Hľadať

Ubytovanie

Apartments by the sea Cove Koromasna, Zirje - 15166 Apartmán

22236 Žirje, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Cove Koromasna, Zirje - 15166. Apartments by the sea Cove Koromasna, Zirje - 15166 is situated in Žirje. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytovanie Apartments by the sea Cove Koromasna, Zirje - 15166 sa nachádza v meste Žirje (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Popis ubytovania Apartments by the sea Cove Koromasna, Zirje - 15166

Apartments by the sea Cove Koromasna, Zirje - 15166 is situated in Žirje. The apartment has 1 bedroom, a TV, an equipped kitchen with a dishwasher and a fridge, a washing machine, and 1 bathroom with a shower. Šibenik is 25 km from the apartment, while Vodice is 37 km from the property. The nearest airport is Split Airport, 84 km from Apartments by the sea Cove. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi.

Vybavenie ubytovania Apartments by the sea Cove Koromasna, Zirje - 15166

 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia je potrebná).
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Sporák
 • Rúra
 • Kuchynský riad
 • Práčka
 • Umývačka riadu
 • Chladnička
 • Sprchovací kút
 • Súkromná kúpeľňa
 • TV
 • Klimatizácia
 • Súkromný vchod
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Na vyššie poschodia je prístup iba po schodoch
 • Terasa
 • Pláž
 • Výhľad na more

Iná ubytovanie v meste Žirje

Apartment Teuta

10

Apartment Teuta

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Teuta. Apartment Teuta features garden views, free WiFi and free private parking, set in Žirje. Ubytovanie Apartment Teuta sa nachádza v meste Žirje (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Tanja

9,8

Holiday Home Tanja

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Tanja. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Holiday Home Tanja is located in Žirje. Ubytovanie Holiday Home Tanja sa nachádza v meste Žirje (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Skroza 2

9,8

Apartment Skroza 2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Skroza 2. Located in Žirje in the Sibenik-Knin County region, Apartment Skroza 2 features a balcony and sea views. Ubytovanie Apartment Skroza 2 sa nachádza v meste Žirje (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sea Loom 1

9,8

Apartment Sea Loom 1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sea Loom 1. Apartment Sea Loom 1 offers accommodation on the island of Žirje,15 km from Šibenik. The property features views of the sea. Ubytovanie Apartment Sea Loom 1 sa nachádza v meste Žirje (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zirje Accommodation

9,6

Zirje Accommodation

Ubytovanie (Apartmán) Zirje Accommodation. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v meste Žirje a ponúka terasu. Ubytovanie Zirje Accommodation sa nachádza v meste Žirje (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Živković

9,5

Holiday Home Živković

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Živković. Tento rekreačný dvojdom sa nachádza v Žirje v župe Šibenik-Knin, 21 km od Šibeniku. K dispozícii tu máte okrem iného aj terasu. Ubytovanie Holiday Home Živković sa nachádza v meste Žirje (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Riva

9,4

Apartman Riva

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Riva. Set in Žirje, Apartman Riva offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartman Riva sa nachádza v meste Žirje (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Poseidon Holiday Guesthouse

8,7

Poseidon Holiday Guesthouse

Ubytovanie (Penzión) Poseidon Holiday Guesthouse. Trojhviezdičkový penzión Poseidon Holiday Guesthouse sa nachádza na ostrove Žirje a ponúka reštauráciu, bar a záhradu. Je orientovaný smerom na pobrežie. Ubytovanie Poseidon Holiday Guesthouse sa nachádza v meste Žirje (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sans souci

Sans souci

Ubytovanie (Chata v prírode) Sans souci. With garden views, Sans souci is set in Žirje and has a restaurant and a 24-hour front desk. Ubytovanie Sans souci sa nachádza v meste Žirje (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment with Sea View in Zirje

One-Bedroom Apartment with Sea View in Zirje

Ubytovanie (Apartmán) One-Bedroom Apartment with Sea View in Zirje. One-Bedroom Apartment with Sea View in Zirje is situated in Žirje and offers barbecue facilities. The property has sea views and is 24 km from Šibenik. Ubytovanie One-Bedroom Apartment with Sea View in Zirje sa nachádza v meste Žirje (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kuća Marija

Kuća Marija

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kuća Marija. Ubytovacie zariadenie Kuća Marija sa nachádza na ostrove Žirje a ponúka klimatizované ubytovanie s patiom. Je situované na pláži. Ubytovanie Kuća Marija sa nachádza v meste Žirje (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 109 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment More

Apartment More

Ubytovanie (Apartmány) Apartment More. Situated in Žirje in the Sibenik-Knin County region, Apartment More features accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartment More sa nachádza v meste Žirje (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Skroza

Apartment Skroza

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Skroza. Apartment Skroza is located in Žirje and offers barbecue facilities. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytovanie Apartment Skroza sa nachádza v meste Žirje (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Skorić, otok Žirje

Apartmani Skorić, otok Žirje

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Skorić, otok Žirje. Ubytovanie Apartmani Skorić, otok Žirje sa nachádza na pláži v letovisku Žirje a ponúka bezplatné Wi-Fi. Hostia tu môžu využívať kompletne vybavenú... Ubytovanie Apartmani Skorić, otok Žirje sa nachádza v meste Žirje (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Katija

Apartment Katija

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Katija. Ubytovanie Apartment Katija sa nachádza v letovisku Žirje. V tomto ubytovaní pri pláži majú hostia k dispozícii terasu. Ubytovanie Apartment Katija sa nachádza v meste Žirje (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment with Sea View in Zirje

One-Bedroom Apartment with Sea View in Zirje

Ubytovanie (Apartmán) One-Bedroom Apartment with Sea View in Zirje. One-Bedroom Apartment with Sea View in Zirje is located in Žirje and offers barbecue facilities. The air-conditioned accommodation is 50 km from Primošten. Ubytovanie One-Bedroom Apartment with Sea View in Zirje sa nachádza v meste Žirje (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)