Hľadať

Ubytovanie

Apartments Benic Apartmány

Neviđane 58, 23264 Neviđane, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Benic. Ubytovanie Apartments Benic sa nachádza v letovisku Neviđane a ponúka bezplatné Wi-Fi, klimatizáciu a prístup do záhrady. Ubytovanie Apartments Benic sa nachádza v meste Neviđane (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Benic

K vybaveniu patrí rúra, varná doska a rýchlovarná kanvica. V okolí sa môžete venovať turistike, cyklistike a rybolovu. Každá ubytovacia jednotka má kompletne vybavenú kuchyňu s chladničkou, priestor na posedenie s pohovkou, TV s plochou obrazovkou, práčku a súkromnú kúpeľňu so sprchovacím kútom. Ubytovanie Apartments Benic sa nachádza v letovisku Neviđane a ponúka bezplatné Wi-Fi, klimatizáciu a prístup do záhrady.

Vybavenie ubytovania Apartments Benic

 • Vonkajší nábytok
 • Na pláži
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Prehliadky na bicykli
 • Pešie prehliadky
 • Pláž
 • Cyklistika Mimo ubytovania
 • Pešia turistika Mimo ubytovania
 • Rybolov Mimo ubytovania
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné verejné parkovisko je k dispozícii v blízkosti (rezervácia nie je potrebná).
 • Klimatizácia
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Neviđane

Magunja

10

Magunja

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Magunja. Situated in Neviđane in the Pasman Island region, Magunja has a terrace and sea views. Featuring free private parking, the holiday home is 1. Ubytovanie Magunja sa nachádza v meste Neviđane (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Robinson house Ruža

9,9

Robinson house Ruža

Ubytovanie (Penzión) Robinson house Ruža. Ubytovanie Robinson house Ruža s grilom sa nachádza v meste Neviđane. Hostia môžu navštíviť záhradu a terasu. Naskytá sa z neho výhľad na more. Ubytovanie Robinson house Ruža sa nachádza v meste Neviđane (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Bican

9,6

Apartments Bican

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Bican. Ubytovanie Apartments Bican sa nachádza v meste Neviđane. Ubytovanie Apartments Bican sa nachádza v meste Neviđane (Chorvátsko - Pasman Island).

Two-Bedroom Apartment in Nevidane

9,5

Two-Bedroom Apartment in Nevidane

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Nevidane. Two-Bedroom Apartment in Nevidane is located in Neviđane and offers barbecue facilities. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Nevidane sa nachádza v meste Neviđane (Chorvátsko - Pasman Island).

Apartmani Luce

9,3

Apartmani Luce

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Luce. Ubytovanie Apartmani Luce sa nachádza v obci Neviđane a ponúka záhradu. Ubytovanie Apartmani Luce sa nachádza v meste Neviđane (Chorvátsko - Pasman Island).

Apartments and rooms by the sea Nevidjane, Pasman - 11902

9,2

Apartments and rooms by the sea Nevidjane, Pasman - 11902

Ubytovanie (Apartmány) Apartments and rooms by the sea Nevidjane, Pasman - 11902. Penzión Double Room Nevidjane 11902a sa nachádza v obci Neviđane, 18 km od mesta Zadar a 42 km od letoviska Vodice. Ubytovanie Apartments and rooms by the sea Nevidjane, Pasman - 11902 sa nachádza v meste Neviđane (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments and rooms by the sea Mrljane, Pasman - 327

8,7

Apartments and rooms by the sea Mrljane, Pasman - 327

Ubytovanie (Apartmány) Apartments and rooms by the sea Mrljane, Pasman - 327. Penzión Apartments and rooms by the sea Mrljane, Pasman - 327 sa nachádza v obci Neviđane, 20 km od mesta Zadar. Ubytovanie Apartments and rooms by the sea Mrljane, Pasman - 327 sa nachádza v meste Neviđane (Chorvátsko - Pasman Island).

Apartment Rosa

8,5

Apartment Rosa

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Rosa. Apartmán Rosa v meste Neviđane ponúka hosťom ubytovanie s terasou a výhľadom na more. Ubytovanie Apartment Rosa sa nachádza v meste Neviđane (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 109 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Miso

8,3

Apartmani Miso

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Miso. Located in Neviđane, Apartmani Miso provides free WiFi, and guests can enjoy a restaurant, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Apartmani Miso sa nachádza v meste Neviđane (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments and rooms by the sea Mrljane, Pasman - 8464

7,8

Apartments and rooms by the sea Mrljane, Pasman - 8464

Ubytovanie (Apartmány) Apartments and rooms by the sea Mrljane, Pasman - 8464. Ubytovacie zariadenie Apartments and rooms by the sea Mrljane (Pasman) - 8464 sa nachádza v obci Neviđane a ponúka klimatizované izby s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartments and rooms by the sea Mrljane, Pasman - 8464 sa nachádza v meste Neviđane (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kod Magazina

Kod Magazina

Ubytovanie (Apartmán) Kod Magazina. Situated in Neviđane, just 1.7 km from Strand Beach, Kod Magazina features beachfront accommodation with free bikes, a garden, barbecue facilities and free... Ubytovanie Kod Magazina sa nachádza v meste Neviđane (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Beautiful apartment in Nevidane with 1 Bedrooms

Beautiful apartment in Nevidane with 1 Bedrooms

Ubytovanie (Apartmán) Beautiful apartment in Nevidane with 1 Bedrooms. Beautiful apartment in Nevidane with 1 Bedrooms is located in Neviđane and offers barbecue facilities. Ubytovanie Beautiful apartment in Nevidane with 1 Bedrooms sa nachádza v meste Neviđane (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mrljane 8464a

Apartment Mrljane 8464a

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mrljane 8464a. Apartment Mrljane 8464a is a beachfront property situated in Neviđane, 2 km from Beach Lucina and 2.4 km from Pasman Beach. Ubytovanie Apartment Mrljane 8464a sa nachádza v meste Neviđane (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Nevidjane, Pasman - 8453

Apartments by the sea Nevidjane, Pasman - 8453

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Nevidjane, Pasman - 8453. Set in Neviđane in the Pasman Island region with Strand Beach nearby, Apartments by the sea Nevidjane, Pasman - 8453 offers accommodation with free private... Ubytovanie Apartments by the sea Nevidjane, Pasman - 8453 sa nachádza v meste Neviđane (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Mrljane, Pasman - 12955

Apartments by the sea Mrljane, Pasman - 12955

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Mrljane, Pasman - 12955. Apartment Mrljane 12955a offers accommodation in Neviđane. Apartment Mrljane 12955a features views of the sea and is 20 km from Zadar. Ubytovanie Apartments by the sea Mrljane, Pasman - 12955 sa nachádza v meste Neviđane (Chorvátsko - Pasman Island).

Apartments with a parking space Mrljane, Pasman - 8517

Apartments with a parking space Mrljane, Pasman - 8517

Ubytovanie (Apartmán) Apartments with a parking space Mrljane, Pasman - 8517. Offering free WiFi and free private parking, Apartments with a parking space Mrljane, Pasman - 8517 is situated in Neviđane, just 350 metres from Strand... Ubytovanie Apartments with a parking space Mrljane, Pasman - 8517 sa nachádza v meste Neviđane (Chorvátsko - Pasman Island).

Holiday Home Jurica

Holiday Home Jurica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Jurica. Located in Neviđane, 1.6 km from Strand Beach and 1.9 km from Dobropoljana Beach, Holiday Home Jurica offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Holiday Home Jurica sa nachádza v meste Neviđane (Chorvátsko - Pasman Island).

Family friendly seaside apartments Nevidjane, Pasman - 325

Family friendly seaside apartments Nevidjane, Pasman - 325

Ubytovanie (Apartmány) Family friendly seaside apartments Nevidjane, Pasman - 325. Family friendly seaside apartments Nevidjane, Pasman - 325 features sea views, free WiFi and free private parking, situated in Neviđane, 1. Ubytovanie Family friendly seaside apartments Nevidjane, Pasman - 325 sa nachádza v meste Neviđane (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Secluded holiday house Nevidjane, Pasman - 8529

Secluded holiday house Nevidjane, Pasman - 8529

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Secluded holiday house Nevidjane, Pasman - 8529. Holiday Home Nevidjane 8529 offers 'Robinson Crusoe style' accommodation in Neviđane on Pašman Island, 9.7 km from Tkon. Ubytovanie Secluded holiday house Nevidjane, Pasman - 8529 sa nachádza v meste Neviđane (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kuća za odmor Iva

Kuća za odmor Iva

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kuća za odmor Iva. Set in Neviđane, 1.7 km from Strand Beach and 1.8 km from Dobropoljana Beach, Kuća za odmor Iva offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a... Ubytovanie Kuća za odmor Iva sa nachádza v meste Neviđane (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Lipa Naša

Holiday Home Lipa Naša

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Lipa Naša. Featuring a garden and a terrace, Villa Lipa Naša provides accommodation in Neviđane with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Holiday Home Lipa Naša sa nachádza v meste Neviđane (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Spacious Villa in Mrljane with Pool

Spacious Villa in Mrljane with Pool

Ubytovanie (Vila) Spacious Villa in Mrljane with Pool. Located in Neviđane, Spacious Villa in Mrljane with Pool provides accommodation with free WiFi, air conditioning, a fitness centre and access to a garden... Ubytovanie Spacious Villa in Mrljane with Pool sa nachádza v meste Neviđane (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 305 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stunning apartment in Nevidane with 2 Bedrooms

Stunning apartment in Nevidane with 2 Bedrooms

Ubytovanie (Apartmán) Stunning apartment in Nevidane with 2 Bedrooms. Featuring sea views, Stunning apartment in Nevidane with 2 Bedrooms offers accommodation with a terrace and a coffee machine, around 1. Ubytovanie Stunning apartment in Nevidane with 2 Bedrooms sa nachádza v meste Neviđane (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 164 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Jonathan

House Jonathan

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Jonathan. House Jonathan is located in Neviđane. The property is 6 km from Pašman and free private parking is provided. Ubytovanie House Jonathan sa nachádza v meste Neviđane (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 103 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Filip

House Filip

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Filip. House Filip is situated in Neviđane. Featuring free private parking, the holiday home is 3 km from Dobropoljana Beach. Ubytovanie House Filip sa nachádza v meste Neviđane (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Marko

House Marko

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Marko. House Marko offers accommodation in Neviđane, 1.8 km from Dobropoljana Beach. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytovanie House Marko sa nachádza v meste Neviđane (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 133 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Mrljane, Pasman - 319

Apartments by the sea Mrljane, Pasman - 319

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Mrljane, Pasman - 319. Apartment Mrljane 319b offers accommodation in Neviđane. The air-conditioned unit is 19 km from Zadar. A dishwasher and an oven can be found in the... Ubytovanie Apartments by the sea Mrljane, Pasman - 319 sa nachádza v meste Neviđane (Chorvátsko - Pasman Island).

House Romano

House Romano

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Romano. House Romano is located in Neviđane. Guests benefit from private parking available on site and free WiFi. Ubytovanie House Romano sa nachádza v meste Neviđane (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 103 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Contemporary Apartment in Neviđane near Sea

Contemporary Apartment in Neviđane near Sea

Ubytovanie (Apartmán) Contemporary Apartment in Neviđane near Sea. Contemporary Apartment in Neviđane near Sea enjoys a location in Neviđane, just 1.7 km from Strand Beach and 1.8 km from Dobropoljana Beach. Ubytovanie Contemporary Apartment in Neviđane near Sea sa nachádza v meste Neviđane (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Nevidjane, Pasman - 17135

Apartments with a parking space Nevidjane, Pasman - 17135

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Nevidjane, Pasman - 17135. Located in Neviđane in the Pasman Island region with Dobropoljana Beach nearby, Apartments with a parking space Nevidjane, Pasman - 17135 provides... Ubytovanie Apartments with a parking space Nevidjane, Pasman - 17135 sa nachádza v meste Neviđane (Chorvátsko - Pasman Island).

Apartments with a parking space Nevidjane, Pasman - 684

Apartments with a parking space Nevidjane, Pasman - 684

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Nevidjane, Pasman - 684. Situated in Neviđane in the Pasman Island region, with Dobropoljana Beach nearby, Apartments with a parking space Nevidjane, Pasman - 684 features... Ubytovanie Apartments with a parking space Nevidjane, Pasman - 684 sa nachádza v meste Neviđane (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Mrljane, Pasman - 8498

Apartments with a parking space Mrljane, Pasman - 8498

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Mrljane, Pasman - 8498. Located in Mali Pašman in the Pasman Island region with Strand Beach nearby, Apartments with a parking space Mrljane, Pasman - 8498 provides accommodation... Ubytovanie Apartments with a parking space Mrljane, Pasman - 8498 sa nachádza v meste Neviđane (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Cvita

Apartmani Cvita

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Cvita. Set in Neviđane in the Pasman Island region and Strand Beach reachable within 1. Ubytovanie Apartmani Cvita sa nachádza v meste Neviđane (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Nevidjane, Pasman - 8528

Apartments by the sea Nevidjane, Pasman - 8528

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Nevidjane, Pasman - 8528. Apartments by the sea Nevidjane, Pasman - 8528 has sea views, free WiFi and free private parking, set in Neviđane, 1.7 km from Strand Beach. Ubytovanie Apartments by the sea Nevidjane, Pasman - 8528 sa nachádza v meste Neviđane (Chorvátsko - Pasman Island).

Apartment Mrljane 8498b

Apartment Mrljane 8498b

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mrljane 8498b. Apartment Mrljane 8498b offers accommodation in Mali Pašman, 2.6 km from Pasman Beach. Ubytovanie Apartment Mrljane 8498b sa nachádza v meste Neviđane (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Dobropoljana, Pasman - 11562

Apartments by the sea Dobropoljana, Pasman - 11562

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Dobropoljana, Pasman - 11562. Set 16 km from Zadar and 45 km from Vodice, Apartment Dobropoljana 11562a offers accommodation in Neviđane. Guests benefit from balcony. Ubytovanie Apartments by the sea Dobropoljana, Pasman - 11562 sa nachádza v meste Neviđane (Chorvátsko - Pasman Island).

House Mateo

House Mateo

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Mateo. House Mateo is set in Neviđane. The property has sea views. The holiday home includes 2 bedrooms and a kitchen with a fridge and an oven. Ubytovanie House Mateo sa nachádza v meste Neviđane (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Simplistic Apartment in Neviđane near the Sea

Simplistic Apartment in Neviđane near the Sea

Ubytovanie (Apartmán) Simplistic Apartment in Neviđane near the Sea. Simplistic Apartment in Neviđane near the Sea offers accommodation in Neviđane, 1.7 km from Strand Beach and 1.8 km from Dobropoljana Beach. Ubytovanie Simplistic Apartment in Neviđane near the Sea sa nachádza v meste Neviđane (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Secluded holiday house Cove Nevidjansko Polje, Pasman - 12806

Secluded holiday house Cove Nevidjansko Polje, Pasman - 12806

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Secluded holiday house Cove Nevidjansko Polje, Pasman - 12806. Set in Neviđane, this holiday home is situated 17 km from Zadar. The unit is 44 km from Vodice. Ubytovanie Secluded holiday house Cove Nevidjansko Polje, Pasman - 12806 sa nachádza v meste Neviđane (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartamento 5 M Dal Mare

Appartamento 5 M Dal Mare

Ubytovanie (Apartmán) Appartamento 5 M Dal Mare. Apartmán 5 so záhradou a grilom Ubytovacie zariadenie M Dal Mare sa nachádza v meste Neviđane. Zadar je vzdialený 18 km. Ubytovanie Appartamento 5 M Dal Mare sa nachádza v meste Neviđane (Chorvátsko - Pasman Island).

Apartments by the sea Nevidjane, Pasman - 8273

Apartments by the sea Nevidjane, Pasman - 8273

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Nevidjane, Pasman - 8273. Situated in Neviđane in the Pasman Island region with Strand Beach nearby, Apartments by the sea Nevidjane, Pasman - 8273 features accommodation with free... Ubytovanie Apartments by the sea Nevidjane, Pasman - 8273 sa nachádza v meste Neviđane (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Mrljane, Pasman - 8463

Apartments by the sea Mrljane, Pasman - 8463

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Mrljane, Pasman - 8463. Offering free WiFi and free private parking, Apartments by the sea Mrljane, Pasman - 8463 is set in Neviđane, just 150 metres from Strand Beach. Ubytovanie Apartments by the sea Mrljane, Pasman - 8463 sa nachádza v meste Neviđane (Chorvátsko - Pasman Island).

Apartmani Maslina

Apartmani Maslina

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Maslina. Situated in Neviđane in the Pasman Island region with Dobropoljana Beach nearby, Apartmani Maslina features accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartmani Maslina sa nachádza v meste Neviđane (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Family friendly apartments with a swimming pool Nevidjane, Pasman - 18054

Family friendly apartments with a swimming pool Nevidjane, Pasman - 18054

Ubytovanie (Apartmány) Family friendly apartments with a swimming pool Nevidjane, Pasman - 18054. Boasting a year-round outdoor pool, Family friendly apartments with a swimming pool Nevidjane, Pasman - 18054 in Neviđane offers accommodation with free... Ubytovanie Family friendly apartments with a swimming pool Nevidjane, Pasman - 18054 sa nachádza v meste Neviđane (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Family friendly seaside apartments Nevidjane, Pasman - 8394

Family friendly seaside apartments Nevidjane, Pasman - 8394

Ubytovanie (Apartmán) Family friendly seaside apartments Nevidjane, Pasman - 8394. Tento apartmán s terasou sa nachádza v obci Neviđane a ponúka výhľad na more. Mesto Zadar je vzdialené 17 km. Ubytovanie Family friendly seaside apartments Nevidjane, Pasman - 8394 sa nachádza v meste Neviđane (Chorvátsko - Pasman Island).

Simplistic Apartment in Neviđane with Balcony

Simplistic Apartment in Neviđane with Balcony

Ubytovanie (Apartmán) Simplistic Apartment in Neviđane with Balcony. Simplistic Apartment in Neviđane with Balcony offers accommodation in Neviđane, 1.7 km from Strand Beach and 1.8 km from Dobropoljana Beach. Ubytovanie Simplistic Apartment in Neviđane with Balcony sa nachádza v meste Neviđane (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Simplistic Apartment in Neviđane near Sea beach

Simplistic Apartment in Neviđane near Sea beach

Ubytovanie (Apartmán) Simplistic Apartment in Neviđane near Sea beach. Situated 1.7 km from Strand Beach and 1.8 km from Dobropoljana Beach, Simplistic Apartment in Neviđane near Sea beach provides accommodation located in... Ubytovanie Simplistic Apartment in Neviđane near Sea beach sa nachádza v meste Neviđane (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Secluded fisherman's cottage Cove Nevidjansko Polje, Pasman - 11392

Secluded fisherman's cottage Cove Nevidjansko Polje, Pasman - 11392

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Secluded fisherman's cottage Cove Nevidjansko Polje, Pasman - 11392. Featuring a patio, Holiday Home Nevidjansko Polje 11392 is a holiday home, set in Neviđane. The unit is 17 km from Zadar. Ubytovanie Secluded fisherman's cottage Cove Nevidjansko Polje, Pasman - 11392 sa nachádza v meste Neviđane (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Mrljane 327b

Studio Mrljane 327b

Ubytovanie (Apartmán) Studio Mrljane 327b. Studio Mrljane 327b is set in Neviđane, 20 km from Zadar. Certain units feature a seating area where you can relax. Ubytovanie Studio Mrljane 327b sa nachádza v meste Neviđane (Chorvátsko - Pasman Island).

Triple Room Mrljane 327a

Triple Room Mrljane 327a

Ubytovanie (Penzión) Triple Room Mrljane 327a. Toto ubytovacie zariadenie sa nachádza v letovisku Neviđane, 20 km od Zadaru a 50 km od Šibeniku. Ubytovanie Triple Room Mrljane 327a sa nachádza v meste Neviđane (Chorvátsko - Pasman Island).

House Ruby

House Ruby

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Ruby. House Ruby is set in Neviđane. The holiday home features 2 bedrooms, a TV with satellite channels, an equipped kitchenette with a fridge and a minibar, and... Ubytovanie House Ruby sa nachádza v meste Neviđane (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)