Hľadať

Ubytovanie

Apartmány Kubínska, Hillside Apartmány

Kubinska Hola, 026 01 Dolný Kubín, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Kubínska, Hillside. Apartmány Kubínska, Hillside sa nachádzajú 6 km od Oravského hradu a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartmány Kubínska, Hillside sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj).

Popis ubytovania Apartmány Kubínska, Hillside

Súčasťou vybavenia je satelitná TV s plochou obrazovkou. Letisko Poprad-Tatry, ktoré je k ubytovaniu Apartmány Kubínska, Hillside najbližšie, je vzdialené 73 km. Apartmány Kubínska, Hillside ponúkajú gril. V okolí ubytovania sa hostia môžu venovať lyžovaniu a cyklistike. K dispozícii je úschovňa lyží. Tento apartmán s výhľadom na hory má terasu, priestor na posedenie, kompletne vybavenú kuchyňu s umývačkou riadu a mikrovlnnou rúrou a súkromnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a sušičom vlasov. Apartmány Kubínska, Hillside sa nachádzajú 6 km od Oravského hradu a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. K vybaveniu patria aj chladnička, rúra, varná doska, rýchlovarná kanvica a kávovar.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Kúpeľné a wellness centrum
  • Bezplatné parkovisko
  • Domáce zvieratá povolené
  • Bezplatné Wi- Fi
  • Rodinné izby

Iná ubytovanie v meste Dolný Kubín

Apartmán v stráni

10

Apartmán v stráni

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán v stráni. Apartmán v stráni sa nachádza v Dolnom Kubíne a ponúka ubytovanie s balkón a bezplatným Wi-Fi. K dispozícii je aj bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartmán v stráni sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj).

Family apartment Kubínska Hoľa

10

Family apartment Kubínska Hoľa

Ubytovanie Family apartment Kubínska Hoľa. Set in Dolný Kubín in the Žilinský kraj region, Family apartment Kubínska Hoľa features a balcony. The Water Park Bešeňová is within 35 km of the... Ubytovanie Family apartment Kubínska Hoľa sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj).

Mountain Houses Kubínska hoľa

10

Mountain Houses Kubínska hoľa

Ubytovanie Mountain Houses Kubínska hoľa. Located in Dolný Kubín in the Žilinský kraj region, Mountain Houses Kubínska hoľa provides accommodation with free private parking. Ubytovanie Mountain Houses Kubínska hoľa sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj).

ORYN Panorama Kubínska hoľa

9,9

ORYN Panorama Kubínska hoľa

Ubytovanie ORYN Panorama Kubínska hoľa. Located in Dolný Kubín in the Žilinský kraj region, ORYN Panorama Kubínska hoľa has a balcony. Ubytovanie ORYN Panorama Kubínska hoľa sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Marína a Matej Kubínska hoľa

9,9

Chata Marína a Matej Kubínska hoľa

Ubytovanie Chata Marína a Matej Kubínska hoľa. Ubytovacie zariadenie Chata Marína a Matej Kubínska hoľa sa nachádza v Dolnom Kubíne v Žilinskom kraji necelých 16 km od Oravského hradu. Ubytovanie Chata Marína a Matej Kubínska hoľa sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán Kinas, Hillside

9,8

Apartmán Kinas, Hillside

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Kinas, Hillside. Apartmán Kinas, Hillside sa nachádza v Dolnom Kubíne. Ubytovanie je vzdialené 6 km od Oravského hradu. Ubytovanie Apartmán Kinas, Hillside sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj).

Domček u Mirka

9,8

Domček u Mirka

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Domček u Mirka. Domček u Mirka sa nachádza v Dolnom Kubíne a ponúka vírivku. Ubytovanie sa nachádza 15 km od Oravského hradu. Ubytovanie Domček u Mirka sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán Hillside Panorama

9,8

Apartmán Hillside Panorama

Ubytovanie Apartmán Hillside Panorama. Apartmán Hillside Panorama sa nachádza v Dolnom Kubíne a ponúka saunu. K dispozícii je aj bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartmán Hillside Panorama sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj).

Bird's eye view, Hillside

9,7

Bird's eye view, Hillside

Ubytovanie Bird's eye view, Hillside. Ubytovacie zariadenie Bird's eye view, Hillside s výhľadom na hory sa nachádza v Dolnom Kubíne a ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Bird's eye view, Hillside sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartman X12, Hillside

9,7

Apartman X12, Hillside

Ubytovanie (Apartmány) Apartman X12, Hillside. Ubytovacie zariadenie Apartman X12, Hillside v Dolnom Kubíne ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi 6 km od Oravského hradu. Ubytovanie Apartman X12, Hillside sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán Lili

9,7

Apartmán Lili

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Lili. Apartmán Lili sa nachádza v Dolnom Kubíne, 15 km od Oravského hradu a 2,6 km od lyžiarskeho strediska Kubínska hoľa. Ubytovanie Apartmán Lili sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartmán Lili má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartmán Lili momentálne evidujeme 19 recenzií.

Apartmán SOSNA

9,7

Apartmán SOSNA

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán SOSNA. Apartmán SOSNA s balkónom sa nachádza v Dolnom Kubíne v Žilinskom kraji. Ubytovanie Apartmán SOSNA sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Terasa Kubinska

9,7

Chata Terasa Kubinska

Ubytovanie Chata Terasa Kubinska. Featuring garden views, Chata Terasa Kubinska provides accommodation with a garden, barbecue facilities and a shared lounge, around 15 km from Orava... Ubytovanie Chata Terasa Kubinska sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán Kubínska 33

9,7

Apartmán Kubínska 33

Ubytovanie Apartmán Kubínska 33. Apartmán Kubínska 33 sa nachádza v Dolnom Kubíne 16 km od Oravského hradu a 33 km od Vlkolínca. Ubytovanie Apartmán Kubínska 33 sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj).

Na Kubinke, Hillside

9,6

Na Kubinke, Hillside

Ubytovanie (Apartmány) Na Kubinke, Hillside. Ubytovacie zariadenie Na Kubinke, Hillside sa nachádza v Dolnom Kubíne v Žilinskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným... Ubytovanie Na Kubinke, Hillside sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj).

Privat Pani Danka

9,6

Privat Pani Danka

Ubytovanie (Penzión) Privat Pani Danka. Privát pani Danka sa nachádza v Dolnom Kubíne, 15 km od Oravského hradu. Ubytovanie Privat Pani Danka sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Privat Pani Danka má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Privat Pani Danka momentálne evidujeme 111 recenzií.

Villa Helia

9,6

Villa Helia

Ubytovanie (Hotel) Villa Helia. Penzión Villa Helia sa nachádza v pokojnej prímestskej štvrti Medzihradné, vzdialenej len 1 200 metrov od historického centra Dolného Kubína. Ubytovanie Villa Helia sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Villa Helia má celkové hodnotenie 9,6. Pre Hotel Villa Helia momentálne evidujeme 107 recenzií.

KUBÍNSKA HOĽA - Apartmány HILLSIDE point

9,6

KUBÍNSKA HOĽA - Apartmány HILLSIDE point

Ubytovanie KUBÍNSKA HOĽA - Apartmány HILLSIDE point. Ubytovacie zariadenie KUBÍNSKA HOĽA - Apartmány HILLSIDE point sa nachádza 16 km od Oravského hradu a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným... Ubytovanie KUBÍNSKA HOĽA - Apartmány HILLSIDE point sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán Hillside X34, Kubínska Hoľa

9,6

Apartmán Hillside X34, Kubínska Hoľa

Ubytovanie Apartmán Hillside X34, Kubínska Hoľa. Apartmán Hillside X34, Kubínska Hoľa is set in Dolný Kubín, 11 km from Orava Castle, 45 km from Aquapark Tatralandia, and 46 km from Demanovská Ice Cave. Ubytovanie Apartmán Hillside X34, Kubínska Hoľa sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán BALIN X31

9,6

Apartmán BALIN X31

Ubytovanie Apartmán BALIN X31. Apartmán BALIN X31 sa nachádza v Dolnom Kubíne 16 km od Oravského hradu a 34 km od obce Vlkolínec, v oblasti s dobrými podmienkami na pešiu turistiku. Ubytovanie Apartmán BALIN X31 sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán Holia, Kubínska Hoľa

9,5

Apartmán Holia, Kubínska Hoľa

Ubytovanie Apartmán Holia, Kubínska Hoľa. Apartmán Holia, Kubínska Hoľa sa nachádza v Dolnom Kubíne a ponúka záhradu, reštauráciu a ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady. Ubytovanie Apartmán Holia, Kubínska Hoľa sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán Na vŕšku

9,5

Apartmán Na vŕšku

Ubytovanie Apartmán Na vŕšku. Apartmán Na vŕšku sa nachádza v Dolnom Kubíne a ponúka vírivku. Ubytovanie Apartmán Na vŕšku sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj).

Ubytovanie pod Skalkou

9,5

Ubytovanie pod Skalkou

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie pod Skalkou. Ubytovanie pod Skalkou sa nachádza v Dolnom Kubíne, 7 km od Oravského hradu. Ubytovanie Ubytovanie pod Skalkou sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Ubytovanie pod Skalkou má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Ubytovanie pod Skalkou momentálne evidujeme 66 recenzií.

Apartmány Kubínska Hoľa

9,5

Apartmány Kubínska Hoľa

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Kubínska Hoľa. Apartmány Kubínska Hoľa sa nachádzajú v Dolnom Kubíne, 8 km od Oravského hradu. Ubytovanie Apartmány Kubínska Hoľa sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartmány Kubínska Hoľa má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány Apartmány Kubínska Hoľa momentálne evidujeme 211 recenzií.

Top Penzión Marína

9,5

Top Penzión Marína

Ubytovanie (Hotel) Top Penzión Marína. Top Penzión Marína sa nachádza v Dolnom Kubíne, 1 km od železničnej stanice a 8 km od lyžiarskeho parku Kubínska hoľa Ski Area. Ubytovanie Top Penzión Marína sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Top Penzión Marína má celkové hodnotenie 9,5. Pre Hotel Top Penzión Marína momentálne evidujeme 455 recenzií.

TATRYSTAY Hillside Apartments

9,4

TATRYSTAY Hillside Apartments

Ubytovanie TATRYSTAY Hillside Apartments. Ubytovacie zariadenie AC Hillside Apartments sa nachádza 16 km od Oravského hradu a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie TATRYSTAY Hillside Apartments sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj).

CARI APARTMENTS, Hillside

9,3

CARI APARTMENTS, Hillside

Ubytovanie CARI APARTMENTS, Hillside. Located in Dolný Kubín and only 16 km from Orava Castle, CARI APARTMENTS, Hillside provides accommodation with mountain views, free WiFi and free private... Ubytovanie CARI APARTMENTS, Hillside sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj).

One bedroom apartment

9,2

One bedroom apartment

Ubytovanie One bedroom apartment. Situated 11 km from Orava Castle, 47 km from Aquapark Tatralandia and 48 km from Demanovská Ice Cave, One bedroom apartment features accommodation set in... Ubytovanie One bedroom apartment sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj).

Penzión Koliba

9,2

Penzión Koliba

Ubytovanie (Penzión) Penzión Koliba. Penzión Koliba sa nachádza iba 200 metrov od historického Námestia P. O. Ubytovanie Penzión Koliba sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzión Koliba má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzión Koliba momentálne evidujeme 207 recenzií.

Hotel Belez

9

Hotel Belez

Ubytovanie (Hotel) Hotel Belez. Hotel Belez sa nachádza v Dolnom Kubíne, 1 km od lyžiarskeho strediska Kubínska hoľa. Ubytovanie Hotel Belez sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj).

Hotel Green

8,9

Hotel Green

Ubytovanie (Hotel) Hotel Green. Hotel Green sa nachádza iba 150 metrov od zjazdoviek v populárnom lyžiarskom areáli Ski Park Kubínska hoľa a ponúka vo všetkých izbách a suitách bezplatné... Ubytovanie Hotel Green sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Hotel Green má celkové hodnotenie 8,9. Pre Hotel Hotel Green momentálne evidujeme 106 recenzií.

Penzion U Sovy

8,8

Penzion U Sovy

Ubytovanie (Penzión) Penzion U Sovy. Penzión U Sovy sa nachádza v Dolnom Kubíne a ponúka záhradu. Wi-Fi pripojenie na internet máte k dispozícii bezplatne. Ubytovanie Penzion U Sovy sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzion U Sovy má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Penzion U Sovy momentálne evidujeme 73 recenzií.

Holiday Park Orava - Hotel Orava

8,8

Holiday Park Orava - Hotel Orava

Ubytovanie (Dovolenkový park) Holiday Park Orava - Hotel Orava. Hotel sa nachádza uprostred panenskej prírody v Chočských vrchoch, iba 5 km od Dolného Kubína. Ubytovanie Holiday Park Orava - Hotel Orava sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Holiday Park Orava - Hotel Orava má celkové hodnotenie 8,8. Pre Dovolenkový park Holiday Park Orava - Hotel Orava momentálne evidujeme 265 recenzií.

Rodinný RETRO domček

8,7

Rodinný RETRO domček

Ubytovanie (Apartmán) Rodinný RETRO domček. Ubytovacie zariadenie Rodinný RETRO domček sa nachádza v Dolnom Kubíne a ponúka záhradu, bezplatné Wi-Fi a naskytá sa z neho výhľad na rieku. Ubytovanie Rodinný RETRO domček sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Rodinný RETRO domček má celkové hodnotenie 8,7. Pre Apartmán Rodinný RETRO domček momentálne evidujeme 29 recenzií.

Chata Kubínska hoľa

8,7

Chata Kubínska hoľa

Ubytovanie (Penzión) Chata Kubínska hoľa. Chata Kubínska hoľa sa nachádza v Dolnom Kubíne, 17 km od Oravského hradu. Ubytovanie Chata Kubínska hoľa sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chata Kubínska hoľa má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Chata Kubínska hoľa momentálne evidujeme 16 recenzií.

Holiday Park Orava Bungalows

8,6

Holiday Park Orava Bungalows

Ubytovanie (Chata v prírode) Holiday Park Orava Bungalows. Holiday Park Orava Bungalows obklopený Chočskými vrchmi a vzdialený 2 km od Dolného Kubína, ponúka ubytovanie s kompletne vybavenou kuchyňou, chladničkou,... Ubytovanie Holiday Park Orava Bungalows sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Holiday Park Orava Bungalows má celkové hodnotenie 8,6. Pre Chata v prírode Holiday Park Orava Bungalows momentálne evidujeme 30 recenzií.

Holiday Park Orava Apartments

8,6

Holiday Park Orava Apartments

Ubytovanie (Apartmán) Holiday Park Orava Apartments. Apartmány Holiday Park Orava sa nachádzajú 2 km od Dolného Kubína a ponúkajú vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, záhradu s grilom a bezplatné... Ubytovanie Holiday Park Orava Apartments sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Holiday Park Orava Apartments má celkové hodnotenie 8,6. Pre Apartmán Holiday Park Orava Apartments momentálne evidujeme 16 recenzií.

Penzión Kúria

8,3

Penzión Kúria

Ubytovanie (Penzión) Penzión Kúria. Penzión Kúria sídli v budove zo 17. storočia postavenej v empírovom štýle. Je vzdialený 1 km od centra Dolného Kubína. Ubytovanie Penzión Kúria sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzión Kúria má celkové hodnotenie 8,3. Pre Penzión Penzión Kúria momentálne evidujeme 147 recenzií.

Bungalow Tília Gäceľ

8,2

Bungalow Tília Gäceľ

Ubytovanie (Chata v prírode) Bungalow Tília Gäceľ. Autokemping Tília Gäceľ sa nachádza 2 km od Dolného Kubína, na okraji Národného parku Malá Fatra a ponúka reštauráciu, ktorá podáva jedlá formou penzie na... Ubytovanie Bungalow Tília Gäceľ sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Bungalow Tília Gäceľ má celkové hodnotenie 8,2. Pre Chata v prírode Bungalow Tília Gäceľ momentálne evidujeme 93 recenzií.

Chata Belez

8,2

Chata Belez

Ubytovanie (Penzión) Chata Belez. Chata Belez sa nachádza v Dolnom Kubíne 7 km od Oravského hradu a ponúka ubytovanie s barom, bezplatným súkromným parkoviskom, záhradou a terasou. Ubytovanie Chata Belez sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj).

Penzion Leštiny

8

Penzion Leštiny

Ubytovanie (Penzión) Penzion Leštiny. Penzión Leštiny sa nachádza v obci Dolný Kubín uprostred mierne zvlnených vrchov. Ubytovanie Penzion Leštiny sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzion Leštiny má celkové hodnotenie 8. Pre Penzión Penzion Leštiny momentálne evidujeme 202 recenzií.

Privat-Mlyn Dolny Kubin

7,8

Privat-Mlyn Dolny Kubin

Ubytovanie (Privát) Privat-Mlyn Dolny Kubin. Privát-Mlyn Dolný Kubín sa nachádza v Dolnom Kubíne, 12 km od Oravského hradu a 6 km od lyžiarskeho strediska Kubínska hoľa. Ubytovanie Privat-Mlyn Dolny Kubin sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Privat-Mlyn Dolny Kubin má celkové hodnotenie 7,8. Pre Privát Privat-Mlyn Dolny Kubin momentálne evidujeme 20 recenzií.

Malatinský dvor

7,7

Malatinský dvor

Ubytovanie Malatinský dvor. Situated in Dolný Kubín and only 18 km from Orava Castle, Malatinský dvor features accommodation with garden views, free WiFi and free private parking. Ubytovanie Malatinský dvor sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj).

Horská turistika s domácí atmosférou

7,3

Horská turistika s domácí atmosférou

Ubytovanie (Privát) Horská turistika s domácí atmosférou. Ubytovacie zariadenie Horská turistika s domácí atmosférou sa nachádza v Dolnom Kubíne v Žilinskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným... Ubytovanie Horská turistika s domácí atmosférou sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj).

Sunny appartment by the river

Sunny appartment by the river

Ubytovanie (Apartmán) Sunny appartment by the river. Ubytovacie zariadenie Sunny appartment by the river sa nachádza v Dolnom Kubíne, asi 10 km od Oravského hradu. Ponúka výhľad na hory a na mesto. Ubytovanie Sunny appartment by the river sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj).

Vila Veles

Vila Veles

Ubytovanie (Apartmán) Vila Veles. Located in Dolný Kubín, 7 km from Orava Castle, Vila Veles provides accommodation with a restaurant, free WiFi, a 24-hour front desk, and a shared kitchen. Ubytovanie Vila Veles sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj).

Hillside Y41

Hillside Y41

Ubytovanie (Apartmán) Hillside Y41. Hillside Y41 offers accommodation in Dolný Kubín, 9 km from Orava Castle. This property offers access to a balcony and free private parking. Ubytovanie Hillside Y41 sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj).