Hľadať

Ubytovanie

Apartmani Vera Penzión

14 Ulica Tina Ujevića, 22202 Primošten, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Penzión) Apartmani Vera. Ubytovanie Apartmani Vera sa nachádza v meste Primošten, 300 metrov od pláže Velika Raduca a 600 metrov od kamenného domu Popožo. Ubytovanie Apartmani Vera sa nachádza v meste Primošten (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Popis ubytovania Apartmani Vera

Všetky izby majú patio s výhľadom na more. V meste Primošten a jeho okolí sa hostia môžu venovať cyklistike, rybárčeniu a ďalším aktivitám. Ich súčasťou je priestor na posedenie, kuchyňa, jedálenský priestor a súkromná kúpeľňa so sušičom vlasov a sprchovacím kútom. Penzión má terasu a je vybavený grilom. Ubytovacie jednotky v penzióne sú vybavené klimatizáciou a satelitnou TV s plochou obrazovkou. Letisko Split, ktoré je najbližším letiskom, sa nachádza 38 km od ubytovania. K dispozícii je záhrada, bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch a neplatené súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartmani Vera sa nachádza v meste Primošten, 300 metrov od pláže Velika Raduca a 600 metrov od kamenného domu Popožo. Pláž Bila Lučica je vzdialená 2,6 km. V každej izbe je k dispozícii šatníková skriňa a rýchlovarná kanvica.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi
 • Terasa
 • Vybavenie na grilovanie

Vybavenie ubytovania Apartmani Vera

 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Živá hudba/vystúpenie Mimo ubytovania
 • Prehliadka alebo prednáška o miestnej kultúre
 • Prehliadky na bicykli
 • Pešie prehliadky
 • Pub crawlza príplatok
 • Pláž
 • Šnorchlovanie Mimo ubytovaniaza príplatok
 • Potápanie Mimo ubytovaniaza príplatok
 • Cyklistika Mimo ubytovania
 • Pešia turistika Mimo ubytovania
 • Kanoistika Mimo ubytovaniaza príplatok
 • Rybolov Mimo ubytovania
 • Tenisový kurt Mimo ubytovaniaza príplatok
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Parkovacia garáž
 • Parkovanie na ulici
 • Televízne programy pre deti
 • Vonkajšie detské ihrisko
 • Klimatizácia
 • Všetky priestory sú nefajčiarske

Iná ubytovanie v meste Primošten

Apartments Polic

10

Apartments Polic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Polic. Situated in Primošten in the Sibenik-Knin County region and Velika Raduca Beach reachable within 750 metres, Apartments Polic features accommodation with... Ubytovanie Apartments Polic sa nachádza v meste Primošten (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments Lala

10

Apartments Lala

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Lala. Ubytovacie zariadenie Apartments Lala sa nachádza v Primoštene, v Šibenicko-kninskej župe, v blízkosti pláže Popožo a Velika Raduca. Ubytovanie Apartments Lala sa nachádza v meste Primošten (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartman Gracin dvor

10

Apartman Gracin dvor

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Gracin dvor. Ubytovacie zariadenie Apartman Gracin dvor s balkónom a výhľadom na more sa nachádza v meste Primošten v Šibenicko-kninskej župe. Ubytovanie Apartman Gracin dvor sa nachádza v meste Primošten (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Villa Anni

10

Villa Anni

Ubytovanie (Vila) Villa Anni. Villa Anni sa nachádza na pláži v meste Primošten, necelý 1 km od pláže Velika Raduca. Umožňuje prístup na súkromnú pláž. Ubytovanie Villa Anni sa nachádza v meste Primošten (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

RioDia Seaview Stay

10

RioDia Seaview Stay

Ubytovanie (Apartmán) RioDia Seaview Stay. Offering a garden and sea view, RioDia Seaview Stay is situated in Primošten, 650 metres from Velika Raduca Beach and 2.4 km from Rtic Beach. Ubytovanie RioDia Seaview Stay sa nachádza v meste Primošten (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartment Eri

10

Apartment Eri

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Eri. Ubytovanie Apartment Eri sa nachádza v meste Primošten a okrem bezplatného Wi-Fi pripojenia na internet a výhľadu na more ponúka aj záhradu, príslušenstvo... Ubytovanie Apartment Eri sa nachádza v meste Primošten (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Ghetto

10

Ghetto

Ubytovanie (Apartmán) Ghetto. Ghetto is located in Primošten, 100 metres from Popozo, 250 metres from Velika Raduca Beach, as well as 2.7 km from Rtic Beach. Ubytovanie Ghetto sa nachádza v meste Primošten (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartment LuNi

10

Apartment LuNi

Ubytovanie (Apartmán) Apartment LuNi. Featuring city views, Apartment LuNi offers accommodation with a patio and a kettle, around 200 metres from Popozo. Ubytovanie Apartment LuNi sa nachádza v meste Primošten (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartman Ivan

10

Apartman Ivan

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Ivan. Apartman Ivan s terasou sa nachádza v meste Primošten, pár krokov od obce Popozo a 450 metrov od pláže Velika Raduca. Apartmán má balkón. Ubytovanie Apartman Ivan sa nachádza v meste Primošten (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartment Santa Marina

10

Apartment Santa Marina

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Santa Marina. Ubytovacie zariadenie Apartment Santa Marina sa nachádza v Primoštene, 1,6 km od pláže Popožo a 2 km od pláže Velika Raduča. Ponúka reštauráciu, bar a... Ubytovanie Apartment Santa Marina sa nachádza v meste Primošten (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartman ANA

10

Apartman ANA

Ubytovanie (Apartmán) Apartman ANA. Ubytovacie zariadenie Apartman ANA sa nachádza pri pláži v meste Primošten, necelý 1 km od pláže Bila Lucica a 2,6 km od pláže Sparadici. Ubytovanie Apartman ANA sa nachádza v meste Primošten (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments Zorka Primosten

10

Apartments Zorka Primosten

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Zorka Primosten. Ubytovacie zariadenie Apartments Zorka Primosten sa nachádza v mestečku Primošten a ponúka ubytovanie s TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie Apartments Zorka Primosten sa nachádza v meste Primošten (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartment Jerko 2

10

Apartment Jerko 2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Jerko 2. Situated in Primošten, 50 metres from Velika Raduca Beach and 100 metres from Popozo, Apartment Jerko 2 offers free WiFi and air conditioning. Ubytovanie Apartment Jerko 2 sa nachádza v meste Primošten (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments Capocesto

10

Apartments Capocesto

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Capocesto. Ubytovacie zariadenie Apartments Capocesto sa nachádza 300 metrov od pláže Popozo a ponúka klimatizované ubytovanie so spoločenskou miestnosťou, záhradou,... Ubytovanie Apartments Capocesto sa nachádza v meste Primošten (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartmani Đurđica

10

Apartmani Đurđica

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Đurđica. Ubytovacie zariadenie Apartmani Đurđica sa nachádza v Primoštene v Šibenicko-kninskej župe neďaleko pláží Popožo a Velika Raduca a ponúka ubytovanie s... Ubytovanie Apartmani Đurđica sa nachádza v meste Primošten (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Peaceful home Olea oblica

9,9

Peaceful home Olea oblica

Ubytovanie (Vila) Peaceful home Olea oblica. Situated just 2.7 km from Velika Raduca Beach, Peaceful home Olea oblica features accommodation in Primošten with access to a garden, a terrace, as well as... Ubytovanie Peaceful home Olea oblica sa nachádza v meste Primošten (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartman Sissy

9,9

Apartman Sissy

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Sissy. Apartman Sissy is a beachfront property located in Primošten, 2.1 km from Lokvica Beach and 2.4 km from Velika Raduca Beach. Ubytovanie Apartman Sissy sa nachádza v meste Primošten (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartment Bilo 12868b

9,9

Apartment Bilo 12868b

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Bilo 12868b. Apartmán Bilo 12868b ponúka ubytovanie v meste Primošten. K dispozícii máte aj balkón. Súčasťou apartmánu je jedáleň a kuchyňa s rúrou. Ubytovanie Apartment Bilo 12868b sa nachádza v meste Primošten (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartment Dora

9,9

Apartment Dora

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Dora. Located in Primošten in the Sibenik-Knin County region, Apartment Dora has a balcony. Ubytovanie Apartment Dora sa nachádza v meste Primošten (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartment Sky

9,9

Apartment Sky

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sky. Ubytovacie zariadenie Apartment Sky sa nachádza na pláži v meste Primošten. Toto klimatizované ubytovanie je vzdialené 41 km od mesta Vodice. Ubytovanie Apartment Sky sa nachádza v meste Primošten (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartment Gallery

9,9

Apartment Gallery

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Gallery. Apartmán Gallery s terasou vám ponúka ubytovanie s bezplatným WiFi a výhľadom na more v Primoštene. Ubytovanie Apartment Gallery sa nachádza v meste Primošten (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Villa Sunset

9,9

Villa Sunset

Ubytovanie (Vila) Villa Sunset. Villa Sunset ponúka ubytovanie so súkromným vyhrievaným bazénom a bezplatným Wi-Fi v letovisku Primošten. Bola postavená v roku 2016. Ubytovanie Villa Sunset sa nachádza v meste Primošten (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Villa Sky

9,9

Villa Sky

Ubytovanie (Vila) Villa Sky. Ubytovacie zariadenie Villa Sky sa nachádza v meste Primošten, len 2,1 km od pláže Popožo a ponúka ubytovanie so sezónnym vonkajším bazénom, spoločenskou... Ubytovanie Villa Sky sa nachádza v meste Primošten (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Villa Gloss

9,9

Villa Gloss

Ubytovanie (Vila) Villa Gloss. Vila Gloss sa nachádza v obci Primošten, oproti pláži. Ubytovanie Villa Gloss sa nachádza v meste Primošten (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Entire private top floor with own pool and entrance

9,9

Entire private top floor with own pool and entrance

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Entire private top floor with own pool and entrance. Ubytovacie zariadenie Bay View Apartments sa nachádza v Primoštene, 41 km od Vodíc a ponúka hosťom sezónny vonkajší bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Entire private top floor with own pool and entrance sa nachádza v meste Primošten (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartment by the beach

9,9

Apartment by the beach

Ubytovanie (Apartmán) Apartment by the beach. Located in Primošten, Apartment by the beach provides air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Apartment by the beach sa nachádza v meste Primošten (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartman Loli

9,9

Apartman Loli

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Loli. Apartman Loli sa nachádza v meste Primošten, 300 metrov od stanice lanovky Popozo, 2,9 km od pláže Bila Lučica a 100 metrov od pláže Velika Raduca. Ubytovanie Apartman Loli sa nachádza v meste Primošten (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments Carpe Diem

9,9

Apartments Carpe Diem

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Carpe Diem. Ubytovacie zariadenie Apartments Carpe Diem sa nachádza v meste Primošten, 1,7 km od pláže Popožo. Ubytovanie Apartments Carpe Diem sa nachádza v meste Primošten (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Katarina

9,9

Katarina

Ubytovanie (Apartmán) Katarina. Apartmán Katarina sa nachádza v letovisku Primošten, necelý 1 km od pláže Lokvica a 10 minút chôdze od pláže Bila Lučica. Ubytovanie Katarina sa nachádza v meste Primošten (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Mar Vista

9,8

Mar Vista

Ubytovanie (Apartmány) Mar Vista. Ubytovanie Mar Vista sa nachádza v meste Primošten, 41 km od mesta Vodice. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Mar Vista sa nachádza v meste Primošten (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartment Vesna

9,8

Apartment Vesna

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vesna. Ubytovanie Apartment Vesna s klimatizáciou sa nachádza v meste Primošten, 100 metrov od pláže Popožo a 300 metrov od pláže Velika Raduca. Ubytovanie Apartment Vesna sa nachádza v meste Primošten (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Holiday House KALIMERO

9,8

Holiday House KALIMERO

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday House KALIMERO. Tento rekreačný dom sa nachádza v meste Primošten v šibenicko-kninskej župe a ponúka záhradu a gril. Split je situovaný 40 km od rekreačného domu. Ubytovanie Holiday House KALIMERO sa nachádza v meste Primošten (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartman Šimun

9,8

Apartman Šimun

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Šimun. Ubytovanie Apartman Šimun asi 300 metrov od mesta Popozo, 100 metrov od pláže Velika Raduca. Ubytovanie Apartman Šimun sa nachádza v meste Primošten (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartman Jasa

9,8

Apartman Jasa

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Jasa. Apartmán Jasa sa nachádza v meste Primošten v Šibenicko-kninskej župe, necelých 500 metrov od pláže Velika Raduća a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi,... Ubytovanie Apartman Jasa sa nachádza v meste Primošten (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments Antonia

9,8

Apartments Antonia

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Antonia. Apartmány Antonia sa nachádzajú v meste Primošten, 42 km od Splitu. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartments Antonia sa nachádza v meste Primošten (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartment Nizic

9,8

Apartment Nizic

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Nizic. Situated in Primošten, 50 metres from Popozo and 450 metres from Velika Raduca Beach, Apartment Nizic offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Apartment Nizic sa nachádza v meste Primošten (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartman Matošin

9,8

Apartman Matošin

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Matošin. Apartmán Matošin sa nachádza v meste Primošten a ponúka ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartman Matošin sa nachádza v meste Primošten (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartment Zdravka

9,8

Apartment Zdravka

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Zdravka. Ubytovanie Apartment Zdravka s výhľadom na more, bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v meste Primošten, 200 metrov od lanovky... Ubytovanie Apartment Zdravka sa nachádza v meste Primošten (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Holiday Home Primabella

9,8

Holiday Home Primabella

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Primabella. Dovolenkový dom Primabella sa nachádza v centre mesta Primošten, približne 50 metrov od najbližšej pláže. Ubytovanie Holiday Home Primabella sa nachádza v meste Primošten (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments House Jurić

9,8

Apartments House Jurić

Ubytovanie (Apartmány) Apartments House Jurić. Ubytovanie Apartments House Jurić sa nachádza v meste Primošten v Šibenicko-kninskej župe, necelých 350 metrov od pláže Popožo. Ubytovanie Apartments House Jurić sa nachádza v meste Primošten (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartmani Bilokapić Primošten

9,8

Apartmani Bilokapić Primošten

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Bilokapić Primošten. Ubytovacie zariadenie Apartmani Bilokapić Primošten sa nachádza v Primoštene, 38 km od Vodíc. Ubytovanie Apartmani Bilokapić Primošten sa nachádza v meste Primošten (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartment Rozika

9,8

Apartment Rozika

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Rozika. Boasting a balcony with garden views, a garden and barbecue facilities, Apartment Rozika can be found in Primošten, close to Velika Raduca Beach and 300... Ubytovanie Apartment Rozika sa nachádza v meste Primošten (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartmani Petra

9,8

Apartmani Petra

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Petra. Ubytovacie zariadenie Apartmani Petra sa nachádza v mestečku Primošten, len pár krokov od kamenného domu Popožo a 400 metrov od pláže Velika Raduča. Ubytovanie Apartmani Petra sa nachádza v meste Primošten (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Anapartments

9,8

Anapartments

Ubytovanie (Apartmány) Anapartments. Ubytovanie Anapartments sa nachádza v meste Primošten, 2,2 km od pláže Popožo. Ubytovanie Anapartments sa nachádza v meste Primošten (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartman LORETTA

9,8

Apartman LORETTA

Ubytovanie (Apartmán) Apartman LORETTA. Ubytovacie zariadenie Apartman LORETTA sa nachádza v meste Primošten, 50 metrov od pláže Popožo a 100 metrov od pláže Velika Raduca. Ubytovanie Apartman LORETTA sa nachádza v meste Primošten (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

BLUE APARTMENTS PRIMOŠTEN

9,8

BLUE APARTMENTS PRIMOŠTEN

Ubytovanie (Apartmány) BLUE APARTMENTS PRIMOŠTEN. Ubytovanie BLUE APARTMENTS PRIMOŠTEN sa nachádza v meste Primošten, 39 km od mesta Vodice. Ponúka gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie BLUE APARTMENTS PRIMOŠTEN sa nachádza v meste Primošten (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Holiday Home Andrea

9,7

Holiday Home Andrea

Ubytovanie (Apartmán) Holiday Home Andrea. Ubytovacie zariadenie Holiday Home Andrea sa nachádza pri pláži v meste Primošten, 1,3 km od pláže Bila Lucica a 2,7 km od pláže Sparadici. Ubytovanie Holiday Home Andrea sa nachádza v meste Primošten (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Višnja

9,7

Višnja

Ubytovanie (Apartmán) Višnja. Ubytovacie zariadenie Višnja sa nachádza v meste Primošten. Počas pobytu v tomto apartmáne môžete využívať aj kompletne vybavenú kuchyňu a balkón. Ubytovanie Višnja sa nachádza v meste Primošten (Chorvátsko - Šibeník-Knin).