Apartment Sreser with Sea View I is set in Sreser and offers barbecue facilities. Ubytovanie Apartment Sreser with Sea View I sa nachádza v meste Sreser (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Sreser 32

Holiday home Sreser 32

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Sreser 32. Holiday home Sreser 32 is located in Sreser. With sea views, this accommodation offers a swimming pool. Ubytovanie Holiday home Sreser 32 sa nachádza v meste Sreser (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 1 043 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)