Hľadať

Ubytovanie

Apartment Ante.2 Apartmán

23249 Povljana, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ante.2. Apartment Ante.2 is a beachfront property located in Povljana, 400 metres from Mali Dubrovnik Beach Povljana and 650 metres from Beach Livade i Obatnice. Ubytovanie Apartment Ante.2 sa nachádza v meste Povljana (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Popis ubytovania Apartment Ante.2

The apartment features 1 bedroom, a TV with satellite channels, an equipped kitchen with a fridge and a stovetop, and 1 bathroom with a shower. Apartment Ante. The air-conditioned accommodation is 250 metres from Perilo Beach, and guests benefit from private parking available on site and free WiFi. 2 is a beachfront property located in Povljana, 400 metres from Mali Dubrovnik Beach Povljana and 650 metres from Beach Livade i Obatnice.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • 1 bazén
 • Parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi
 • Na pláži

Vybavenie ubytovania Apartment Ante.2

 • Súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je možná). Môže byť spoplatnené.
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Jedálenský stôl
 • Sporák
 • Kuchynský riad
 • Chladnička
 • Sprchovací kút
 • Súkromná kúpeľňa
 • Toaleta
 • Satelitné kanály
 • TV
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Na vyššie poschodia je prístup iba po schodoch
 • Na pláži
 • Terasa
 • Vybavenie na grilovanie
 • Bazén
 • Vonkajší bazén (sezónne otvorený)
 • Pláž
 • Súkromný byt v budove
 • Výhľad na bazén
 • Výhľad na more
 • Práčovňa
 • Vyhradený priestor pre fajčiarov
 • Klimatizácia

Iná ubytovanie v meste Povljana

Apartments with a parking space Povljana, Pag - 6468

10

Apartments with a parking space Povljana, Pag - 6468

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Povljana, Pag - 6468. Apartmán Povljana 6468b sa nachádza v meste Povljana. Počas pobytu v tomto apartmáne majú hostia k dispozícii terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments with a parking space Povljana, Pag - 6468 sa nachádza v meste Povljana (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartment Rina

10

Apartment Rina

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Rina. Apartmán Rina sa nachádza v letovisku Povljana. Ponúka prístup k balkónu. Ubytovanie Apartment Rina sa nachádza v meste Povljana (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments with a parking space Vlasici, Pag - 12766

10

Apartments with a parking space Vlasici, Pag - 12766

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Vlasici, Pag - 12766. Apartment Vlasici 12766b offers accommodation in Povljana, 23 km from Zadar. Apartment Vlasici 12766b features views of the sea and is 37 km from Novalja. Ubytovanie Apartments with a parking space Vlasici, Pag - 12766 sa nachádza v meste Povljana (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartment Adam

9,9

Apartment Adam

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Adam. Ubytovacie zariadenie Apartment Adam sa nachádza v meste Povljana, 700 metrov od pláže Perilo a necelý 1 km od pláže Mali Dubrovnik Povljana. Ubytovanie Apartment Adam sa nachádza v meste Povljana (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartment Povljana 02

9,9

Apartment Povljana 02

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Povljana 02. Offering free WiFi and free private parking, Apartment Povljana 02 is located in Povljana, just 300 metres from Perilo Beach. Ubytovanie Apartment Povljana 02 sa nachádza v meste Povljana (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartment Blue

9,9

Apartment Blue

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Blue. Located in Povljana, just 50 metres from Mali Dubrovnik Beach Povljana, Apartment Blue provides beachfront accommodation with a bar, a shared lounge, a... Ubytovanie Apartment Blue sa nachádza v meste Povljana (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartmani Anloma Lorainne

9,9

Apartmani Anloma Lorainne

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Anloma Lorainne. Boasting a patio with sea views, a garden and a terrace, Apartmani Anloma Lorainne can be found in Povljana, close to Perilo Beach and 750 metres from... Ubytovanie Apartmani Anloma Lorainne sa nachádza v meste Povljana (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartment Zdenka

9,9

Apartment Zdenka

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zdenka. Apartmán Zdenka sa nachádza v letovisku Povljana, 500 metrov od pláže Perilo a 700 metrov od pláže Mali Dubrovnik Povljana. Ubytovanie Apartment Zdenka sa nachádza v meste Povljana (Chorvátsko - Ostrov Pag).

House Sušec

9,8

House Sušec

Ubytovanie (Apartmán) House Sušec. Dom Sušec sa nachádza v meste Povljana a hosťom ponúka gril a záhradu. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie House Sušec sa nachádza v meste Povljana (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Luce

9,8

Luce

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Luce. Set in Povljana, 400 metres from Perilo Beach, Luce offers accommodation with a shared lounge, free WiFi, a 24-hour front desk, and a shared kitchen. Ubytovanie Luce sa nachádza v meste Povljana (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments Banic

9,8

Apartments Banic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Banic. Apartmány Banic sa nachádzajú v letovisku Povljana a ponúkajú bezplatné Wi-Fi a ubytovanie s kuchyňou a priestorom na posedenie. Ubytovanie Apartments Banic sa nachádza v meste Povljana (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments Miroslav

9,8

Apartments Miroslav

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Miroslav. Apartmány Miroslav sa nachádzajú v letovisku Povljana neďaleko pláží Mali Dubrovnik Povljana, Dubrovnik Povljana a Perilo. Ubytovanie Apartments Miroslav sa nachádza v meste Povljana (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments Svijet Mora 2

9,7

Apartments Svijet Mora 2

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Svijet Mora 2. Ubytovanie Apartments Svijet Mora 2 sa nachádza v meste Povljana na ostrove Pag, neďaleko pláže Mali Dubrovnik Povljana a pláže Dubrovnik Povljana. Ubytovanie Apartments Svijet Mora 2 sa nachádza v meste Povljana (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments Marino

9,7

Apartments Marino

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Marino. Ubytovanie Apartments Marino s výhľadom do záhrady sa nachádza v letovisku Povljana, 650 metrov od pláže Perilo. Ubytovanie Apartments Marino sa nachádza v meste Povljana (Chorvátsko - Ostrov Pag).

One-Bedroom Apartment in Povljana

9,7

One-Bedroom Apartment in Povljana

Ubytovanie (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Povljana. Ubytovanie One-Bedroom Apartment in Povljana sa nachádza v meste Povljana a ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad na more. Ubytovanie One-Bedroom Apartment in Povljana sa nachádza v meste Povljana (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments Teami

9,7

Apartments Teami

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Teami. Apartmány Teami sa nachádzajú len 100 metrov od mora a ponúkajú klimatizované izby s terasou a výhľadom na more. Ubytovanie Apartments Teami sa nachádza v meste Povljana (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Roky

9,7

Roky

Ubytovanie (Apartmán) Roky. Ubytovacie zariadenie Roky sa nachádza v letovisku Povljana len 90 metrov od pláže Mali Dubrovnik Povljana a 300 metrov od pláže Dubrovnik Povljana. Ubytovanie Roky sa nachádza v meste Povljana (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Anto

9,7

Anto

Ubytovanie (Apartmány) Anto. Ubytovacie zariadenie Anto sa nachádza v letovisku Povljana na ostrove Pag 200 metrov od pláže Dubrovník Povljana. Ubytovanie Anto sa nachádza v meste Povljana (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartman Klauda

9,6

Apartman Klauda

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Klauda. Apartmán Klauda sa nachádza v mestečku Povljana na ostrove Pag a ponúka vám ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartman Klauda sa nachádza v meste Povljana (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartmani Nena

9,6

Apartmani Nena

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Nena. Ubytovanie Apartmani Nena sa nachádza v meste Povljana na ostrove Pag, neďaleko pláží Dubrovnik Povljana a Mali Dubrovnik Povljana. Ubytovanie Apartmani Nena sa nachádza v meste Povljana (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments for families with children Vlasici, Pag - 4319

9,6

Apartments for families with children Vlasici, Pag - 4319

Ubytovanie (Apartmány) Apartments for families with children Vlasici, Pag - 4319. Penzión Apartments for families with children Vlasici (Pag) - 4319 sa nachádza v obci Vlašići. Každá izba má terasu s výhľadom na more. Ubytovanie Apartments for families with children Vlasici, Pag - 4319 sa nachádza v meste Povljana (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Two-Bedroom Apartment in Povljana

9,6

Two-Bedroom Apartment in Povljana

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Povljana. Two-Bedroom Apartment in Povljana is situated in Povljana and offers barbecue facilities. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Povljana sa nachádza v meste Povljana (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartment By The Sea, Povljana

9,6

Apartment By The Sea, Povljana

Ubytovanie (Apartmán) Apartment By The Sea, Povljana. Dvoetažni apartman is situated in Povljana and offers a terrace. This beachfront property offers access to a balcony and free private parking. Ubytovanie Apartment By The Sea, Povljana sa nachádza v meste Povljana (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Marina & Luka

9,6

Marina & Luka

Ubytovanie (Apartmán) Marina & Luka. Ubytovanie Marina & Luka sa nachádza v meste Povljana, 200 metrov od pláže Dubrovnik Povljana a 400 metrov od pláže Mali Dubrovnik Povljana. Ubytovanie Marina & Luka sa nachádza v meste Povljana (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartman Matej Povljana

9,6

Apartman Matej Povljana

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Matej Povljana. Situated in Povljana, 700 metres from Perilo Beach and less than 1 km from Mali Dubrovnik Beach Povljana, Apartman Matej Povljana offers a seasonal outdoor... Ubytovanie Apartman Matej Povljana sa nachádza v meste Povljana (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Sky-apartment

9,6

Sky-apartment

Ubytovanie (Apartmán) Sky-apartment. Situated in Povljana, 100 metres from Beach Dubrovnik Povljana and 150 metres from Mali Dubrovnik Beach Povljana, Sky-apartment features accommodation with... Ubytovanie Sky-apartment sa nachádza v meste Povljana (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Mar Azul Apartments

9,6

Mar Azul Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Mar Azul Apartments. Apartmány Mar Azul sa nachádzajú v meste Povljana a ponúkajú výhľad do záhrady, bezplatné zapožičanie bicyklov, sezónny vonkajší bazén, záhradu, gril a... Ubytovanie Mar Azul Apartments sa nachádza v meste Povljana (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments Vidolma

9,6

Apartments Vidolma

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vidolma. Ubytovacie zariadenie Apartments Vidolma sa nachádza v meste Povljana na ostrove Pag, 600 metrov od pláže Perilo. Ubytovanie Apartments Vidolma sa nachádza v meste Povljana (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments Tereza

9,5

Apartments Tereza

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Tereza. Ubytovacie zariadenie Apartments Tereza sa nachádza v meste Povljana na ostrove Pag, 600 metrov od pláže Perilo. Ubytovanie Apartments Tereza sa nachádza v meste Povljana (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartmani Nena

9,5

Apartmani Nena

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Nena. Apartmány Nena sa nachádzajú 200 metrov od pláže Mali Dubrovnik Povljana a ponúkajú bezplatné zapožičanie bicyklov, záhradu a klimatizované ubytovanie s... Ubytovanie Apartmani Nena sa nachádza v meste Povljana (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartment Adriana

9,5

Apartment Adriana

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Adriana. Ubytovanie Apartment Adriana sa nachádza v meste Povljana na ostrove Pag, neďaleko pláží Dubrovnik Povljana a pláže Mali Dubrovnik Povljana. Ubytovanie Apartment Adriana sa nachádza v meste Povljana (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartment Jeger

9,5

Apartment Jeger

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Jeger. Located in Povljana on the island of Pag, Apartment Jeger has a terrace with big furniture and with a fence. Ubytovanie Apartment Jeger sa nachádza v meste Povljana (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments Riva Povljana

9,5

Apartments Riva Povljana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Riva Povljana. Ubytovanie Apartments Riva Povljana sa nachádza v meste Povljana a hosťom ponúka bezplatné Wi-Fi a kuchyňu. K dispozícii je aj gril. Ubytovanie Apartments Riva Povljana sa nachádza v meste Povljana (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Ultima Apartments

9,5

Ultima Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Ultima Apartments. Ubytovacie zariadenie Ultima Apartments sa nachádza v obci Povljana a ponúka bezplatné Wi-Fi, reštauráciu, záhradu a bar. Ubytovanie Ultima Apartments sa nachádza v meste Povljana (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartman Nika

9,5

Apartman Nika

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Nika. Apartmán Nika s terasou sa nachádza v obci Povljana na ostrove Pag. Ubytovanie pri pláži má balkón. Ubytovanie Apartman Nika sa nachádza v meste Povljana (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments Riva Povljana

9,5

Apartments Riva Povljana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Riva Povljana. Ubytovanie Apartments Riva Povljana sa nachádza v meste Povljana a okrem klimatizácie ponúka tiež bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a záhradu s... Ubytovanie Apartments Riva Povljana sa nachádza v meste Povljana (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments Svijet Mora

9,5

Apartments Svijet Mora

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Svijet Mora. Ubytovacie zariadenie Apartments Svijet Mora sa nachádza v letovisku Povljana na ostrove Pag, necelých 50 metrov od pláže Mali Dubrovnik Povljana. Ubytovanie Apartments Svijet Mora sa nachádza v meste Povljana (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartmani "Bodulo"

9,4

Apartmani "Bodulo"

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani "Bodulo". Ubytovacie zariadenie Apartmani "Bodulo" sa nachádza v meste Povljana, 400 metrov od pláže Perilo. Ubytovanie Apartmani "Bodulo" sa nachádza v meste Povljana (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartment Nadia

9,4

Apartment Nadia

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Nadia. Located in Vlašići in the Pag Island region, Apartment Nadia has a patio and garden views. This apartment features a garden and free private parking. Ubytovanie Apartment Nadia sa nachádza v meste Povljana (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Appartements Antunovic

9,4

Appartements Antunovic

Ubytovanie (Apartmány) Appartements Antunovic. Situated in Povljana in the Pag Island region, Appartements Antunovic features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Appartements Antunovic sa nachádza v meste Povljana (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Ferienwohnung-Apartment (Bootsliegeplatz)

9,4

Ferienwohnung-Apartment (Bootsliegeplatz)

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung-Apartment (Bootsliegeplatz). Ubytovacie zariadenie Ferienwohnung-Apartment (Bootsliegeplatz) sa nachádza v meste Povljana na ostrove Pag a ponúka terasu, výhľad do záhrady, bezplatné... Ubytovanie Ferienwohnung-Apartment (Bootsliegeplatz) sa nachádza v meste Povljana (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartment Tičić

9,4

Apartment Tičić

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Tičić. Apartmán Tičić sa nachádza v obci Povljana a ponúka klimatizované ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Tičić sa nachádza v meste Povljana (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartman Dora

9,4

Apartman Dora

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Dora. Apartman Dora sa nachádza 500 metrov od pláže Perilo a ponúka klimatizované ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Hostia môžu zdarma využívať bicykle. Ubytovanie Apartman Dora sa nachádza v meste Povljana (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartment Bogdan 2

9,4

Apartment Bogdan 2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Bogdan 2. Apartment Bogdan 2 has a balcony and is located in Povljana, within just 250 metres of Beach Dubrovnik Povljana and 400 metres of Mali Dubrovnik Beach... Ubytovanie Apartment Bogdan 2 sa nachádza v meste Povljana (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments Pečnik

9,4

Apartments Pečnik

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Pečnik. Apartmány Pečnik so zariadeným balkónom s výhľadom na more sa nachádzajú v obci Povljana, iba 250 metrov od pláže. Ubytovanie Apartments Pečnik sa nachádza v meste Povljana (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartmani Ira

9,4

Apartmani Ira

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Ira. Ubytovanie Apartmani Ira sa nachádza na pobreží v letovisku Povljana. Dostupné je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmani Ira sa nachádza v meste Povljana (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments Zoran

9,3

Apartments Zoran

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Zoran. Ubytovacie zariadenie Apartments Zoran sa nachádza 400 metrov od najbližšej pláže v mestečku Povljana. Ubytovanie Apartments Zoran sa nachádza v meste Povljana (Chorvátsko - Ostrov Pag).