Hľadať

Ubytovanie

Apartments by the sea Drace, Peljesac - 4535 Apartmán

20246 Janjina, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Drace, Peljesac - 4535. Apartments by the sea Drace, Peljesac - 4535 is situated in Janjina. This beachfront property offers access to a terrace and free private parking. Ubytovanie Apartments by the sea Drace, Peljesac - 4535 sa nachádza v meste Janjina (Chorvátsko - Dubrovník).

Popis ubytovania Apartments by the sea Drace, Peljesac - 4535

This apartment has 2 bedrooms, a kitchenette with a fridge and a stovetop, a TV, a seating area and 1 bathroom. This beachfront property offers access to a terrace and free private parking. Apartments by the sea Drace, Peljesac - 4535 is situated in Janjina. The nearest airport is Dubrovnik Airport, 99 km from Apartments by the sea Drace,. Korčula is 40 km from the apartment, while Neum is 49 km from the property.

Vybavenie ubytovania Apartments by the sea Drace, Peljesac - 4535

 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia je potrebná).
 • Pripojenie na internet nie je k dispozícii.
 • Jedálenský stôl
 • Sporák
 • Kuchynský riad
 • Chladnička
 • Vaňa
 • Súkromná kúpeľňa
 • Jedálenský priestor
 • Priestor na posedenie
 • TV
 • Súkromný vchod
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Celá ubytovacia jednotka umiestnená na prízemí
 • Na pláži
 • Terasa
 • Gril
 • Pláž
 • Výhľad na more

Iná ubytovanie v meste Janjina

Iva Lavanda

9,9

Iva Lavanda

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Iva Lavanda. Iva Lavanda is situated in Putniković and offers a garden, a private beach area and barbecue facilities. Ubytovanie Iva Lavanda sa nachádza v meste Janjina (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Bay of Dreams

9,9

Apartment Bay of Dreams

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Bay of Dreams. Apartment Bay of Dreams is set in Janjina and offers barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartment Bay of Dreams sa nachádza v meste Janjina (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Vesela

9,8

Apartments Vesela

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vesela. Apartmány Vesela ponúkajú ubytovanie s kuchyňou a bezplatným Wi-Fi v obci Janjina. Ubytovanie Apartments Vesela sa nachádza v meste Janjina (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Green Lagoon

9,5

Holiday Home Green Lagoon

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Green Lagoon. Dovolenkový dom Green Lagoon sa nachádza v meste Janjina a ponúka príslušenstvo na grilovanie. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Holiday Home Green Lagoon sa nachádza v meste Janjina (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Leo Janjina

9,4

Apartments Leo Janjina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Leo Janjina. Apartmány Leo Janjina so záhradou sa nachádzajú v meste Janjina. Medžugorie je vzdialené 36 km. Ubytovanie Apartments Leo Janjina sa nachádza v meste Janjina (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Lukrecija

9,3

Vila Lukrecija

Ubytovanie (Apartmány) Vila Lukrecija. Ubytovacie zariadenie Vila Lukrecija sa nachádza v obci Drače a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, klimatizáciou a prístupom do záhrady s grilom. Ubytovanie Vila Lukrecija sa nachádza v meste Janjina (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Kula

9,1

Apartments Kula

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Kula. Apartmány Kula sa nachádzajú v obci Janjina, 35 km od Medžugorie a 26 km od mesta Korčula. Ubytovanie Apartments Kula sa nachádza v meste Janjina (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Drace, Peljesac - 10211

9

Apartments by the sea Drace, Peljesac - 10211

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Drace, Peljesac - 10211. Situated in Janjina in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartments by the sea Drace, Peljesac - 10211 features accommodation with free WiFi and free... Ubytovanie Apartments by the sea Drace, Peljesac - 10211 sa nachádza v meste Janjina (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Potočinarka

9

Apartment Potočinarka

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Potočinarka. Set in Janjina in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartment Potočinarka has a terrace and sea views. Ubytovanie Apartment Potočinarka sa nachádza v meste Janjina (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Kapetan Nono

9

House Kapetan Nono

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Kapetan Nono. Located in Drače in the Dubrovnik-Neretva County region, House Kapetan Nono features a patio and sea views. Ubytovanie House Kapetan Nono sa nachádza v meste Janjina (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ivica

8,9

Apartments Ivica

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ivica. Apartmány Ivica sa nachádzajú na polostrove Pelješac, v zálive Kabli. Apartmány sa nachádzajú na samote a sú obklopené záhradou a pokojom. Ubytovanie Apartments Ivica sa nachádza v meste Janjina (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Nikica

8,8

Vila Nikica

Ubytovanie (Apartmány) Vila Nikica. Situated in Janjina, Vila Nikica features free WiFi, and guests can enjoy a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Vila Nikica sa nachádza v meste Janjina (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Joja Apartment Peljesac

8,6

Joja Apartment Peljesac

Ubytovanie (Apartmán) Joja Apartment Peljesac. Situated in Janjina, Joja Apartment Peljesac features free WiFi and free private parking is available on site. Ubytovanie Joja Apartment Peljesac sa nachádza v meste Janjina (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Drace, Peljesac - 10126

8,6

Apartments by the sea Drace, Peljesac - 10126

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Drace, Peljesac - 10126. Located in Drače in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartments by the sea Drace, Peljesac - 10126 provides accommodation with free WiFi and free... Ubytovanie Apartments by the sea Drace, Peljesac - 10126 sa nachádza v meste Janjina (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Drace, Peljesac - 10127

8,5

Apartments by the sea Drace, Peljesac - 10127

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Drace, Peljesac - 10127. Situated in Drače in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartments by the sea Drace, Peljesac - 10127 features accommodation with free WiFi and free... Ubytovanie Apartments by the sea Drace, Peljesac - 10127 sa nachádza v meste Janjina (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

4 Limuna

8,5

4 Limuna

Ubytovanie (Apartmány) 4 Limuna. Set in Janjina, 37 km from Korčula, 4 Limuna offers free bikes and free WiFi. Ubytovanie 4 Limuna sa nachádza v meste Janjina (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Marinko

8,2

Apartments Marinko

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Marinko. Apartmány Marinko sa nachádzajú v meste Janjina. Naskytá sa z nich výhľad na more. Počas pobytu máte k dispozícii gril. Ubytovanie Apartments Marinko sa nachádza v meste Janjina (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Brijesta, Peljesac - 10223

7,7

Apartments by the sea Brijesta, Peljesac - 10223

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Brijesta, Peljesac - 10223. Apartments by the sea Brijesta, Peljesac - 10223 features sea views, free WiFi and free private parking, set in Brijesta. Ubytovanie Apartments by the sea Brijesta, Peljesac - 10223 sa nachádza v meste Janjina (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartment Dalmatino

Apartment Dalmatino

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Dalmatino. Apartmány K-L-J sa nachádzajú v obci Janjina a ponúkajú vám súkromnú pláž, ubytovanie s vlastným stravovaním, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a... Ubytovanie Apartment Dalmatino sa nachádza v meste Janjina (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 330 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Janjina

Two-Bedroom Apartment in Janjina

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Janjina. Set in Janjina in the Dubrovnik-Neretva County region, Two-Bedroom Apartment in Janjina is a 4-star property featuring free WiFi. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Janjina sa nachádza v meste Janjina (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Sreser, Peljesac - 4551

Apartments by the sea Sreser, Peljesac - 4551

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Sreser, Peljesac - 4551. Set in Janjina in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartments by the sea Sreser, Peljesac - 4551 has a terrace. Ubytovanie Apartments by the sea Sreser, Peljesac - 4551 sa nachádza v meste Janjina (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartments by the sea Sreser, Peljesac - 4557

Apartments by the sea Sreser, Peljesac - 4557

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Sreser, Peljesac - 4557. Set in Janjina in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartments by the sea Sreser, Peljesac - 4557 offers accommodation with free WiFi and free private... Ubytovanie Apartments by the sea Sreser, Peljesac - 4557 sa nachádza v meste Janjina (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Sreser, Peljesac - 10105

Apartments by the sea Sreser, Peljesac - 10105

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Sreser, Peljesac - 10105. Situated in Janjina in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartments by the sea Sreser, Peljesac - 10105 has a terrace. Ubytovanie Apartments by the sea Sreser, Peljesac - 10105 sa nachádza v meste Janjina (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartments by the sea Sreser, Peljesac - 10227

Apartments by the sea Sreser, Peljesac - 10227

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Sreser, Peljesac - 10227. Situated in Janjina in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartments by the sea Sreser, Peljesac - 10227 has a terrace. Ubytovanie Apartments by the sea Sreser, Peljesac - 10227 sa nachádza v meste Janjina (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartments by the sea Drace, Peljesac - 14019

Apartments by the sea Drace, Peljesac - 14019

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Drace, Peljesac - 14019. Set in Janjina in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartment Drace 14019c is an apartment boasting a balcony and sea views. Ubytovanie Apartments by the sea Drace, Peljesac - 14019 sa nachádza v meste Janjina (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartments by the sea Drace, Peljesac - 11502

Apartments by the sea Drace, Peljesac - 11502

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Drace, Peljesac - 11502. Set in Janjina in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartments by the sea Drace, Peljesac - 11502 has a terrace and sea views. Ubytovanie Apartments by the sea Drace, Peljesac - 11502 sa nachádza v meste Janjina (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartments by the sea Cove Pjestata, Peljesac - 10210

Apartments by the sea Cove Pjestata, Peljesac - 10210

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Cove Pjestata, Peljesac - 10210. Located in Janjina in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartments by the sea Cove Pjestata, Peljesac - 10210 provides accommodation with free WiFi and... Ubytovanie Apartments by the sea Cove Pjestata, Peljesac - 10210 sa nachádza v meste Janjina (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Pjestata 10210b

Apartment Pjestata 10210b

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Pjestata 10210b. Apartment Pjestata 10210b is located in Janjina. This beachfront property offers access to free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartment Pjestata 10210b sa nachádza v meste Janjina (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Kabli, Peljesac - 12475

Apartments by the sea Kabli, Peljesac - 12475

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Kabli, Peljesac - 12475. Apartmán Kabli 12475b ponúka ubytovanie v obci Janjina. Nachádza sa 34 km od mesta Međugorje a 31 km od ostrova Korčula. Ubytovanie Apartments by the sea Kabli, Peljesac - 12475 sa nachádza v meste Janjina (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartman PASCAL

Apartman PASCAL

Ubytovanie (Apartmán) Apartman PASCAL. Set in Janjina in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartman PASCAL has a terrace. Ubytovanie Apartman PASCAL sa nachádza v meste Janjina (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Holiday Home in Janjina

Two-Bedroom Holiday Home in Janjina

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Two-Bedroom Holiday Home in Janjina. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, Two-Bedroom Holiday Home in Janjina is situated in Janjina. Ubytovanie Two-Bedroom Holiday Home in Janjina sa nachádza v meste Janjina (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 170 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Drace, Peljesac - 10135

Apartments by the sea Drace, Peljesac - 10135

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Drace, Peljesac - 10135. Situated in Janjina in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartments by the sea Drace, Peljesac - 10135 provides accommodation with free WiFi and free... Ubytovanie Apartments by the sea Drace, Peljesac - 10135 sa nachádza v meste Janjina (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Drace 10211b

Apartment Drace 10211b

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Drace 10211b. Apartment Drace 10211b is set in Janjina. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytovanie Apartment Drace 10211b sa nachádza v meste Janjina (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartment Drace 10127c

Apartment Drace 10127c

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Drace 10127c. Situated in Drače in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartment Drace 10127c features a terrace. Ubytovanie Apartment Drace 10127c sa nachádza v meste Janjina (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Drace 10127b

Apartment Drace 10127b

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Drace 10127b. Located in Drače in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartment Drace 10127b has a terrace. Ubytovanie Apartment Drace 10127b sa nachádza v meste Janjina (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Luka Dubrava, Peljesac - 4568

Apartments by the sea Luka Dubrava, Peljesac - 4568

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Luka Dubrava, Peljesac - 4568. Toto ubytovanie sa nachádza v obci Janjina, 35 km od Medžugoria a 28 km od Korčule. Mesto Neum je vzdialené 12 km. Ubytovanie Apartments by the sea Luka Dubrava, Peljesac - 4568 sa nachádza v meste Janjina (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartments by the sea Sreser, Peljesac - 10108

Apartments by the sea Sreser, Peljesac - 10108

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Sreser, Peljesac - 10108. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartments by the sea Sreser, Peljesac - 10108 is situated in Janjina. Ubytovanie Apartments by the sea Sreser, Peljesac - 10108 sa nachádza v meste Janjina (Chorvátsko - Dubrovník).

Family Room Drace 4550a

Family Room Drace 4550a

Ubytovanie (Penzión) Family Room Drace 4550a. Ubytovacie zariadenie Family Room Drače 4550a sa nachádza v osade Drače, 35 km od Medžugoria. K dispozícii je vám súkromná kúpeľňa so sprchovacím kútom. Ubytovanie Family Room Drace 4550a sa nachádza v meste Janjina (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday Home in Janjina

Three-Bedroom Holiday Home in Janjina

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Three-Bedroom Holiday Home in Janjina. Featuring an outdoor pool and sea views, Three-Bedroom Holiday Home in Janjina is located in Janjina. Ubytovanie Three-Bedroom Holiday Home in Janjina sa nachádza v meste Janjina (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 343 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments and rooms by the sea Drace, Peljesac - 4550

Apartments and rooms by the sea Drace, Peljesac - 4550

Ubytovanie (Apartmány) Apartments and rooms by the sea Drace, Peljesac - 4550. Apartmán Drace 4550b ponúka ubytovanie v obci Drače, 35 km od mesta Medžugorie, 26 km od letoviska Korčula a 13 km od mesta Neum. Ubytovanie Apartments and rooms by the sea Drace, Peljesac - 4550 sa nachádza v meste Janjina (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Kesten

Apartment Kesten

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Kesten. Apartment Kesten is set in Janjina and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartment Kesten sa nachádza v meste Janjina (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Sreser, Peljesac - 10138

Apartments by the sea Sreser, Peljesac - 10138

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Sreser, Peljesac - 10138. Set in Janjina in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartments by the sea Sreser, Peljesac - 10138 offers accommodation with free WiFi and free private... Ubytovanie Apartments by the sea Sreser, Peljesac - 10138 sa nachádza v meste Janjina (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Sreser, Peljesac - 10206

Apartments by the sea Sreser, Peljesac - 10206

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Sreser, Peljesac - 10206. Set in Sreser in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartments by the sea Sreser, Peljesac - 10206 features a balcony. Ubytovanie Apartments by the sea Sreser, Peljesac - 10206 sa nachádza v meste Janjina (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Sreser, Peljesac - 11854

Apartments by the sea Sreser, Peljesac - 11854

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Sreser, Peljesac - 11854. Apartment Sreser 11854a offers accommodation in Janjina, 33 km from Međugorje. The air-conditioned unit is 25 km from Korčula. Ubytovanie Apartments by the sea Sreser, Peljesac - 11854 sa nachádza v meste Janjina (Chorvátsko - Dubrovník).

Seaside holiday house Drace, Peljesac - 13117

Seaside holiday house Drace, Peljesac - 13117

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Seaside holiday house Drace, Peljesac - 13117. Set in Janjina, this holiday home is 35 km from Međugorje. Guests benefit from balcony. Ubytovanie Seaside holiday house Drace, Peljesac - 13117 sa nachádza v meste Janjina (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 135 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seafront Villa in low populated area

Seafront Villa in low populated area

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Seafront Villa in low populated area. Located in Janjina in the Dubrovnik-Neretva County region, 12 Visevica features a terrace and sea views. Ubytovanie Seafront Villa in low populated area sa nachádza v meste Janjina (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 170 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Luka Dubrava, Peljesac - 284

Apartments by the sea Luka Dubrava, Peljesac - 284

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Luka Dubrava, Peljesac - 284. Apartments by the sea Luka Dubrava, Peljesac - 284 features sea views, free WiFi and free private parking, located in Janjina. Ubytovanie Apartments by the sea Luka Dubrava, Peljesac - 284 sa nachádza v meste Janjina (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Drace, Peljesac - 10132

Apartments by the sea Drace, Peljesac - 10132

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Drace, Peljesac - 10132. Apartments by the sea Drace, Peljesac - 10132 is located in Drače. This property offers access to a balcony and free private parking. Ubytovanie Apartments by the sea Drace, Peljesac - 10132 sa nachádza v meste Janjina (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartment Brijesta 10223a

Apartment Brijesta 10223a

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Brijesta 10223a. Situated in Brijesta in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartment Brijesta 10223a has a terrace and sea views. Ubytovanie Apartment Brijesta 10223a sa nachádza v meste Janjina (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartment Drace 4550a

Apartment Drace 4550a

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Drace 4550a. Apartment Drace 4550a offers accommodation in Drače, 35 km from Međugorje and 26 km from Korčula. The unit is 13 km from Neum. Ubytovanie Apartment Drace 4550a sa nachádza v meste Janjina (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Drace 10135a

Studio Drace 10135a

Ubytovanie (Apartmán) Studio Drace 10135a. Studio Drace 10135a is situated in Janjina. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytovanie Studio Drace 10135a sa nachádza v meste Janjina (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)