Hľadať

Ubytovanie

Apartment Andjela Apartmány

Ulica 164 Brigade 4, 23244 Starigrad-Paklenica, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Andjela. Apartment Andjela sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica, 400 metrov od pláže Plantaža a 2,2 km od pláže Bluesun Camp Paklenica. Ubytovanie Apartment Andjela sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar).

Popis ubytovania Apartment Andjela

Apartment Andjela sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica, 400 metrov od pláže Plantaža a 2,2 km od pláže Bluesun Camp Paklenica. Najbližšie letisko Zadar je situované vo vzdialenosti 53 km od apartmánu Andjela. K vybaveniu ubytovania patrí rúra, varná doska a rýchlovarná kanvica. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, klimatizáciou a prístupom do záhrady. Národný park Paklenica je vzdialený 4,1 km od apartmánu. Súčasťou všetkých ubytovacích jednotiek je patio, kompletne vybavená kuchyňa s chladničkou, priestor na posedenie s pohovkou, TV s plochou obrazovkou, práčka a súkromná kúpeľňa so sprchovacím kútom a sušičom vlasov.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Bezplatné parkovisko
  • Bezplatné Wi- Fi
  • Rodinné izby

Vybavenie ubytovania Apartment Andjela

  • Záhrada
  • Domáce zvieratá sú zakázané.
  • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v izbách a je bezplatné.
  • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
  • Rodinné izby

Iná ubytovanie v meste Starigrad-Paklenica

Apartment Vukić.4

10

Apartment Vukić.4

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vukić.4. Apartmán Vukić.4 sa nachádza v obci Tribanj-Krušćica v Zadarskej župe. Má balkón a ponúka výhľad na more. Ubytovanie Apartment Vukić.4 sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar).

Apartmani Danijel

10

Apartmani Danijel

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Danijel. Apartmány Danijel sa nachádzajú v oblasti Starigrad-Paklenica. Ubytovanie Apartmani Danijel sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar).

APARTMAN FELICE

10

APARTMAN FELICE

Ubytovanie (Apartmán) APARTMAN FELICE. Located just less than 1 km from Beach Plantaža, APARTMAN FELICE provides accommodation in Starigrad-Paklenica with access to a shared lounge, barbecue... Ubytovanie APARTMAN FELICE sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar).

Apartamani Katarina vl.Ilija Jusup

9,9

Apartamani Katarina vl.Ilija Jusup

Ubytovanie (Apartmány) Apartamani Katarina vl.Ilija Jusup. Located in Starigrad-Paklenica, near Bluesun Camp Paklenica Beach, Beach Vecka Kula and Paklenica National Park, Apartamani Katarina vl. Ubytovanie Apartamani Katarina vl.Ilija Jusup sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Ana.2

9,9

Apartment Ana.2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ana.2. Apartmán Ana.2 sa nachádza 2,1 km od Národného parku Paklenica v letovisku Starigrad-Paklenica a ponúka ubytovanie s kuchyňou a terasou. Ubytovanie Apartment Ana.2 sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar).

Apartman Ivan

9,9

Apartman Ivan

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Ivan. Set in Starigrad-Paklenica, 450 metres from Bluesun Camp Paklenica Beach and 1.4 km from Beach Plantaža, Apartman Ivan offers a garden and air... Ubytovanie Apartman Ivan sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar).

Vila Milka

9,9

Vila Milka

Ubytovanie (Apartmán) Vila Milka. Featuring garden views, Vila Milka is situated in Starigrad-Paklenica, 5 km from Paklenica National Park. Ubytovanie Vila Milka sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar).

Villa Horizon

9,9

Villa Horizon

Ubytovanie (Apartmány) Villa Horizon. Villa Horizon features sea views, free WiFi and free private parking, located in Starigrad-Paklenica, 500 metres from Beach Plantaža. Ubytovanie Villa Horizon sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar).

Relax

9,8

Relax

Ubytovanie (Apartmány) Relax. Ubytovanie Relax sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica, 600 metrov od pláže Vecka Kula a necelý 1 km od pláže Bluesun Camp Paklenica. Ubytovanie Relax sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Merion

9,8

Apartments Merion

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Merion. Apartmány Merion v obci Starigrad-Paklenica sú vzdialené 2,1 km od Národného parku Paklenica. Ubytovanie Apartments Merion sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar).

Apartments and rooms by the sea Starigrad, Paklenica - 6591

9,8

Apartments and rooms by the sea Starigrad, Paklenica - 6591

Ubytovanie (Apartmány) Apartments and rooms by the sea Starigrad, Paklenica - 6591. Set in Starigrad-Paklenica in the Zadar County region, with Beach Plantaža and Bluesun Camp Paklenica Beach nearby, Apartments and rooms by the sea... Ubytovanie Apartments and rooms by the sea Starigrad, Paklenica - 6591 sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Marina

9,8

Apartments Marina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Marina. Offering a barbecue and sun terrace, Apartments Marina is set in Starigrad-Paklenica in the Zadar County Region. Paklenica National Park is 6 km away. Ubytovanie Apartments Marina sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar).

Apartmani Jadranka

9,8

Apartmani Jadranka

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Jadranka. Ubytovacie zariadenie Apartmani Jadranka sa nachádza v letovisku Starigrad-Paklenica, 4,1 km od národného parku Paklenica a ponúka ubytovanie s bezplatným... Ubytovanie Apartmani Jadranka sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar).

MARIVA

9,8

MARIVA

Ubytovanie (Apartmán) MARIVA. Offering a terrace and sea view, MARIVA is set in Starigrad-Paklenica, 2 km from Beach Seline and 2.9 km from Divojačka Poljica. Ubytovanie MARIVA sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Plitvice

9,8

Apartment Plitvice

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Plitvice. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v obci Starigrad-Paklenica, 1,1 km od Národného parku Paklenica. Ponúka terasu a záhradu. Ubytovanie Apartment Plitvice sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar).

Apartman Branka

9,8

Apartman Branka

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Branka. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v letovisku Starigrad-Paklenica a ponúka vám balkón. K dispozícii je vám tu patio a gril. Ubytovanie Apartman Branka sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar).

House Mia

9,8

House Mia

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Mia. Boasting garden views, House Mia offers accommodation with a garden and a balcony, around 7 km from Paklenica National Park. Ubytovanie House Mia sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar).

Apartmani Berno

9,8

Apartmani Berno

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Berno. Apartmány Berno sa nachádzajú v obci Starigrad-Paklenica, 3 km od národného parku Paklenica. Sú dobre vybavené a ponúkajú bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmani Berno sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar).

Apartmani Toce

9,7

Apartmani Toce

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Toce. Apartmani Toce features sea views, free WiFi and free private parking, set in Starigrad-Paklenica, 3.2 km from Paklenica National Park. Ubytovanie Apartmani Toce sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Starigrad Paklenica

9,7

Apartments Starigrad Paklenica

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Starigrad Paklenica. Ubytovacie zariadenie Apartments Starigrad Paklenica sa nachádza v obci Starigrad-Paklenica a ponúka ubytovanie s výhľadom do záhrady a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Starigrad Paklenica sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar).

Argyruntum Apartments

9,7

Argyruntum Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Argyruntum Apartments. Ubytovacie zariadenie Argyruntum Apartments sa nachádza v obci Starigrad Paklenica, 1 km od centra a 400 metrov od mora. Ubytovanie Argyruntum Apartments sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Lokvica

9,7

Apartment Lokvica

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lokvica. Boasting a balcony with garden views, a garden and barbecue facilities, Apartment Lokvica can be found in Starigrad-Paklenica, close to Beach Plantaža and... Ubytovanie Apartment Lokvica sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Petra

9,7

Apartment Petra

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Petra. Apartment Petra sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica v Zadarskej župe, 7 km od Národného parku Paklenica. Ubytovanie Apartment Petra sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar).

Apartmani Apolon

9,7

Apartmani Apolon

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Apolon. Located in Starigrad-Paklenica, 450 metres from Bluesun Camp Paklenica Beach and less than 1 km from Beach Vecka Kula, Apartmani Apolon provides... Ubytovanie Apartmani Apolon sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar).

Bosi i Goli

9,7

Bosi i Goli

Ubytovanie (Apartmány) Bosi i Goli. Ubytovacie zariadenie Bosi i Goli sa nachádza 3,5 km od národného parku Paklenica a ponúka ubytovanie s prenájmom bicyklov zdarma, terasu a službu... Ubytovanie Bosi i Goli sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Dalmacija

9,7

Apartments Dalmacija

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Dalmacija. Ubytovanie Apartments Dalmacija sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica, 2,3 km od Národného parku Paklenica. Ubytovanie Apartments Dalmacija sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Paklenica

9,7

Apartments Paklenica

Ubytovanie (Bed and breakfast) Apartments Paklenica. Apartmány Paklenica sa nachádzajú v meste Starigrad-Paklenica, 700 metrov od národného parku Paklenica a ponúkajú záhradu a izby s bezplatným WiFi. Ubytovanie Apartments Paklenica sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar).

Apartman Janja

9,6

Apartman Janja

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Janja. Apartmán Janja ponúka ubytovanie so záhradou a grilom v meste Starigrad-Paklenica, menej ako 1 km od národného parku Paklenica. Ubytovanie Apartman Janja sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Anića Kuk

9,6

Apartment Anića Kuk

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Anića Kuk. Ubytovanie Apartment Anića Kuk sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica, 700 metrov od pláže Bluesun Camp Paklenica a menej ako 1 km od pláže Večka Kula. Ubytovanie Apartment Anića Kuk sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar).

Apartmani Mila

9,6

Apartmani Mila

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Mila. Ubytovacie zariadenie Apartmani Mila sa nachádza v letovisku Starigrad-Paklenica v Zadarskej župe a 9 km od národného parku Paklenica. Ubytovanie Apartmani Mila sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar).

Villa Fontana

9,6

Villa Fontana

Ubytovanie (Penzión) Villa Fontana. Located in Starigrad-Paklenica, within 600 metres of Bluesun Camp Paklenica Beach and 1. Ubytovanie Villa Fontana sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Pepa Starigrad Paklenica

9,6

Apartment Pepa Starigrad Paklenica

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Pepa Starigrad Paklenica. Apartment Pepa Starigrad Paklenica is set in Starigrad-Paklenica and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartment Pepa Starigrad Paklenica sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Antonija

9,6

Apartments Antonija

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Antonija. Ubytovacie zariadenie Apartments Antonija sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica v Zadarskej župe, 3,2 km od Národného parku Paklenica. Ubytovanie Apartments Antonija sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar).

APARTMANI 4 PALME

9,6

APARTMANI 4 PALME

Ubytovanie (Apartmány) APARTMANI 4 PALME. Ubytovacie zariadenie APARTMANI 4 PALME sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica v Zadarskej župe, 700 metrov od pláže Bluesun Camp Paklenica. Ubytovanie APARTMANI 4 PALME sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar).

Villa Veca

9,6

Villa Veca

Ubytovanie (Apartmány) Villa Veca. Ubytovacie zariadenie Villa Veca sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica v Zadarskej župe, 700 metrov od pláže Plantaža. Ubytovanie Villa Veca sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar).

Lucija

9,6

Lucija

Ubytovanie (Apartmány) Lucija. Located in Starigrad-Paklenica in the Zadar County region, with Bluesun Camp Paklenica Beach and Beach Vecka Kula nearby, Lucija provides accommodation... Ubytovanie Lucija sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar).

Matilda

9,6

Matilda

Ubytovanie (Apartmán) Matilda. Tento klimatizovaný apartmán s terasou i záhradou sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica, 1 km od Národného parku Paklenica. Ubytovanie Matilda sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Duda

9,6

Apartment Duda

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Duda. Ubytovacie zariadenie Apartment Duda sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica v Zadarskej župe, 450 metrov od pláže Plantaža. Ubytovanie Apartment Duda sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar).

Kuća za odmor Jelena

9,6

Kuća za odmor Jelena

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kuća za odmor Jelena. Boasting garden views, Kuća za odmor Jelena offers accommodation with a garden, a private beach area and barbecue facilities, around 8 km from Paklenica... Ubytovanie Kuća za odmor Jelena sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar).

Villa Marijana-Direktno na moru

9,5

Villa Marijana-Direktno na moru

Ubytovanie (Apartmány) Villa Marijana-Direktno na moru. Located in Starigrad-Paklenica in the Zadar County region and Paklenica National Park reachable within 3 km, Villa Marijana-Direktno na moru provides... Ubytovanie Villa Marijana-Direktno na moru sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar).

Villa francesca

9,5

Villa francesca

Ubytovanie (Apartmány) Villa francesca. Set 800 metres from Paklenica National Park, Villa francesca offers accommodation with a balcony, as well as a garden and a terrace. Ubytovanie Villa francesca sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar).

Apartmani Goga

9,5

Apartmani Goga

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Goga. Ubytovanie Apartmani Goga sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica v Zadarskej župe, 400 metrov od pláže Plantaža. Ubytovanie Apartmani Goga sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar).

Apartmani Korina

9,5

Apartmani Korina

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Korina. Ubytovanie Apartmani Korina sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica, 400 metrov od pláže Bluesun Camp Paklenica a 700 metrov od pláže Vecka Kula. Ubytovanie Apartmani Korina sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar).

Vila Velvet

9,5

Vila Velvet

Ubytovanie (Apartmány) Vila Velvet. Vila Velvet has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Starigrad-Paklenica, 550 metres from Beach Plantaža. Ubytovanie Vila Velvet sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar).

Apartmani Lea

9,5

Apartmani Lea

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Lea. Ubytovacie zariadenie Apartmani Lea sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica v Zadarskej župe, 600 metrov od pláže Vecka Kula. Ubytovanie Apartmani Lea sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Adriana

9,5

Apartments Adriana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Adriana. Apartmány Adriana poskytujú gril a ubytovanie v meste Starigrad-Paklenica. Dostupné je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Adriana sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar).

Holiday Home Ante

9,5

Holiday Home Ante

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Ante. Dovolenkový dom Ante nájdete v letovisku Starigrad-Paklenica, asi 150 metrov od mora a 5 km od národného parku Paklenica. Ubytovanie Holiday Home Ante sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar).

Apartmani Krapić

9,5

Apartmani Krapić

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Krapić. Ubytovanie Apartmani Krapić sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica v Zadarskej župe, 7 km od Národného parku Paklenica. Ubytovanie Apartmani Krapić sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar).

Haus Rovanjska 312S

9,4

Haus Rovanjska 312S

Ubytovanie (Apartmán) Haus Rovanjska 312S. Located in Starigrad-Paklenica, just a few steps from Rovanjska Beach, Haus Rovanjska 312S provides beachfront accommodation with free WiFi. Ubytovanie Haus Rovanjska 312S sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Prkačin

9,4

Apartments Prkačin

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Prkačin. Apartmány Prkačin s vírivkou a saunou sa nachádzajú len 200 metrov od pláže a 400 metrov od centra mesta Starigrad. Ubytovanie Apartments Prkačin sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar).