Hľadať

Ubytovanie

Apartments - Nin - CDN02103c-CYD Apartmán

23231 Nin, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) Apartments - Nin - CDN02103c-CYD. Apartments - Nin - CDN02103c-CYD is situated in Nin. Guests staying at this apartment have access to a terrace. Ubytovanie Apartments - Nin - CDN02103c-CYD sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments - Nin - CDN02103c-CYD

This apartment is fitted with a living room and a fully equipped kitchen with a fridge. The apartment also features a TV and 1 bathroom with a shower. Apartments - Nin - CDN02103c-CYD is situated in Nin. Zadar Airport is 22 km from the property. Guests staying at this apartment have access to a terrace. Zadar is 15 km from the apartment, while Novalja is 42 km away.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné Wi- Fi

Vybavenie ubytovania Apartments - Nin - CDN02103c-CYD

 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Sporák
 • Rúra
 • Kuchynský riad
 • Rýchlovarná kanvica
 • Kuchyňa
 • Chladnička
 • Posteľná bielizeň
 • Uteráky
 • Súkromná kúpeľňa
 • Toaleta
 • Sprchovací kút
 • Satelitné kanály
 • TV
 • Súkromný vchod
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Vonkajší nábytok
 • Terasa
 • Klimatizácia
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Nin

Apartments Vujić

10

Apartments Vujić

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vujić. Ubytovacie zariadenie Apartments Vujić sa nachádza len pár krokov od piesočnatej pláže a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním s klimatizáciou a... Ubytovanie Apartments Vujić sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Queen beach apartments Nin Sabunike - Green street I

10

Queen beach apartments Nin Sabunike - Green street I

Ubytovanie (Apartmány) Queen beach apartments Nin Sabunike - Green street I. Apartmány Zelena I sa nachádzajú v meste Nin a poskytujú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a kuchyňou. Ubytovanie Queen beach apartments Nin Sabunike - Green street I sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Zaton, Zadar - 13213

10

Apartments with a parking space Zaton, Zadar - 13213

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Zaton, Zadar - 13213. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v meste Nin, 13 km od Zadaru a 43 km od Novalje. V kuchyni je k dispozícii rúra a chladnička, ako aj satelitná TV. Ubytovanie Apartments with a parking space Zaton, Zadar - 13213 sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Sanja

10

Apartman Sanja

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Sanja. Located in Nin in the Zadar County region, with Prodorica Beach and Zdrijac Beach nearby, Apartman Sanja provides accommodation with free WiFi and free... Ubytovanie Apartman Sanja sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Ivkica

10

Apartment Ivkica

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ivkica. Apartmán Ivkica sa nachádza v letovisku Nin a ponúka ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi. Počas pobytu tu môžete využívať gril. Ubytovanie Apartment Ivkica sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Frankie Paradise

10

Holiday home Frankie Paradise

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Frankie Paradise. Holiday home Frankie Paradise sa nachádza v meste Zaton a hosťom ponúka bezplatné bicykle. V tomto dovolenkovom dome je k dispozícii gril a bezplatné... Ubytovanie Holiday home Frankie Paradise sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 149 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Mar

10

Apartman Mar

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Mar. Situated in Nin, 150 metres from Prodorica Beach and 500 metres from Zdrijac Beach, Apartman Mar offers air conditioning. Ubytovanie Apartman Mar sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Marinović

9,9

Apartments Marinović

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Marinović. Apartmány Marinović sa nachádzajú len 350 metrov od piesočnatej pláže. Ponúkajú bezplatné Wi-Fi, satelitnú TV a balkón vo všetkých ubytovacích jednotkách. Ubytovanie Apartments Marinović sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Summer house Mulac

9,9

Summer house Mulac

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Summer house Mulac. Boasting garden views, Summer house Mulac offers accommodation with a terrace and a patio, around 750 metres from Queen's Beach. Ubytovanie Summer house Mulac sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Jakov

9,9

Apartment Jakov

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Jakov. Located in Nin, 300 metres from Prodorica Beach and 650 metres from Zdrijac Beach, Apartment Jakov offers air conditioning. Ubytovanie Apartment Jakov sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Jelic

9,9

Holiday Home Jelic

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Jelic. Dovolenkový dom Jelic so slnečnou terasou sa nachádza v meste Nin v zadarskej župe. Ubytovanie Holiday Home Jelic sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar).

Apartmani Oaza

9,9

Apartmani Oaza

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Oaza. Apartmány Oaza sa nachádzajú iba 100 metrov od centra mestečka Nin. Ubytovanie Apartmani Oaza sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 117 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Visnja

9,9

Apartment Visnja

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Visnja. Ubytovanie Apartment Visnja sa nachádza v meste Nin, 300 metrov od pláže Queen's a 400 metrov od pláže Sabunike. Ubytovanie Apartment Visnja sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Dita

9,9

Apartments Dita

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Dita. Apartmány Dita sa nachádzajú v meste Nin, 15 km od Zadaru. Ponúkajú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a záhradu. Mesto Novalja je vzdialené 42 km. Ubytovanie Apartments Dita sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Nin, Zadar - 15861

9,9

Apartments with a parking space Nin, Zadar - 15861

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Nin, Zadar - 15861. Located in Nin in the Zadar County region, with Zdrijac Beach and Queen's Beach nearby, Apartments with a parking space Nin, Zadar - 15861 provides... Ubytovanie Apartments with a parking space Nin, Zadar - 15861 sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Velebit

9,9

Holiday home Velebit

Ubytovanie (Apartmán) Holiday home Velebit. Ubytovacie zariadenie Apartment "Velebit" sa nachádza v meste Nin a ponúka klimatizované ubytovacie jednotky s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Holiday home Velebit sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 151 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Gabriel

9,9

Villa Gabriel

Ubytovanie (Apartmány) Villa Gabriel. Ubytovanie Villa Gabriel sa nachádza v meste Nin v Zadarskej župe, 200 metrov od pláže Zdrijac. Ubytovanie Villa Gabriel sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Luce i Miho

9,9

Apartmani Luce i Miho

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Luce i Miho. Apartmány Luce i Miho sa nachádzajú necelý kilometer od pláže Prodorica a ponúkajú záhradu, gril a recepciu s nepretržitou prevádzkou. Ubytovanie Apartmani Luce i Miho sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Andreas Apartment

9,8

Andreas Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Andreas Apartment. Andreas Apartment is situated in Nin, 550 metres from Prodorica Beach, less than 1 km from Zukve Beach, and a 13-minute walk from Skoljic Beach. Ubytovanie Andreas Apartment sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Milana

9,8

Haus Milana

Ubytovanie (Apartmány) Haus Milana. Ubytovacie zariadenie Haus Milana sa nachádza v meste Nin v Zadarskej župe, neďaleko pláže Kraljičina a pláže Sabunike. Ubytovanie Haus Milana sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 103 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Agava

9,8

Apartments Agava

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Agava. Apartmány Agava sa nachádzajú v meste Nin a ponúkajú gril. Zadar je vzdialený 15 km. Na mieste môžete využívať bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartments Agava sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Nemcic 2

9,8

Apartments Nemcic 2

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Nemcic 2. Ubytovanie Apartments Nemčic sa nachádza v meste Nin, 11 km od Viru a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Nemcic 2 sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Nin, Zadar - 11900

9,8

Apartments with a parking space Nin, Zadar - 11900

Ubytovanie (Apartmán) Apartments with a parking space Nin, Zadar - 11900. Located 15 km from Zadar, Apartment Nin 11900a offers accommodation in Nin. The air-conditioned unit is 42 km from Novalja. The kitchen has a dishwasher. Ubytovanie Apartments with a parking space Nin, Zadar - 11900 sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Amazing View Apartments

9,8

Amazing View Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Amazing View Apartments. Ubytovacie zariadenie Amazing View Apartments s výhľadom na more sa nachádza v letovisku Nin len 100 metrov od pláže Zdrijac. Ubytovanie Amazing View Apartments sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ivan

9,8

Apartment Ivan

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ivan. Apartmán Ivan sa nachádza v meste Nin, 600 metrov od pláže Prodorica, necelý kilometer od pláže Zukve a ponúka klimatizované ubytovanie s bezplatným Wi-Fi,... Ubytovanie Apartment Ivan sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday House Marija

9,8

Holiday House Marija

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday House Marija. Ubytovacie zariadenie Holiday House Marija sa nachádza v meste Nin a ponúka bezplatné bicykle, záhradu a príslušenstvo na grilovanie. Ubytovanie Holiday House Marija sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Dominique

9,7

Apartments Dominique

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Dominique. Ubytovacie zariadenie Apartments Dominique sa nachádza priamo na pláži Ždrijac v historickom mestečku Nin a ponúka veľkú záhradu s trávnikom, vonkajšou... Ubytovanie Apartments Dominique sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments ABC Nin C

9,7

Apartments ABC Nin C

Ubytovanie (Apartmán) Apartments ABC Nin C. Ubytovanie Apartments ABC Nin C sa nachádza v meste Nin a ponúka klimatizované ubytovacie jednotky s balkónom. Ubytovanie pri pláži poskytuje terasu. Ubytovanie Apartments ABC Nin C sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 127 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Borna

9,7

Holiday Home Borna

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Borna. Boasting a garden and a terrace, Holiday Home Borna offers accommodation in Nin with free WiFi and river views. Ubytovanie Holiday Home Borna sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Bella

9,7

Apartments Bella

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Bella. Ubytovacie zariadenie Apartments Bella sa nachádza v historickom centre mesta Nin, v pokojnej oblasti, 100 metrov od hlavného námestia. Ubytovanie Apartments Bella sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Mihael

9,7

Apartments Mihael

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mihael. Apartmány Mihael sa nachádzajú v historickom centre mesta Nin a ponúkajú moderne zariadené ubytovanie s priestorom na posedenie a TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie Apartments Mihael sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Enona

9,7

Apartments Enona

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Enona. Ubytovanie Apartments Enona sa nachádza v meste Nin v Zadarskej župe, necelých 200 metrov od pláže Prodorica. Ubytovanie Apartments Enona sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Pergola Nin - Queen's Beach

9,7

Apartment Pergola Nin - Queen's Beach

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Pergola Nin - Queen's Beach. Apartmán Pergola Nin - Queen's Beach sa nachádza priamo na pláži v meste Nin. Počas pobytu môžete využívať záhradu a príslušenstvo na grilovanie. Ubytovanie Apartment Pergola Nin - Queen's Beach sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Ivana

9,7

Ferienhaus Ivana

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Ivana. Ubytovanie Ferienhaus Ivana sa nachádza v meste Nin, 600 metrov od pláže Zdrijac a necelý 1 km od pláže Queen's. Ponúka záhradu a klimatizáciu. Ubytovanie Ferienhaus Ivana sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 244 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Nin, Zadar - 13571

9,7

Apartments with a parking space Nin, Zadar - 13571

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Nin, Zadar - 13571. Apartment Nin 13571b offers accommodation in Nin. Guests benefit from terrace. There is a dining area and a kitchen. A TV is provided. Ubytovanie Apartments with a parking space Nin, Zadar - 13571 sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Clara

9,7

Apartments Clara

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Clara. Ubytovacie zariadenie Apartments Clara sa nachádza v meste Nin v Zadarskej župe, necelých 300 metrov od pláže Zdrijac. Ubytovanie Apartments Clara sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments in Sabunike/Zadar Riviera 7812

9,7

Apartments in Sabunike/Zadar Riviera 7812

Ubytovanie (Apartmán) Apartments in Sabunike/Zadar Riviera 7812. Apartmány in Sabunike/Zadar Riviera 7812 sa nachádzajú v meste Nin, len 400 metrov od pláže Queen's a ponúkajú bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko... Ubytovanie Apartments in Sabunike/Zadar Riviera 7812 sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Marija Apartment

9,7

Marija Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Marija Apartment. Apartmán Marija sa nachádza v meste Nin, 100 metrov od pláže Bilotinjak, 600 metrov od pláže Škrapavac-Bilotinjak a ponúka klimatizované ubytovanie s... Ubytovanie Marija Apartment sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kartini Apartment

9,7

Kartini Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Kartini Apartment. Ubytovanie Kartini Apartment sa nachádza na pláži v meste Nin, 600 metrov od Kráľovninej pláže a 1,9 km od pláže Sabunike. Ubytovanie Kartini Apartment sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Niko

9,7

Niko

Ubytovanie (Apartmány) Niko. Apartmán Niko sa nachádza v meste Nin v Zadarskej župe, neďaleko pláží Zdrijac i Queen's a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a súkromným parkoviskom... Ubytovanie Niko sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

MARE NOSTRUM apartments ***

9,7

MARE NOSTRUM apartments ***

Ubytovanie (Apartmány) MARE NOSTRUM apartments ***. Ubytovacie zariadenie MARE NOSTRUM apartments *** s výhľadom do záhrady sa nachádza v letovisku Nin 600 metrov od pláže Zdrijac a ponúka ubytovanie s... Ubytovanie MARE NOSTRUM apartments *** sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments ABC Nin A

9,7

Apartments ABC Nin A

Ubytovanie (Apartmán) Apartments ABC Nin A. Ubytovacie zariadenie Apartments ABC Nin A sa nachádza v mestečku Nin, len pár krokov od pláže Zdrijac a 650 metrov od Kraljičinej pláže (pláže Kráľovnej). Ubytovanie Apartments ABC Nin A sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 151 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

King Apartments

9,7

King Apartments

Ubytovanie (Apartmány) King Apartments. Ubytovacie zariadenie King Apartments ponúka ubytovanie s výhľadom na more, bezplatným Wi-Fi a neplateným súkromným parkoviskom v meste Nin, 500 metrov od... Ubytovanie King Apartments sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Lavanda

9,7

Apartman Lavanda

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Lavanda. Located in Nin, 100 metres from Prodorica Beach and 500 metres from Zdrijac Beach, Apartman Lavanda offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Apartman Lavanda sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Joy

9,6

Apartman Joy

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Joy. Ubytovanie Apartman Joy sa nachádza v meste Nin, len pár krokov od pláže Prodorica. Ponúka záhradu, gril a recepciu s nepretržitou prevádzkou. Ubytovanie Apartman Joy sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Lavanda

9,6

Holiday home Lavanda

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Lavanda. Situated in Nin, 500 metres from Queen's Beach, Holiday home Lavanda features a living room with a flat-screen TV. Ubytovanie Holiday home Lavanda sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Edi

9,6

Apartman Edi

Ubytovanie (Penzión) Apartman Edi. Penzión Apartman Edi so záhradou sa nachádza v meste Nin, len pár metrov od pláže Ždrijac a 500 metrov od pláže Prodorica. Ubytovanie Apartman Edi sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments House of Art

9,6

Apartments House of Art

Ubytovanie (Apartmány) Apartments House of Art. Ubytovanie Apartments House of Art sa nachádza v meste Nin, neďaleko Kráľovninej pláže a pláží Sabunike a Vrilo. Ponúka terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments House of Art sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Leon Nin

9,6

Apartments Leon Nin

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Leon Nin. Ubytovanie Apartments Leon Nin sa nachádza v mestečku Nin v Zadarskej župe, 500 metrov od pláže Ždrijac. Ubytovanie Apartments Leon Nin sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments ABC Nin B

9,6

Apartments ABC Nin B

Ubytovanie (Apartmán) Apartments ABC Nin B. Apartmány ABC Nin B sa nachádzajú v meste Nin v Zadarskej župe a majú balkón a výhľad na more. Ubytovanie je klimatizované a od mesta Pag vzdialené 48 km. Ubytovanie Apartments ABC Nin B sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 143 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Marija

9,6

Apartment Marija

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marija. Ubytovacie zariadenie Apartment Marija sa nachádza v meste Nin, v blízkosti pláže Sabunike a 1,4 km od pláže Vrilo. Ubytovanie Apartment Marija sa nachádza v meste Nin (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)