Hľadať

Ubytovanie

Apartmany Kolb Apartmány

Ramzova 338, Ostružná, 78825, Česká republika - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany Kolb. Apartmány Kolb sa nachádzajú v Ramzovej, 500 metrov od lyžiarskeho strediska. Sú kompletne zariadené a ponúkajú záhradu s grilom. Ubytovanie Apartmany Kolb sa nachádza v meste Ostružná (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmany Kolb má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Apartmany Kolb momentálne evidujeme 104 recenzií.

Popis ubytovania Apartmany Kolb

Autobusová zastávka a železničná stanica Ramzová sa nachádza 500 metrov od apartmánov. Apartmány Kolb sa nachádzajú v Ramzovej, 500 metrov od lyžiarskeho strediska. Mesto Jeseník je vzdialené 12 km a kúpele Lipová 5 km. Niektoré majú aj balkón. Sú kompletne zariadené a ponúkajú záhradu s grilom. Apartmány majú súkromnú kúpeľňu, kompletne vybavenú kuchynku a priestor na posedenie s TV. V celej budove môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a na mieste je vám k dispozícii aj bezplatné verejné parkovisko.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Domáce zvieratá povolené
 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi-Fi
 • Rodinné izby

Vybavenie ubytovania Apartmany Kolb

 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú povolené na požiadanie. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Cyklistika
 • Pešia turistika
 • Lyžovanie
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné verejné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je možná).
 • Úschovňa batožín
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Rodinné izby

Iná ubytovanie v meste Ostružná

Roubenka-Mila

9,9

Roubenka-Mila

Ubytovanie (Apartmány) Roubenka-Mila. Located in Ostružná, Roubenka-Mila provides free WiFi, and guests can enjoy a garden, a shared lounge and ski-to-door access. Ubytovanie Roubenka-Mila sa nachádza v meste Ostružná (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Roubenka-Mila má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmány Roubenka-Mila momentálne evidujeme 25 recenzií.

Penzion Neubauer

9,8

Penzion Neubauer

Ubytovanie (Penzión) Penzion Neubauer. Featuring a garden, bar, shared lounge and free WiFi, Penzion Neubauer is located in Ostružná, 100 metres from Moby and 300 metres from Ramzová-Čerňava. Ubytovanie Penzion Neubauer sa nachádza v meste Ostružná (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Neubauer má celkové hodnotenie 9,8. Pre Penzión Penzion Neubauer momentálne evidujeme 68 recenzií.

Chata - Roubenka Ostružná

9,7

Chata - Roubenka Ostružná

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata - Roubenka Ostružná. Boasting a children's playground and a shared kitchen, Chata - Roubenka Ostružná is attractively set in Ostružná, less than 1 km from Vlek 1 and an... Ubytovanie Chata - Roubenka Ostružná sa nachádza v meste Ostružná (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 170 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata - Roubenka Ostružná má celkové hodnotenie 9,7. Pre Dovolenkový dom Chata - Roubenka Ostružná momentálne evidujeme 12 recenzií.

Chata RELAX Ostružná

9,5

Chata RELAX Ostružná

Ubytovanie (Apartmán) Chata RELAX Ostružná. Boasting an outdoor pool and garden views, Chata RELAX Ostružná is located in Ostružná. Ubytovanie Chata RELAX Ostružná sa nachádza v meste Ostružná (Česko - Olomoucký kraj).

Apartmány Racek

9,5

Apartmány Racek

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány Racek. Apartmány Racek lies in the Ramzovy Ski Resort, just 20 metres from 2 ski lifts and a 7-minute walk from Ramzova Train Station. Ubytovanie Apartmány Racek sa nachádza v meste Ostružná (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Racek má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Apartmány Racek momentálne evidujeme 38 recenzií.

Penzion Haltmar

9,5

Penzion Haltmar

Ubytovanie (Penzión) Penzion Haltmar. Penzión Haltmar je ideálny pre váš pobyt v obci Ostružná v Jeseníkoch. K dispozícii je satelitná TV. Nechýba ani priestor na posedenie a písací stôl. Ubytovanie Penzion Haltmar sa nachádza v meste Ostružná (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Haltmar má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzion Haltmar momentálne evidujeme 87 recenzií.

Apartments Haltmar

9,4

Apartments Haltmar

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Haltmar. Apartments Haltmar in Ostružná provides accommodation with free WiFi, 400 metres from Moby, 500 metres from Ramzová-Čerňava and 500 metres from Boby. Ubytovanie Apartments Haltmar sa nachádza v meste Ostružná (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytovanie Apartments Haltmar má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán Apartments Haltmar momentálne evidujeme 19 recenzií.

PENZION U ŠTEFANA

9,4

PENZION U ŠTEFANA

Ubytovanie (Chata v prírode) PENZION U ŠTEFANA. Offering garden views, barbecue facilities and free WiFi, PENZION U ŠTEFANA offers accommodation ideally located in Ostružná, within a short distance of... Ubytovanie PENZION U ŠTEFANA sa nachádza v meste Ostružná (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 13 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie PENZION U ŠTEFANA má celkové hodnotenie 9,4. Pre Chata v prírode PENZION U ŠTEFANA momentálne evidujeme 57 recenzií.

Theresian Apartments

9,4

Theresian Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Theresian Apartments. Apartmány Theresian sa nachádzajú v obci Ostružná v Olomouckom kraji, neďaleko lyžiarskych rezortov Ostružná, Rámzová a Petříkov. Ubytovanie Theresian Apartments sa nachádza v meste Ostružná (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Theresian Apartments má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmány Theresian Apartments momentálne evidujeme 268 recenzií.

Horský apartmán Adel

9,3

Horský apartmán Adel

Ubytovanie (Apartmán) Horský apartmán Adel. Featuring ski-to-door access, Horský apartmán Adel provides accommodation in Ostružná with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Horský apartmán Adel sa nachádza v meste Ostružná (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Horský apartmán Adel má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Horský apartmán Adel momentálne evidujeme 14 recenzií.

Penzion pod Šerákem

9,3

Penzion pod Šerákem

Ubytovanie (Penzión) Penzion pod Šerákem. Penzion pod Šerákem has a seasonal outdoor swimming pool, garden, a bar and shared lounge in Ostružná. Ubytovanie Penzion pod Šerákem sa nachádza v meste Ostružná (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion pod Šerákem má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Penzion pod Šerákem momentálne evidujeme 133 recenzií.

Penzion Ostruznik

9,1

Penzion Ostruznik

Ubytovanie (Penzión) Penzion Ostruznik. Boasting a seasonal outdoor swimming pool, garden, shared lounge and free WiFi, Penzion Ostruznik is set in Ostružná, 200 metres from Vlek 1 and 300 metres... Ubytovanie Penzion Ostruznik sa nachádza v meste Ostružná (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Ostruznik má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Penzion Ostruznik momentálne evidujeme 81 recenzií.

Apartmány Mondeková

9,1

Apartmány Mondeková

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Mondeková. Set in Ostružná, near Vlek 1, Vlek 3 and Vlek 4, Apartmány Mondeková features free WiFi, and guests can enjoy a garden and ski-to-door access. Ubytovanie Apartmány Mondeková sa nachádza v meste Ostružná (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Mondeková má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmány Apartmány Mondeková momentálne evidujeme 11 recenzií.

Jonas Park Ostružná

9,1

Jonas Park Ostružná

Ubytovanie (Penzión) Jonas Park Ostružná. Ubytovacie zariadenie Jonas Park Ostružná sa nachádza v lyžiarskom rezorte Ostružná v okrese Jeseník. Ubytovanie Jonas Park Ostružná sa nachádza v meste Ostružná (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Jonas Park Ostružná má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Jonas Park Ostružná momentálne evidujeme 25 recenzií.

Horský Hotel Skiland

9

Horský Hotel Skiland

Ubytovanie (Hotel) Horský Hotel Skiland. Horský hotel Skiland sa nachádza v obci Ostružná, 1 km od lyžiarskeho strediska Ostružná. Ubytovanie Horský Hotel Skiland sa nachádza v meste Ostružná (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Horský Hotel Skiland má celkové hodnotenie 9. Pre Hotel Horský Hotel Skiland momentálne evidujeme 143 recenzií.

Chalupa Continental

9

Chalupa Continental

Ubytovanie (Chata v prírode) Chalupa Continental. Located 700 metres from Vlek 1, Chalupa Continental provides accommodation with a garden, a shared lounge and a shared kitchen for your convenience. Ubytovanie Chalupa Continental sa nachádza v meste Ostružná (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytovanie Chalupa Continental má celkové hodnotenie 9. Pre Chata v prírode Chalupa Continental momentálne evidujeme 15 recenzií.

Apartment Ostružná

9

Apartment Ostružná

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Ostružná. Apartmán Ostružná sa nachádza v Ostružnej v Olomouckom kraji, 46 km od poľského mesta Polanica-Zdrój a 22 km od poľského mesta Lądek-Zdrój. Ubytovanie Apartment Ostružná sa nachádza v meste Ostružná (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment Ostružná má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmány Apartment Ostružná momentálne evidujeme 113 recenzií.

Penzion Skiland Petříkov

8,9

Penzion Skiland Petříkov

Ubytovanie (Penzión) Penzion Skiland Petříkov. Boasting a garden, shared lounge, ski-to-door access and free WiFi, Penzion Skiland Petříkov is situated in Petříkov, 70 metres from Petříkov Velký and 200... Ubytovanie Penzion Skiland Petříkov sa nachádza v meste Ostružná (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Skiland Petříkov má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Penzion Skiland Petříkov momentálne evidujeme 9 recenzií.

Chata u Velryby

8,8

Chata u Velryby

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata u Velryby. Chata u Velryby sa nachádza v obci Ostružná, v blízkosti Vleku 4, a ponúka bezplatné Wi-Fi a priamy prístup k vchodu na lyžiach. Ubytovanie Chata u Velryby sa nachádza v meste Ostružná (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata u Velryby má celkové hodnotenie 8,8. Pre Chata v prírode Chata u Velryby momentálne evidujeme 16 recenzií.

Apartmán Pavla

8,6

Apartmán Pavla

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Pavla. Situated in Ostružná, close to Vlek 1, Apartmán Pavla features accommodation with ski equipment hire, a ski pass sales point, a garden and a terrace. Ubytovanie Apartmán Pavla sa nachádza v meste Ostružná (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Pavla má celkové hodnotenie 8,6. Pre Apartmán Apartmán Pavla momentálne evidujeme 11 recenzií.

Apartmán 14, Ramzová

8,6

Apartmán 14, Ramzová

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán 14, Ramzová. Apartmán 14, Ramzová is located in Ostružná and offers a shared lounge, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartmán 14, Ramzová sa nachádza v meste Ostružná (Česko - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rodinný penzion Skiland

8,6

Rodinný penzion Skiland

Ubytovanie (Penzión) Rodinný penzion Skiland. Rodinný penzión Skiland sa nachádza v obci Ostružná v olomouckom kraji, 46 km od poľského mesta Polanica-Zdrój a môže sa pochváliť grilom a detským... Ubytovanie Rodinný penzion Skiland sa nachádza v meste Ostružná (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Rodinný penzion Skiland má celkové hodnotenie 8,6. Pre Penzión Rodinný penzion Skiland momentálne evidujeme 23 recenzií.

Hotel Andromeda

8,2

Hotel Andromeda

Ubytovanie (Hotel) Hotel Andromeda. Hotel Andromeda sa nachádza v lyžiarskom areáli Ramzová, v pohorí Hrubý Jeseník, iba 100 metrov od zjazdoviek. Ubytovanie Hotel Andromeda sa nachádza v meste Ostružná (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Andromeda má celkové hodnotenie 8,2. Pre Hotel Hotel Andromeda momentálne evidujeme 182 recenzií.

Penzion Geppert

Penzion Geppert

Ubytovanie (Penzión) Penzion Geppert. Boasting a garden, bar, shared lounge and free WiFi, Penzion Geppert is set in Ostružná, less than 1 km from Vlek 1 and an 11-minute walk from Vlek 3. Ubytovanie Penzion Geppert sa nachádza v meste Ostružná (Česká republika - Olomoucký kraj). Pre Penzión Penzion Geppert nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartmán Petříkov

Apartmán Petříkov

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Petříkov. Apartmán Petříkov, a property with barbecue facilities, is set in Ostružná, a few steps from Kaste Velký, 200 metres from Kaste Střední, as well as 3. Ubytovanie Apartmán Petříkov sa nachádza v meste Ostružná (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Apartmán Petříkov nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartment Areál Skiland Ostružná.1

Apartment Areál Skiland Ostružná.1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Areál Skiland Ostružná.1. Apartment Areál Skiland Ostružná.1 in Ostružná offers accommodation with free WiFi, 700 metres from Vlek 1, 800 metres from Vlek 3 and 800 metres from Vlek... Ubytovanie Apartment Areál Skiland Ostružná.1 sa nachádza v meste Ostružná (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 122 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Apartment Areál Skiland Ostružná.1 nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

RŮŽIČKA apartmán Ramzová

RŮŽIČKA apartmán Ramzová

Ubytovanie (Apartmán) RŮŽIČKA apartmán Ramzová. RŮŽIČKA apartmán Ramzová is set in Ostružná. The property features mountain views and is 30 km from Dolní Morava. Ubytovanie RŮŽIČKA apartmán Ramzová sa nachádza v meste Ostružná (Česko - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Na mlýně

Penzion Na mlýně

Ubytovanie (Penzión) Penzion Na mlýně. Set in Ostružná, Penzion Na mlýně features a seasonal outdoor swimming pool, shared lounge, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Penzion Na mlýně sa nachádza v meste Ostružná (Česko - Olomoucký kraj).

Apartmá Ráj v Ramzové

Apartmá Ráj v Ramzové

Ubytovanie (Apartmán) Apartmá Ráj v Ramzové. Apartmá Ráj v Ramzové is situated in Ostružná and offers ski-to-door access. Ubytovanie Apartmá Ráj v Ramzové sa nachádza v meste Ostružná (Česko - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Ramzová

Chata Ramzová

Ubytovanie (Horská chata) Chata Ramzová. Situated in Ostružná, close to Moby, Chata Ramzová features accommodation with ski equipment hire, ski-to-door access, a garden and a shared lounge. Ubytovanie Chata Ramzová sa nachádza v meste Ostružná (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Horská chata Chata Ramzová nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Jerabina

Jerabina

Ubytovanie (Penzión) Jerabina. Situated in Ostružná and with Vlek 3 reachable within a few steps, Jerabina features a tour desk, non-smoking rooms, a garden, free WiFi and a shared... Ubytovanie Jerabina sa nachádza v meste Ostružná (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Penzión Jerabina nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartmán Ramzová A11

Apartmán Ramzová A11

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Ramzová A11. Featuring ski-to-door access, Apartmán Ramzová A11 offers accommodation in Ramzová with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Apartmán Ramzová A11 sa nachádza v meste Ostružná (Česko - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)