Hľadať

Ubytovanie

Apartments Bonita Apartmány

27 Zatoglav D, 22203 Podglavica, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Bonita. Ubytovanie Apartments Bonita sa nachádza v meste Podglavica a ponúka ubytovanie s klimatizáciou a prístupom do záhrady. Dostupné je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Bonita sa nachádza v meste Podglavica (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Popis ubytovania Apartments Bonita

Súčasťou každej ubytovacej jednotky je terasa s výhľadom na more. Ubytovacie jednotky majú kompletne vybavenú kuchyňu s mikrovlnnou rúrou a chladničkou. Dostupné je bezplatné Wi-Fi. Split je vzdialený 37 km od apartmánu. Letisko Split je situované 26 km od ubytovania a zabezpečený je bezplatný letiskový transfer. Ubytovanie Apartments Bonita sa nachádza v meste Podglavica a ponúka ubytovanie s klimatizáciou a prístupom do záhrady.

Vybavenie ubytovania Apartments Bonita

 • Na pláži
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú povolené na požiadanie. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Pláž
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Nabíjacia stanica pre elektrické vozidlá
 • Kyvadlová doprava medzi hotelom a letiskom (za príplatok)
 • Kyvadlová doprava medzi hotelom a letiskom (zdarma)
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Podglavica

Villa Tipa 1

9,6

Villa Tipa 1

Ubytovanie (Vila) Villa Tipa 1. Situated in Podglavica, 100 metres from Stupin Čeline Beach and 750 metres from Zatoglav Beach, Villa Tipa 1 offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Villa Tipa 1 sa nachádza v meste Podglavica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 174 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Mihoci

9,5

Apartments Mihoci

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mihoci. Ubytovanie Apartments Mihoci sa nachádza v letovisku Rogoznica. Ponúka ubytovacie jednotky s bezplatným Wi-Fi a záhradu s grilom. Ubytovanie Apartments Mihoci sa nachádza v meste Podglavica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday House Maja

9,3

Holiday House Maja

Ubytovanie (Apartmán) Holiday House Maja. Apartmány Maja sa nachádzajú v obci Podglavica, 36 km od Splitu. Trogir je vzdialený 21 km. Ubytovanie Holiday House Maja sa nachádza v meste Podglavica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 170 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Tipa 2

9,1

Villa Tipa 2

Ubytovanie (Vila) Villa Tipa 2. Situated in Podglavica, 100 metres from Stupin Čeline Beach and 750 metres from Zatoglav Beach, Villa Tipa 2 offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Villa Tipa 2 sa nachádza v meste Podglavica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 182 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Rosemary

8,7

Apartment Rosemary

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Rosemary. Ubytovanie Rosemary sa nachádza v letovisku Rogoznica a ponúka klimatizované ubytovanie s terasou. Dostupné je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Rosemary sa nachádza v meste Podglavica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa IM

Villa IM

Ubytovanie (Vila) Villa IM. Located in Podglavica, a few steps from Zatoglav Beach and 600 metres from Crljina Beach, Villa IM offers free WiFi, a terrace and air conditioning. Ubytovanie Villa IM sa nachádza v meste Podglavica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 445 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Green Rose

Green Rose

Ubytovanie (Apartmán) Green Rose. Green Rose is located in Podglavica, 50 metres from Zatoglav Beach, 600 metres from Stupin Čeline Beach, as well as 650 metres from Crljina Beach. Ubytovanie Green Rose sa nachádza v meste Podglavica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Luna

Holiday home Luna

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Luna. Located in Podglavica in the Sibenik-Knin County region, Holiday home Luna has a patio and garden views. Ubytovanie Holiday home Luna sa nachádza v meste Podglavica (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartment Zatoglav 32

Apartment Zatoglav 32

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zatoglav 32. Offering free WiFi and sea views, Apartment Zatoglav 32 is an accommodation located in Podglavica. This apartment provides barbecue facilities. Ubytovanie Apartment Zatoglav 32 sa nachádza v meste Podglavica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 513 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mirjana

Mirjana

Ubytovanie (Apartmán) Mirjana. Mirjana is situated in Podglavica. This apartment offers accommodation with a balcony. Ubytovanie Mirjana sa nachádza v meste Podglavica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment with seaview Korny

Apartment with seaview Korny

Ubytovanie (Apartmán) Apartment with seaview Korny. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment with seaview Korny is set in Podglavica. Ubytovanie Apartment with seaview Korny sa nachádza v meste Podglavica (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartman KORNY

Apartman KORNY

Ubytovanie (Apartmán) Apartman KORNY. Apartman KORNY is located in Podglavica, 200 metres from Stupin Čeline Beach, and provides a balcony, garden, and free WiFi. Ubytovanie Apartman KORNY sa nachádza v meste Podglavica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Mio

Apartments Mio

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mio. Set 200 metres from Stupin Čeline Beach, Apartments Mio offers a garden, and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartments Mio sa nachádza v meste Podglavica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Stupin Celine, Rogoznica - 14416

Apartments by the sea Stupin Celine, Rogoznica - 14416

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Stupin Celine, Rogoznica - 14416. Apartments by the sea Stupin Celine, Rogoznica - 14416 has a balcony and is located in Podglavica, within just 650 metres of Zatoglav Beach and 1. Ubytovanie Apartments by the sea Stupin Celine, Rogoznica - 14416 sa nachádza v meste Podglavica (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Zatoglav Villa Sleeps 12 with Pool Air Con and WiFi

Zatoglav Villa Sleeps 12 with Pool Air Con and WiFi

Ubytovanie (Vila) Zatoglav Villa Sleeps 12 with Pool Air Con and WiFi. Situated in Podglavica, Zatoglav Villa Sleeps 12 with Pool Air Con and WiFi features accommodation with a private pool and pool views. Ubytovanie Zatoglav Villa Sleeps 12 with Pool Air Con and WiFi sa nachádza v meste Podglavica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 448 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

VILA MARIJA

VILA MARIJA

Ubytovanie (Apartmán) VILA MARIJA. Located just 200 metres from Stupin Čeline Beach, VILA MARIJA provides accommodation in Podglavica with access to a shared lounge, a garden, as well as a... Ubytovanie VILA MARIJA sa nachádza v meste Podglavica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

VILA KAROLINA

VILA KAROLINA

Ubytovanie (Penzión) VILA KAROLINA. Set within 400 metres of Stupin Čeline Beach and 1 km of Zatoglav Beach, VILA KAROLINA offers rooms with air conditioning and a private bathroom in... Ubytovanie VILA KAROLINA sa nachádza v meste Podglavica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Antonija 2

Antonija 2

Ubytovanie (Apartmán) Antonija 2. Featuring sea views, Antonija 2 provides accommodation with a garden and a balcony, around 2 km from Miline Beach. Ubytovanie Antonija 2 sa nachádza v meste Podglavica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Bepo

Apartments Bepo

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Bepo. Located 300 metres from Stupin Čeline Beach, Apartments Bepo offers a garden, a terrace and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartments Bepo sa nachádza v meste Podglavica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Sun Rogoznica

Apartments Sun Rogoznica

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sun Rogoznica. Located in Podglavica in the Sibenik-Knin County region and Zatoglav Beach reachable within 50 metres, Apartments Sun Rogoznica provides accommodation with... Ubytovanie Apartments Sun Rogoznica sa nachádza v meste Podglavica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Alacinda

Villa Alacinda

Ubytovanie (Vila) Villa Alacinda. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Villa Alacinda is located in Rogoznica. Ubytovanie Villa Alacinda sa nachádza v meste Podglavica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 450 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Zatoglav 30

Apartment Zatoglav 30

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zatoglav 30. Set in Podglavica and only 1.6 km from Miline Beach, Apartment Zatoglav 30 offers accommodation with sea views, free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartment Zatoglav 30 sa nachádza v meste Podglavica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 160 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Stupin Čeline

Apartmani Stupin Čeline

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Stupin Čeline. Set in Podglavica, within 250 metres of Stupin Čeline Beach and less than 1 km of Zatoglav Beach, Apartmani Stupin Čeline offers accommodation with free... Ubytovanie Apartmani Stupin Čeline sa nachádza v meste Podglavica (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Antonija apartments

Antonija apartments

Ubytovanie (Apartmány) Antonija apartments. Antonija apartments is situated in Podglavica. A terrace can be found at the apartment, along with a garden. Ubytovanie Antonija apartments sa nachádza v meste Podglavica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Hrvatic

Apartments Hrvatic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Hrvatic. Ubytovanie Apartments Hrvatic s terasou je štúdio, ktoré sa nachádza v letovisku Podglavica. Split je vzdialený 36 km od klimatizovanej ubytovacej... Ubytovanie Apartments Hrvatic sa nachádza v meste Podglavica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Jasmin Villa

Jasmin Villa

Ubytovanie (Vila) Jasmin Villa. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Jasmin Villa is a villa located in Podglavica. The villa features sea views and is 37 km from... Ubytovanie Jasmin Villa sa nachádza v meste Podglavica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 544 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dahlia

Dahlia

Ubytovanie (Apartmán) Dahlia. Set 50 metres from Zatoglav Beach, 600 metres from Stupin Čeline Beach and 650 metres from Crljina Beach, Dahlia offers accommodation situated in... Ubytovanie Dahlia sa nachádza v meste Podglavica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Oleander

Oleander

Ubytovanie (Apartmán) Oleander. Oleander is located in Podglavica, 50 metres from Zatoglav Beach, 600 metres from Stupin Čeline Beach, and 650 metres from Crljina Beach. Ubytovanie Oleander sa nachádza v meste Podglavica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Zatoglav 1

Holiday home Zatoglav 1

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Zatoglav 1. Featuring an outdoor pool and sea views, Holiday home Zatoglav 1 is set in Podglavica. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytovanie Holiday home Zatoglav 1 sa nachádza v meste Podglavica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 296 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Nikola (ROZ420)

Holiday Home Nikola (ROZ420)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Nikola (ROZ420). Boasting accommodation with a private pool, Holiday Home Nikola (ROZ420) is situated in Podglavica. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytovanie Holiday Home Nikola (ROZ420) sa nachádza v meste Podglavica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 163 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment in Zatoglav

One-Bedroom Apartment in Zatoglav

Ubytovanie (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Zatoglav. One-Bedroom Apartment in Zatoglav is set in Podglavica. Guests may enjoy free WiFi throughout the property. The property includes a living room with a TV. Ubytovanie One-Bedroom Apartment in Zatoglav sa nachádza v meste Podglavica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Diamant

Apartmani Diamant

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Diamant. Offering free WiFi and garden views, Apartmani Diamant is an accommodation set in Podglavica. Ubytovanie Apartmani Diamant sa nachádza v meste Podglavica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)