Hľadať

Ubytovanie

Apartments by the sea Mali Rat, Omis - 18485 Apartmány

21315 Dugi Rat, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Mali Rat, Omis - 18485. Located in Dugi Rat, Apartments by the sea Mali Rat, Omis - 18485 provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments by the sea Mali Rat, Omis - 18485 sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments by the sea Mali Rat, Omis - 18485

Located in Dugi Rat, Apartments by the sea Mali Rat, Omis - 18485 provides accommodation with free WiFi and free private parking. The nearest airport is Split Airport, 29 km from Apartments by the sea Mali Rat, Omis - 18485. Split is 17 km from the apartment. Some units feature a balcony and/or a terrace. All units are air-conditioned and some of them have a seating area with a TV, and a fully equipped kitchen with a dining area.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi

Vybavenie ubytovania Apartments by the sea Mali Rat, Omis - 18485

 • Súkromná kúpeľňa
 • Sporák
 • Kuchynský riad
 • Chladnička
 • Klimatizácia
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Pláž
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Súkromný byt v budove

Iná ubytovanie v meste Dugi Rat

Villa Azra

10

Villa Azra

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Villa Azra. Apartmánový hotel Villa Azra sa nachádza 200 metrov od pláže Rogac East. Ponúka záhradu, terasu a klimatizované ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Villa Azra sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Dalibor

10

Apartment Dalibor

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Dalibor. Apartmán Dalibor sa nachádza v letovisku Dugi Rat len pár krokov od západnej pláže Orij a 100 metrov od pláže Mali Rat a ponúka klimatizované ubytovanie so... Ubytovanie Apartment Dalibor sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Miljak

10

Apartments Miljak

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Miljak. Apartmány Miljak so záhradou a grilom sa nachádza v meste Dugi Rat. Split sa nachádza vo vzdialenosti 18 km. Ubytovanie Apartments Miljak sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Žilić

9,9

Apartmani Žilić

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Žilić. Situated in Dugi Rat, 100 metres from Orij West Beach and 450 metres from Mali Rat Beach, Apartmani Žilić features accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Apartmani Žilić sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Raos

9,9

Apartmani Raos

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Raos. Ubytovacie zariadenie Apartmani Raos ponúka ubytovanie s kuchyňou v meste Dugi Rat. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmani Raos sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Lucia

9,9

Apartment Lucia

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lucia. Apartmán Lucia s grilom sa nachádza v letovisku Dugi Rat, 17 km od Splitu. K dispozícii je súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartment Lucia sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Piconja

9,9

Apartman Piconja

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Piconja. Ubytovanie Apartman Piconja sa nachádza na pláži v letovisku Dugi Rat a ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartman Piconja sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Marija

9,9

Apartments Marija

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Marija. Ubytovacie zariadenie Apartments Marija sa nachádza v meste Dugi Rat v Splitsko-dalmátskej župe, 50 metrov od pláže Luka Middle. Ubytovanie Apartments Marija sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ivano

9,9

Apartment Ivano

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ivano. Featuring sea views, Apartment Ivano provides accommodation with a terrace and a kettle, around less than 1 km from Luka Middle Beach. Ubytovanie Apartment Ivano sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Iva&Ante

9,8

Apartmani Iva&Ante

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Iva&Ante. Klimatizované apartmány Iva&Ante sa nachádzajú v letovisku Dugi Rat, 18 km od Splitu. Makarska je vzdialená 35 km. Ubytovanie Apartmani Iva&Ante sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Klarić

9,8

Apartmani Klarić

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Klarić. Ubytovanie Apartmani Klarić sa nachádza v letovisku Dugi Rat, 41 km od mesta Trogir. Ponúka terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmani Klarić sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Luna

9,8

Apartman Luna

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Luna. Apartmán Luna sa nachádza v meste Dugi Rat a svojim hosťom ponúka gril. Apartmán sa môže pochváliť výhľadom na more. Split je vzdialený 18 km. Ubytovanie Apartman Luna sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Nareste

9,7

Villa Nareste

Ubytovanie (Vila) Villa Nareste. Located in Dugi Rat, less than 1 km from Sumpetar West Beach, Villa Nareste provides accommodation with a shared lounge, free WiFi and a shared kitchen. Ubytovanie Villa Nareste sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 215 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sunshine

9,7

Apartment Sunshine

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sunshine. Located in Dugi Rat, within 300 metres of Sumpetar East Beach and 300 metres of Mali Rat Beach, Apartment Sunshine offers accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Apartment Sunshine sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Beach Sunrise Apartments

9,7

Beach Sunrise Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Beach Sunrise Apartments. Situated in Dugi Rat in the Split-Dalmatia County region, with Mali Rat Beach and Orij West Beach nearby, Beach Sunrise Apartments features accommodation... Ubytovanie Beach Sunrise Apartments sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Garac

9,7

Apartments Garac

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Garac. Apartmány Garac sa nachádzajú v obci Mali Rat, iba 200 metrov od kamenistej pláže. Ubytovanie Apartments Garac sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment BlueBay

9,7

Apartment BlueBay

Ubytovanie (Apartmán) Apartment BlueBay. Apartmán BlueBay sa nachádza na pláži v letovisku Dugi Rat a ponúka bezplatné WiFi i kompletne vybavenú kuchyňu. Ubytovanie Apartment BlueBay sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mate

9,7

Apartment Mate

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mate. Apartment Mate is an accommodation situated in Dugi Rat, less than 1 km from Dugi Rat Beach and an 11-minute walk from Luka West Beach. Ubytovanie Apartment Mate sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Malo Misto

9,7

Malo Misto

Ubytovanie (Apartmán) Malo Misto. Ubytovacie zariadenie Malo Misto sa nachádza v meste Dugi Rat a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a grilom. Ubytovanie Malo Misto sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Verica ***

9,7

Verica ***

Ubytovanie (Apartmán) Verica ***. Verica *** is located in Dugi Rat. The air-conditioned accommodation is 43 km from Trogir. Ubytovanie Verica *** sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Mijo

9,7

Apartments Mijo

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mijo. Apartmány Mijo sa nachádzajú v meste Dugi Rat, 20 metrov od pláže. Sú to klimatizované apartmány s balkónom, plne vybavenou kuchyňou a kúpeľňou. Ubytovanie Apartments Mijo sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ivo

9,7

Apartment Ivo

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Ivo. Ubytovacie zariadenie Apartment Ivo sa nachádza v meste Dugi Rat v Splitsko-dalmatínskej župe, neďaleko pláží Mali Rat a Sumpetar East. Ubytovanie Apartment Ivo sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments The Beach House

9,7

Apartments The Beach House

Ubytovanie (Apartmány) Apartments The Beach House. Situated in Dugi Rat in the Split-Dalmatia County region, with Mali Rat Beach and Orij West Beach nearby, Apartments The Beach House features accommodation... Ubytovanie Apartments The Beach House sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Jozo Orij

9,7

Apartman Jozo Orij

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Jozo Orij. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v letovisku Dugi Rat, 17 km od Splitu. Ubytovanie Apartman Jozo Orij sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Alja

9,7

Apartment Alja

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Alja. Ubytovacie zariadenie Apartment Sara sa nachádza v meste Dugi Rat, 42 km od mesta Trogir a ponúka vám záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Alja sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Marivo

9,6

Marivo

Ubytovanie (Apartmán) Marivo. Ubytovacie zariadenie Marivo sa nachádza v meste Dugi Rat, v blízkosti pláže Sumpetar West, 250 metrov od pláže Mocila East a 50 metrov od pláže Soline. Ubytovanie Marivo sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Cvitanović

9,6

Apartments Cvitanović

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Cvitanović. Apartmány Cvitanović s bezplatným Wi-Fi sa nachádzajú v meste Dugi Rat. Ubytovanie Apartments Cvitanović sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dispet

9,6

Dispet

Ubytovanie (Apartmán) Dispet. Set in Dugi Rat in the Split-Dalmatia County region, Dispet features a terrace and garden views. Ubytovanie Dispet sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Rako

9,6

Villa Rako

Ubytovanie (Apartmány) Villa Rako. Villa Rako sa nachádza v meste Dugi Rat v Splitsko-dalmátskej župe, 200 metrov od západnej pláže Orij. Ubytovanie Villa Rako sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ruzmarin

9,5

Apartment Ruzmarin

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Ruzmarin. Apartmán Ruzmarin sa nachádza v meste Dugi Rat, 18 km od mesta Split. Ponúka vám gril. Mesto Makarska je vzdialené 35 km. Ubytovanie Apartment Ruzmarin sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bluelight

9,5

Bluelight

Ubytovanie (Apartmán) Bluelight. Set in Dugi Rat, 50 metres from Orij West Beach and 150 metres from Mali Rat Beach, Bluelight offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Bluelight sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment SJ

9,5

Apartment SJ

Ubytovanie (Apartmán) Apartment SJ. Located in Dugi Rat, within 450 metres of Orij West Beach and less than 1 km of Dugi Rat Beach, Apartment SJ offers accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Apartment SJ sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxury Apartments Beach

9,5

Luxury Apartments Beach

Ubytovanie (Apartmány) Luxury Apartments Beach. Ubytovacie zariadenie Luxury Apartments Beach sa nachádza v obci Dugi Rat, 40 km od mesta Trogir a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Luxury Apartments Beach sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Sunrise Vid

9,5

Sunrise Vid

Ubytovanie (Apartmán) Sunrise Vid. Ubytovanie Sunrise Vid sa nachádza v letovisku Dugi Rat v splitsko-dalmátskej župe. Ponúka terasu. K dispozícii je balkón. Ubytovanie Sunrise Vid sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Putnik

9,5

Putnik

Ubytovanie (Apartmány) Putnik. Putnik features garden views, free WiFi and free private parking, set in Dugi Rat, 200 metres from Orij West Beach. Ubytovanie Putnik sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Sun & Sea

9,5

Apartments Sun & Sea

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sun & Sea. Ubytovanie Apartments Sun & Sea sa nachádza v meste Dugi Rat, neďaleko pláží Orij West a Mali Rat. Ponúka bezplatné bicykle, záhradu a terasu. Ubytovanie Apartments Sun & Sea sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Maja

9,5

Apartments Maja

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Maja. Apartmány Maja, situované iba 5 minút chôdze od pláže, vám ponúkajú klimatizované ubytovacie jednotky vybavené bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Apartments Maja sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Blue

9,5

Apartment Blue

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Blue. Set in Dugi Rat, 150 metres from Mali Rat Beach and 250 metres from Orij West Beach, Apartment Blue offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Apartment Blue sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Rejo

9,4

Apartments Rejo

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Rejo. Klimatizované apartmány Rejo sa nachádzajú v letovisku Dugi Rat, 18 km od Splitu. Mesto Makarská je vzdialené 35 km. Ubytovanie Apartments Rejo sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Chiara

9,4

Apartment Chiara

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Chiara. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v meste Dugi Rat, 17 km od Splitu. Z apartmánu sa naskytá výhľad na more a je vzdialený 20 km od mesta Makarska. Ubytovanie Apartment Chiara sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Duce 9437e

9,4

Apartment Duce 9437e

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Duce 9437e. Located in Dugi Rat and only 100 metres from Vavlje Beach, Apartment Duce 9437e provides accommodation with sea views, free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartment Duce 9437e sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sorić

9,4

Apartment Sorić

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sorić. Apartmán Sorić sa nachádza v obci Dugi Rat, len 50 metrov od pláže. Ubytovanie Apartment Sorić sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mateo

9,4

Mateo

Ubytovanie (Apartmán) Mateo. Tento apartmán sa nachádza v meste Dugi Rat a ponúka vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Naskytá sa z neho výhľad na more. Ubytovanie Mateo sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ante

9,4

Apartment Ante

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ante. Featuring sea views, Apartment Ante provides accommodation with a patio and a kettle, around 350 metres from Orij West Beach. Ubytovanie Apartment Ante sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pia Apartment

9,4

Pia Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Pia Apartment. Apartmán Pia ponúka klimatizované izby v Dugi Rat. Nachádza sa 50 metrov od mora. Z apartmánu Pia sa môžete pokochať výhľadom na more. Ubytovanie Pia Apartment sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Andrić

9,3

Apartment Andrić

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Andrić. Located in Dugi Rat in the Split-Dalmatia County region and Mali Rat Beach reachable within 250 metres, Apartment Andrić provides accommodation with free... Ubytovanie Apartment Andrić sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mimica

9,3

Apartment Mimica

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mimica. Featuring sea views, Apartment Mimica offers accommodation with a balcony and a kettle, around 600 metres from Dugi Rat Beach. Ubytovanie Apartment Mimica sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Villa Ria

9,3

Villa Ria

Ubytovanie (Penzión) Villa Ria. Vila Ria ponúka klimatizované ubytovanie v meste Dugi Rat, iba 30 metrov od pláže. Ubytovanie Villa Ria sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Adria

9,2

Guest House Adria

Ubytovanie (Penzión) Guest House Adria. Penzión Adria sa nachádza v meste Dugi Rat, 5 minút chôdze od mora a 20 km od Splitu. Ubytovanie Guest House Adria sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Josipa

9,2

Apartman Josipa

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Josipa. Located in Dugi Rat in the Split-Dalmatia County region, Apartman Josipa has a patio and garden views. Ubytovanie Apartman Josipa sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Angella apartment

9,2

Angella apartment

Ubytovanie (Apartmán) Angella apartment. Apartmán Angella sa nachádza v meste Dugi Rat, ponúka terasu, balkón a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Angella apartment sa nachádza v meste Dugi Rat (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)