Hľadať

Ubytovanie

Apartments by the sea Brgulje, Molat - 6241 Apartmány

23292 Brgulje, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Brgulje, Molat - 6241. Located in Brgulje in the Zadar County region, Apartments by the sea Brgulje, Molat - 6241 provides accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartments by the sea Brgulje, Molat - 6241 sa nachádza v meste Molat (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments by the sea Brgulje, Molat - 6241

The nearest airport is Zadar Airport, 51 km from Apartments by the sea Brgulje,. Accommodation is fitted with air conditioning and features a TV, a fully equipped kitchen with a dining area, and a private bathroom. Located in Brgulje in the Zadar County region, Apartments by the sea Brgulje, Molat - 6241 provides accommodation with free private parking. Zadar is 40 km from the apartment, while Bibinje is 48 km away. A terrace with sea views is offered in each unit.

Vybavenie ubytovania Apartments by the sea Brgulje, Molat - 6241

  • Domáce zvieratá sú zakázané.
  • Pláž
  • Pripojenie na internet nie je k dispozícii.
  • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia je potrebná).

Iná ubytovanie v meste Molat

Apartment Lavanda

10

Apartment Lavanda

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lavanda. Ubytovacie zariadenie Lavanda so záhradou a terasou ponúka ubytovanie v meste Molat s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na more. Apartmán ponúka reštauráciu. Ubytovanie Apartment Lavanda sa nachádza v meste Molat (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Rita

9,9

Holiday Home Rita

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Rita. Situated in Molat, Holiday Home Rita features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. The property has garden views. Ubytovanie Holiday Home Rita sa nachádza v meste Molat (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Goga Molat 8

9,9

Apartmani Goga Molat 8

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Goga Molat 8. Apartmány Goga Molat 8 sa nachádzajú v meste Molat a ponúkajú klimatizované ubytovanie s balkónom. Ubytovanie Apartmani Goga Molat 8 sa nachádza v meste Molat (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Nella

9,6

Apartment Nella

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Nella. Apartmány Nella sa nachádzajú v meste Molat a ponúkajú 2 apartmány s možnosťou vlastného stravovania aj bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Apartment Nella sa nachádza v meste Molat (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casa Riva

9,6

Casa Riva

Ubytovanie (Apartmány) Casa Riva. Ubytovacie zariadenie Casa Riva sa nachádza 250 metrov od centra mesta Molat a ponúka apartmány so zariadeným balkónom. Ubytovanie Casa Riva sa nachádza v meste Molat (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Room for two in Molat

9,4

Room for two in Molat

Ubytovanie (Penzión) Room for two in Molat. Boasting a garden and free WiFi throughout the property, Room for two in Molat is situated in Molat. Ubytovanie Room for two in Molat sa nachádza v meste Molat (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Melada

9,4

Melada

Ubytovanie (Apartmán) Melada. Situated in Molat, Molat83 features accommodation with a terrace and free WiFi. This apartment has a garden and free private parking. Ubytovanie Melada sa nachádza v meste Molat (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Agneza

9,3

Apartment Agneza

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Agneza. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Agneza is located in Brgulje. Ubytovanie Apartment Agneza sa nachádza v meste Molat (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Orada

9,1

Vila Orada

Ubytovanie (Apartmány) Vila Orada. Vila Orada sa nachádza na ostrove Molat v meste Brgulje, len 20 metrov od pláže. Ubytovanie Vila Orada sa nachádza v meste Molat (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Mediteraneo

7,9

Apartments Mediteraneo

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mediteraneo. Providing sea views, Apartments Mediteraneo in Molat provides accommodation, a restaurant, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartments Mediteraneo sa nachádza v meste Molat (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Brgulje, Molat - 16217

Apartments by the sea Brgulje, Molat - 16217

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Brgulje, Molat - 16217. Apartments by the sea Brgulje, Molat - 16217 is located in Molat. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytovanie Apartments by the sea Brgulje, Molat - 16217 sa nachádza v meste Molat (Chorvátsko - Zadar).

Apartments by the sea Brgulje, Molat - 6243

Apartments by the sea Brgulje, Molat - 6243

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Brgulje, Molat - 6243. Located in Molat in the Zadar County region, Apartments by the sea Brgulje, Molat - 6243 provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments by the sea Brgulje, Molat - 6243 sa nachádza v meste Molat (Chorvátsko - Zadar).

Apartmani Marija

Apartmani Marija

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Marija. Apartmani Marija is set in Molat and offers a garden and a terrace. The air-conditioned accommodation is 40 km from Mali Lošinj. Ubytovanie Apartmani Marija sa nachádza v meste Molat (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Luka

Apartman Luka

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Luka. Apartman Luka is situated in Molat. Set on the beachfront, this property features a garden, a terrace and free WiFi. Ubytovanie Apartman Luka sa nachádza v meste Molat (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 115 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Bepo

Apartment Bepo

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Bepo. Apartment Bepo is set in Molat and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The air-conditioned accommodation is 45 km from Bibinje. Ubytovanie Apartment Bepo sa nachádza v meste Molat (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Kaliope

Holiday Home Kaliope

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Kaliope. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Holiday Home Kaliope is located in Brgulje. Ubytovanie Holiday Home Kaliope sa nachádza v meste Molat (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 137 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Smilja

Holiday Home Smilja

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Smilja. Dovolenkový dom Smilja sa nachádza v obci Brgulje. Počas pobytu v tomto dovolenkovom dome môžete využívať terasu. Ubytovanie Holiday Home Smilja sa nachádza v meste Molat (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 134 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Goga 2

Apartmani Goga 2

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Goga 2. Situated in Molat in the Zadar County region, Apartmani Goga 2 has a terrace. Complimentary WiFi is available. Ubytovanie Apartmani Goga 2 sa nachádza v meste Molat (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio apartman Luka

Studio apartman Luka

Ubytovanie (Apartmán) Studio apartman Luka. Set in Molat in the Zadar County region, Studio apartman Luka features a patio and garden views. Ubytovanie Studio apartman Luka sa nachádza v meste Molat (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Marija

Apartmani Marija

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Marija. Situated in Molat in the Zadar County region, Apartmani Marija has a balcony. This property offers access to a terrace. Ubytovanie Apartmani Marija sa nachádza v meste Molat (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

NeRea Apartment Molat

NeRea Apartment Molat

Ubytovanie (Apartmán) NeRea Apartment Molat. Located in Molat, NeRea Apartment Molat provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie NeRea Apartment Molat sa nachádza v meste Molat (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Brgulje, Molat - 13318

Apartments by the sea Brgulje, Molat - 13318

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Brgulje, Molat - 13318. Apartments by the sea Brgulje, Molat - 13318 has sea views, free WiFi and free private parking, set in Molat. Ubytovanie Apartments by the sea Brgulje, Molat - 13318 sa nachádza v meste Molat (Chorvátsko - Zadar).

Apartments by the sea Brgulje, Molat - 6242

Apartments by the sea Brgulje, Molat - 6242

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Brgulje, Molat - 6242. Apartment Brgulje 6242a offers accommodation in Molat, 34 km from Zadar. Guests benefit from balcony. Ubytovanie Apartments by the sea Brgulje, Molat - 6242 sa nachádza v meste Molat (Chorvátsko - Zadar).

Apartments with a parking space Molat - 6249

Apartments with a parking space Molat - 6249

Ubytovanie (Apartmán) Apartments with a parking space Molat - 6249. Apartments with a parking space Molat - 6249 is set in Molat. This property offers access to a terrace and free private parking. Ubytovanie Apartments with a parking space Molat - 6249 sa nachádza v meste Molat (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Mirko A1

Apartmani Mirko A1

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Mirko A1. Apartmani Mirko A1 is set in Molat. This beachfront property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytovanie Apartmani Mirko A1 sa nachádza v meste Molat (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio apartman - MELLITUS

Studio apartman - MELLITUS

Ubytovanie (Apartmán) Studio apartman - MELLITUS. Situated in Molat, Studio apartman - MELLITUS features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie Studio apartman - MELLITUS sa nachádza v meste Molat (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ivica

Apartment Ivica

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ivica. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Ivica is situated in Molat. Located on the beachfront, this property has a garden. Ubytovanie Apartment Ivica sa nachádza v meste Molat (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Mia

Apartments Mia

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mia. Apartments Mia is set in Molat and offers air-conditioned accommodation with free WiFi, as well as access to a terrace. Ubytovanie Apartments Mia sa nachádza v meste Molat (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Zita

Holiday Home Zita

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Zita. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Holiday Home Zita is situated in Brgulje. Ubytovanie Holiday Home Zita sa nachádza v meste Molat (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 124 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Molat Island Apartment

Molat Island Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Molat Island Apartment. Molat Island Apartment is located in Molat. Free WiFi is provided throughout the property. Ubytovanie Molat Island Apartment sa nachádza v meste Molat (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 135 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)