Hľadať

Ubytovanie

apartmani Vesna 2 Apartmán

Vršak 8, Pinezići Apartment, 52206 Pinezici, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) apartmani Vesna 2. Ubytovanie apartmani Vesna 2 sa nachádza v meste Pinezici. Od letoviska Baška je vzdialené 29 km. Mesto Krk sa nachádza vo vzdialenosti 10 km. Ubytovanie apartmani Vesna 2 sa nachádza v meste Pinezići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania apartmani Vesna 2

Ubytovanie apartmani Vesna 2 sa nachádza v meste Pinezici. Od letoviska Baška je vzdialené 29 km. Mesto Krk sa nachádza vo vzdialenosti 10 km.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi

Vybavenie ubytovania apartmani Vesna 2

 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v izbách a je bezplatné.
 • Súkromná kúpeľňa
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Terasa
 • Záhrada
 • Faktúry
 • Klimatizácia
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Pinezići

Luxury Apartments Villa Stina

10

Luxury Apartments Villa Stina

Ubytovanie (Apartmány) Luxury Apartments Villa Stina. With garden views, Luxury Apartments Villa Stina is located in Krk and has accommodation with a kitchen. Free WiFi is provided. Ubytovanie Luxury Apartments Villa Stina sa nachádza v meste Pinezići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 300 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

New brend app Matija

9,9

New brend app Matija

Ubytovanie (Apartmán) New brend app Matija. Featuring a garden, an outdoor pool and garden views, New brend app Matija is located in Pinezići. Ubytovanie New brend app Matija sa nachádza v meste Pinezići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Brajda

9,9

Villa Brajda

Ubytovanie (Vila) Villa Brajda. Set in Pinezici, Villa Brajda offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a fitness centre and access to a garden with an outdoor pool. Ubytovanie Villa Brajda sa nachádza v meste Pinezići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 256 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Ena

9,9

Villa Ena

Ubytovanie (Vila) Villa Ena. Located in Pinezići in the Istria region, Villa Ena has a patio and garden views. Ubytovanie Villa Ena sa nachádza v meste Pinezići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Evelin

9,9

Evelin

Ubytovanie (Apartmán) Evelin. Featuring garden views, Evelin provides accommodation with a patio and a kettle, around 11 km from Krk Harbour. Ubytovanie Evelin sa nachádza v meste Pinezići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 103 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Martina

9,6

Villa Martina

Ubytovanie (Vila) Villa Martina. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, Villa Martina is set in Pinezici. Ubytovanie Villa Martina sa nachádza v meste Pinezići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 265 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Garden

9,6

Apartment Garden

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Garden. Set in Pinezici, Apartment Garden offers accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with an outdoor swimming pool. Ubytovanie Apartment Garden sa nachádza v meste Pinezići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma Beno

9,5

Apartma Beno

Ubytovanie (Apartmán) Apartma Beno. Apartma Beno is set in Pinezici and offers free bikes and a terrace. This apartment has a garden, barbecue facilities, free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartma Beno sa nachádza v meste Pinezići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment and Studio Jelušić

9,3

Apartment and Studio Jelušić

Ubytovanie (Apartmány) Apartment and Studio Jelušić. Apartmány a štúdio Jelušić sú situované 500 metrov od pláže a ponúkajú vám ubytovacie jednotky s vlastným stravovaním a klimatizáciou. Ubytovanie Apartment and Studio Jelušić sa nachádza v meste Pinezići (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Maroco

6,5

Maroco

Ubytovanie (Apartmán) Maroco. Maroco, a property with a terrace, is set in Krk, 11 km from Krk Harbour, 11 km from Krk Cathedral, as well as 11 km from Krk Town Square. Ubytovanie Maroco sa nachádza v meste Pinezići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Casa Dina

Holiday Home Casa Dina

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Casa Dina. Set in Pinezići, Holiday Home Casa Dina offers accommodation with a private pool. Ubytovanie Holiday Home Casa Dina sa nachádza v meste Pinezići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 250 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday house DENIS

Holiday house DENIS

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday house DENIS. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Holiday house DENIS is located in Pinezici. Ubytovanie Holiday house DENIS sa nachádza v meste Pinezići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 182 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment " NeoZoe"

Apartment " NeoZoe"

Ubytovanie (Apartmán) Apartment " NeoZoe". Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment " NeoZoe" is set in Pinezici. Ubytovanie Apartment " NeoZoe" sa nachádza v meste Pinezići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment POTOK

Apartment POTOK

Ubytovanie (Apartmán) Apartment POTOK. Featuring a garden and a terrace, Apartment POTOK offers accommodation in Pinezici with free WiFi and garden views. Ubytovanie Apartment POTOK sa nachádza v meste Pinezići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Maddalena

Villa Maddalena

Ubytovanie (Vila) Villa Maddalena. Featuring a garden, private pool and garden views, Villa Maddalena is set in Radetići. Ubytovanie Villa Maddalena sa nachádza v meste Pinezići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 480 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Mira with pool

Villa Mira with pool

Ubytovanie (Vila) Villa Mira with pool. Set in Pinezici, Villa Mira with pool offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie Villa Mira with pool sa nachádza v meste Pinezići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 240 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa QUADRA

Villa QUADRA

Ubytovanie (Vila) Villa QUADRA. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Villa QUADRA is situated in Pinezici. Ubytovanie Villa QUADRA sa nachádza v meste Pinezići (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Villa Sloboda

Villa Sloboda

Ubytovanie (Apartmány) Villa Sloboda. Vila Sloboda sa nachádza v obci Pinezici a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a prístupom do záhrady s terasou. Letovisko Baška je vzdialené 24 km. Ubytovanie Villa Sloboda sa nachádza v meste Pinezići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment JASNA

Apartment JASNA

Ubytovanie (Apartmán) Apartment JASNA. Situated in Pinezici, Apartment JASNA features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartment JASNA sa nachádza v meste Pinezići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Pinezici

Holiday Home Pinezici

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Pinezici. Boasting a garden, an outdoor pool and garden views, Holiday Home Pinezici is situated in Pinezići. Ubytovanie Holiday Home Pinezici sa nachádza v meste Pinezići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 188 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa LAURA

Villa LAURA

Ubytovanie (Vila) Villa LAURA. Villa LAURA is located in Pinezici. This villa provides accommodation with free WiFi. The villa also offers 4 bathrooms. The villa offers a terrace. Ubytovanie Villa LAURA sa nachádza v meste Pinezići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 452 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday house BRAJDE

Holiday house BRAJDE

Ubytovanie (Vila) Holiday house BRAJDE. Located in Pinezici, Holiday house BRAJDE provides accommodation with a terrace and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 23 km from Baška. Ubytovanie Holiday house BRAJDE sa nachádza v meste Pinezići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 305 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)