Hľadať

Ubytovanie

Apartment Jadrija with Sea View 08 Apartmán

22000 Jadrija, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Jadrija with Sea View 08. Featuring an outdoor pool and sea views, Apartment Jadrija with Sea View 08 is set in Jadrija. Guests can enjoy the free WiFi throughout the property. Ubytovanie Apartment Jadrija with Sea View 08 sa nachádza v meste Jadrija (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 233 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartment Jadrija with Sea View 08

This apartment will provide guests with 2 bedrooms, a TV and air conditioning. The kitchen comes with a dishwasher, a microwave and a fridge, as well as coffee machine. Featuring an outdoor pool and sea views, Apartment Jadrija with Sea View 08 is set in Jadrija. Šibenik is 14 km from Apartment Jadrija with Sea View 08, while Vodice is 11 km away. Guests can enjoy the free WiFi throughout the property. The apartment offers a barbecue. The nearest airport is Split Airport, 72 km from the accommodation.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • 1 bazén

Vybavenie ubytovania Apartment Jadrija with Sea View 08

 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je možná).
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Kávovar
 • Sporák
 • Kuchyňa
 • Práčka
 • Umývačka riadu
 • Mikrovlnná rúra
 • Chladnička
 • Toaleta
 • Vaňa
 • Satelitné kanály
 • TV
 • Kúrenie
 • Klimatizácia
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Gril
 • Vybavenie na grilovanie
 • Bazén
 • Vonkajší bazén
 • Výhľad na more
 • Všetky priestory sú nefajčiarske

Iná ubytovanie v meste Jadrija

Apartman Noa

9,9

Apartman Noa

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Noa. Ubytovacie zariadenie Apartman Noa s bezplatným Wi-Fi sa nachádza v meste Jadrija. K apartmánu patrí tiež terasa. Ubytovanie Apartman Noa sa nachádza v meste Jadrija (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Jadrija I

9,9

Apartment Jadrija I

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Jadrija I. Located in Jadrija, 250 metres from Jadrija Beach and 2 km from Sv Nikoloa Beach, Apartment Jadrija I offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Apartment Jadrija I sa nachádza v meste Jadrija (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartment Ankica

9,8

Apartment Ankica

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ankica. Apartmán Ankica sa nachádza v meste Jadrija a ponúka terasu a výhľad do záhrady. Mesto Trogir je vzdialené 41 km. Ubytovanie Apartment Ankica sa nachádza v meste Jadrija (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Jadrija II House for rest

9,7

Jadrija II House for rest

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Jadrija II House for rest. Jadrija II House for rest, featuring a garden, barbecue facilities and a terrace, is set in Jadrija, 1.3 km from Sv Nikoloa Beach and 1. Ubytovanie Jadrija II House for rest sa nachádza v meste Jadrija (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mihalj Jadrija

9,7

Apartment Mihalj Jadrija

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mihalj Jadrija. Located in Jadrija, a few steps from Jadrija Beach and 1.4 km from Sv Nikoloa Beach, Apartment Mihalj Jadrija offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Apartment Mihalj Jadrija sa nachádza v meste Jadrija (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Marin

9,6

Apartment Marin

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Marin. Apartmán Marin v Jadriji ponúka bezplatné Wi-Fi a ubytovacie jednotky vybavené kuchyňou a priestorom na posedenie. Ubytovanie Apartment Marin sa nachádza v meste Jadrija (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Saric 2

9,5

Apartments Saric 2

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Saric 2. Tento apartmán s možnosťou vlastného stravovania sa nachádza v meste Jadrija. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartments Saric 2 sa nachádza v meste Jadrija (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments and Rooms Saric

9,5

Apartments and Rooms Saric

Ubytovanie (Apartmány) Apartments and Rooms Saric. Apartmány Saric sa nachádzajú v Jadriji a ponúkajú zadarmo bicykle. Poskytujú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné parkovisko na mieste. Ubytovanie Apartments and Rooms Saric sa nachádza v meste Jadrija (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Adria

9,5

Apartments Adria

Ubytovanie (Penzión) Apartments Adria. Ubytovacie zariadenie Apartments Adria sa nachádza v letovisku Jadrija 300 metrov od pláže Jadrija a 2 km od pláže Sv Nikoloa. Ubytovanie Apartments Adria sa nachádza v meste Jadrija (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home J-Adria

9,5

Holiday Home J-Adria

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home J-Adria. Tento klimatizovaný rekreačný dom sa nachádza v obci Jadrija a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Holiday Home J-Adria sa nachádza v meste Jadrija (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Erceg

9,3

Apartmani Erceg

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Erceg. Ubytovacie zariadenie Apartmani Erceg sa nachádza v meste Jadrija, 46 km od Biogradu na Moru. K dispozícii je záhrada a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmani Erceg sa nachádza v meste Jadrija (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Duplex apartment Jadris

9,3

Duplex apartment Jadris

Ubytovanie (Apartmán) Duplex apartment Jadris. Set just 150 metres from Jadrija Beach, Duplex apartment Jadris offers accommodation in Jadrija with access to a shared lounge, a garden, as well as a... Ubytovanie Duplex apartment Jadris sa nachádza v meste Jadrija (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Jadrija IV/ II

9,3

Apartment Jadrija IV/ II

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Jadrija IV/ II. Apartment Jadrija IV/ II is located in Jadrija and offers barbecue facilities. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie Apartment Jadrija IV/ II sa nachádza v meste Jadrija (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 249 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Miki & Roza

9,3

Apartments Miki & Roza

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Miki & Roza. Apartmány Miki & Roza sa nachádzajú v letovisku Jadrija, 41 km od mesta Trogir a 4,2 km od mesta Šibenik. K dispozícii v nich máte klimatizáciu. Ubytovanie Apartments Miki & Roza sa nachádza v meste Jadrija (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gustina Uvala Jadrija

9,2

Gustina Uvala Jadrija

Ubytovanie (Apartmán) Gustina Uvala Jadrija. Within 1.6 km of Sv Nikoloa Beach and 2.2 km of Grižine Cove Beach, Gustina Uvala Jadrija offers free WiFi and a garden. Ubytovanie Gustina Uvala Jadrija sa nachádza v meste Jadrija (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mobile Homes Holiday Olive Garden

9,2

Mobile Homes Holiday Olive Garden

Ubytovanie (Dovolenkový park) Mobile Homes Holiday Olive Garden. Ubytovanie Mobile Homes Holiday Olive Garden sa nachádza v letovisku Jadrija, 45 km od mesta Biograd na Moru. Ponúka vonkajší bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Mobile Homes Holiday Olive Garden sa nachádza v meste Jadrija (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 118 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Iris

9

Apartment Iris

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Iris. Apartmán Iris je vhodný aj pre hostí s domácimi zvieratami a nachádza sa v meste Jadrija, 40 km od Trogiru a 3,8 km od mesta Šibenik. Ubytovanie Apartment Iris sa nachádza v meste Jadrija (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Katica

9

House Katica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Katica. Ubytovacie zariadenie House Katica sa nachádza v meste Jadrija, v blízkosti pláže Jadrija a 1,9 km od pláže Sv Nikoloa. Ubytovanie House Katica sa nachádza v meste Jadrija (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Oleander adria

8,9

Oleander adria

Ubytovanie (Apartmán) Oleander adria. Oleander adria is located in Jadrija and offers a restaurant, a garden and a terrace. Ubytovanie Oleander adria sa nachádza v meste Jadrija (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartman Karla

Apartman Karla

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Karla. Apartman Karla is a beachfront property set in Jadrija, a few steps from Jadrija Beach and 1.5 km from Sv Nikoloa Beach. Ubytovanie Apartman Karla sa nachádza v meste Jadrija (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Adria Sunset

Apartment Adria Sunset

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Adria Sunset. Located in Jadrija, 300 metres from Jadrija Beach and 2 km from Sv Nikoloa Beach, Apartment Adria Sunset offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Apartment Adria Sunset sa nachádza v meste Jadrija (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Jadrija

Two-Bedroom Apartment in Jadrija

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Jadrija. Located in Jadrija and only 200 metres from Jadrija Beach, Two-Bedroom Apartment in Jadrija provides accommodation with sea views, free WiFi and free... Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Jadrija sa nachádza v meste Jadrija (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Two-Bedroom Holiday Home in Jadrija

Two-Bedroom Holiday Home in Jadrija

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Two-Bedroom Holiday Home in Jadrija. Located in Jadrija, Two-Bedroom Holiday Home in Jadrija features accommodation with a private pool. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytovanie Two-Bedroom Holiday Home in Jadrija sa nachádza v meste Jadrija (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 560 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

One-Bedroom Holiday Home in Jadrija

One-Bedroom Holiday Home in Jadrija

Ubytovanie (Dovolenkový dom) One-Bedroom Holiday Home in Jadrija. One-Bedroom Holiday Home in Jadrija is set in Jadrija and offers barbecue facilities. The accommodation is 2. Ubytovanie One-Bedroom Holiday Home in Jadrija sa nachádza v meste Jadrija (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 175 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

0-Bedroom Apartment in Jadrija

0-Bedroom Apartment in Jadrija

Ubytovanie (Apartmán) 0-Bedroom Apartment in Jadrija. Situated in Jadrija, 1.5 km from Sv Nikoloa Beach and 2.1 km from Grižine Cove Beach, 0-Bedroom Apartment in Jadrija offers air conditioning. Ubytovanie 0-Bedroom Apartment in Jadrija sa nachádza v meste Jadrija (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Jadrija, Sibenik - 2193

Apartments by the sea Jadrija, Sibenik - 2193

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Jadrija, Sibenik - 2193. Offering free WiFi and free private parking, Apartments by the sea Jadrija, Sibenik - 2193 is set in Jadrija, just 150 metres from Jadrija Beach. Ubytovanie Apartments by the sea Jadrija, Sibenik - 2193 sa nachádza v meste Jadrija (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Holiday home in Jadrija 7155

Holiday home in Jadrija 7155

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Jadrija 7155. Holiday home in Jadrija 7155 is located in Jadrija, 100 metres from Jadrija Beach, 1.7 km from Sv Nikoloa Beach, and 2.3 km from Grižine Cove Beach. Ubytovanie Holiday home in Jadrija 7155 sa nachádza v meste Jadrija (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Jadrija

Two-Bedroom Apartment in Jadrija

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Jadrija. Located in Jadrija and only 70 metres from Jadrija Beach, Two-Bedroom Apartment in Jadrija provides accommodation with sea views, free WiFi and free... Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Jadrija sa nachádza v meste Jadrija (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Jadrija 29 with Outdoor Swimmingpool

Holiday home Jadrija 29 with Outdoor Swimmingpool

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Jadrija 29 with Outdoor Swimmingpool. Situated in Jadrija, Holiday home Jadrija 29 with Outdoor Swimmingpool features accommodation with a private pool. Ubytovanie Holiday home Jadrija 29 with Outdoor Swimmingpool sa nachádza v meste Jadrija (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 344 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Lenija

Apartments Lenija

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Lenija. Boasting an outdoor pool, Apartments Lenija in Jadrija features accommodation with free WiFi and free private parking for guests who drive. Ubytovanie Apartments Lenija sa nachádza v meste Jadrija (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Jadrija VII. III

Holiday home Jadrija VII. III

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Jadrija VII. III. Situated in Jadrija in the Sibenik-Knin County region, Holiday home Jadrija VII. III is a 3-star property featuring free WiFi. Ubytovanie Holiday home Jadrija VII. III sa nachádza v meste Jadrija (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 174 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

APARTMENT TONY - 60m2

APARTMENT TONY - 60m2

Ubytovanie (Apartmán) APARTMENT TONY - 60m2. APARTMENT TONY - 60m2 is set in Jadrija and offers a garden and a terrace. This apartment also has free WiFi. Ubytovanie APARTMENT TONY - 60m2 sa nachádza v meste Jadrija (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Jadrija

Two-Bedroom Apartment in Jadrija

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Jadrija. Two-Bedroom Apartment in Jadrija is situated in Jadrija and offers barbecue facilities. Guests may enjoy the free WiFi throughout the property. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Jadrija sa nachádza v meste Jadrija (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 103 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Jadrija

Two-Bedroom Apartment in Jadrija

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Jadrija. Set in Jadrija and only 60 metres from Jadrija Beach, Two-Bedroom Apartment in Jadrija offers accommodation with sea views, free WiFi and free private... Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Jadrija sa nachádza v meste Jadrija (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Four-Bedroom Holiday Home in Jadrija

Four-Bedroom Holiday Home in Jadrija

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Four-Bedroom Holiday Home in Jadrija. Four-Bedroom Holiday Home in Jadrija is situated in Jadrija, 200 metres from Jadrija Beach, 1.7 km from Sv Nikoloa Beach, as well as 2. Ubytovanie Four-Bedroom Holiday Home in Jadrija sa nachádza v meste Jadrija (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 411 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

One-Bedroom Holiday home Jadrija with a Fireplace 03

One-Bedroom Holiday home Jadrija with a Fireplace 03

Ubytovanie (Dovolenkový dom) One-Bedroom Holiday home Jadrija with a Fireplace 03. Located in Jadrija in the Sibenik-Knin County region, One-Bedroom Holiday home Jadrija with a Fireplace 03 is a 3-star property boasting free WiFi. Ubytovanie One-Bedroom Holiday home Jadrija with a Fireplace 03 sa nachádza v meste Jadrija (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 136 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Šuperba

Apartman Šuperba

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Šuperba. Set in Jadrija, 100 metres from Jadrija Beach and 1.6 km from Sv Nikoloa Beach, Apartman Šuperba offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Apartman Šuperba sa nachádza v meste Jadrija (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kolombo Apartment

Kolombo Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Kolombo Apartment. Boasting a patio with garden views, a garden and barbecue facilities, Kolombo Apartment can be found in Jadrija, close to Sv Nikoloa Beach and 1. Ubytovanie Kolombo Apartment sa nachádza v meste Jadrija (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Jadrija V/ Cr

Holiday home Jadrija V/ Cr

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Jadrija V/ Cr. Situated in Jadrija, Holiday home Jadrija V/ Cr features a private pool and free WiFi. Ubytovanie Holiday home Jadrija V/ Cr sa nachádza v meste Jadrija (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 343 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Lanalora Jadrija

Apartment Lanalora Jadrija

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lanalora Jadrija. Featuring a restaurant and a garden, Apartment Lanalora Jadrija provides accommodation in Jadrija with free WiFi and garden views. Ubytovanie Apartment Lanalora Jadrija sa nachádza v meste Jadrija (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Jadrija IV III

Holiday home Jadrija IV III

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Jadrija IV III. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, Holiday home Jadrija IV III is located in Jadrija. Ubytovanie Holiday home Jadrija IV III sa nachádza v meste Jadrija (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Rebecca Jadrija

Haus Rebecca Jadrija

Ubytovanie (Apartmány) Haus Rebecca Jadrija. Set 150 metres from Jadrija Beach, Haus Rebecca Jadrija offers accommodation with a tennis court, barbecue facilities and a shared kitchen for your... Ubytovanie Haus Rebecca Jadrija sa nachádza v meste Jadrija (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Jadrija

Two-Bedroom Apartment in Jadrija

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Jadrija. Within 200 metres of Jadrija Beach and 1.2 km of Sv Nikoloa Beach, Two-Bedroom Apartment in Jadrija features free WiFi and barbecue facilities. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Jadrija sa nachádza v meste Jadrija (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Sibenik I

Holiday Home Sibenik I

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Sibenik I. Holiday Home Sibenik I is situated in Jadrija. The air-conditioned accommodation is 14 km from Šibenik, and guests benefit from complimentary WiFi and... Ubytovanie Holiday Home Sibenik I sa nachádza v meste Jadrija (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 218 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Jadrija 09

Apartment Jadrija 09

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Jadrija 09. Apartment Jadrija 09 is located in Jadrija. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytovanie Apartment Jadrija 09 sa nachádza v meste Jadrija (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)