Hľadať

Ubytovanie

Apartment Arjan Apartmány

Poljička cesta 62, 21315 Dugi Rat, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Arjan. Ubytovanie Apartment Arjan sa nachádza v meste Dugi Rat v Splitsko-dalmatínskej župe, 500 metrov od pláže Dugi Rat. Ubytovanie Apartment Arjan sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Popis ubytovania Apartment Arjan

Apartmán má aj terasu. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, grilom, záhradou a neplateným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Apartment Arjan sa nachádza v meste Dugi Rat v Splitsko-dalmatínskej župe, 500 metrov od pláže Dugi Rat. Hostia môžu využiť službu požičovne bicyklov. Letisko Split, ktoré je najbližším letiskom, sa nachádza vo vzdialenosti 37 km. Vo všetkých ubytovacích jednotkách je k dispozícii priestor na posedenie s pohovkou, jedálenský priestor a kompletne vybavená kuchyňa s kuchynským riadom, chladničkou, rúrou a varnou doskou. Letiskový transfer je k dispozícii za poplatok. Západná pláž Luka je vzdialená 500 metrov a stredná pláž Luka 700 metrov.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Domáce zvieratá povolené
 • Bezplatné Wi- Fi

Vybavenie ubytovania Apartment Arjan

 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú povolené. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Pláž
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v izbách a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Parkovanie na ulici
 • Strážené parkovisko
 • Kyvadlová doprava
 • Kyvadlová doprava medzi hotelom a letiskom (za príplatok)
 • Kyvadlová doprava (za príplatok)
 • Požičanie bicyklov (za príplatok)
 • Klimatizácia
 • Rodinné izby

Iná ubytovanie v meste Dugi Rat

Jona

10

Jona

Ubytovanie (Apartmán) Jona. Situated in Dugi Rat, 200 metres from Mali Rat Beach and 300 metres from Orij West Beach, Jona features air-conditioned accommodation with a balcony and... Ubytovanie Jona sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Villa Azra

10

Villa Azra

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Villa Azra. Apartmánový hotel Villa Azra sa nachádza 200 metrov od pláže Rogac East. Ponúka záhradu, terasu a klimatizované ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Villa Azra sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Dalibor

10

Apartment Dalibor

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Dalibor. Apartmán Dalibor sa nachádza v letovisku Dugi Rat len pár krokov od západnej pláže Orij a 100 metrov od pláže Mali Rat a ponúka klimatizované ubytovanie so... Ubytovanie Apartment Dalibor sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

BRIGHT & SUNNY Flat with Terrace & FREE Parking

10

BRIGHT & SUNNY Flat with Terrace & FREE Parking

Ubytovanie (Apartmán) BRIGHT & SUNNY Flat with Terrace & FREE Parking. Situated in Dugi Rat, within 500 metres of Orij West Beach and 750 metres of Dugi Rat Beach, Lovely Flat with Terrace & Free Parking offers accommodation... Ubytovanie BRIGHT & SUNNY Flat with Terrace & FREE Parking sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Miljak

10

Apartments Miljak

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Miljak. Apartmány Miljak so záhradou a grilom sa nachádza v meste Dugi Rat. Split sa nachádza vo vzdialenosti 18 km. Ubytovanie Apartments Miljak sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartmani Žilić

9,9

Apartmani Žilić

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Žilić. Situated in Dugi Rat, 100 metres from Orij West Beach and 450 metres from Mali Rat Beach, Apartmani Žilić features accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Apartmani Žilić sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartmani Raos

9,9

Apartmani Raos

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Raos. Ubytovacie zariadenie Apartmani Raos ponúka ubytovanie s kuchyňou v meste Dugi Rat. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmani Raos sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Lucia

9,9

Apartment Lucia

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lucia. Apartmán Lucia s grilom sa nachádza v letovisku Dugi Rat, 17 km od Splitu. K dispozícii je súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartment Lucia sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartman Piconja

9,9

Apartman Piconja

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Piconja. Ubytovanie Apartman Piconja sa nachádza na pláži v letovisku Dugi Rat a ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartman Piconja sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Marija

9,9

Apartments Marija

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Marija. Ubytovacie zariadenie Apartments Marija sa nachádza v meste Dugi Rat v Splitsko-dalmátskej župe, 50 metrov od pláže Luka Middle. Ubytovanie Apartments Marija sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Ivano

9,9

Apartment Ivano

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ivano. Featuring sea views, Apartment Ivano provides accommodation with a terrace and a kettle, around less than 1 km from Luka Middle Beach. Ubytovanie Apartment Ivano sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartmani Iva&Ante

9,8

Apartmani Iva&Ante

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Iva&Ante. Klimatizované apartmány Iva&Ante sa nachádzajú v letovisku Dugi Rat, 18 km od Splitu. Makarska je vzdialená 35 km. Ubytovanie Apartmani Iva&Ante sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartmani Klarić

9,8

Apartmani Klarić

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Klarić. Ubytovanie Apartmani Klarić sa nachádza v letovisku Dugi Rat, 41 km od mesta Trogir. Ponúka terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmani Klarić sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartman Luna

9,8

Apartman Luna

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Luna. Apartmán Luna sa nachádza v meste Dugi Rat a svojim hosťom ponúka gril. Apartmán sa môže pochváliť výhľadom na more. Split je vzdialený 18 km. Ubytovanie Apartman Luna sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Beach Sunrise Apartments

9,7

Beach Sunrise Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Beach Sunrise Apartments. Situated in Dugi Rat in the Split-Dalmatia County region, with Mali Rat Beach and Orij West Beach nearby, Beach Sunrise Apartments features accommodation... Ubytovanie Beach Sunrise Apartments sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Sunshine

9,7

Apartment Sunshine

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sunshine. Located in Dugi Rat, within 300 metres of Sumpetar East Beach and 300 metres of Mali Rat Beach, Apartment Sunshine offers accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Apartment Sunshine sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Villa Nareste

9,7

Villa Nareste

Ubytovanie (Vila) Villa Nareste. Located in Dugi Rat, less than 1 km from Sumpetar West Beach, Villa Nareste provides accommodation with a shared lounge, free WiFi and a shared kitchen. Ubytovanie Villa Nareste sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Garac

9,7

Apartments Garac

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Garac. Apartmány Garac sa nachádzajú v obci Mali Rat, iba 200 metrov od kamenistej pláže. Ubytovanie Apartments Garac sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Verica ***

9,7

Verica ***

Ubytovanie (Apartmán) Verica ***. Verica *** is located in Dugi Rat. The air-conditioned accommodation is 43 km from Trogir. Ubytovanie Verica *** sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Mate

9,7

Apartment Mate

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mate. Apartment Mate is an accommodation situated in Dugi Rat, less than 1 km from Dugi Rat Beach and an 11-minute walk from Luka West Beach. Ubytovanie Apartment Mate sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Malo Misto

9,7

Malo Misto

Ubytovanie (Apartmán) Malo Misto. Ubytovacie zariadenie Malo Misto sa nachádza v meste Dugi Rat a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a grilom. Ubytovanie Malo Misto sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment BlueBay

9,7

Apartment BlueBay

Ubytovanie (Apartmán) Apartment BlueBay. Apartmán BlueBay sa nachádza na pláži v letovisku Dugi Rat a ponúka bezplatné WiFi i kompletne vybavenú kuchyňu. Ubytovanie Apartment BlueBay sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments The Beach House

9,7

Apartments The Beach House

Ubytovanie (Apartmány) Apartments The Beach House. Situated in Dugi Rat in the Split-Dalmatia County region, with Mali Rat Beach and Orij West Beach nearby, Apartments The Beach House features accommodation... Ubytovanie Apartments The Beach House sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Mijo

9,7

Apartments Mijo

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mijo. Apartmány Mijo sa nachádzajú v meste Dugi Rat, 20 metrov od pláže. Sú to klimatizované apartmány s balkónom, plne vybavenou kuchyňou a kúpeľňou. Ubytovanie Apartments Mijo sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Ivo

9,7

Apartment Ivo

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Ivo. Ubytovacie zariadenie Apartment Ivo sa nachádza v meste Dugi Rat v Splitsko-dalmatínskej župe, neďaleko pláží Mali Rat a Sumpetar East. Ubytovanie Apartment Ivo sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartman Jozo Orij

9,7

Apartman Jozo Orij

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Jozo Orij. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v letovisku Dugi Rat, 17 km od Splitu. Ubytovanie Apartman Jozo Orij sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Alja

9,7

Apartment Alja

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Alja. Ubytovacie zariadenie Apartment Sara sa nachádza v meste Dugi Rat, 42 km od mesta Trogir a ponúka vám záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Alja sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Marivo

9,6

Marivo

Ubytovanie (Apartmán) Marivo. Ubytovacie zariadenie Marivo sa nachádza v meste Dugi Rat, v blízkosti pláže Sumpetar West, 250 metrov od pláže Mocila East a 50 metrov od pláže Soline. Ubytovanie Marivo sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Dispet

9,6

Dispet

Ubytovanie (Apartmán) Dispet. Set in Dugi Rat in the Split-Dalmatia County region, Dispet features a terrace and garden views. Ubytovanie Dispet sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Cvitanović

9,6

Apartments Cvitanović

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Cvitanović. Apartmány Cvitanović s bezplatným Wi-Fi sa nachádzajú v meste Dugi Rat. Ubytovanie Apartments Cvitanović sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Villa Rako

9,6

Villa Rako

Ubytovanie (Apartmány) Villa Rako. Villa Rako sa nachádza v meste Dugi Rat v Splitsko-dalmátskej župe, 200 metrov od západnej pláže Orij. Ubytovanie Villa Rako sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Bluelight

9,5

Bluelight

Ubytovanie (Apartmán) Bluelight. Set in Dugi Rat, 50 metres from Orij West Beach and 150 metres from Mali Rat Beach, Bluelight offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Bluelight sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Ruzmarin

9,5

Apartment Ruzmarin

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Ruzmarin. Apartmán Ruzmarin sa nachádza v meste Dugi Rat, 18 km od mesta Split. Ponúka vám gril. Mesto Makarska je vzdialené 35 km. Ubytovanie Apartment Ruzmarin sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Sunrise Vid

9,5

Sunrise Vid

Ubytovanie (Apartmán) Sunrise Vid. Ubytovanie Sunrise Vid sa nachádza v letovisku Dugi Rat v splitsko-dalmátskej župe. Ponúka terasu. K dispozícii je balkón. Ubytovanie Sunrise Vid sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment SJ

9,5

Apartment SJ

Ubytovanie (Apartmán) Apartment SJ. Located in Dugi Rat, within 450 metres of Orij West Beach and less than 1 km of Dugi Rat Beach, Apartment SJ offers accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Apartment SJ sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Putnik

9,5

Putnik

Ubytovanie (Apartmány) Putnik. Putnik features garden views, free WiFi and free private parking, set in Dugi Rat, 200 metres from Orij West Beach. Ubytovanie Putnik sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Sun & Sea

9,5

Apartments Sun & Sea

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sun & Sea. Ubytovanie Apartments Sun & Sea sa nachádza v meste Dugi Rat, neďaleko pláží Orij West a Mali Rat. Ponúka bezplatné bicykle, záhradu a terasu. Ubytovanie Apartments Sun & Sea sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Blue

9,5

Apartment Blue

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Blue. Set in Dugi Rat, 150 metres from Mali Rat Beach and 250 metres from Orij West Beach, Apartment Blue offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Apartment Blue sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Rejo

9,4

Apartments Rejo

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Rejo. Klimatizované apartmány Rejo sa nachádzajú v letovisku Dugi Rat, 18 km od Splitu. Mesto Makarská je vzdialené 35 km. Ubytovanie Apartments Rejo sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Chiara

9,4

Apartment Chiara

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Chiara. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v meste Dugi Rat, 17 km od Splitu. Z apartmánu sa naskytá výhľad na more a je vzdialený 20 km od mesta Makarska. Ubytovanie Apartment Chiara sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Duce 9437e

9,4

Apartment Duce 9437e

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Duce 9437e. Located in Dugi Rat and only 100 metres from Vavlje Beach, Apartment Duce 9437e provides accommodation with sea views, free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartment Duce 9437e sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Sorić

9,4

Apartment Sorić

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sorić. Apartmán Sorić sa nachádza v obci Dugi Rat, len 50 metrov od pláže. Ubytovanie Apartment Sorić sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Mateo

9,4

Mateo

Ubytovanie (Apartmán) Mateo. Tento apartmán sa nachádza v meste Dugi Rat a ponúka vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Naskytá sa z neho výhľad na more. Ubytovanie Mateo sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Ante

9,4

Apartment Ante

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ante. Featuring sea views, Apartment Ante provides accommodation with a patio and a kettle, around 350 metres from Orij West Beach. Ubytovanie Apartment Ante sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Pia Apartment

9,4

Pia Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Pia Apartment. Apartmán Pia ponúka klimatizované izby v Dugi Rat. Nachádza sa 50 metrov od mora. Z apartmánu Pia sa môžete pokochať výhľadom na more. Ubytovanie Pia Apartment sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Andrić

9,3

Apartment Andrić

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Andrić. Located in Dugi Rat in the Split-Dalmatia County region and Mali Rat Beach reachable within 250 metres, Apartment Andrić provides accommodation with free... Ubytovanie Apartment Andrić sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Villa Ria

9,3

Villa Ria

Ubytovanie (Penzión) Villa Ria. Vila Ria ponúka klimatizované ubytovanie v meste Dugi Rat, iba 30 metrov od pláže. Ubytovanie Villa Ria sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Guest House Adria

9,2

Guest House Adria

Ubytovanie (Penzión) Guest House Adria. Penzión Adria sa nachádza v meste Dugi Rat, 5 minút chôdze od mora a 20 km od Splitu. Ubytovanie Guest House Adria sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).