Hľadať

Ubytovanie

Apartment Gyenesdias 18 Apartmán

8315 Gyenesdiás, Maďarsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Gyenesdias 18. Located 2.1 km from Beach Gyenesdiás and 2.4 km from Gyenesdias Adventure Park, Apartment Gyenesdias 18 provides accommodation situated in Gyenesdiás. Ubytovanie Apartment Gyenesdias 18 sa nachádza v meste Gyenesdiás (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartment Gyenesdias 18

This apartment is equipped with 2 bedrooms, a TV, and a kitchen with a microwave and a fridge. Located 2. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. 4 km from Gyenesdias Adventure Park, Apartment Gyenesdias 18 provides accommodation situated in Gyenesdiás. 1 km from Beach Gyenesdiás and 2. The nearest airport is Hévíz–Balaton Airport, 20 km from the apartment.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné Wi- Fi
 • Bezplatné parkovisko

Vybavenie ubytovania Apartment Gyenesdias 18

 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je možná).
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Kávovar
 • Sporák
 • Rúra
 • Mikrovlnná rúra
 • Chladnička
 • Vaňa
 • Sprchovací kút
 • Posteľná bielizeň
 • Toaleta
 • TV
 • Skladacia posteľ
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Balkón
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Gyenesdiás

Margareta Home

10

Margareta Home

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Margareta Home. Margareta Home, a property with a terrace, is located in Gyenesdiás, 1.3 km from Gyenesdias Adventure Park. Ubytovanie Margareta Home sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villamandala

9,9

Villamandala

Ubytovanie (Vily) Villamandala. Ubytovacie zariadenie Villamandala sa nachádza v meste Gyenesdiás. Ponúka záhradu, vonkajší bazén a ďalší sezónny vonkajší bazén. Ubytovanie Villamandala sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szalóky Apartmanház

9,7

Szalóky Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Szalóky Apartmanház. The Szalóky Apartmanház in Gyenesdiás is located 2 km from the beach at Lake Balaton, close to a shopping centre and various restaurants. Ubytovanie Szalóky Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nádasház

9,6

Nádasház

Ubytovanie (Apartmán) Nádasház. Located in Gyenesdiás, 2.5 km from Beach Gyenesdiás, Nádasház provides accommodation with a restaurant, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytovanie Nádasház sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szilvia Vendégház

9,6

Szilvia Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Szilvia Vendégház. Situated 1.7 km from Beach Gyenesdiás, Szilvia Vendégház offers air-conditioned accommodation with a balcony. Ubytovanie Szilvia Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gyenesdiás Apartman

9,6

Gyenesdiás Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Gyenesdiás Apartman. Offering a garden and barbecue facilities, as well as a terrace, Gyenesdiás Apartman is situated in Gyenesdiás, 2.7 km from Gyenesdias Adventure Park. Ubytovanie Gyenesdiás Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Marianna Apartman

9,6

Marianna Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Marianna Apartman. Set 1.5 km from Beach Gyenesdiás and 1.8 km from Gyenesdias Adventure Park, Marianna Apartman is in Gyenesdiás and has free bikes and a seasonal outdoor... Ubytovanie Marianna Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Anita Home

9,6

Anita Home

Ubytovanie (Apartmány) Anita Home. Ubytovacie zariadenie Anita Home sa nachádza 300 metrov od pláže Gyenesdiás a ponúka ubytovanie len pár minút chôdze od trhoviska a cyklistickej trasy... Ubytovanie Anita Home sa nachádza v meste Gyenesdiás (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Virág Apartman

9,5

Virág Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Virág Apartman. Ubytovacie zariadenie Virág Apartman sa nachádza v obci Gyenesdiás v regióne Zala, 400 metrov od pláže Lido v letovisku Vonyarcvashegy. Ubytovanie Virág Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Levendula Apartman

9,5

Levendula Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Levendula Apartman. Apartmány Levendula sa nachádzajú v obci Gyenesdiás, neďaleko pláže Gyenesdiás. Ubytovanie Levendula Apartman sa nachádza v meste Gyenesdiás (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Castelinho Apartmanház

9,5

Castelinho Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Castelinho Apartmanház. Located in Gyenesdiás, in the street directly leading to the beach at Lake Balaton, Castelinho Apartmanhaz offers large apartments, each with a small... Ubytovanie Castelinho Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rita Apartman

9,5

Rita Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Rita Apartman. Situated in Gyenesdiás in the Zala region and Beach Gyenesdiás reachable within 1. Ubytovanie Rita Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

A Mi Házunk

9,5

A Mi Házunk

Ubytovanie (Apartmány) A Mi Házunk. Ubytovacie zariadenie A Mi Házunk sa nachádza 600 metrov od pláže Gyenesdiás a ponúka ubytovanie so sezónnym vonkajším bazénom, grilom a spoločenskou... Ubytovanie A Mi Házunk sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fodor Ház

9,5

Fodor Ház

Ubytovanie (Apartmány) Fodor Ház. Offering free WiFi and a garden, Fodor Ház is set in Gyenesdiás. The nearest beach is 850 metres from the property. Ubytovanie Fodor Ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Gyenesdias/Balaton 18867

9,4

Apartment in Gyenesdias/Balaton 18867

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartment in Gyenesdias/Balaton 18867. Situated 3.1 km from Beach Gyenesdiás and 3.4 km from Gyenesdias Adventure Park, Apartment in Gyenesdias/Balaton 18867 features accommodation set in... Ubytovanie Apartment in Gyenesdias/Balaton 18867 sa nachádza v meste Gyenesdiás (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Cs&M Vendégház Gyenesdiás

9,4

Cs&M Vendégház Gyenesdiás

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Cs&M Vendégház Gyenesdiás. Set in Gyenesdiás, within 1.9 km of Beach Gyenesdiás and 2. Ubytovanie Cs&M Vendégház Gyenesdiás sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

ForRest Apartman

9,3

ForRest Apartman

Ubytovanie (Apartmán) ForRest Apartman. Located in Gyenesdiás, 1.3 km from Beach Gyenesdiás and 1.6 km from Gyenesdias Adventure Park, ForRest Apartman offers free bikes and air conditioning. Ubytovanie ForRest Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nefelejcs Apartmanház

9,2

Nefelejcs Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Nefelejcs Apartmanház. Nefelejcs Apartmanház has garden views, free WiFi and free private parking, set in Gyenesdiás, 1.2 km from Beach Gyenesdiás. Ubytovanie Nefelejcs Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Havasi Vendégház

9,2

Havasi Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Havasi Vendégház. Located in Gyenesdiás, 800 metres from Beach Gyenesdiás and 1. Ubytovanie Havasi Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Wellness Hotel Katalin

9,2

Wellness Hotel Katalin

Ubytovanie (Hotel) Wellness Hotel Katalin. Wellness Hotel Katalin sa nachádza na pokojnom mieste v meste Gyenesdiás, 200 metrov od brehu jazera Balaton a v blízkosti miest Keszthely a Hévíz. Ubytovanie Wellness Hotel Katalin sa nachádza v meste Gyenesdiás (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bodó Ház

9,2

Bodó Ház

Ubytovanie (Penzión) Bodó Ház. Penzión Bodó Ház sa nachádza v dedine Gyenesdiás, 10 km od termálnych kúpeľov Hévíz. Ubytovanie Bodó Ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Marianna Apartman

9,2

Marianna Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Marianna Apartman. Featuring a swimming pool, free bikes and a garden and views of the garden, Marianna Apartman is located in Gyenesdiás and provides accommodation with free... Ubytovanie Marianna Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Balaton Beach Gyenesdiás

9,1

Balaton Beach Gyenesdiás

Ubytovanie (Apartmány) Balaton Beach Gyenesdiás. Set in Gyenesdiás, Balaton Beach Gyenesdiás offers accommodation with an outdoor pool, free WiFi, a bar and a shared lounge. The accommodation has a sauna. Ubytovanie Balaton Beach Gyenesdiás sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zöld sziget Apartmanház

9,1

Zöld sziget Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Zöld sziget Apartmanház. Ubytovacie zariadenie Zöld Sziget Apartmanház sa nachádza v obci Gyenesdiás, 4 minúty jazdy od jazera Balaton. Ubytovanie Zöld sziget Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ciklámen apartman

9

Ciklámen apartman

Ubytovanie (Apartmány) Ciklámen apartman. Located in Gyenesdiás, 1.4 km from Beach Gyenesdiás, Ciklámen apartman offers accommodation with free WiFi, a patio or a balcony and access to a garden and... Ubytovanie Ciklámen apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rozalia Panzio

8,9

Rozalia Panzio

Ubytovanie (Bed and breakfast) Rozalia Panzio. Rozalia Panzio sa nachádza v mestečku Gyenesdiás v Zalianskej župe, 2,8 km od pláže Gyenesdiás. Ponúka vonkajší bazén a výhľad na bazén. Ubytovanie Rozalia Panzio sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Csikós Villa

8,9

Csikós Villa

Ubytovanie (Vila) Csikós Villa. Located just 1.6 km from Beach Gyenesdiás, Csikós Villa provides accommodation in Gyenesdiás with access to a shared lounge, a garden, as well as a shared... Ubytovanie Csikós Villa sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 139 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Panoráma

8,9

Villa Panoráma

Ubytovanie (Penzión) Villa Panoráma. Set in Gyenesdiás, within 1.9 km of Beach Gyenesdiás and 2. Ubytovanie Villa Panoráma sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 21 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bor Apartmanház

8,8

Bor Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Bor Apartmanház. Apartmánový dom Bor sa nachádza v obci Gyenesdiás. Ponúka vám vonkajší bazén a apartmány s balkónom alebo terasou. Ubytovanie Bor Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kids-friendly Apartment

8,8

Kids-friendly Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Kids-friendly Apartment. Featuring a swimming pool, a restaurant and a garden and views of the garden, Kids-friendly Apartment is set in Gyenesdiás and offers accommodation with... Ubytovanie Kids-friendly Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Csikós Apartman

8,8

Csikós Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Csikós Apartman. Located in Gyenesdiás, 1.6 km from Beach Gyenesdiás and 1. Ubytovanie Csikós Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Elysium

8,8

Villa Elysium

Ubytovanie (Penzión) Villa Elysium. Situated in Gyenesdiás, within 1.4 km of Beach Gyenesdiás and 1. Ubytovanie Villa Elysium sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Havasi Üdülőház

8,8

Havasi Üdülőház

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Havasi Üdülőház. Set in Gyenesdiás, Havasi Üdülőház offers free WiFi, and guests can enjoy a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge and a garden. Ubytovanie Havasi Üdülőház sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Esther Apartman

8,5

Esther Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Esther Apartman. Set in Gyenesdiás in the Zala region with Beach Gyenesdiás nearby, Esther Apartman offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Esther Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zoldhaz Bio Panzio

8,5

Zoldhaz Bio Panzio

Ubytovanie (Penzión) Zoldhaz Bio Panzio. Zariadenie Zoldhaz Bio Panzio sa nachádza na ceste 71 v meste Gyenesdiás na južnom konci jazera Balaton. Ubytovanie Zoldhaz Bio Panzio sa nachádza v meste Gyenesdiás (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Benedekné Háza

8,5

Benedekné Háza

Ubytovanie (Apartmány) Benedekné Háza. Benedekné Háza has mountain views, free WiFi and free private parking, set in Gyenesdiás, 1.3 km from Beach Gyenesdiás. Ubytovanie Benedekné Háza sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Campari Panzió

8,4

Campari Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Campari Panzió. Penzión Campari sa nachádza 1,5 km od brehu jazera Balaton v meste Gyenesdiás. Ubytovanie Campari Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kovács Apartman

8,3

Kovács Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Kovács Apartman. Within 1.3 km of Beach Gyenesdiás and 1.6 km of Gyenesdias Adventure Park, Kovács Apartman features free WiFi and a terrace. Ubytovanie Kovács Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Katica Apartman

8,3

Katica Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Katica Apartman. Located just 3.9 km from Beach Gyenesdiás, Katica Apartman provides accommodation in Gyenesdiás with access to a shared lounge, a garden, as well as a... Ubytovanie Katica Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Wellness Park Pension

8,2

Wellness Park Pension

Ubytovanie (Hotel) Wellness Park Pension. Pôvabný penzión Wellness Park v meste Gyenesdiás v blízkosti jazera Balaton je situovaný v tichom zelenom prostredí a ponúka skvelé wellness centrum. Ubytovanie Wellness Park Pension sa nachádza v meste Gyenesdiás (Maďarsko - Zala).

Tulipan Bungalow Camping Resort

8

Tulipan Bungalow Camping Resort

Ubytovanie (Dovolenkový park) Tulipan Bungalow Camping Resort. Kempingový rezort Tulipan Bungalow sa nachádza len 200 metrov od pláže jazera Balaton. Ubytovanie Tulipan Bungalow Camping Resort sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Three-Bedroom Apartment in Gyenesdias I

7,7

Three-Bedroom Apartment in Gyenesdias I

Ubytovanie (Apartmán) Three-Bedroom Apartment in Gyenesdias I. Three-Bedroom Apartment in Gyenesdias I is an accommodation situated in Gyenesdiás, 1 km from Beach Gyenesdiás and 1.3 km from Gyenesdias Adventure Park. Ubytovanie Three-Bedroom Apartment in Gyenesdias I sa nachádza v meste Gyenesdiás (Maďarsko - Zala).

Szilvió

7,4

Szilvió

Ubytovanie (Penzión) Szilvió. Penzión Szilvió sa nachádza v meste Gyenesdiás, 2,7 km od pláže Gyenesdiás. Ponúka vám záhradu, nefajčiarske izby, bezplatné Wi-Fi a spoločenskú miestnosť. Ubytovanie Szilvió sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Sportház

7,3

Sportház

Ubytovanie (Penzión) Sportház. Located in the centre of Gyenesdiás, the Sporthaz offers 2 squash courts, 2 bowling lanes, and free Wi-Fi. Ubytovanie Sportház sa nachádza v meste Gyenesdiás (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Pelso

7

Haus Pelso

Ubytovanie (Privát) Haus Pelso. Boasting an outdoor pool, Haus Pelso in Gyenesdiás features accommodation with free WiFi and free private parking for guests who drive. Ubytovanie Haus Pelso sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Three-Bedroom Apartment in Gyenesdias

Three-Bedroom Apartment in Gyenesdias

Ubytovanie (Apartmán) Three-Bedroom Apartment in Gyenesdias. Offering free WiFi and free private parking, Three-Bedroom Apartment in Gyenesdias is located in Gyenesdiás, within just 1.4 km of Beach Gyenesdiás. Ubytovanie Three-Bedroom Apartment in Gyenesdias sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Gyenesdias/Balaton 18874

Apartment in Gyenesdias/Balaton 18874

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Gyenesdias/Balaton 18874. Apartment in Gyenesdias/Balaton 18874 is an accommodation set in Vonyarcvashegy, 3.7 km from St Michael Hill and St Michael Chapel and 2. Ubytovanie Apartment in Gyenesdias/Balaton 18874 sa nachádza v meste Gyenesdiás (Maďarsko - Zala).

Balaton Apartment

Balaton Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Balaton Apartment. Featuring garden views, Balaton Apartment offers accommodation with a restaurant, a garden and a tennis court, around 2.3 km from Beach Gyenesdiás. Ubytovanie Balaton Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Aranynap House

Aranynap House

Ubytovanie (Penzión) Aranynap House. Located in Gyenesdiás, within 1.6 km of Beach Gyenesdiás and 1. Ubytovanie Aranynap House sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).

Apartment Gyenesdias 19

Apartment Gyenesdias 19

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Gyenesdias 19. Apartment Gyenesdias 19 is set in Gyenesdiás. With free private parking, the property is 1.2 km from Beach Gyenesdiás and 1. Ubytovanie Apartment Gyenesdias 19 sa nachádza v meste Gyenesdiás (Maďarsko - Zala). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home in Gyenesdias/Balaton 18865

Holiday home in Gyenesdias/Balaton 18865

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Gyenesdias/Balaton 18865. Offering free WiFi and free private parking, Holiday home in Gyenesdias/Balaton 18865 is set in Gyenesdiás, within just 1.5 km of Beach Gyenesdiás. Ubytovanie Holiday home in Gyenesdias/Balaton 18865 sa nachádza v meste (Maďarsko - Zala).