Hľadať

Ubytovanie

Apartment Andriana (SIB225) Apartmán

22010 Grebaštica, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Andriana (SIB225). Boasting sea views, Apartment Andriana (SIB225) features accommodation with a balcony and a coffee machine, around a few steps from Sparadici Beach. Ubytovanie Apartment Andriana (SIB225) sa nachádza v meste Grebaštica (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Popis ubytovania Apartment Andriana (SIB225)

Boasting sea views, Apartment Andriana (SIB225) features accommodation with a balcony and a coffee machine, around a few steps from Sparadici Beach. The apartment has 2 bedrooms, a TV with satellite channels, an equipped kitchen with a dishwasher and a fridge, a washing machine, and 2 bathrooms with a shower. The Galesnica Beach and the Mirine Beach are within less than 1 km and a 12-minute walk of the apartment, and free WiFi is provided. The nearest airport is Split Airport, 48 km from the apartment.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Domáce zvieratá povolené
 • Parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi

Vybavenie ubytovania Apartment Andriana (SIB225)

 • Verejné parkovisko je k dispozícii v blízkosti (rezervácia nie je možná). Môže byť spoplatnené.
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Jedálenský stôl
 • Kávovar
 • Sporák
 • Rúra
 • Kuchynský riad
 • Práčka
 • Umývačka riadu
 • Chladnička
 • Vaňa
 • Sprchovací kút
 • Súkromná kúpeľňa
 • Toaleta
 • Satelitné kanály
 • TV
 • Kúrenie
 • Domáce zvieratá sú povolené na požiadanie. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Na vyššie poschodia je prístup iba po schodoch
 • Vybavenie na grilovanie
 • Balkón
 • Kanoistika
 • Súkromný byt v budove
 • Výhľad na more
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Grebaštica

Apartments Villa Ante

10

Apartments Villa Ante

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Ante. Featuring an outdoor pool, Apartments Villa Ante in Grebaštica provides accommodation with free WiFi and free private parking for guests who drive. Ubytovanie Apartments Villa Ante sa nachádza v meste Grebaštica (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Sunce apartments

9,9

Sunce apartments

Ubytovanie (Apartmány) Sunce apartments. Set in Grebaštica in the Sibenik-Knin County region and Dumići Beach reachable within 300 metres, Sunce apartments offers accommodation with free WiFi, a... Ubytovanie Sunce apartments sa nachádza v meste Grebaštica (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Krešo i Niko

9,9

Krešo i Niko

Ubytovanie (Apartmán) Krešo i Niko. Featuring a patio with garden views, a bar and barbecue facilities, Krešo i Niko can be found in Grebaštica, close to Dumići Beach and 750 metres from... Ubytovanie Krešo i Niko sa nachádza v meste Grebaštica (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartment Zorić Grebaštica

9,9

Apartment Zorić Grebaštica

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zorić Grebaštica. Ubytovacie zariadenie Apartment Zorić Grebaštica sa nachádza na pobreží v obci Grebaštica. Ubytovanie Apartment Zorić Grebaštica sa nachádza v meste Grebaštica (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Villa Salvia Adriatica

9,9

Villa Salvia Adriatica

Ubytovanie (Apartmány) Villa Salvia Adriatica. Ubytovacie zariadenie Villa Salvia Adriatica sa nachádza v obci Grebaštica, 28 km od Vodíc a ponúka hosťom bezplatné bicykle a Wi-Fi zdarma. Ubytovanie Villa Salvia Adriatica sa nachádza v meste Grebaštica (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartment L&A

9,9

Apartment L&A

Ubytovanie (Apartmán) Apartment L&A. Boasting sea views, Apartment L&A offers accommodation with a terrace and a kettle, around 550 metres from Sparadici Beach. Ubytovanie Apartment L&A sa nachádza v meste Grebaštica (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartment Dario

9,9

Apartment Dario

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Dario. Featuring a balcony with sea views, a garden and barbecue facilities, Apartment Dario can be found in Grebaštica, close to Galesnica Beach and less than 1... Ubytovanie Apartment Dario sa nachádza v meste Grebaštica (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments 255

9,8

Apartments 255

Ubytovanie (Apartmány) Apartments 255. Set 200 metres from Galesnica Beach, Apartments 255 offers a garden, a terrace and air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie Apartments 255 sa nachádza v meste Grebaštica (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Vila More

9,8

Vila More

Ubytovanie (Apartmány) Vila More. Vila More sa nachádza v meste Grebaštica. Ponúka ubytovanie vybavené TV s plochou obrazovkou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Vila More sa nachádza v meste Grebaštica (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartman Krešo i Niko

9,7

Apartman Krešo i Niko

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Krešo i Niko. Ubytovanie Apartman Krešo i Niko sa nachádza v obci Grebaštica, len 300 metrov od pláže Dumići. Ubytovanie Apartman Krešo i Niko sa nachádza v meste Grebaštica (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments Holidays Roko

9,7

Apartments Holidays Roko

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Holidays Roko. Apartmány Holidays Roko vám ponúkajú moderné ubytovanie, vonkajší bazén s ležadlami, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a reštauráciu a la carte. Ubytovanie Apartments Holidays Roko sa nachádza v meste Grebaštica (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartment GRC Grebastica

9,7

Apartment GRC Grebastica

Ubytovanie (Apartmány) Apartment GRC Grebastica. Ubytovanie Apartment Grebastica so záhradou a bezplatným Wi-Fi sa nachádza v obci Grebaštica, 28 km od mesta Vodice. Ubytovanie Apartment GRC Grebastica sa nachádza v meste Grebaštica (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartman G&L

9,7

Apartman G&L

Ubytovanie (Apartmán) Apartman G&L. Boasting garden views, Apartman G&L offers accommodation with a terrace and a kettle, around 200 metres from Banovci Beach. Ubytovanie Apartman G&L sa nachádza v meste Grebaštica (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments Timbar

9,7

Apartments Timbar

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Timbar. Ubytovacie zariadenie Apartments Timbar sa nachádza v letovisku Grebaštica, 28 km od mesta Vodice a ponúka záhradu i bezplatné Wi-Fi pripojenie na... Ubytovanie Apartments Timbar sa nachádza v meste Grebaštica (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Beautiful Villa 6 Metres From Sea

9,7

Beautiful Villa 6 Metres From Sea

Ubytovanie (Apartmány) Beautiful Villa 6 Metres From Sea. Apartmány Villa Viktorija & Gabrijel sa nachádzajú v meste Grebaštica, ponúkajú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a záhradu s príslušenstvom na... Ubytovanie Beautiful Villa 6 Metres From Sea sa nachádza v meste Grebaštica (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartment Perisa (SIB240)

9,7

Apartment Perisa (SIB240)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Perisa (SIB240). Situated in Grebaštica, 50 metres from Dumići Beach and less than 1 km from Galesnica Beach, Apartment Perisa (SIB240) features air-conditioned... Ubytovanie Apartment Perisa (SIB240) sa nachádza v meste Grebaštica (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartman Branimir

9,7

Apartman Branimir

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Branimir. Ubytovanie Apartman Branimir so záhradou a grilom sa nachádza v obci Grebaštica. V tomto ubytovaní s výhľadom do záhrady môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartman Branimir sa nachádza v meste Grebaštica (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments Vila Marija

9,7

Apartments Vila Marija

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vila Marija. Apartmány Vila Marija sa nachádzajú v letovisku Grebaštica v Šibenicko-kninskej župe, 42 km od mesta Split. Ponúkajú slnečnú terasu a súkromnú pláž. Ubytovanie Apartments Vila Marija sa nachádza v meste Grebaštica (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments Karmela

9,6

Apartments Karmela

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Karmela. Ubytovacie zariadenie Apartments Karmela sa nachádza v meste Grebaštica v Šibenicko-kninskej župe a 100 metrov od pláže Dumići. Ubytovanie Apartments Karmela sa nachádza v meste Grebaštica (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments Šparada

9,6

Apartments Šparada

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Šparada. Only 50 m from the nearest beach, Apartments Šparada are quietly set in Šparadići near Grebaštica. Ubytovanie Apartments Šparada sa nachádza v meste Grebaštica (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Ivano Apartments

9,6

Ivano Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Ivano Apartments. Apartmány Ivano sa nachádzajú v Grebaštici, 13 km od Šibeniku. Hosťom ponúkajú gril. Trogir je vzdialený 27 km. Ubytovanie Ivano Apartments sa nachádza v meste Grebaštica (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Big Apartments

9,6

Big Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Big Apartments. Apartmány Big s bezplatným Wi-Fi, klimatizáciou a prístupom do záhrady sa nachádzajú v dedinke Grebaštica. Ubytovanie Big Apartments sa nachádza v meste Grebaštica (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartmani Anka Bašić

9,6

Apartmani Anka Bašić

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Anka Bašić. Apartmány Anka Bašić sa nachádzajú v obci Grebaštica a ponúkajú ubytovanie s kuchyňou. K dispozícii je aj bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmani Anka Bašić sa nachádza v meste Grebaštica (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartment D&D Grubišić

9,6

Apartment D&D Grubišić

Ubytovanie (Apartmán) Apartment D&D Grubišić. Located in Grebaštica, 150 metres from Galesnica Beach and 550 metres from Sparadici Beach, Apartment D&D Grubišić offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Apartment D&D Grubišić sa nachádza v meste Grebaštica (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

No stress

9,6

No stress

Ubytovanie (Apartmány) No stress. Ubytovacie zariadenie No stres sa nachádza v obci Grebaštica v Šibenicko-kninskej župe, 50 metrov od pláže Galesnica. Ubytovanie No stress sa nachádza v meste Grebaštica (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

white sensation

9,6

white sensation

Ubytovanie (Apartmán) white sensation. Boasting a garden and barbecue facilities, white sensation features accommodation in Grebaštica with free WiFi and garden views. Ubytovanie white sensation sa nachádza v meste Grebaštica (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments Jakovljevic

9,6

Apartments Jakovljevic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Jakovljevic. Situated in Grebaštica in the Sibenik-Knin County region and Dumići Beach reachable within 100 metres, Apartments Jakovljevic features accommodation with... Ubytovanie Apartments Jakovljevic sa nachádza v meste Grebaštica (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments Ćosic

9,6

Apartments Ćosic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ćosic. Ubytovacie zariadenie Apartments Ćosić sa nachádza na tichom mieste v letovisku Grebaštica, len 200 metrov od pláže. Ubytovanie Apartments Ćosic sa nachádza v meste Grebaštica (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Gabi

9,6

Gabi

Ubytovanie (Apartmány) Gabi. Ubytovanie Gabi sa nachádza v obci Grebaštica v Šibenicko-kninskej župe, len pár krokov od pláže Dumići. Ubytovanie Gabi sa nachádza v meste Grebaštica (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Šparadici

9,6

Šparadici

Ubytovanie (Apartmány) Šparadici. Ubytovanie Šparadici sa nachádza v obci Grebaštica v Šibenicko-kninskej župe, necelých 80 metrov od pláže Sparadici. Ubytovanie Šparadici sa nachádza v meste Grebaštica (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Sunce Mobile Homes

9,6

Sunce Mobile Homes

Ubytovanie (Kemping) Sunce Mobile Homes. Set in Grebaštica, 28 km from Vodice, Sunce Mobile Homes offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Sunce Mobile Homes sa nachádza v meste Grebaštica (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartment Bamba

9,5

Apartment Bamba

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Bamba. Apartmán Bamba sa nachádza v meste Grebaštica a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, posedením a kuchyňou. Ubytovanie Apartment Bamba sa nachádza v meste Grebaštica (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartment Ivana I Martina

9,5

Apartment Ivana I Martina

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Ivana I Martina. Apartmán Ivana I Martina sa nachádza v meste Grebaštica a okrem bezplatného Wi-Fi pripojenia na internet ponúka aj príslušenstvo na grilovanie a kuchyňu. Ubytovanie Apartment Ivana I Martina sa nachádza v meste Grebaštica (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments Banovac

9,5

Apartments Banovac

Ubytovanie (Privát) Apartments Banovac. Apartmány Banovac sa nachádzajú v obci Grebaštica, 28 km od mesta Vodice. Ponúkajú záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Banovac sa nachádza v meste Grebaštica (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartmani Vesna

9,5

Apartmani Vesna

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Vesna. Located in Grebaštica in the Sibenik-Knin County region, with Dumići Beach and Galesnica Beach nearby, Apartmani Vesna provides accommodation with free... Ubytovanie Apartmani Vesna sa nachádza v meste Grebaštica (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartmani Peran

9,5

Apartmani Peran

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Peran. Apartmány Peran sa nachádzajú v obci Grebaštica v Šibenicko-kninskej župe neďaleko pláží Galesnica a Dumići. Ubytovanie Apartmani Peran sa nachádza v meste Grebaštica (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartmani Gacina

9,4

Apartmani Gacina

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Gacina. Ubytovacie zariadenie Apartmani Gacina sa nachádza v meste Grebaštica v Šibenicko-kninskej župe necelých 650 metrov od pláže Sparadici. Ubytovanie Apartmani Gacina sa nachádza v meste Grebaštica (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartment Mile

9,4

Apartment Mile

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mile. Apartmán Mile ponúka ubytovanie v obci Grebaštica. Apartmán Mile sa môže pochváliť výhľadom na more a je vzdialený 18 km od Šibeniku. Ubytovanie Apartment Mile sa nachádza v meste Grebaštica (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartmani Luka

9,4

Apartmani Luka

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Luka. Ubytovacie zariadenie Apartmani Luka sa nachádza v obci Grebaštica, 41 km od mesta Trogir a má záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmani Luka sa nachádza v meste Grebaštica (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Filipovic

9,4

Filipovic

Ubytovanie (Apartmán) Filipovic. Set in Grebaštica, just 100 metres from Galesnica Beach, Filipovic offers beachfront accommodation with a restaurant, a garden, a casino and free WiFi. Ubytovanie Filipovic sa nachádza v meste Grebaštica (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments Ana

9,4

Apartments Ana

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Ana. Apartmány Ana sa nachádzajú v obci Grebaštica, len 250 metrov od mora a ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním a balkón s vonkajším posedením. Ubytovanie Apartments Ana sa nachádza v meste Grebaštica (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartment Josipa

9,4

Apartment Josipa

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Josipa. Apartment Josipa features a balcony and is set in Grebaštica, within just 250 metres of Galesnica Beach and 650 metres of Dumići Beach. Ubytovanie Apartment Josipa sa nachádza v meste Grebaštica (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Vila Visnjic

9,4

Vila Visnjic

Ubytovanie (Apartmány) Vila Visnjic. Vila Visnjic sa nachádza v obci Grebaštica v Šibenicko-kninskej župe, 200 metrov od pláže Sparadici. Ubytovanie Vila Visnjic sa nachádza v meste Grebaštica (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartmani Dalmacjia

9,4

Apartmani Dalmacjia

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Dalmacjia. Set in Grebaštica in the Sibenik-Knin County region, with Dumići Beach and Galesnica Beach nearby, Apartmani Dalmacjia offers accommodation with free WiFi... Ubytovanie Apartmani Dalmacjia sa nachádza v meste Grebaštica (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments Ante-Gojko

9,3

Apartments Ante-Gojko

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ante-Gojko. Komplex Apartments Ante-Gojko sa nachádza na pokojnom mieste v dedinke Grebaštica 400 metrov od pláže a má jednoduchý prístup po ceste do Šibenika a... Ubytovanie Apartments Ante-Gojko sa nachádza v meste Grebaštica (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments Grubišić

9,3

Apartments Grubišić

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Grubišić. Apartmány Grubišić s výhľadom na more sa nachádzajú v letovisku Grebaštica a poskytujú bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Grubišić sa nachádza v meste Grebaštica (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments Vala

9,3

Apartments Vala

Ubytovanie (Penzión) Apartments Vala. Apartmány Vala sú situované len 20 metrov od kamienkovej pláže v obci Grebaštica a ponúkajú vám záhradu a terasu s ležadlami. Ubytovanie Apartments Vala sa nachádza v meste Grebaštica (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartment Zen

9,3

Apartment Zen

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zen. Located in Grebaštica, a few steps from Dumići Beach and less than 1 km from Galesnica Beach, Apartment Zen offers a terrace and air conditioning. Ubytovanie Apartment Zen sa nachádza v meste Grebaštica (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Villa Maximilian

9,3

Villa Maximilian

Ubytovanie (Apartmány) Villa Maximilian. Vila Maximilian s grilom a záhradou ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Villa Maximilian sa nachádza v meste Grebaštica (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments Lucia

9,2

Apartments Lucia

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Lucia. Ubytovanie Apartments Lucia sa nachádza v letovisku Grebaštica a ponúka ubytovacie jednotky s priestorom na posedenie a TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie Apartments Lucia sa nachádza v meste Grebaštica (Chorvátsko - Šibeník-Knin).