Hľadať

Ubytovanie

Apartment Buzet 17562a Apartmán

52420 Buzet, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Buzet 17562a. Situated in Buzet in the Istria region, Apartment Buzet 17562a has a terrace. Ubytovanie Apartment Buzet 17562a sa nachádza v meste Buzet (Chorvátsko - Istria).

Popis ubytovania Apartment Buzet 17562a

This apartment includes 2 bedrooms, a living room and a TV, an equipped kitchen with a dining area, and 1 bathroom with a shower and a washing machine. Trieste is 46 km from the apartment, while Opatija is 42 km from the property. The air-conditioned accommodation is 47 km from Poreč, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site. The nearest airport is Rijeka Airport, 77 km from Apartment Buzet 17562a. Situated in Buzet in the Istria region, Apartment Buzet 17562a has a terrace.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi

Vybavenie ubytovania Apartment Buzet 17562a

 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia je potrebná).
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Jedálenský stôl
 • Sporák
 • Rúra
 • Kuchynský riad
 • Práčka
 • Umývačka riadu
 • Chladnička
 • Sprchovací kút
 • Súkromná kúpeľňa
 • Toaleta
 • Jedálenský priestor
 • Pohovka
 • Priestor na posedenie
 • TV
 • Klimatizácia
 • Súkromný vchod
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Celá ubytovacia jednotka umiestnená na prízemí
 • Terasa

Iná ubytovanie v meste Buzet

Holiday Home "JADRANKA"

10

Holiday Home "JADRANKA"

Ubytovanie (Apartmán) Holiday Home "JADRANKA". Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v meste Buzet a má terasu s výhľadom do záhrady. Ubytovanie Holiday Home "JADRANKA" sa nachádza v meste Buzet (Chorvátsko - Istria).

Villa Elena Buzet

9,8

Villa Elena Buzet

Ubytovanie (Vila) Villa Elena Buzet. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Elena Buzet is situated in Buzet. Ubytovanie Villa Elena Buzet sa nachádza v meste Buzet (Chorvátsko - Istria).

Villa CASA ROMANO

9,8

Villa CASA ROMANO

Ubytovanie (Vila) Villa CASA ROMANO. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Villa CASA ROMANO is located in Buzet. Ubytovanie Villa CASA ROMANO sa nachádza v meste Buzet (Chorvátsko - Istria).

Truffle House Karlic

9,8

Truffle House Karlic

Ubytovanie (Apartmán) Truffle House Karlic. Located in Buzet in the Istria region, Truffle House Karlic features a balcony. Ubytovanie Truffle House Karlic sa nachádza v meste Buzet (Chorvátsko - Istria).

Apartment Korenika

9,8

Apartment Korenika

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Korenika. Klimatizované ubytovanie Apartment Korenika sa nachádza v meste Buzet, 47 km od letoviska Poreč. Ubytovanie Apartment Korenika sa nachádza v meste Buzet (Chorvátsko - Istria).

Casa mille olivi

9,8

Casa mille olivi

Ubytovanie (Vila) Casa mille olivi. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a terrace, Casa mille olivi is set in Buzet. Ubytovanie Casa mille olivi sa nachádza v meste Buzet (Chorvátsko - Istria).

Holiday Home Cosseriga

9,7

Holiday Home Cosseriga

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Cosseriga. Featuring an outdoor pool and pool views, Holiday Home Cosseriga is set in Račički Brijeg. Ubytovanie Holiday Home Cosseriga sa nachádza v meste Buzet (Chorvátsko - Istria).

Studio apartman Galerija

9,7

Studio apartman Galerija

Ubytovanie (Apartmán) Studio apartman Galerija. Situated in Buzet in the Istria region, Studio apartman Galerija is a 3-star property boasting free WiFi. Ubytovanie Studio apartman Galerija sa nachádza v meste Buzet (Chorvátsko - Istria).

Casa di nonno Giovanni

9,7

Casa di nonno Giovanni

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Casa di nonno Giovanni. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Casa di nonno Giovanni is located in Buzet. Ubytovanie Casa di nonno Giovanni sa nachádza v meste Buzet (Chorvátsko - Istria).

Apartment Finderli

9,6

Apartment Finderli

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Finderli. Apartmán Finderli ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi v letovisku Buzet, 30 km od Terstu a 32 km od mesta Portorož. Ubytovanie Apartment Finderli sa nachádza v meste Buzet (Chorvátsko - Istria).

Apartment Bastion

9,6

Apartment Bastion

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Bastion. Apartment Bastion sa nachádza na pokojnom mieste v historickom centre mesta Buzet a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním. Ubytovanie Apartment Bastion sa nachádza v meste Buzet (Chorvátsko - Istria).

Ema

9,5

Ema

Ubytovanie (Apartmán) Ema. Located in Buzet in the Istria region, Ema features a terrace. Ubytovanie Ema sa nachádza v meste Buzet (Chorvátsko - Istria).

Apartman Snjeska

9,5

Apartman Snjeska

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Snjeska. Apartman Snjeska offers accommodation in Buzet, 31 km from Trieste. The unit is 32 km from Portorož. Ubytovanie Apartman Snjeska sa nachádza v meste Buzet (Chorvátsko - Istria).

Residence Hidden Heaven

9,5

Residence Hidden Heaven

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Residence Hidden Heaven. Boasting a garden, an outdoor pool and lake views, Residence Hidden Heaven is situated in Buzet. Ubytovanie Residence Hidden Heaven sa nachádza v meste Buzet (Chorvátsko - Istria).

Holiday Home Mavrici - Two Bedroom Holiday Home with Pool

9,5

Holiday Home Mavrici - Two Bedroom Holiday Home with Pool

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Mavrici - Two Bedroom Holiday Home with Pool. Dovolenkový dom Mavrići je situovaný v Buzete, je obklopený udržiavanou záhradou a ponúka vonkajší bazén a bezplatné zapožičanie bicyklov. Ubytovanie Holiday Home Mavrici - Two Bedroom Holiday Home with Pool sa nachádza v meste Buzet (Chorvátsko - Istria).

Studio Apartman

9,4

Studio Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Studio Apartman. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Studio Apartman provides accommodation in Buzet with free WiFi and garden views. Ubytovanie Studio Apartman sa nachádza v meste Buzet (Chorvátsko - Istria).

Apartmani Xenia & Desiderio

9,4

Apartmani Xenia & Desiderio

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Xenia & Desiderio. Apartmán Xenia sa nachádza v pokojnej štvrti mesta Buzet a hosťom ponúka moderné ubytovacie jednotky s vlastným stravovaním a bezplatným Wi-Fi pripojením... Ubytovanie Apartmani Xenia & Desiderio sa nachádza v meste Buzet (Chorvátsko - Istria).

Apartman Volte

9,3

Apartman Volte

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Volte. Apartman Volte is set in Buzet and offers a restaurant, a garden and a terrace. Ubytovanie Apartman Volte sa nachádza v meste Buzet (Chorvátsko - Istria).

Boutique Hotel Vela Vrata

9,3

Boutique Hotel Vela Vrata

Ubytovanie (Hotel) Boutique Hotel Vela Vrata. Boutique hotel Vela Vrata sa nachádza v malebnom meste Buzet uprostred prírody severovýchodnej časti polostrova Istria a ponúka vám výhľad do údolia rieky... Ubytovanie Boutique Hotel Vela Vrata sa nachádza v meste Buzet (Chorvátsko - Istria).

Apartment Kortina

9,3

Apartment Kortina

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Kortina. Apartmán Kortina sa nachádza v meste Buzet a ponúka gril, záhradu a terasu. Z apartmánu sa naskytá výhľad do záhrady a je vzdialený 31 km od Terstu. Ubytovanie Apartment Kortina sa nachádza v meste Buzet (Chorvátsko - Istria).

Apartment Bella Vista 2

9,3

Apartment Bella Vista 2

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Bella Vista 2. Apartmán Bella Vista 2 sa nachádza v malej osade Počekaji a obklopuje ho nedotknutá príroda. Ubytovanie Apartment Bella Vista 2 sa nachádza v meste Buzet (Chorvátsko - Istria).

Guest House Most

9,1

Guest House Most

Ubytovanie (Penzión) Guest House Most. Penzión Most ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi v meste Buzet. Ubytovanie Guest House Most sa nachádza v meste Buzet (Chorvátsko - Istria).

Luanas rooms with istrian touch

9

Luanas rooms with istrian touch

Ubytovanie (Penzión) Luanas rooms with istrian touch. Boasting a terrace, Luanas rooms with istrian touch is situated in Buzet. All rooms in the guest house are fitted with a kettle. Ubytovanie Luanas rooms with istrian touch sa nachádza v meste Buzet (Chorvátsko - Istria).

Apartment Korina & Kiara

8,8

Apartment Korina & Kiara

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Korina & Kiara. Apartment Korina & Kiara ponúka ubytovanie v Buzete s bezplatným Wi-Fi, výhľadom na rieku a bezplatnými bicyklami, záhradou a grilom. Ubytovanie Apartment Korina & Kiara sa nachádza v meste Buzet (Chorvátsko - Istria).

Apartment Hum

8,7

Apartment Hum

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Hum. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Apartment Hum features accommodation in Buzet with free WiFi and garden views. Ubytovanie Apartment Hum sa nachádza v meste Buzet (Chorvátsko - Istria).

Apartment Marioni

8,6

Apartment Marioni

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marioni. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v meste Buzet, 32 km od Terstu. Oddýchnuť si môžete na terase. Ubytovanie Apartment Marioni sa nachádza v meste Buzet (Chorvátsko - Istria).

Eda

8,6

Eda

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Eda. Tento dovolenkový dom sa nachádza v meste Buzet, 33 km od Terstu. Počas pobytu určite oceníte terasu a vonkajší bazén. Ubytovanie Eda sa nachádza v meste Buzet (Chorvátsko - Istria).

Soba - studio app

8,4

Soba - studio app

Ubytovanie (Apartmán) Soba - studio app. Located in Buzet in the Istria region, Soba - studio app features a patio and garden views. Ubytovanie Soba - studio app sa nachádza v meste Buzet (Chorvátsko - Istria).

Traditional Stone House

8,3

Traditional Stone House

Ubytovanie (Penzión) Traditional Stone House. Penzión Traditional Stone House sa nachádza na samote v blízkosti malebného potoka. Je súčasťou istrijskej dediny so zrekonštruovanými domami z 18. Ubytovanie Traditional Stone House sa nachádza v meste Buzet (Chorvátsko - Istria).

Apartment Nada

8,3

Apartment Nada

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Nada. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Apartment Nada is situated in Buzet. Ubytovanie Apartment Nada sa nachádza v meste Buzet (Chorvátsko - Istria).

Hotel Fontana

7,9

Hotel Fontana

Ubytovanie (Hotel) Hotel Fontana. Moderný hotel Fontana sa nachádza na námestí Fontana v centre mesta Buzet na Istrii. Ubytovanie Hotel Fontana sa nachádza v meste Buzet (Chorvátsko - Istria).

Sara

7,5

Sara

Ubytovanie (Penzión) Sara. Sara features free bikes, bar, a shared lounge and garden in Buzet. Featuring family rooms, this property also provides guests with a children's... Ubytovanie Sara sa nachádza v meste Buzet (Chorvátsko - Istria).

Istrian Truffles Holiday "Vela Sterna" B&B

7,2

Istrian Truffles Holiday "Vela Sterna" B&B

Ubytovanie (Bed and breakfast) Istrian Truffles Holiday "Vela Sterna" B&B. Ubytovanie Istrian Truffles Holiday "Vela Sterna" B&B sa nachádza v letovisku Buzet, 47 km od letoviska Poreč. Ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Istrian Truffles Holiday "Vela Sterna" B&B sa nachádza v meste Buzet (Chorvátsko - Istria).

Two-Bedroom Apartment in Buzet

6,3

Two-Bedroom Apartment in Buzet

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Buzet. Located in Buzet in the Istria region, Two-Bedroom Apartment in Buzet is a 3-star property featuring free WiFi. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Buzet sa nachádza v meste Buzet (Chorvátsko - Istria).

Motel Sun Sport

5,6

Motel Sun Sport

Ubytovanie (Motel) Motel Sun Sport. Motel Sun Sport sa nachádza v meste Buzet, 30 km od Terstu, a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Motel Sun Sport sa nachádza v meste Buzet (Chorvátsko - Istria).

Holiday Home Eda

Holiday Home Eda

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Eda. Boasting a garden, an outdoor pool and garden views, Holiday Home Eda is situated in Buzet. Ubytovanie Holiday Home Eda sa nachádza v meste Buzet (Chorvátsko - Istria).

Holiday home Dane 22 Učka

Holiday home Dane 22 Učka

Ubytovanie (Horská chata) Holiday home Dane 22 Učka. Situated in Buzet in the Istria region, Holiday home Dane 22 Učka has a patio and garden views. Ubytovanie Holiday home Dane 22 Učka sa nachádza v meste Buzet (Chorvátsko - Istria).

Villa Rupena

Villa Rupena

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Rupena. Set in Buzet in the Istria region, Villa Rupena features a terrace. Ubytovanie Villa Rupena sa nachádza v meste Buzet (Chorvátsko - Istria).

Awesome home in Buzet with WiFi, Outdoor swimming pool and 7 Bedrooms

Awesome home in Buzet with WiFi, Outdoor swimming pool and 7 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Awesome home in Buzet with WiFi, Outdoor swimming pool and 7 Bedrooms. Set in Buzet, Awesome home in Buzet with WiFi, Outdoor swimming pool and 7 Bedrooms offers accommodation with a private pool. Ubytovanie Awesome home in Buzet with WiFi, Outdoor swimming pool and 7 Bedrooms sa nachádza v meste Buzet (Chorvátsko - Istria).

House for vacation Luana

House for vacation Luana

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House for vacation Luana. House for vacation Luana is set in Buzet and offers free bikes, a seasonal outdoor swimming pool and a garden. Ubytovanie House for vacation Luana sa nachádza v meste Buzet (Chorvátsko - Istria).

Holiday house with WiFi Paz, Central Istria - Sredisnja Istra - 16623

Holiday house with WiFi Paz, Central Istria - Sredisnja Istra - 16623

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday house with WiFi Paz, Central Istria - Sredisnja Istra - 16623. Situated in Buzet, Holiday house with WiFi Paz, Central Istria - Sredisnja Istra - 16623 features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Holiday house with WiFi Paz, Central Istria - Sredisnja Istra - 16623 sa nachádza v meste Buzet (Chorvátsko - Istria).

Villa Belvedere Krušvari

Villa Belvedere Krušvari

Ubytovanie (Apartmán) Villa Belvedere Krušvari. Villa Belvedere Krušvari is situated in Buzet and offers free bikes, a seasonal outdoor swimming pool and a garden. Ubytovanie Villa Belvedere Krušvari sa nachádza v meste Buzet (Chorvátsko - Istria).

Villa Vesna

Villa Vesna

Ubytovanie (Vila) Villa Vesna. Boasting a garden, private pool and pool views, Villa Vesna is situated in Sveti Martin. Ubytovanie Villa Vesna sa nachádza v meste Buzet (Chorvátsko - Istria).

Kuća za odmor Buba

Kuća za odmor Buba

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kuća za odmor Buba. Kuća za odmor Buba is set in Buzet and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Kuća za odmor Buba sa nachádza v meste Buzet (Chorvátsko - Istria).

Casa Bepo&Bepa

Casa Bepo&Bepa

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Casa Bepo&Bepa. Casa Bepo&Bepa is set in Buzet. The air-conditioned accommodation is 40 km from Opatija, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytovanie Casa Bepo&Bepa sa nachádza v meste Buzet (Chorvátsko - Istria).

Holiday house with a swimming pool Sovinjsko Polje, Central Istria - Sredisnja Istra - 16806

Holiday house with a swimming pool Sovinjsko Polje, Central Istria - Sredisnja Istra - 16806

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday house with a swimming pool Sovinjsko Polje, Central Istria - Sredisnja Istra - 16806. Located in Buzet in the Istria region, Holiday house with a swimming pool Sovinjsko Polje, Central Istria - Sredisnja Istra - 16806 features a terrace. Ubytovanie Holiday house with a swimming pool Sovinjsko Polje, Central Istria - Sredisnja Istra - 16806 sa nachádza v meste Buzet (Chorvátsko - Istria).

Lovely 5-Bed Villa in Buzet

Lovely 5-Bed Villa in Buzet

Ubytovanie (Vila) Lovely 5-Bed Villa in Buzet. Lovely 5-Bed Villa in Buzet is set in Buzet and offers an outdoor swimming pool and a garden. Ubytovanie Lovely 5-Bed Villa in Buzet sa nachádza v meste Buzet (Chorvátsko - Istria).