Hľadať

Ubytovanie

Apartment Inter Vivos Apartmány

Brna 853, 20272 Smokvica, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Inter Vivos. Located in Smokvica in the Korcula Island region, Apartment Inter Vivos is a 3-star property boasting free WiFi. Ubytovanie Apartment Inter Vivos sa nachádza v meste Smokvica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartment Inter Vivos

The apartment has 2 bedrooms, air conditioning, a dining area and a fully equipped kitchen with a dishwasher. Jeden z bestsellerov v destinácii Smokvica Located in Smokvica in the Korcula Island region, Apartment Inter Vivos is a 3-star property boasting free WiFi. The property features sea views and is 25 km from Korčula.

Vybavenie ubytovania Apartment Inter Vivos

 • Vonkajší nábytok
 • Na pláži
 • Slnečná terasa
 • Terasa
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Pláž
 • Šnorchlovanie
 • Potápanie Mimo ubytovaniaza príplatok
 • Cyklistika Mimo ubytovania
 • Pešia turistika Mimo ubytovania
 • Kanoistika Mimo ubytovaniaza príplatok
 • Tenisový kurt Mimo ubytovaniaza príplatok
 • Fľaša vody
 • Víno/šampanské
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Parkovanie na ulici
 • Plážové slnečníky
 • Individuálny check-in/check-out
 • Knihy, DVD a hudba pre deti
 • Spoločenské hry/puzzle
 • Hasiace prístroje
 • Klimatizácia
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Odhlučnené izby
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Smokvica

Apartments by the sea Brna, Korcula - 7553

9,9

Apartments by the sea Brna, Korcula - 7553

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Brna, Korcula - 7553. Apartments by the sea Brna, Korcula - 7553 has sea views, free WiFi and free private parking, set in Smokvica, 250 metres from Beach Žal. Ubytovanie Apartments by the sea Brna, Korcula - 7553 sa nachádza v meste Smokvica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fancy Apartments Dream

9,9

Fancy Apartments Dream

Ubytovanie (Apartmány) Fancy Apartments Dream. Fancy Apartments Dream has city views, free WiFi and free private parking, situated in Smokvica, 400 metres from Beach Žal. Ubytovanie Fancy Apartments Dream sa nachádza v meste Smokvica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Piccolo Paradiso

9,8

Piccolo Paradiso

Ubytovanie (Vila) Piccolo Paradiso. Ubytovacie zariadenie Piccolo Paradiso ponúka sezónny vonkajší bazén a výhľad na more, v letovisku Prizba na ostrove Korčula. Ubytovanie Piccolo Paradiso sa nachádza v meste Smokvica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 180 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Brna 4463b

9,8

Apartment Brna 4463b

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Brna 4463b. Apartmán Brna 4463b s výhľadom na more sa nachádza v obci Brna, 45 km od mesta Makarska a ostrova Hvar. Ostrov Korčula je vzdialený 24 km. Ubytovanie Apartment Brna 4463b sa nachádza v meste Smokvica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 103 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Royal Fortune

9,6

Royal Fortune

Ubytovanie (Apartmán) Royal Fortune. Ubytovacie zariadenie Royal Fortune sa nachádza v obci Brna, len pár krokov od pláže Žal a 400 metrov od pláže Istruga. Ubytovanie Royal Fortune sa nachádza v meste Smokvica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Brna, Korcula - 4333

9,6

Apartments by the sea Brna, Korcula - 4333

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Brna, Korcula - 4333. Situated in Brna in the Korcula Island region, with Beach Žal and Istruga Beach nearby, Apartments by the sea Brna, Korcula - 4333 features accommodation... Ubytovanie Apartments by the sea Brna, Korcula - 4333 sa nachádza v meste Smokvica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Hannah

9,6

Apartment Hannah

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Hannah. Located on the southern part of Korčula Island, in the setllement of Brna, about 5 km from Smokvica, the air-conditioned Apartment Hannah features a... Ubytovanie Apartment Hannah sa nachádza v meste Smokvica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bed and Breakfast Smokvica

9,4

Bed and Breakfast Smokvica

Ubytovanie (Bed and breakfast) Bed and Breakfast Smokvica. Located on a hill above the village of Smokvica, in the centre of Korčula Island, Bed and Breakfast Smokvica is housed in a renovated traditional stone... Ubytovanie Bed and Breakfast Smokvica sa nachádza v meste Smokvica (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Villa Bella Vista

9,2

Villa Bella Vista

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Bella Vista. Villa Bella Vista is located in Smokvica and offers an outdoor swimming pool, a bar and a terrace. Ubytovanie Villa Bella Vista sa nachádza v meste Smokvica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 144 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Brna, Korcula - 5902

9,2

Apartments by the sea Brna, Korcula - 5902

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Brna, Korcula - 5902. Located in Smokvica, 150 metres from Beach Žal and 600 metres from Istruga Beach, Apartments by the sea Brna, Korcula - 5902 offers air conditioning. Ubytovanie Apartments by the sea Brna, Korcula - 5902 sa nachádza v meste Smokvica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Brna bb IV

9,2

Apartment Brna bb IV

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Brna bb IV. Located in Brna and only 100 metres from Beach Žal, Apartment Brna bb IV provides accommodation with sea views, free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartment Brna bb IV sa nachádza v meste Smokvica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 107 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Aminess Lume Hotel

9,1

Aminess Lume Hotel

Ubytovanie (Hotel) Aminess Lume Hotel. Hotel Aminess Lume nachádza v rybárskej dedinke Brna na ostrove Korčula a ponúka vonkajší bazén so slnečnou terasou, reštauráciu a klimatizované ubytovacie... Ubytovanie Aminess Lume Hotel sa nachádza v meste Smokvica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Boris

8,9

Apartments Boris

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Boris. Apartmány Boris s panoramatickým výhľadom zo súkromných balkónov sa nachádzajú v malebnej rybárskej dedine Brna. Ubytovanie Apartments Boris sa nachádza v meste Smokvica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

One-Bedroom Holiday Home in Smokvica

8,9

One-Bedroom Holiday Home in Smokvica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) One-Bedroom Holiday Home in Smokvica. One-Bedroom Holiday Home in Smokvica is situated in Smokvica and offers barbecue facilities. Ubytovanie One-Bedroom Holiday Home in Smokvica sa nachádza v meste Smokvica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 151 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Brna, Korcula - 10057

8,8

Apartments by the sea Brna, Korcula - 10057

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Brna, Korcula - 10057. Located 45 km from Makarska, Apartment Brna 10057b offers accommodation in Smokvica. The property boasts views of the sea is 45 km from Hvar. Ubytovanie Apartments by the sea Brna, Korcula - 10057 sa nachádza v meste Smokvica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Brna, Korcula - 4463

8,6

Apartments by the sea Brna, Korcula - 4463

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Brna, Korcula - 4463. Apartments by the sea Brna, Korcula - 4463 features sea views, free WiFi and free private parking, located in Brna, 300 metres from Beach Žal. Ubytovanie Apartments by the sea Brna, Korcula - 4463 sa nachádza v meste Smokvica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 103 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Kuzma

8,4

Apartments Kuzma

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Kuzma. Apartmány Kuzma s terasou alebo balkónom s výhľadom na more sa nachádzajú priamo pri pláži v meste Smokvica. Ubytovanie Apartments Kuzma sa nachádza v meste Smokvica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ante

8,2

Apartment Ante

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Ante. Located 2 km from Ratak Beach, Apartment Ante offers a garden, a terrace and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartment Ante sa nachádza v meste Smokvica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Andrea

8

Apartment Andrea

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Andrea. Located on the beachfront in Smokvica, Apartment Andrea has a private beach area and is close to Istruga Beach. Ubytovanie Apartment Andrea sa nachádza v meste Smokvica (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Apartments Brna Relax

7,4

Apartments Brna Relax

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Brna Relax. Apartmány Villa Lagerrelax ponúkajú možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi v dedinke Smokvica. Ubytovanie Apartments Brna Relax sa nachádza v meste Smokvica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms by the sea Brna, Korcula - 12614

7,1

Rooms by the sea Brna, Korcula - 12614

Ubytovanie (Penzión) Rooms by the sea Brna, Korcula - 12614. Double Room Brna 12614a is set in Smokvica, 45 km from Makarska. The rooms have a TV. All rooms are equipped with a private bathroom equipped with a... Ubytovanie Rooms by the sea Brna, Korcula - 12614 sa nachádza v meste Smokvica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Brna, Korcula - 9159

Apartments by the sea Brna, Korcula - 9159

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Brna, Korcula - 9159. Apartments by the sea Brna, Korcula - 9159 features sea views, free WiFi and free private parking, located in Smokvica, 650 metres from Beach Žal. Ubytovanie Apartments by the sea Brna, Korcula - 9159 sa nachádza v meste Smokvica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Brna, Korcula - 9149

Apartments by the sea Brna, Korcula - 9149

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Brna, Korcula - 9149. Apartments by the sea Brna, Korcula - 9149 is a property situated in Smokvica near Istruga Beach. Ubytovanie Apartments by the sea Brna, Korcula - 9149 sa nachádza v meste Smokvica (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Apartments by the sea Brna, Korcula - 4425

Apartments by the sea Brna, Korcula - 4425

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Brna, Korcula - 4425. Apartments by the sea Brna, Korcula - 4425 features sea views, free WiFi and free private parking, located in Smokvica, a few steps from Beach Žal. Ubytovanie Apartments by the sea Brna, Korcula - 4425 sa nachádza v meste Smokvica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Brna, Korcula - 4415

Apartments by the sea Brna, Korcula - 4415

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Brna, Korcula - 4415. Situated in Smokvica in the Korcula Island region, with Beach Žal and Istruga Beach nearby, Apartments by the sea Brna, Korcula - 4415 features... Ubytovanie Apartments by the sea Brna, Korcula - 4415 sa nachádza v meste Smokvica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 103 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Brna - Vinacac, Korcula - 9152

Apartments by the sea Brna - Vinacac, Korcula - 9152

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Brna - Vinacac, Korcula - 9152. Situated in Smokvica in the Korcula Island region, Apartments by the sea Brna - Vinacac, Korcula - 9152 features a terrace and sea views. Ubytovanie Apartments by the sea Brna - Vinacac, Korcula - 9152 sa nachádza v meste Smokvica (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Family friendly house with a swimming pool Brna, Korcula - 13943

Family friendly house with a swimming pool Brna, Korcula - 13943

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Family friendly house with a swimming pool Brna, Korcula - 13943. Holiday Home Brna 13943 offers accommodation in Smokvica. The air-conditioned unit is 45 km from Makarska. Ubytovanie Family friendly house with a swimming pool Brna, Korcula - 13943 sa nachádza v meste Smokvica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 149 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Blaca bb II

Holiday home Blaca bb II

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Blaca bb II. Holiday home Blaca bb II is situated in Prigradica and offers barbecue facilities. The property features sea views. Ubytovanie Holiday home Blaca bb II sa nachádza v meste Smokvica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 196 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Brna bb V

Apartment Brna bb V

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Brna bb V. Boasting sea views, Apartment Brna bb V features accommodation with barbecue facilities, around 100 metres from Beach Žal. Ubytovanie Apartment Brna bb V sa nachádza v meste Smokvica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 113 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Smokvica 54

Holiday home Smokvica 54

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Smokvica 54. Holiday home Smokvica 54 is situated in Smokvica. The property is 32 km from Korčula and free private parking is provided. Ubytovanie Holiday home Smokvica 54 sa nachádza v meste Smokvica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 175 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Peselj

Apartments Peselj

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Peselj. Offering sea views, Apartments Peselj in Smokvica offers accommodation and barbecue facilities. Ubytovanie Apartments Peselj sa nachádza v meste Smokvica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home in Blato-Insel Korcula 6395

Holiday home in Blato-Insel Korcula 6395

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Blato-Insel Korcula 6395. Holiday home in Blato-Insel Korcula 6395 is situated in Smokvica. Ubytovanie Holiday home in Blato-Insel Korcula 6395 sa nachádza v meste Smokvica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 123 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Milica

Apartman Milica

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Milica. Located in Smokvica, within 200 metres of Beach Žal and 400 metres of Istruga Beach, Apartman Milica offers accommodation with free WiFi, air conditioning,... Ubytovanie Apartman Milica sa nachádza v meste Smokvica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Brna, Korcula - 4468

Apartments by the sea Brna, Korcula - 4468

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Brna, Korcula - 4468. Apartments by the sea Brna, Korcula - 4468 offers accommodation in Smokvica, 450 metres from Istruga Beach. Ubytovanie Apartments by the sea Brna, Korcula - 4468 sa nachádza v meste Smokvica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Brna, Korcula - 15730

Apartments by the sea Brna, Korcula - 15730

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Brna, Korcula - 15730. Located in Smokvica in the Korcula Island region, with Beach Žal and Istruga Beach nearby, Apartments by the sea Brna, Korcula - 15730 provides... Ubytovanie Apartments by the sea Brna, Korcula - 15730 sa nachádza v meste Smokvica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Brna, Korcula - 561

Apartments by the sea Brna, Korcula - 561

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Brna, Korcula - 561. Situated in Smokvica in the Korcula Island region, with Beach Žal and Istruga Beach nearby, Apartments by the sea Brna, Korcula - 561 features... Ubytovanie Apartments by the sea Brna, Korcula - 561 sa nachádza v meste Smokvica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Brna, Korcula - 574

Apartments by the sea Brna, Korcula - 574

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Brna, Korcula - 574. Apartment Brna 574c offers accommodation in Smokvica. Apartment Brna 574c features views of the sea and is 45 km from Makarska. Ubytovanie Apartments by the sea Brna, Korcula - 574 sa nachádza v meste Smokvica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Brna, Korcula - 9293

Apartments by the sea Brna, Korcula - 9293

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Brna, Korcula - 9293. Located in Smokvica, within 700 metres of Istruga Beach, Apartments by the sea Brna, Korcula - 9293 is an accommodation offering sea views. Ubytovanie Apartments by the sea Brna, Korcula - 9293 sa nachádza v meste Smokvica (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Apartments by the sea Brna, Korcula - 9139

Apartments by the sea Brna, Korcula - 9139

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Brna, Korcula - 9139. Set in Brna, 400 metres from Beach Žal and 550 metres from Istruga Beach, Apartments by the sea Brna, Korcula - 9139 offers air-conditioned accommodation... Ubytovanie Apartments by the sea Brna, Korcula - 9139 sa nachádza v meste Smokvica (Chorvátsko - ostrov Korčula).

HOLIDAY HOUSE ANISA

HOLIDAY HOUSE ANISA

Ubytovanie (Dovolenkový dom) HOLIDAY HOUSE ANISA. DOVOLENKOVÝ DOM ANISA sa nachádza v obci Smokvica. Počas pobytu v ňom máte k dispozícii terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie HOLIDAY HOUSE ANISA sa nachádza v meste Smokvica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seaside holiday house Brna, Korcula - 9235

Seaside holiday house Brna, Korcula - 9235

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Seaside holiday house Brna, Korcula - 9235. Holiday Home Brna 9235 offers accommodation in Smokvica. The property boasts views of the sea and is 45 km from Makarska. Ubytovanie Seaside holiday house Brna, Korcula - 9235 sa nachádza v meste Smokvica (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Beautiful home in Smokvica w/ Outdoor swimming pool and 5 Bedrooms

Beautiful home in Smokvica w/ Outdoor swimming pool and 5 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Beautiful home in Smokvica w/ Outdoor swimming pool and 5 Bedrooms. Boasting an outdoor pool and sea views, Beautiful home in Smokvica w/ Outdoor swimming pool and 5 Bedrooms is situated in Smokvica. Ubytovanie Beautiful home in Smokvica w/ Outdoor swimming pool and 5 Bedrooms sa nachádza v meste Smokvica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 694 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Bleus - Zeljko

Apartmani Bleus - Zeljko

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Bleus - Zeljko. Apartmani Bleus - Zeljko is located in Smokvica and offers a garden. Guests have access to free WiFi. Ubytovanie Apartmani Bleus - Zeljko sa nachádza v meste Smokvica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Brna, Korcula - 18288

Apartments by the sea Brna, Korcula - 18288

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Brna, Korcula - 18288. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Apartments by the sea Brna, Korcula - 18288 is located in Smokvica. Ubytovanie Apartments by the sea Brna, Korcula - 18288 sa nachádza v meste Smokvica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Antea Holiday house on Korcula, seafront

House Antea Holiday house on Korcula, seafront

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Antea Holiday house on Korcula, seafront. Located in Smokvica in the Korcula Island region, House Antea Holiday house on Korcula, seafront has a balcony and sea views. Ubytovanie House Antea Holiday house on Korcula, seafront sa nachádza v meste Smokvica (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Holiday house with a swimming pool Smokvica, Korcula - 9297

Holiday house with a swimming pool Smokvica, Korcula - 9297

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday house with a swimming pool Smokvica, Korcula - 9297. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, sea view and a balcony, Holiday house with a swimming pool Smokvica, Korcula - 9297 is located... Ubytovanie Holiday house with a swimming pool Smokvica, Korcula - 9297 sa nachádza v meste Smokvica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 222 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Smokvica I

Apartments Smokvica I

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Smokvica I. The air-conditioned accommodation is 21 km from Pag, and guests benefit from private parking available on site and free WiFi. Ubytovanie Apartments Smokvica I sa nachádza v meste Smokvica (Chorvátsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Modern apartment on the beautiful Croatia coast

Modern apartment on the beautiful Croatia coast

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Modern apartment on the beautiful Croatia coast. Located in Smokvica, Modern apartment on the beautiful Croatia coast provides accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie Modern apartment on the beautiful Croatia coast sa nachádza v meste Smokvica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 135 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seaside holiday house Brna, Korcula - 19219

Seaside holiday house Brna, Korcula - 19219

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Seaside holiday house Brna, Korcula - 19219. Set in Smokvica and only 100 metres from Beach Žal, Seaside holiday house Brna, Korcula - 19219 offers accommodation with sea views, free WiFi and free... Ubytovanie Seaside holiday house Brna, Korcula - 19219 sa nachádza v meste Smokvica (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Villa K

Villa K

Ubytovanie (Penzión) Villa K. Vila K sa nachádza v letovisku Smokvica na ostrove Korčula, 46 km od Makarskej a ponúka gril a súkromnú pláž. Ubytovanie Villa K sa nachádza v meste Smokvica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 500 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Brna, Korcula - 171

Apartments by the sea Brna, Korcula - 171

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Brna, Korcula - 171. Apartment Brna 171a offers accommodation in Smokvica, 45 km from Makarska and 45 km from Hvar. The property features views of the sea is 23 km from... Ubytovanie Apartments by the sea Brna, Korcula - 171 sa nachádza v meste Smokvica (Chorvátsko - ostrov Korčula).