Hľadať

Ubytovanie

Apartment Ana Apartmán

Stara Cesta 5, 23242 Vinjerac, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ana. Apartment Ana features a balcony and is situated in Vinjerac, within just 100 metres of Beach Vinjerac and 1.3 km of Beach Tri drage. Ubytovanie Apartment Ana sa nachádza v meste Vinjerac (Chorvátsko - Zadar).

Popis ubytovania Apartment Ana

Apartment Ana features a balcony and is situated in Vinjerac, within just 100 metres of Beach Vinjerac and 1. This apartment has a garden, barbecue facilities, free WiFi and free private parking. The nearest airport is Zadar, 39 km from Apartment Ana, and the property offers a paid airport shuttle service. Beach Sipa is 1. 3 km of Beach Tri drage. A flat-screen TV is offered. 6 km from the apartment. The air-conditioned apartment is composed of 2 separate bedrooms, a living room, a fully equipped kitchen, and 1 bathroom.

Vybavenie ubytovania Apartment Ana

 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Súkromná kúpeľňa
 • TV s plochou obrazovkou
 • Zdarma! Domáce zvieratá sú povolené. Nebudú sa za ne účtovať žiadne poplatky.
 • Vybavenie na grilovanie
 • Balkón
 • Záhrada
 • Kyvadlová doprava medzi hotelom a letiskom (za príplatok)
 • Výhľad
 • Klimatizácia
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Vinjerac

Apartment Katja

9,8

Apartment Katja

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Katja. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Katja is located in Vinjerac. Ubytovanie Apartment Katja sa nachádza v meste Vinjerac (Chorvátsko - Zadar).

Stone House Knezevic

9,8

Stone House Knezevic

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Stone House Knezevic. Ubytovacie zariadenie Stone House Knezevic je rekreačný dom vo Vinjeraci v zadarskom kraji. Táto klimatizovaná jednotka je vzdialená 26 km od Zadaru. Ubytovanie Stone House Knezevic sa nachádza v meste Vinjerac (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Kondrić

9,7

Apartments Kondrić

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Kondrić. Apartmány Kondrić sa nachádzajú v prímorskom mestečku Vinjerac, iba 50 metrov od pláže, a ponúkajú zázemie pre grilovanie, klimatizované ubytovanie s Wi-Fi... Ubytovanie Apartments Kondrić sa nachádza v meste Vinjerac (Chorvátsko - Zadar).

Apartmani Alex

9,6

Apartmani Alex

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Alex. Ubytovacie zariadenie Apartmani Alex sa nachádza v obci Vinjerac v Zadarskej župe a ponúka terasu a výhľad na more. Ubytovanie Apartmani Alex sa nachádza v meste Vinjerac (Chorvátsko - Zadar).

Gavran Apartment Vinjerac

9,5

Gavran Apartment Vinjerac

Ubytovanie (Apartmány) Gavran Apartment Vinjerac. Set in Vinjerac in the Zadar County region, with Beach Vinjerac and Beach Tri drage nearby, Gavran Apartment Vinjerac offers accommodation with free... Ubytovanie Gavran Apartment Vinjerac sa nachádza v meste Vinjerac (Chorvátsko - Zadar).

Holiday House Sea&Mountain

9,5

Holiday House Sea&Mountain

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday House Sea&Mountain. Featuring a balcony with sea views, a garden and barbecue facilities, Holiday House Sea&Mountain can be found in Vinjerac, close to Beach Tri drage and 1. Ubytovanie Holiday House Sea&Mountain sa nachádza v meste Vinjerac (Chorvátsko - Zadar).

Apartmani Barbara

9,5

Apartmani Barbara

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Barbara. Apartmány Barbara s terasou a záhradou ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním v letovisku Vinjerac, výhľad na more a bezplatné Wi-Fi pripojenie na... Ubytovanie Apartmani Barbara sa nachádza v meste Vinjerac (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Jakov

9,5

Apartments Jakov

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Jakov. Apartmány Jakov sú situované v pobrežnom mestečku Vinjerac, 30 km od mesta Zadar. Ubytovanie Apartments Jakov sa nachádza v meste Vinjerac (Chorvátsko - Zadar).

Apartmani Jelić

9,5

Apartmani Jelić

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Jelić. Located in Vinjerac in the Zadar County region, Apartmani Jelić features a patio and garden views. Ubytovanie Apartmani Jelić sa nachádza v meste Vinjerac (Chorvátsko - Zadar).

Adria Vinjerac

9,4

Adria Vinjerac

Ubytovanie (Apartmán) Adria Vinjerac. Ubytovacie zariadenie Adria Vinjerac sa nachádza v obci Vinjerac, 45 km od mesta Vir. Ubytovanie Adria Vinjerac sa nachádza v meste Vinjerac (Chorvátsko - Zadar).

Dentex Apartments

9,4

Dentex Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Dentex Apartments. Apartmány Dentex nájdete v rybárskej osade Vinjerac, hneď pri pláži. K dispozícii tu máte bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Dentex Apartments sa nachádza v meste Vinjerac (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Karlo

9,4

Apartments Karlo

Ubytovanie (Penzión) Apartments Karlo. Apartmány Karlo so záhradou sa nachádzajú v meste Vinjerac. Zadar je vzdialený 25 km. Ponúkajú bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartments Karlo sa nachádza v meste Vinjerac (Chorvátsko - Zadar).

Apartments and rooms by the sea Vinjerac, Zadar - 3248

9,3

Apartments and rooms by the sea Vinjerac, Zadar - 3248

Ubytovanie (Apartmány) Apartments and rooms by the sea Vinjerac, Zadar - 3248. Ubytovanie Double Room Vinjerac 3248b sa nachádza v meste Vinjerac, 24 km od Zadaru a 35 km od Biogradu na Moru. Ubytovanie Apartments and rooms by the sea Vinjerac, Zadar - 3248 sa nachádza v meste Vinjerac (Chorvátsko - Zadar).

Aparthotel Buratovic

9,2

Aparthotel Buratovic

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Aparthotel Buratovic. Rodinný Aparthotel Buratović v pôvabnej dedine Vinjerac ponúka priestranné izby a kvalitné služby založené na mnohoročnej skúsenosti. Ubytovanie Aparthotel Buratovic sa nachádza v meste Vinjerac (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Tamarix

9

Apartments Tamarix

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Tamarix. Ubytovanie Apartmány Tamarix sa nachádza len 2 metre od krištáľovo čistého mora v malej a pokojnej obci Vinjerac. Ubytovanie Apartments Tamarix sa nachádza v meste Vinjerac (Chorvátsko - Zadar).

Apartments by the sea Vinjerac, Zadar - 5824

9

Apartments by the sea Vinjerac, Zadar - 5824

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Vinjerac, Zadar - 5824. Apartment Vinjerac 5824a offers accommodation in Vinjerac, 25 km from Zadar. The unit is 35 km from Biograd na Moru. Ubytovanie Apartments by the sea Vinjerac, Zadar - 5824 sa nachádza v meste Vinjerac (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Milka

8,5

Apartment Milka

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Milka. Located 50 metres from a pebbly beach in Vinjerac, Apartment Milka provides air-conditioned accommodation with free WiFi access. Ubytovanie Apartment Milka sa nachádza v meste Vinjerac (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Senka

8,2

Apartment Senka

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Senka. Boasting city views, Apartment Senka offers accommodation with a balcony and a kettle, around 1.6 km from Beach Tri drage. Ubytovanie Apartment Senka sa nachádza v meste Vinjerac (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Marija

8,1

Apartment Marija

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marija. Situated in Vinjerac, 100 metres from Beach Vinjerac and 1. Ubytovanie Apartment Marija sa nachádza v meste Vinjerac (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Josip

7,6

Apartments Josip

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Josip. Apartmány Josip sa nachádzajú v obci Vinjerac, 45 km od mesta Vir a ponúkajú záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Josip sa nachádza v meste Vinjerac (Chorvátsko - Zadar).

Holiday Home Katarina

7,5

Holiday Home Katarina

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Katarina. Ubytovacie zariadenie Holiday Home Katarina sa nachádza v meste Vinjerac, len 200 metrov od pláže Vinjerac. Ubytovanie Holiday Home Katarina sa nachádza v meste Vinjerac (Chorvátsko - Zadar).

Ferienwohnung Vinjerac 111S

Ferienwohnung Vinjerac 111S

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Vinjerac 111S. Situated in Vinjerac, a few steps from Beach Vinjerac and 1. Ubytovanie Ferienwohnung Vinjerac 111S sa nachádza v meste Vinjerac (Chorvátsko - Zadar).

Luxury Villa with Private Pool near Sea in Vinjerac

Luxury Villa with Private Pool near Sea in Vinjerac

Ubytovanie (Vila) Luxury Villa with Private Pool near Sea in Vinjerac. Located in Vinjerac, within less than 1 km of Beach Tri drage and a 13-minute walk of Beach Vinjerac, Luxury Villa with Private Pool near Sea in Vinjerac... Ubytovanie Luxury Villa with Private Pool near Sea in Vinjerac sa nachádza v meste Vinjerac (Chorvátsko - Zadar).

New 2020! Luxury Stone Villa BANOVI, Ždrilo

New 2020! Luxury Stone Villa BANOVI, Ždrilo

Ubytovanie (Vila) New 2020! Luxury Stone Villa BANOVI, Ždrilo. Situated in Vinjerac in the Zadar County region, New 2020! Luxury Stone Villa BANOVI, Ždrilo has a garden. This villa offers a terrace as well as free... Ubytovanie New 2020! Luxury Stone Villa BANOVI, Ždrilo sa nachádza v meste Vinjerac (Chorvátsko - Zadar).

Holiday Home Kapitän (VIJ130)

Holiday Home Kapitän (VIJ130)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Kapitän (VIJ130). Set in Vinjerac in the Zadar County region, Holiday Home Kapitän (VIJ130) has a balcony. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytovanie Holiday Home Kapitän (VIJ130) sa nachádza v meste Vinjerac (Chorvátsko - Zadar).

Ferienhaus Vesna

Ferienhaus Vesna

Ubytovanie (Apartmány) Ferienhaus Vesna. Located in Vinjerac in the Zadar County region, with Beach Vinjerac and Beach Tri drage nearby, Ferienhaus Vesna provides accommodation with free private... Ubytovanie Ferienhaus Vesna sa nachádza v meste Vinjerac (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Vinjerac

Apartment Vinjerac

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vinjerac. Apartment Vinjerac is set in Vinjerac. The accommodation is 25 km from Zadar. The apartment consists of 1 bathroom and a living room. Ubytovanie Apartment Vinjerac sa nachádza v meste Vinjerac (Chorvátsko - Zadar).

House Oasis of Peace

House Oasis of Peace

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Oasis of Peace. Featuring an outdoor pool and garden views, House Oasis of Peace is located in Vinjerac. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytovanie House Oasis of Peace sa nachádza v meste Vinjerac (Chorvátsko - Zadar).

Haus Lukeni 110S

Haus Lukeni 110S

Ubytovanie (Apartmán) Haus Lukeni 110S. Set in Vinjerac, a few steps from Beach Vinjerac and 1. Ubytovanie Haus Lukeni 110S sa nachádza v meste Vinjerac (Chorvátsko - Zadar).

Holiday Home Castello Ćoza

Holiday Home Castello Ćoza

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Castello Ćoza. Holiday Home Castello Ćoza is a property with a private pool, situated in Vinjerac, within just 1.1 km of Beach Vinjerac and 1.1 km of Beach Sipa. Ubytovanie Holiday Home Castello Ćoza sa nachádza v meste Vinjerac (Chorvátsko - Zadar).

Villa Anna with pool, Zadar County

Villa Anna with pool, Zadar County

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Anna with pool, Zadar County. Set in Vinjerac, less than 1 km from Beach Vinjerac and a 13-minute walk from Beach Tri drage, Villa Anna with pool, Zadar County offers a seasonal outdoor... Ubytovanie Villa Anna with pool, Zadar County sa nachádza v meste Vinjerac (Chorvátsko - Zadar).

Villa Ivo

Villa Ivo

Ubytovanie (Vila) Villa Ivo. Villa Ivo is set in Vinjerac. The air-conditioned accommodation is 33 km from Zadar. Ubytovanie Villa Ivo sa nachádza v meste Vinjerac (Chorvátsko - Zadar).

Apartments by the sea Vinjerac, Zadar - 3093

Apartments by the sea Vinjerac, Zadar - 3093

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Vinjerac, Zadar - 3093. Set in Vinjerac in the Zadar County region, with Beach Vinjerac and Beach Tri drage nearby, Apartments by the sea Vinjerac, Zadar - 3093 offers... Ubytovanie Apartments by the sea Vinjerac, Zadar - 3093 sa nachádza v meste Vinjerac (Chorvátsko - Zadar).

Holiday house Vinjerac

Holiday house Vinjerac

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday house Vinjerac. Situated in Vinjerac, 50 metres from Beach Vinjerac and 1.2 km from Beach Tri drage, Holiday house Vinjerac offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Holiday house Vinjerac sa nachádza v meste Vinjerac (Chorvátsko - Zadar).

Dalmatian Villa Castello Coza with pool, Vinjerac

Dalmatian Villa Castello Coza with pool, Vinjerac

Ubytovanie (Vila) Dalmatian Villa Castello Coza with pool, Vinjerac. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, Dalmatian Villa Castello Coza with pool, Vinjerac is situated in... Ubytovanie Dalmatian Villa Castello Coza with pool, Vinjerac sa nachádza v meste Vinjerac (Chorvátsko - Zadar).

Two-Bedroom Apartment in Vinjerac

Two-Bedroom Apartment in Vinjerac

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Vinjerac. Offering free WiFi and free private parking, Two-Bedroom Apartment in Vinjerac is situated in Vinjerac, within just less than 1 km of Beach Tri drage. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Vinjerac sa nachádza v meste Vinjerac (Chorvátsko - Zadar).

Seashell Vinjerac

Seashell Vinjerac

Ubytovanie (Apartmán) Seashell Vinjerac. Situated in Vinjerac, within 2 km of Beach Sipa, Seashell Vinjerac offers accommodation with air conditioning. Ubytovanie Seashell Vinjerac sa nachádza v meste Vinjerac (Chorvátsko - Zadar).

Poolincluded holiday home Castel Venier

Poolincluded holiday home Castel Venier

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Poolincluded holiday home Castel Venier. Set in Vinjerac, a few steps from Beach Vinjerac and 1. Ubytovanie Poolincluded holiday home Castel Venier sa nachádza v meste Vinjerac (Chorvátsko - Zadar).

Traditional beautiful house by the beach

Traditional beautiful house by the beach

Ubytovanie (Vila) Traditional beautiful house by the beach. Boasting sea views, Traditional beautiful house by the beach features accommodation with a balcony and a kettle, around 150 metres from Beach Vinjerac. Ubytovanie Traditional beautiful house by the beach sa nachádza v meste Vinjerac (Chorvátsko - Zadar).

Villa with pool Ive

Villa with pool Ive

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa with pool Ive. Set in Vinjerac, Villa with pool Ive offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Situated 2. Ubytovanie Villa with pool Ive sa nachádza v meste Vinjerac (Chorvátsko - Zadar).

Double Room Vinjerac 3248a

Double Room Vinjerac 3248a

Ubytovanie (Penzión) Double Room Vinjerac 3248a. Situated in Vinjerac, 50 metres from Beach Vinjerac, Double Room Vinjerac 3248a features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Double Room Vinjerac 3248a sa nachádza v meste Vinjerac (Chorvátsko - Zadar).

Stunning Villa with Swimming Pool in Vinjerac

Stunning Villa with Swimming Pool in Vinjerac

Ubytovanie (Vila) Stunning Villa with Swimming Pool in Vinjerac. Situated in Vinjerac, Stunning Villa with Swimming Pool in Vinjerac features a private pool and free WiFi. Ubytovanie Stunning Villa with Swimming Pool in Vinjerac sa nachádza v meste Vinjerac (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Vinjerac

Apartments Vinjerac

Ubytovanie (Penzión) Apartments Vinjerac. Situated 150 metres from Beach Vinjerac, Apartments Vinjerac features rooms with air conditioning in Vinjerac. Ubytovanie Apartments Vinjerac sa nachádza v meste Vinjerac (Chorvátsko - Zadar).

Holiday house La Familia

Holiday house La Familia

Ubytovanie (Vila) Holiday house La Familia. Located in Vinjerac, Holiday house La Familia provides accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor... Ubytovanie Holiday house La Familia sa nachádza v meste Vinjerac (Chorvátsko - Zadar).

Holiday house Vinjerac

Holiday house Vinjerac

Ubytovanie (Apartmán) Holiday house Vinjerac. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Holiday house Vinjerac is set in Vinjerac. This beachfront property offers access to a balcony. Ubytovanie Holiday house Vinjerac sa nachádza v meste Vinjerac (Chorvátsko - Zadar).

Villa Castelo Coza

Villa Castelo Coza

Ubytovanie (Vila) Villa Castelo Coza. Villa Castelo Coza is located in Vinjerac. Guests staying at this villa have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie Villa Castelo Coza sa nachádza v meste Vinjerac (Chorvátsko - Zadar).

Seaside house with a swimming pool Vinjerac, Zadar - 9689

Seaside house with a swimming pool Vinjerac, Zadar - 9689

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Seaside house with a swimming pool Vinjerac, Zadar - 9689. Situated in Vinjerac in the Zadar County Region, this detached holiday home is 25 km from Zadar. The air-conditioned unit is 35 km from Biograd na Moru. Ubytovanie Seaside house with a swimming pool Vinjerac, Zadar - 9689 sa nachádza v meste Vinjerac (Chorvátsko - Zadar).

Studio Vinjerac 3248f

Studio Vinjerac 3248f

Ubytovanie (Apartmán) Studio Vinjerac 3248f. Studio Vinjerac 3248f offers accommodation in Vinjerac. Each room at this guest house is air conditioned and features a TV. Ubytovanie Studio Vinjerac 3248f sa nachádza v meste Vinjerac (Chorvátsko - Zadar).

Apartments in Vinjerac/Paklenica Riviera 27673

Apartments in Vinjerac/Paklenica Riviera 27673

Ubytovanie (Apartmány) Apartments in Vinjerac/Paklenica Riviera 27673. Located in Vinjerac in the Zadar County region, with Beach Vinjerac and Beach Tri drage nearby, Apartments in Vinjerac/Paklenica Riviera 27673 provides... Ubytovanie Apartments in Vinjerac/Paklenica Riviera 27673 sa nachádza v meste Vinjerac (Chorvátsko - Zadar).