Hľadať

Ubytovanie

Apartment And Rooms Danica Apartmány

21335 Podaca, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartment And Rooms Danica. Apartment And Rooms Danica ponúka ubytovanie v meste Podaca, 32 km od mesta Međugorje a 30 km od letoviska Makarská. Ubytovanie Apartment And Rooms Danica sa nachádza v meste Podaca (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Popis ubytovania Apartment And Rooms Danica

Ubytovacie zariadenie je vzdialené 48 km od mesta Mostar. Brela je vzdialená 40 km a letovisko Baška Voda je vzdialené 39 km. Apartment And Rooms Danica ponúka ubytovanie v meste Podaca, 32 km od mesta Međugorje a 30 km od letoviska Makarská.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Bezplatné parkovisko
  • Bezplatné Wi- Fi

Vybavenie ubytovania Apartment And Rooms Danica

  • Domáce zvieratá sú zakázané.
  • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
  • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
  • Rodinné izby

Iná ubytovanie v meste Podaca

Apartments with a parking space Podaca, Makarska - 6050

10

Apartments with a parking space Podaca, Makarska - 6050

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Podaca, Makarska - 6050. Located in Podaca in the Split-Dalmatia County region, with Podaca Beach and Ravanje Beach nearby, Apartments with a parking space Podaca, Makarska - 6050... Ubytovanie Apartments with a parking space Podaca, Makarska - 6050 sa nachádza v meste Podaca (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Studio Podaca 6736b

10

Studio Podaca 6736b

Ubytovanie (Apartmán) Studio Podaca 6736b. Set in Podaca and only 200 metres from Ravanje Beach, Studio Podaca 6736b offers accommodation with sea views, free WiFi and free private parking. Ubytovanie Studio Podaca 6736b sa nachádza v meste Podaca (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments with a parking space Podaca, Makarska - 312

9,9

Apartments with a parking space Podaca, Makarska - 312

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Podaca, Makarska - 312. Apartments with a parking space Podaca, Makarska - 312 has sea views, free WiFi and free private parking, situated in Podaca, 200 metres from Podaca Beach. Ubytovanie Apartments with a parking space Podaca, Makarska - 312 sa nachádza v meste Podaca (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartman Kristin

9,9

Apartman Kristin

Ubytovanie (Privát) Apartman Kristin. Apartmán Kristin sa nachádza v meste Podaca, v Splitsko-dalmatínskej župy, 38 km od Makarskej. Ponúka klimatizované ubytovanie s terasou. Ubytovanie Apartman Kristin sa nachádza v meste Podaca (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Tole Villa Podaca

9,8

Tole Villa Podaca

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Tole Villa Podaca. Tole Villa Podaca sa nachádza v meste Podaca a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a prístupom na záhradu. Ubytovanie Tole Villa Podaca sa nachádza v meste Podaca (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments by the sea Podaca, Makarska - 516

9,8

Apartments by the sea Podaca, Makarska - 516

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Podaca, Makarska - 516. Toto štúdio sa nachádza v obci Podaca, 32 km od Medžugoria. Od mesta Makarska je vzdialené 29 km a môžete pri ňom bezplatne využívať súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartments by the sea Podaca, Makarska - 516 sa nachádza v meste Podaca (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartman Anicic

9,8

Apartman Anicic

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Anicic. Ubytovacie zariadenie Apartman Anicic sa nachádza v letovisku Podaca, 250 metrov od pláže Ravanje. Ubytovanie Apartman Anicic sa nachádza v meste Podaca (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Šantić

9,7

Apartments Šantić

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Šantić. Klimatizované apartmány Šantić s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádzajú v obci Podaca. Ubytovanie Apartments Šantić sa nachádza v meste Podaca (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Ante

9,7

Apartments Ante

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ante. Set in Podaca in the Split-Dalmatia County region and Ravanje Beach reachable within a few steps, Apartments Ante offers accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytovanie Apartments Ante sa nachádza v meste Podaca (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Villa Karla

9,7

Villa Karla

Ubytovanie (Vila) Villa Karla. Boasting a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, Villa Karla features accommodation in Podaca with free WiFi and pool views. Ubytovanie Villa Karla sa nachádza v meste Podaca (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartmants Matic

9,6

Apartmants Matic

Ubytovanie (Apartmány) Apartmants Matic. Set in Podaca in the Split-Dalmatia County region, with Podaca Beach and Ravanje Beach nearby, Apartmants Matic offers accommodation with free private... Ubytovanie Apartmants Matic sa nachádza v meste Podaca (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments with a parking space Podaca, Makarska - 6736

9,6

Apartments with a parking space Podaca, Makarska - 6736

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Podaca, Makarska - 6736. Apartments with a parking space Podaca, Makarska - 6736 has sea views, free WiFi and free private parking, set in Podaca, 200 metres from Ravanje Beach. Ubytovanie Apartments with a parking space Podaca, Makarska - 6736 sa nachádza v meste Podaca (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Iva Apartments

9,6

Iva Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Iva Apartments. Ubytovacie zariadenie Iva Apartments sa nachádza v letovisku Podaca v Splitsko-dalmatínskej župe len 300 metrov od pláže Podaca. Ubytovanie Iva Apartments sa nachádza v meste Podaca (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Tea

9,6

Apartments Tea

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Tea. Set in Podaca in the Split-Dalmatia County region, with Podaca Beach and Ravanje Beach nearby, Apartments Tea offers accommodation with free private... Ubytovanie Apartments Tea sa nachádza v meste Podaca (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Villa Iva

9,6

Villa Iva

Ubytovanie (Apartmány) Villa Iva. Ubytovacie zariadenie Villa Iva sa nachádza v letovisku Podaca v Splitsko-dalmatínskej župe, 200 metrov od pláže Podaca. Ubytovanie Villa Iva sa nachádza v meste Podaca (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Podaca house

9,6

Podaca house

Ubytovanie (Vila) Podaca house. Ubytovacie zariadenie Podaca house, ktoré sa nachádza v letovisku Podaca, v blízkosti pláže Ravanje a 1 km od pláže Borova, ponúka patio s výhľadom na... Ubytovanie Podaca house sa nachádza v meste Podaca (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Studio Podaca 2621a

9,5

Studio Podaca 2621a

Ubytovanie (Apartmán) Studio Podaca 2621a. Štúdio Podaca 2621a vám ponúka ubytovanie v meste Podaca, 32 km od mesta Medžugorie a 30 km od mesta Makarska. Ubytovanie Studio Podaca 2621a sa nachádza v meste Podaca (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Villa Orca

9,5

Villa Orca

Ubytovanie (Apartmány) Villa Orca. Vila Orca sa nachádza v letovisku Podaca. Je klimatizovaná a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch a súkromné parkovisko na... Ubytovanie Villa Orca sa nachádza v meste Podaca (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Villa Ivva

9,5

Apartments Villa Ivva

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Ivva. Ubytovacie zariadenie Apartments Villa Ivva sa nachádza v letovisku Podaca a ponúka ubytovanie v jednotkách s vlastným stravovaním a bezplatným Wi-Fi... Ubytovanie Apartments Villa Ivva sa nachádza v meste Podaca (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Vesna

9,5

Apartment Vesna

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vesna. Apartment Vesna has a terrace and is located in Podaca, within just 450 metres of Podaca Beach and 1.1 km of Biserka Beach. Ubytovanie Apartment Vesna sa nachádza v meste Podaca (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Bonaca

9,4

Apartments Bonaca

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Bonaca. Apartmány Bonaca sa nachádzajú v obci Podaca, 32 km od mesta Tučepi. Ponúkajú reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Bonaca sa nachádza v meste Podaca (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments and rooms by the sea Podaca, Makarska - 16160

9,4

Apartments and rooms by the sea Podaca, Makarska - 16160

Ubytovanie (Apartmány) Apartments and rooms by the sea Podaca, Makarska - 16160. Located in Podaca in the Split-Dalmatia County region, with Podaca Beach and Ravanje Beach nearby, Apartments and rooms by the sea Podaca, Makarska - 16160... Ubytovanie Apartments and rooms by the sea Podaca, Makarska - 16160 sa nachádza v meste Podaca (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Guesthouse Podaca

9,4

Guesthouse Podaca

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Podaca. Penzión Podaca sa nachádza v meste Podaca. Ponúka klimatizované izby s balkónom a výhľadom na more. Ubytovanie Guesthouse Podaca sa nachádza v meste Podaca (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Podaca 11748a

9,4

Apartment Podaca 11748a

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Podaca 11748a. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v letovisku Podaca a má balkón. Od mesta Medžugorie je vzdialený 31 km. Ubytovanie Apartment Podaca 11748a sa nachádza v meste Podaca (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

APARTMAN ADRIANA

9,3

APARTMAN ADRIANA

Ubytovanie (Apartmán) APARTMAN ADRIANA. Set in Podaca, within 150 metres of Podaca Beach and 450 metres of Ravanje Beach, APARTMAN ADRIANA offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a... Ubytovanie APARTMAN ADRIANA sa nachádza v meste Podaca (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments by the sea Brist, Makarska - 6867

9,3

Apartments by the sea Brist, Makarska - 6867

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Brist, Makarska - 6867. Studio Brist 6867a is located in Podaca, 30 km from Međugorje and 31 km from Makarska. Every room comes with a private bathroom equipped with a shower. Ubytovanie Apartments by the sea Brist, Makarska - 6867 sa nachádza v meste Podaca (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments with a parking space Podaca, Makarska - 11748

9,3

Apartments with a parking space Podaca, Makarska - 11748

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Podaca, Makarska - 11748. Klimatizovaný apartmán s balkónom sa nachádza v obci Podaca. Medžugorie je vzdialené 31 km. K dispozícii máte priestor na posedenie a kuchyňu. Ubytovanie Apartments with a parking space Podaca, Makarska - 11748 sa nachádza v meste Podaca (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartmani podaca

9,3

Apartmani podaca

Ubytovanie (Penzión) Apartmani podaca. Ubytovanie Apartmani podaca sa nachádza v letovisku Podaca. V každej izbe nájdu hostia kuchyňu a súkromnú kúpeľňu. Využívať môžu záhradu. Ubytovanie Apartmani podaca sa nachádza v meste Podaca (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Villa Nelo

9,2

Villa Nelo

Ubytovanie (Apartmány) Villa Nelo. Klimatizované apartmány vily Nelo, ktorá sa nachádza hneď vedľa kamienkovej pláže, majú balkón alebo terasu s výhľadom na more. Ubytovanie Villa Nelo sa nachádza v meste Podaca (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Villa Falcon

9,2

Villa Falcon

Ubytovanie (Penzión) Villa Falcon. Penzión Villa Falcon sa nachádza v obci Podaca. Ponúka vám súkromnú pláž a sezónny vonkajší bazén. Ubytovanie Villa Falcon sa nachádza v meste Podaca (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartmani Stula

9,2

Apartmani Stula

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Stula. Apartmány Stula sa nachádzajú v meste Podaca a majú záhradu. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmani Stula sa nachádza v meste Podaca (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

MORENIA All Inclusive Resort

9,1

MORENIA All Inclusive Resort

Ubytovanie (Hotel) MORENIA All Inclusive Resort. Trojhviezdičkový hotel Morenia All Inclusive Resort sa nachádza v obci Podaca, 50 metrov od pláže Podkapec. Ubytovanie MORENIA All Inclusive Resort sa nachádza v meste Podaca (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments PEHAR

9

Apartments PEHAR

Ubytovanie (Apartmány) Apartments PEHAR. Ubytovacie zariadenie Apartments PEHAR sa nachádza v obci Podaca, 46 km od obce Baška Voda. Ponúka príslušenstvo na grilovanie a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments PEHAR sa nachádza v meste Podaca (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Ero

9

Apartments Ero

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ero. Ubytovanie Apartments Ero sa nachádza v letovisku Podaca v Splitsko-dalmatínskej župe, neďaleko pláží Ravanje a Podaca. Ubytovanie Apartments Ero sa nachádza v meste Podaca (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartmani Stanković

9

Apartmani Stanković

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Stanković. Ubytovanie Apartmani Stanković sa nachádza v letovisku Podaca v Splitsko-dalmatínskej župe, neďaleko pláží Ravanje a Biserka. Ubytovanie Apartmani Stanković sa nachádza v meste Podaca (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments by the sea Podaca, Makarska - 6902

8,9

Apartments by the sea Podaca, Makarska - 6902

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Podaca, Makarska - 6902. Situated in Podaca in the Split-Dalmatia County region, with Ravanje Beach and Podaca Beach nearby, Apartments by the sea Podaca, Makarska - 6902 features... Ubytovanie Apartments by the sea Podaca, Makarska - 6902 sa nachádza v meste Podaca (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Kalaba II

8,9

Apartment Kalaba II

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Kalaba II. Ubytovanie Apartment Kalaba II sa nachádza v meste Podaca, ponúka ubytovanie v jednotkách vybavených TV s plochou obrazovkou, bezplatné Wi-Fi pripojenie na... Ubytovanie Apartment Kalaba II sa nachádza v meste Podaca (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Kalaba I

8,9

Kalaba I

Ubytovanie (Apartmány) Kalaba I. Located in Podaca in the Split-Dalmatia County region and Ravanje Beach reachable within 50 metres, Kalaba I provides accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytovanie Kalaba I sa nachádza v meste Podaca (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Baric

8,7

Apartments Baric

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Baric. Ubytovanie Apartments Baric sa nachádza len pár krokov od pláže Ravanje a ponúka klimatizované ubytovanie s balkónom, záhradou, terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Baric sa nachádza v meste Podaca (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Vistica Apartment

8,6

Vistica Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Vistica Apartment. Apartmán Vistica sa nachádza v letovisku Podaca a ponúka ubytovanie s balkónom. Dostupné je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Vistica Apartment sa nachádza v meste Podaca (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments with a parking space Podaca, Makarska - 15748

8,6

Apartments with a parking space Podaca, Makarska - 15748

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Podaca, Makarska - 15748. Set in Podaca in the Split-Dalmatia County region, with Podaca Beach and Ravanje Beach nearby, Apartments with a parking space Podaca, Makarska - 15748... Ubytovanie Apartments with a parking space Podaca, Makarska - 15748 sa nachádza v meste Podaca (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments by the sea Podaca, Makarska - 2617

8,5

Apartments by the sea Podaca, Makarska - 2617

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Podaca, Makarska - 2617. Ubytovanie Apartments by the sea Podaca (Makarska) - 2617 sa nachádza v letovisku Podaca. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie. Ubytovanie Apartments by the sea Podaca, Makarska - 2617 sa nachádza v meste Podaca (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Vesna

8,5

Apartment Vesna

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Vesna. Located in Podaca in the Split-Dalmatia County region, Apartment Vesna provides accommodation with free WiFi, a children's playground, a garden and free... Ubytovanie Apartment Vesna sa nachádza v meste Podaca (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments by the sea Podaca, Makarska - 315

8,3

Apartments by the sea Podaca, Makarska - 315

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Podaca, Makarska - 315. Apartmán sa nachádza v meste Podaca, 32 km od Medžugoria. K dispozícii máte terasu. Ubytovanie Apartments by the sea Podaca, Makarska - 315 sa nachádza v meste Podaca (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Vila Angel

8,3

Vila Angel

Ubytovanie (Penzión) Vila Angel. Penión Vila Angel sa nachádza v letovisku Podaca a ponúka záhradu a terasu. Každá izba má kuchyňu a súkromnú kúpeľňu. Ubytovanie Vila Angel sa nachádza v meste Podaca (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments with a parking space Podaca, Makarska - 6798

8,3

Apartments with a parking space Podaca, Makarska - 6798

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Podaca, Makarska - 6798. Located in Podaca in the Split-Dalmatia County region, with Ravanje Beach and Podaca Beach nearby, Apartments with a parking space Podaca, Makarska - 6798... Ubytovanie Apartments with a parking space Podaca, Makarska - 6798 sa nachádza v meste Podaca (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Two-Bedroom Apartment in Podaca

8,2

Two-Bedroom Apartment in Podaca

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Podaca. Two-Bedroom Apartment in Podaca is set in Podaca. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Podaca sa nachádza v meste Podaca (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Double Room Podaca 2613a

8,1

Double Room Podaca 2613a

Ubytovanie (Penzión) Double Room Podaca 2613a. Featuring free WiFi throughout the property, Double Room Podaca 2613a is situated in Podaca, 200 metres from Podaca Beach and 450 metres from Ravanje... Ubytovanie Double Room Podaca 2613a sa nachádza v meste Podaca (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Brist 506a

8,1

Apartment Brist 506a

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Brist 506a. Tento apartmán s patiom a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádza v obci Podaca. Pokochať sa môžete výhľadom na more. Ubytovanie Apartment Brist 506a sa nachádza v meste Podaca (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).