Hľadať

Ubytovanie

Apartmány U splavu Apartmány

Sudomírky, Veselí nad Moravou, 698 01, Česká republika - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány U splavu. Apartmány U splavu sa nachádzajú v obci Veselí nad Moravou a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a priestorom na posedenie. Ubytovanie Apartmány U splavu sa nachádza v meste Veselí nad Moravou (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány U splavu má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmány Apartmány U splavu momentálne evidujeme 9 recenzií.

Popis ubytovania Apartmány U splavu

Niektoré ubytovacie jednotky sú vybavené káblovou TV s plochou obrazovkou a majú kompletne vybavenú kuchyňu s umývačkou riadu a súkromnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a s bezplatnými toaletnými potrebami. Najbližšie Letisko Brno – Tuřany je situované vo vzdialenosti 72 km. Na mieste môžete využívať záhradu s grilom a v okolí sa môžete venovať pešej turistike a cyklistike. Apartmány U splavu sa nachádzajú v obci Veselí nad Moravou a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a priestorom na posedenie. Zlín sa nachádza 42 km a kúpeľné mesto Luhačovice 39 km od apartmánov.

Vybavenie ubytovania Apartmány U splavu

 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Cyklistika Mimo ubytovania
 • Pešia turistika Mimo ubytovania
 • Rybolov Mimo ubytovaniaza príplatok
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii v blízkosti (rezervácia nie je potrebná).
 • Parkovanie na ulici
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Odhlučnené izby
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Veselí nad Moravou

Penzion Hermina

9,6

Penzion Hermina

Ubytovanie (Penzión) Penzion Hermina. Penzion Hermina sa nachádza v meste Veselí nad Moravou a ponúka klimatizované izby s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Penzion Hermina sa nachádza v meste Veselí nad Moravou (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Hermina má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Penzion Hermina momentálne evidujeme 100 recenzií.

Útulný apartmán

9,6

Útulný apartmán

Ubytovanie (Apartmán) Útulný apartmán. Featuring accommodation with a patio, Útulný apartmán is located in Veselí nad Moravou. The property has river views and is 19 km from Skalica. Ubytovanie Útulný apartmán sa nachádza v meste Veselí nad Moravou (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Útulný apartmán má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Útulný apartmán momentálne evidujeme 9 recenzií.

Apartmán U Kostela

9,5

Apartmán U Kostela

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán U Kostela. Apartmán U Kostela sa nachádza v obci Veselí nad Moravou. Ponúka ubytovanie s kuchyňou a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán U Kostela sa nachádza v meste Veselí nad Moravou (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán U Kostela má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány Apartmán U Kostela momentálne evidujeme 65 recenzií.

Cyklonocleh

9,4

Cyklonocleh

Ubytovanie (Privát) Cyklonocleh. Ubytovanie Cyklonocleh sa nachádza v obci Veselí nad Moravou a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, ako aj záhradu a gril. Ubytovanie Cyklonocleh sa nachádza v meste Veselí nad Moravou (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Cyklonocleh má celkové hodnotenie 9,4. Pre Privát Cyklonocleh momentálne evidujeme 74 recenzií.

Nocleh na Jihu

9,2

Nocleh na Jihu

Ubytovanie (Privát) Nocleh na Jihu. Ubytovacie zariadenie Nocleh na Jihu sa nachádza v meste Veselí nad Moravou a ponúka bezplatné Wi-Fi, gril, záhradu a spoločenskú miestnosť. Ubytovanie Nocleh na Jihu sa nachádza v meste Veselí nad Moravou (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Nocleh na Jihu má celkové hodnotenie 9,2. Pre Privát Nocleh na Jihu momentálne evidujeme 62 recenzií.

Penzion Víno Hruška

9,2

Penzion Víno Hruška

Ubytovanie (Penzión) Penzion Víno Hruška. Penzión Víno Hruška sa nachádza v centre mesta a ponúka moderne zariadené izby s klimatizáciou, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, ako aj vlastný... Ubytovanie Penzion Víno Hruška sa nachádza v meste Veselí nad Moravou (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Víno Hruška má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzion Víno Hruška momentálne evidujeme 127 recenzií.

Penzion Vinárna U Hroznu

9,1

Penzion Vinárna U Hroznu

Ubytovanie (Penzión) Penzion Vinárna U Hroznu. Penzión Vinárna U Hroznu sa nachádza v obci Veselí nad Moravou. Ubytovanie Penzion Vinárna U Hroznu sa nachádza v meste Veselí nad Moravou (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Vinárna U Hroznu má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Penzion Vinárna U Hroznu momentálne evidujeme 44 recenzií.

Penzion U Dulíka

8,1

Penzion U Dulíka

Ubytovanie (Penzión) Penzion U Dulíka. Penzion U Dulíka sa nachádza v obci Veselí nad Moravou a ponúka bezplatné Wi-Fi. Penzión má aj reštauráciu. Ubytovanie Penzion U Dulíka sa nachádza v meste Veselí nad Moravou (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion U Dulíka má celkové hodnotenie 8,1. Pre Penzión Penzion U Dulíka momentálne evidujeme 147 recenzií.

Dům Bublina

Dům Bublina

Ubytovanie (Apartmán) Dům Bublina. Dům Bublina is situated in Veselí nad Moravou. Complimentary WiFi is provided. Trenčín is 49 km from the apartment, while Zlín is 37 km from the property. Ubytovanie Dům Bublina sa nachádza v meste Veselí nad Moravou (Česko - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Domeček - Veselí nad Moravou

Domeček - Veselí nad Moravou

Ubytovanie (Apartmány) Domeček - Veselí nad Moravou. Set in Veselí nad Moravou in the Zlin region, Domeček - Veselí nad Moravou offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Domeček - Veselí nad Moravou sa nachádza v meste Veselí nad Moravou (Česko - Zlínsky kraj).