Hľadať

Ubytovanie

Apartment Babic Apartmány

Dalmatinska ulica 8, 23232 Nin, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Babic. Ubytovanie Apartment Babic sa nachádza v meste Nin v Zadarskej župe, len 300 metrov od pláže Prodorica. Ubytovanie Apartment Babic sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar).

Popis ubytovania Apartment Babic

Jeden z našich favoritov v destinácii NinUbytovanie Apartment Babic sa nachádza v meste Nin v Zadarskej župe, len 300 metrov od pláže Prodorica. Ponúka bezplatné Wi-Fi, gril, záhradu a bezplatné súkromné parkovisko. Nechýba ani satelitná TV s plochou obrazovkou. Pláž Ždrijac je od ubytovania vzdialená 300 metrov a pláž Queen's Beach 1,3 km. K vybaveniu patrí aj rúra, varná doska, rýchlovarná kanvica a kávovar. Najbližšie letisko, Letisko Zadar, je situované vo vzdialenosti 29 km. Ubytovacie jednotky majú dláždené podlahy, jedálenský priestor, súkromnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a kompletne vybavenú kuchyňu s chladničkou. K dispozícii je tiež terasa.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Na pláži
 • Domáce zvieratá povolené
 • Bezplatné Wi- Fi
 • Rodinné izby

Vybavenie ubytovania Apartment Babic

 • Vonkajší nábytok
 • Na pláži
 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú povolené na požiadanie. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Pláž
 • Jazda na koni Mimo ubytovania
 • Potápanie Mimo ubytovania
 • Pešia turistika Mimo ubytovania
 • Windsurfing Mimo ubytovania
 • Rybolov Mimo ubytovania
 • Tenisový kurt Mimo ubytovania
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Strážené parkovisko
 • Televízne programy pre deti
 • Knihy, DVD a hudba pre deti
 • Spoločenské hry/puzzle
 • Vyhradený priestor pre fajčiarov
 • Klimatizácia
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Nin

Apartments Vujić

10

Apartments Vujić

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vujić. Ubytovacie zariadenie Apartments Vujić sa nachádza len pár krokov od piesočnatej pláže a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním s klimatizáciou a... Ubytovanie Apartments Vujić sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar).

Queen beach apartments Nin Sabunike - Green street I

10

Queen beach apartments Nin Sabunike - Green street I

Ubytovanie (Apartmány) Queen beach apartments Nin Sabunike - Green street I. Apartmány Zelena I sa nachádzajú v meste Nin a poskytujú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a kuchyňou. Ubytovanie Queen beach apartments Nin Sabunike - Green street I sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar).

Apartments with a parking space Zaton, Zadar - 13213

10

Apartments with a parking space Zaton, Zadar - 13213

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Zaton, Zadar - 13213. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v meste Nin, 13 km od Zadaru a 43 km od Novalje. V kuchyni je k dispozícii rúra a chladnička, ako aj satelitná TV. Ubytovanie Apartments with a parking space Zaton, Zadar - 13213 sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar).

Apartman Bamboo

10

Apartman Bamboo

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Bamboo. Ubytovacie zariadenie Apartman Bamboo sa nachádza v meste Nin necelý 1 km od pláže Sabunike a 20 minút chôdze od pláže Vrilo a ponúka záhradu a gril. Ubytovanie Apartman Bamboo sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar).

Apartmán Pau

10

Apartmán Pau

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Pau. Apartmán Pau sa nachádza v meste Nin necelých 1,4 km od pláže Zukve a ponúka ubytovanie s klimatizáciou. Ubytovanie Apartmán Pau sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar).

Holiday home Frankie Paradise

10

Holiday home Frankie Paradise

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Frankie Paradise. Holiday home Frankie Paradise sa nachádza v meste Zaton a hosťom ponúka bezplatné bicykle. V tomto dovolenkovom dome je k dispozícii gril a bezplatné... Ubytovanie Holiday home Frankie Paradise sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Ivkica

10

Apartment Ivkica

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ivkica. Apartmán Ivkica sa nachádza v letovisku Nin a ponúka ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi. Počas pobytu tu môžete využívať gril. Ubytovanie Apartment Ivkica sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar).

Apartman Mar

10

Apartman Mar

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Mar. Situated in Nin, 150 metres from Prodorica Beach and 500 metres from Zdrijac Beach, Apartman Mar offers air conditioning. Ubytovanie Apartman Mar sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Jakov

9,9

Apartment Jakov

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Jakov. Located in Nin, 300 metres from Prodorica Beach and 650 metres from Zdrijac Beach, Apartment Jakov offers air conditioning. Ubytovanie Apartment Jakov sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar).

Summer house Mulac

9,9

Summer house Mulac

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Summer house Mulac. Boasting garden views, Summer house Mulac offers accommodation with a terrace and a patio, around 750 metres from Queen's Beach. Ubytovanie Summer house Mulac sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Marinović

9,9

Apartments Marinović

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Marinović. Apartmány Marinović sa nachádzajú len 350 metrov od piesočnatej pláže. Ponúkajú bezplatné Wi-Fi, satelitnú TV a balkón vo všetkých ubytovacích jednotkách. Ubytovanie Apartments Marinović sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar).

Golden Nin

9,9

Golden Nin

Ubytovanie (Apartmány) Golden Nin. Ubytovanie Golden Nin sa nachádza v meste Nin 150 metrov od pláže Ždrijac a ponúka výhľad na more, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Golden Nin sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar).

Apartmani Oaza

9,9

Apartmani Oaza

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Oaza. Apartmány Oaza sa nachádzajú iba 100 metrov od centra mestečka Nin. Ubytovanie Apartmani Oaza sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Dita

9,9

Apartments Dita

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Dita. Apartmány Dita sa nachádzajú v meste Nin, 15 km od Zadaru. Ponúkajú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a záhradu. Mesto Novalja je vzdialené 42 km. Ubytovanie Apartments Dita sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Visnja

9,9

Apartment Visnja

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Visnja. Ubytovanie Apartment Visnja sa nachádza v meste Nin, 300 metrov od pláže Queen's a 400 metrov od pláže Sabunike. Ubytovanie Apartment Visnja sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar).

Holiday home Velebit

9,9

Holiday home Velebit

Ubytovanie (Apartmán) Holiday home Velebit. Ubytovacie zariadenie Apartment "Velebit" sa nachádza v meste Nin a ponúka klimatizované ubytovacie jednotky s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Holiday home Velebit sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar).

Apartments with a parking space Nin, Zadar - 15861

9,9

Apartments with a parking space Nin, Zadar - 15861

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Nin, Zadar - 15861. Located in Nin in the Zadar County region, with Zdrijac Beach and Queen's Beach nearby, Apartments with a parking space Nin, Zadar - 15861 provides... Ubytovanie Apartments with a parking space Nin, Zadar - 15861 sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar).

Villa Gabriel

9,9

Villa Gabriel

Ubytovanie (Apartmány) Villa Gabriel. Ubytovanie Villa Gabriel sa nachádza v meste Nin v Zadarskej župe, 200 metrov od pláže Zdrijac. Ubytovanie Villa Gabriel sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar).

Apartmani Luce i Miho

9,9

Apartmani Luce i Miho

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Luce i Miho. Apartmány Luce i Miho sa nachádzajú necelý kilometer od pláže Prodorica a ponúkajú záhradu, gril a recepciu s nepretržitou prevádzkou. Ubytovanie Apartmani Luce i Miho sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar).

Apartmani Adria

9,8

Apartmani Adria

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Adria. Ubytovacie zariadenie Apartmani Adria s výhľadom na more, bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v meste Nin 150 metrov od pláže... Ubytovanie Apartmani Adria sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar).

Andreas Apartment

9,8

Andreas Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Andreas Apartment. Andreas Apartment is situated in Nin, 550 metres from Prodorica Beach, less than 1 km from Zukve Beach, and a 13-minute walk from Skoljic Beach. Ubytovanie Andreas Apartment sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar).

Haus Milana

9,8

Haus Milana

Ubytovanie (Apartmány) Haus Milana. Ubytovacie zariadenie Haus Milana sa nachádza v meste Nin v Zadarskej župe, neďaleko pláže Kraljičina a pláže Sabunike. Ubytovanie Haus Milana sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Nemcic 2

9,8

Apartments Nemcic 2

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Nemcic 2. Ubytovanie Apartments Nemčic sa nachádza v meste Nin, 11 km od Viru a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Nemcic 2 sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Agava

9,8

Apartments Agava

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Agava. Apartmány Agava sa nachádzajú v meste Nin a ponúkajú gril. Zadar je vzdialený 15 km. Na mieste môžete využívať bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartments Agava sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar).

Apartments with a parking space Nin, Zadar - 11900

9,8

Apartments with a parking space Nin, Zadar - 11900

Ubytovanie (Apartmán) Apartments with a parking space Nin, Zadar - 11900. Located 15 km from Zadar, Apartment Nin 11900a offers accommodation in Nin. The air-conditioned unit is 42 km from Novalja. The kitchen has a dishwasher. Ubytovanie Apartments with a parking space Nin, Zadar - 11900 sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar).

APARTMANI SUNSIDE NIN

9,8

APARTMANI SUNSIDE NIN

Ubytovanie (Apartmány) APARTMANI SUNSIDE NIN. Ubytovacie zariadenie APARTMANI SUNSIDE NIN s výhľadom na more sa nachádza v meste Nin len pár krokov od pláže Zdrijac a ponúka bezplatné Wi-Fi a bezplatné... Ubytovanie APARTMANI SUNSIDE NIN sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar).

Amazing View Apartments

9,8

Amazing View Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Amazing View Apartments. Ubytovacie zariadenie Amazing View Apartments s výhľadom na more sa nachádza v letovisku Nin len 100 metrov od pláže Zdrijac. Ubytovanie Amazing View Apartments sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Ivan

9,8

Apartment Ivan

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ivan. Apartmán Ivan sa nachádza v meste Nin, 600 metrov od pláže Prodorica, necelý kilometer od pláže Zukve a ponúka klimatizované ubytovanie s bezplatným Wi-Fi,... Ubytovanie Apartment Ivan sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar).

Holiday House Marija

9,8

Holiday House Marija

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday House Marija. Ubytovacie zariadenie Holiday House Marija sa nachádza v meste Nin a ponúka bezplatné bicykle, záhradu a príslušenstvo na grilovanie. Ubytovanie Holiday House Marija sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar).

Holiday Home Borna

9,7

Holiday Home Borna

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Borna. Boasting a garden and a terrace, Holiday Home Borna offers accommodation in Nin with free WiFi and river views. Ubytovanie Holiday Home Borna sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Dominique

9,7

Apartments Dominique

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Dominique. Ubytovacie zariadenie Apartments Dominique sa nachádza priamo na pláži Ždrijac v historickom mestečku Nin a ponúka veľkú záhradu s trávnikom, vonkajšou... Ubytovanie Apartments Dominique sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar).

Apartments ABC Nin C

9,7

Apartments ABC Nin C

Ubytovanie (Apartmán) Apartments ABC Nin C. Ubytovanie Apartments ABC Nin C sa nachádza v meste Nin a ponúka klimatizované ubytovacie jednotky s balkónom. Ubytovanie pri pláži poskytuje terasu. Ubytovanie Apartments ABC Nin C sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Bella

9,7

Apartments Bella

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Bella. Ubytovacie zariadenie Apartments Bella sa nachádza v historickom centre mesta Nin, v pokojnej oblasti, 100 metrov od hlavného námestia. Ubytovanie Apartments Bella sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar).

Villa Nika

9,7

Villa Nika

Ubytovanie (Apartmány) Villa Nika. Ubytovanie Villa Nika sa nachádza 150 metrov od Kráľovninej pláže (Kraljičina plaža) a ponúka vonkajší bazén, záhradu a klimatizované ubytovanie s balkónom... Ubytovanie Villa Nika sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Mihael

9,7

Apartments Mihael

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mihael. Apartmány Mihael sa nachádzajú v historickom centre mesta Nin a ponúkajú moderne zariadené ubytovanie s priestorom na posedenie a TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie Apartments Mihael sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Enona

9,7

Apartments Enona

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Enona. Ubytovanie Apartments Enona sa nachádza v meste Nin v Zadarskej župe, necelých 200 metrov od pláže Prodorica. Ubytovanie Apartments Enona sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Pergola Nin - Queen's Beach

9,7

Apartment Pergola Nin - Queen's Beach

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Pergola Nin - Queen's Beach. Apartmán Pergola Nin - Queen's Beach sa nachádza priamo na pláži v meste Nin. Počas pobytu môžete využívať záhradu a príslušenstvo na grilovanie. Ubytovanie Apartment Pergola Nin - Queen's Beach sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar).

Ferienhaus Ivana

9,7

Ferienhaus Ivana

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Ivana. Ubytovanie Ferienhaus Ivana sa nachádza v meste Nin, 600 metrov od pláže Zdrijac a necelý 1 km od pláže Queen's. Ponúka záhradu a klimatizáciu. Ubytovanie Ferienhaus Ivana sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar).

Apartments in Sabunike/Zadar Riviera 7812

9,7

Apartments in Sabunike/Zadar Riviera 7812

Ubytovanie (Apartmán) Apartments in Sabunike/Zadar Riviera 7812. Apartmány in Sabunike/Zadar Riviera 7812 sa nachádzajú v meste Nin, len 400 metrov od pláže Queen's a ponúkajú bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko... Ubytovanie Apartments in Sabunike/Zadar Riviera 7812 sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Clara

9,7

Apartments Clara

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Clara. Ubytovacie zariadenie Apartments Clara sa nachádza v meste Nin v Zadarskej župe, necelých 300 metrov od pláže Zdrijac. Ubytovanie Apartments Clara sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar).

Apartman Lavanda

9,7

Apartman Lavanda

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Lavanda. Located in Nin, 100 metres from Prodorica Beach and 500 metres from Zdrijac Beach, Apartman Lavanda offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Apartman Lavanda sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar).

Apartments ABC Nin A

9,7

Apartments ABC Nin A

Ubytovanie (Apartmán) Apartments ABC Nin A. Ubytovacie zariadenie Apartments ABC Nin A sa nachádza v mestečku Nin, len pár krokov od pláže Zdrijac a 650 metrov od Kraljičinej pláže (pláže Kráľovnej). Ubytovanie Apartments ABC Nin A sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar).

Marija Apartment

9,7

Marija Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Marija Apartment. Apartmán Marija sa nachádza v meste Nin, 100 metrov od pláže Bilotinjak, 600 metrov od pláže Škrapavac-Bilotinjak a ponúka klimatizované ubytovanie s... Ubytovanie Marija Apartment sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar).

Niko

9,7

Niko

Ubytovanie (Apartmány) Niko. Apartmán Niko sa nachádza v meste Nin v Zadarskej župe, neďaleko pláží Zdrijac i Queen's a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a súkromným parkoviskom... Ubytovanie Niko sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar).

Kartini Apartment

9,7

Kartini Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Kartini Apartment. Ubytovanie Kartini Apartment sa nachádza na pláži v meste Nin, 600 metrov od Kráľovninej pláže a 1,9 km od pláže Sabunike. Ubytovanie Kartini Apartment sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar).

King Apartments

9,7

King Apartments

Ubytovanie (Apartmány) King Apartments. Ubytovacie zariadenie King Apartments ponúka ubytovanie s výhľadom na more, bezplatným Wi-Fi a neplateným súkromným parkoviskom v meste Nin, 500 metrov od... Ubytovanie King Apartments sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar).

MARE NOSTRUM apartments ***

9,7

MARE NOSTRUM apartments ***

Ubytovanie (Apartmány) MARE NOSTRUM apartments ***. Ubytovacie zariadenie MARE NOSTRUM apartments *** s výhľadom do záhrady sa nachádza v letovisku Nin 600 metrov od pláže Zdrijac a ponúka ubytovanie s... Ubytovanie MARE NOSTRUM apartments *** sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar).