Hľadať

Ubytovanie

Apartment and Rooms Pansion Duba Apartmány

Mala Duba 26, 21329 Živogošće, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartment and Rooms Pansion Duba. Ubytovacie zariadenie Apartment and Rooms Pansion Duba sa nachádza pri pláži v letovisku Živogošće, necelý 1 km od pláže Velika Duba a 20 minút chôdze od... Ubytovanie Apartment and Rooms Pansion Duba sa nachádza v meste Živogošće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Popis ubytovania Apartment and Rooms Pansion Duba

Vo všetkých priestoroch môžete využívať bezplatné Wi-Fi a pláž Dole je vzdialená 2,3 km. Izby v penzióne sú vybavené klimatizáciou a TV. Najbližšie Letisko Split sa nachádza vo vzdialenosti 119 km. Ubytovacie zariadenie Apartment and Rooms Pansion Duba sa nachádza pri pláži v letovisku Živogošće, necelý 1 km od pláže Velika Duba a 20 minút chôdze od pláže Blato.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Na pláži
  • Bezplatné Wi- Fi

Vybavenie ubytovania Apartment and Rooms Pansion Duba

  • Na pláži
  • Domáce zvieratá sú zakázané.
  • Pláž
  • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
  • Parkovisko nie je k dispozícii..

Iná ubytovanie v meste Živogošće

Two-Bedroom Apartment in Zivigosce

10

Two-Bedroom Apartment in Zivigosce

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Zivigosce. Two-Bedroom Apartment in Zivigosce is located in Živogošće and offers barbecue facilities. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Zivigosce sa nachádza v meste Živogošće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Villa Strnj

9,9

Villa Strnj

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Strnj. Klimatizovaná vila Strnj ponúka ubytovanie v letovisku Živogošće, 26 km od mesta Makarska a 36 km od obce Baška Voda. Obec Brela je vzdialená 41 km. Ubytovanie Villa Strnj sa nachádza v meste Živogošće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Top Location

9,8

Top Location

Ubytovanie (Apartmán) Top Location. Ubytovacie zariadenie Top Location sa nachádza v letovisku Živogošće, len 70 metrov od pláže Blato. Ubytovanie Top Location sa nachádza v meste Živogošće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

VILLA ANA ZIVOGOSCE

9,8

VILLA ANA ZIVOGOSCE

Ubytovanie (Apartmán) VILLA ANA ZIVOGOSCE. Located in Živogošće, 1.2 km from Central Beach and 1.7 km from Djevičanska Beach, VILLA ANA ZIVOGOSCE offers a garden and air conditioning. Ubytovanie VILLA ANA ZIVOGOSCE sa nachádza v meste Živogošće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Stone house at the small port - with 2 studio`s

9,8

Stone house at the small port - with 2 studio`s

Ubytovanie (Apartmány) Stone house at the small port - with 2 studio`s. Ubytovacie zariadenie Stone house at the small port - with 2 studio`s sa nachádza v letovisku Živogošće v Splitsko-dalmatínskej župe, neďaleko hlavnej... Ubytovanie Stone house at the small port - with 2 studio`s sa nachádza v meste Živogošće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Holiday Home Mala Duba

9,8

Holiday Home Mala Duba

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Mala Duba. Dovolenkový dom Mala Duba sa nachádza v letovisku Živogošće a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, súkromnou plážou, spoločnou kuchyňou a spoločným... Ubytovanie Holiday Home Mala Duba sa nachádza v meste Živogošće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Mila - Mala Duba

9,8

Apartments Mila - Mala Duba

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mila - Mala Duba. Apartmány Mila - Mala Duba sa nachádzajú v meste Živogošće a ponúkajú ubytovanie s terasou alebo patiom, bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a TV,... Ubytovanie Apartments Mila - Mala Duba sa nachádza v meste Živogošće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

APARTMANI NOVA

9,8

APARTMANI NOVA

Ubytovanie (Apartmány) APARTMANI NOVA. Located 500 metres from Velika Duba Beach, APARTMANI NOVA offers a garden, a terrace and air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie APARTMANI NOVA sa nachádza v meste Živogošće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Beach Villa

9,7

Beach Villa

Ubytovanie (Vila) Beach Villa. Situated in Živogošće in the Split-Dalmatia County region, Beach Villa features a garden. Ubytovanie Beach Villa sa nachádza v meste Živogošće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Mladen

9,7

Apartment Mladen

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Mladen. Ubytovanie Apartment Mladen sa nachádza v obci Živogošće v Splitsko-dalmatínskej župe, neďaleko pláží Velika Duba a Blato. Ubytovanie Apartment Mladen sa nachádza v meste Živogošće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartman Plaža

9,7

Apartman Plaža

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Plaža. Situated in Živogošće, just 150 metres from Beach Blato, Apartman Plaža features beachfront accommodation with a restaurant, a bar, a terrace and free... Ubytovanie Apartman Plaža sa nachádza v meste Živogošće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Juraković

9,6

Apartments Juraković

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Juraković. Ubytovanie Apartments Juraković sa nachádza v obci Živogošće v Splitsko-dalmatínskej župe, neďaleko hlavnej pláže. Ubytovanie Apartments Juraković sa nachádza v meste Živogošće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartmani Antiqua

9,6

Apartmani Antiqua

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Antiqua. Ubytovacie zariadenie Apartmani Antiqua sa nachádza v letovisku Živogošće, 1,6 km od hlavnej pláže a 2,1 km od pláže Djevičanska. Ubytovanie Apartmani Antiqua sa nachádza v meste Živogošće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Majic Zivogosce

9,6

Apartments Majic Zivogosce

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Majic Zivogosce. Ubytovanie Apartments Majic Zivogosce sa nachádza v letovisku Živogošće, 1,4 km od hlavnej pláže. Ubytovanie Apartments Majic Zivogosce sa nachádza v meste Živogošće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Villa Dalmatina

9,6

Villa Dalmatina

Ubytovanie (Apartmány) Villa Dalmatina. Vila Dalmatina sa nachádza priamo na pláži v Živogošće - Blato. Ubytovanie Villa Dalmatina sa nachádza v meste Živogošće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Villa Riki

9,5

Villa Riki

Ubytovanie (Apartmány) Villa Riki. Villa Riki has mountain views, free WiFi and free private parking, situated in Živogošće, 1.4 km from Central Beach. Ubytovanie Villa Riki sa nachádza v meste Živogošće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Villa Riki

9,5

Villa Riki

Ubytovanie (Apartmány) Villa Riki. Villa Riki has sea views, free WiFi and free private parking, set in Živogošće, 1.4 km from Central Beach. Ubytovanie Villa Riki sa nachádza v meste Živogošće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartmani Smiljana

9,4

Apartmani Smiljana

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Smiljana. Apartmani Smiljana sa nachádzajú v letovisku Živogošće v Splitsko-dalmatínskej župe, neďaleko pláže Velika Duba Beach Blato. Ubytovanie Apartmani Smiljana sa nachádza v meste Živogošće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Klaricic

9,4

Apartments Klaricic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Klaricic. Apartments Klaricic sa nachádzajú v Živogošće, 20 km od Makarskej a len 80 metrov od mora. Ubytovanie Apartments Klaricic sa nachádza v meste Živogošće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Sobe Laštro

9,4

Sobe Laštro

Ubytovanie (Penzión) Sobe Laštro. Penzión Sobe Laštro sa nachádza v letovisku Živogošće. Ubytovanie Sobe Laštro sa nachádza v meste Živogošće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartmani Boban

9,3

Apartmani Boban

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Boban. Located in Živogošće, 31 km from Baška Voda, Apartmani Boban provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartmani Boban sa nachádza v meste Živogošće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

APARTMANI NEDA

9,3

APARTMANI NEDA

Ubytovanie (Privát) APARTMANI NEDA. Situated in Živogošće in the Split-Dalmatia County region and Beach Blato reachable within 200 metres, APARTMANI NEDA features accommodation with free... Ubytovanie APARTMANI NEDA sa nachádza v meste Živogošće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Sobe Gorana

9,3

Sobe Gorana

Ubytovanie (Penzión) Sobe Gorana. Penzión Sobe Gorana sa nachádza na pláži v letovisku Živogošće a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Poskytuje gril a terasu. Ubytovanie Sobe Gorana sa nachádza v meste Živogošće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Zivogosce 31

9,2

Apartment Zivogosce 31

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zivogosce 31. Apartmán Zivogosce 31 sa nachádza v letovisku Živogošće a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Apartment Zivogosce 31 sa nachádza v meste Živogošće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Strandburg Kroatien

9,2

Apartments Strandburg Kroatien

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Strandburg Kroatien. Apartmány Strandburg Kroatien ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním v meste Živogošće. K dispozícii máte bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartments Strandburg Kroatien sa nachádza v meste Živogošće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments and Rooms Katarina

9,1

Apartments and Rooms Katarina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments and Rooms Katarina. Apartmány a izby Katarina sa nachádzajú v malej dedinke Živogošće a sú vzdialené len 50 metrov od pláže a 100 metrov od centra mesta. Ubytovanie Apartments and Rooms Katarina sa nachádza v meste Živogošće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Villa Bajna

9,1

Apartment Villa Bajna

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Villa Bajna. Apartmán Villa Bajna sa nachádza v letovisku Živogošće, 18 km od mesta Makarska. Ponúka gril a slnečnú terasu. Split je vzdialený asi 70 km. Ubytovanie Apartment Villa Bajna sa nachádza v meste Živogošće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

House Rose

9,1

House Rose

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Rose. Ubytovanie House Rose sa nachádza v letovisku Živogošće, neďaleko pláže Velika Duba. Je vzdialené 100 metrov od pláže Blato a 450 metrov od pláže Dole. Ubytovanie House Rose sa nachádza v meste Živogošće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartmani Anda

9,1

Apartmani Anda

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Anda. Ubytovacie zariadenie Apartmani Anda sa nachádza v obci Živogošće v Splitsko-dalmatínskej župe, 1,7 km od miestnej hlavnej pláže. Ubytovanie Apartmani Anda sa nachádza v meste Živogošće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Villa Jelas

9

Apartments Villa Jelas

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Jelas. Set 1.2 km from Central Beach, Apartments Villa Jelas offers a garden, a private beach area and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartments Villa Jelas sa nachádza v meste Živogošće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Anita Apartments

9

Anita Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Anita Apartments. Apartmány Anita ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním v letovisku Živogošće. Ubytovanie Anita Apartments sa nachádza v meste Živogošće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Villa Filip

9

Villa Filip

Ubytovanie (Apartmány) Villa Filip. Zariadenie Villa Filip obklopené stredomorskou zeleňou a len 20 metrov od pláže je situoavané v letovisku Živogošče-Porat s výhľadom na okolité ostrovy. Ubytovanie Villa Filip sa nachádza v meste Živogošće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Joze

8,9

Apartments Joze

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Joze. Located in Živogošće in the Split-Dalmatia County region, with Beach Blato and Beach Dole nearby, Apartments Joze provides accommodation with free WiFi and... Ubytovanie Apartments Joze sa nachádza v meste Živogošće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Villa Maslina Olive

8,9

Villa Maslina Olive

Ubytovanie (Apartmány) Villa Maslina Olive. Ubytovacie zariadenie Villa Maslina Olive sa nachádza v letovisku Živogošće v Splitsko-dalmatínskej župe, necelý 1 km od hlavnej pláže. Ubytovanie Villa Maslina Olive sa nachádza v meste Živogošće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Majstrovic

8,8

Apartments Majstrovic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Majstrovic. Ubytovacie zariadenie Apartments Majstrovic sa nachádza v obci Živogošće, 30 km od letoviska Baška Voda. Ubytovanie Apartments Majstrovic sa nachádza v meste Živogošće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Kamp Dole - Navores

8,7

Kamp Dole - Navores

Ubytovanie (Dovolenkový park) Kamp Dole - Navores. Ubytovacie zariadenie Kamp Dole - Navores s výhľadom na hory sa nachádza v letovisku Živogošće a ponúka reštauráciu, službu nonstop recepcie, bar, záhradu,... Ubytovanie Kamp Dole - Navores sa nachádza v meste Živogošće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Lozina

8,7

Apartments Lozina

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Lozina. Apartmány Lozina s grilom a možnosťou vodných športov sa nachádzajú v letovisku Živogošće v splitsko-dalmátskej župe, 42 km od Medžugoria. Ubytovanie Apartments Lozina sa nachádza v meste Živogošće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments TP

8,6

Apartments TP

Ubytovanie (Apartmány) Apartments TP. Apartmány TP sa nachádzajú v meste Živogošće a ponúkajú hosťom ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, klimatizáciou a prístup do záhrady s terasou. Ubytovanie Apartments TP sa nachádza v meste Živogošće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Tanja

8,5

Apartments Tanja

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Tanja. Apartmány Tanja sa nachádzajú v letovisku Živogošće a ponúkajú ubytovanie s príslušenstvom na grilovanie a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Tanja sa nachádza v meste Živogošće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartmani Slaviček

8,5

Apartmani Slaviček

Ubytovanie (Kemping) Apartmani Slaviček. Ubytovanie Apartmani Slaviček sa nachádza 150 metrov od pláže Blato a ponúka záhradu, terasu a klimatizované ubytovanie s patiom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartmani Slaviček sa nachádza v meste Živogošće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Vile Holiday

8,2

Apartments Vile Holiday

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vile Holiday. Zariadenie Apartments Vile Holiday je vzdialené 50 metrov od kamienkovej pláže na Makarskej riviére v letovisku Živogošće. Ubytovanie Apartments Vile Holiday sa nachádza v meste Živogošće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Brig Apartments

8

Brig Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Brig Apartments. Ubytovacie zariadenie Brig Apartments sa nachádza v letovisku Živogošće v Splitsko-dalmatínskej župe, neďaleko centrálnej pláže. Ubytovanie Brig Apartments sa nachádza v meste Živogošće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Maestral

7,9

Apartments Maestral

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Maestral. Ubytovanie Apartments Maestral sa nachádza v letovisku Živogošće, necelý 1 km od hlavnej pláže a 18 minút chôdze od pláže Djevičanska. Ubytovanie Apartments Maestral sa nachádza v meste Živogošće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Borovik Guest House

7,9

Borovik Guest House

Ubytovanie (Penzión) Borovik Guest House. Ubytovacie zariadenie Borovik Guest House sa nachádza v letovisku Živogošće, 0,4 km od hlavnej pláže. Ubytovanie Borovik Guest House sa nachádza v meste Živogošće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartmani ANDRIJA

7,8

Apartmani ANDRIJA

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani ANDRIJA. Situated in Živogošće in the Split-Dalmatia County region, with Beach Blato and Beach Dole nearby, Apartmani ANDRIJA features accommodation with free WiFi... Ubytovanie Apartmani ANDRIJA sa nachádza v meste Živogošće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Sonja

7,7

Apartments Sonja

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sonja. Ubytovanie Apartments Sonja sa nachádza 1,6 km od hlavnej pláže a ponúka klimatizované ubytovacie jednotky s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Sonja sa nachádza v meste Živogošće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Victoria Mobilhome Camping Dole-Živogošče

7,6

Victoria Mobilhome Camping Dole-Živogošče

Ubytovanie (Dovolenkový park) Victoria Mobilhome Camping Dole-Živogošče. Kemping Victoria Mobilhome Dole-Živogošče sa nachádza v obci Blato, približne 4 km od Živogošće. Ubytovanie Victoria Mobilhome Camping Dole-Živogošče sa nachádza v meste Živogošće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartman Culjak

7,5

Apartman Culjak

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Culjak. Plážový Apartman Culjak sa nachádza v obci Živogošće, 1,5 km od hlavnej pláže a 2 km od pláže Djevičanska. Ponúka záhradu, balkón a výhľad na more. Ubytovanie Apartman Culjak sa nachádza v meste Živogošće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Marinovac

6,6

Apartments Marinovac

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Marinovac. Apartments Marinovac sa nachádza v letovisku Živogošće, 30 km od obce Baška Voda a ponúka záhradu i bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartments Marinovac sa nachádza v meste Živogošće (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).