Hľadať

Ubytovanie

Apartments by the sea Seget Donji, Trogir - 18648 Apartmány

Put pećina 12a, Donji Seget, 21218 Trogir, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Seget Donji, Trogir - 18648. Located in Trogir in the Split-Dalmatia County region, Apartments by the sea Seget Donji, Trogir - 18648 features accommodation with free WiFi. Ubytovanie Apartments by the sea Seget Donji, Trogir - 18648 sa nachádza v meste Seget Donji (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments by the sea Seget Donji, Trogir - 18648

5 km from the apartment, while St. 5 km away. Marmont's Gloriet is 2. Located in Trogir in the Split-Dalmatia County region, Apartments by the sea Seget Donji, Trogir - 18648 features accommodation with free WiFi. All units come with a terrace, a kitchen with a fridge and a stovetop, and a private bathroom with shower. Mark's Fortress is 2. Split Airport is 7 km from the property. All units are air conditioned and include a seating and/or dining area.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi

Vybavenie ubytovania Apartments by the sea Seget Donji, Trogir - 18648

 • Súkromná kúpeľňa
 • Sprchovací kút
 • Terasa
 • Jedálenský stôl
 • Sporák
 • Kuchynský riad
 • Kuchyňa
 • Chladnička
 • Klimatizácia
 • Výhľad na more
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Pláž
 • Jedálenský priestor
 • Pohovka
 • Priestor na posedenie
 • Satelitné kanály
 • TV
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Súkromný byt v budove

Iná ubytovanie v meste Seget Donji

Apartment Tomo & Vida

10

Apartment Tomo & Vida

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Tomo & Vida. Situated in Trogir, less than 1 km from Spiristine Beach, Apartment Tomo & Vida features accommodation with a fitness centre, free WiFi, a 24-hour front... Ubytovanie Apartment Tomo & Vida sa nachádza v meste Seget Donji (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 113 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

APARTMENT RUZA - POOL

10

APARTMENT RUZA - POOL

Ubytovanie (Apartmány) APARTMENT RUZA - POOL. Located in Seget Donji, 400 metres from Medena Beach and 650 metres from Belvedere Beach, APARTMENT RUZA - POOL provides accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie APARTMENT RUZA - POOL sa nachádza v meste Seget Donji (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments AnaIvana

10

Apartments AnaIvana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments AnaIvana. Set in Trogir in the Split-Dalmatia County region, with Spiristine Beach and Seget Donji Beach nearby, Apartments AnaIvana offers accommodation with free... Ubytovanie Apartments AnaIvana sa nachádza v meste Seget Donji (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Ratka

10

Villa Ratka

Ubytovanie (Apartmán) Villa Ratka. Villa Ratka sa nachádza v meste Trogir, 1,9 km od miestneho trhu so zeleninou a ovocím a ponúka záhradu a terasu. Ubytovanie Villa Ratka sa nachádza v meste Seget Donji (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Markulin

9,9

Apartman Markulin

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Markulin. Located in Trogir in the Split-Dalmatia County region and Seget Donji Beach reachable within 250 metres, Apartman Markulin provides accommodation with free... Ubytovanie Apartman Markulin sa nachádza v meste Seget Donji (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Rados

9,9

Apartment Rados

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Rados. Situated in Seget Donji in the Split-Dalmatia County region, with Medena Beach and Seget Donji Beach nearby, Apartment Rados features accommodation with... Ubytovanie Apartment Rados sa nachádza v meste Seget Donji (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani MARELLA

9,9

Apartmani MARELLA

Ubytovanie (Penzión) Apartmani MARELLA. Set in Trogir, within 250 metres of Spiristine Beach and 1. Ubytovanie Apartmani MARELLA sa nachádza v meste Seget Donji (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Eva

9,9

Apartmani Eva

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Eva. Apartmani Eva, a property with a garden and a terrace, is situated in Trogir, 300 metres from Medena Beach, less than 1 km from Spiristine Beach, as well... Ubytovanie Apartmani Eva sa nachádza v meste Seget Donji (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Niksi

9,9

Apartman Niksi

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Niksi. Situated just 1.6 km from Seget Donji Beach, Apartman Niksi features accommodation in Trogir with access to a garden, a terrace, as well as valet parking. Ubytovanie Apartman Niksi sa nachádza v meste Seget Donji (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment S-7

9,9

Apartment S-7

Ubytovanie (Apartmán) Apartment S-7. Boasting a balcony with garden views, a garden and a terrace, Apartment S-7 can be found in Trogir, close to Seget Donji Beach and 1.3 km from Medena... Ubytovanie Apartment S-7 sa nachádza v meste Seget Donji (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Albatros

9,9

Albatros

Ubytovanie (Apartmán) Albatros. In the Donji Seget district of Trogir, close to Seget Donji Beach, Albatros features a terrace, free WiFi and a washing machine. Ubytovanie Albatros sa nachádza v meste Seget Donji (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ivan

9,9

Apartment Ivan

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ivan. Boasting garden views, Apartment Ivan features accommodation with a patio and a coffee machine, around less than 1 km from Seget Donji Beach. Ubytovanie Apartment Ivan sa nachádza v meste Seget Donji (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman ADRIATIC

9,9

Apartman ADRIATIC

Ubytovanie (Apartmán) Apartman ADRIATIC. Set within the Donji Seget district in Trogir, Apartman ADRIATIC has air conditioning, a balcony, and sea views. Ubytovanie Apartman ADRIATIC sa nachádza v meste Seget Donji (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Simundic

9,8

Apartmani Simundic

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Simundic. Offering a garden and garden view, Apartmani Simundic is set in Trogir, 750 metres from Seget Donji Beach and 1 km from Medena Beach. Ubytovanie Apartmani Simundic sa nachádza v meste Seget Donji (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Lorenzo

9,8

Apartment Lorenzo

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lorenzo. Apartmán Lorenzo s bezplatným prenájmom bicyklov sa nachádza v meste Trogir, 700 metrov od zeleného trhu v Trogire, necelý 1 km od mestského múzea mesta... Ubytovanie Apartment Lorenzo sa nachádza v meste Seget Donji (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 170 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Marko

9,8

Apartment Marko

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marko. Situated within the Donji Seget district in Trogir, Apartment Marko has air conditioning, a patio, and garden views. Ubytovanie Apartment Marko sa nachádza v meste Seget Donji (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments A&D

9,8

Apartments A&D

Ubytovanie (Apartmány) Apartments A&D. Situated 650 metres from Spiristine Beach, Apartments A&D offers a garden, a terrace and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartments A&D sa nachádza v meste Seget Donji (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Delux apartment near the sea

9,8

Delux apartment near the sea

Ubytovanie (Apartmán) Delux apartment near the sea. Situated in Trogir, 150 metres from Seget Donji Beach and 400 metres from Medena Beach, Delux apartment near the sea offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Delux apartment near the sea sa nachádza v meste Seget Donji (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kiwi

9,8

Kiwi

Ubytovanie (Apartmán) Kiwi. Boasting a patio with garden views, a garden and barbecue facilities, Kiwi can be found in Trogir, close to Public Beach and 1.4 km from Trogir Beach. Ubytovanie Kiwi sa nachádza v meste Seget Donji (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Accommodation Mamut

9,7

Accommodation Mamut

Ubytovanie (Apartmány) Accommodation Mamut. Ubytovanie Accommodation Mamut sa nachádza v meste Trogir v Splitsko-dalmatínskej župe, necelých 200 metrov od pláže Seget Donji. Ubytovanie Accommodation Mamut sa nachádza v meste Seget Donji (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Rose

9,7

Apartments Rose

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Rose. Apartmány Rose sa nachádzajú v meste Trogir, 3,2 km od hradu Kamerlengo a 3,3 km od prístavu. Ponúkajú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a gril. Ubytovanie Apartments Rose sa nachádza v meste Seget Donji (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Grga

9,7

Apartments Grga

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Grga. Featuring an outdoor pool, Apartments Grga in Trogir provides accommodation with free WiFi and free private parking for guests who drive. Ubytovanie Apartments Grga sa nachádza v meste Seget Donji (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Jasna

9,7

Apartments Jasna

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Jasna. Apartmány Jasna sa nachádzajú v obci Seget Donji neďaleko mesta Trogir, 3,3 km od hradu Kamerlengo. Ponúkajú vám gril a terasu. Ubytovanie Apartments Jasna sa nachádza v meste Seget Donji (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ileana

9,7

Apartment Ileana

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ileana. Situated in Trogir in the Split-Dalmatia County region, Apartment Ileana has a garden. Free WiFi is available. Ubytovanie Apartment Ileana sa nachádza v meste Seget Donji (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Marko

9,7

Apartments Marko

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Marko. Apartmány Marko sa nachádzajú 3 km od hradu Kamerlengo v meste Trogir a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, posedením a TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie Apartments Marko sa nachádza v meste Seget Donji (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Villa Marija

9,7

Apartments Villa Marija

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Marija. Apartmány Villa Marija majú výhľad na more vďaka svojej mierne vyvýšenej polohe a nachádzajú sa len pár krokov od pláže. Ubytovanie Apartments Villa Marija sa nachádza v meste Seget Donji (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxury Apartment Di

9,7

Luxury Apartment Di

Ubytovanie (Apartmán) Luxury Apartment Di. Situated within the Donji Seget district in Trogir, Luxury Apartment Di has air conditioning, a balcony, and sea views. Ubytovanie Luxury Apartment Di sa nachádza v meste Seget Donji (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

"Blue"

9,7

"Blue"

Ubytovanie (Apartmán) "Blue". Apartmán "Blue" sa nachádza v meste Trogir, 2 km od hradu Kamerlengo, 2,2 km od trhoviska a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie "Blue" sa nachádza v meste Seget Donji (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Amor

9,7

Apartments Amor

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Amor. Apartmány Amor sa nachádzajú na tichom mieste priamo na pláži v letovisku Seget Donji, 2 km západne od mesta Trogir. Ubytovanie Apartments Amor sa nachádza v meste Seget Donji (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Ban

9,7

Guest House Ban

Ubytovanie (Apartmán) Guest House Ban. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, Guest House Ban provides accommodation in Trogir with free WiFi and garden... Ubytovanie Guest House Ban sa nachádza v meste Seget Donji (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Artemisia 1

9,7

Apartment Artemisia 1

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Artemisia 1. Apartment Artemisia 1 features garden views, free WiFi and free private parking, set in Trogir, 3.4 km from Trogir Green Market. Ubytovanie Apartment Artemisia 1 sa nachádza v meste Seget Donji (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lux apartman s pogledom na more

9,6

Lux apartman s pogledom na more

Ubytovanie (Apartmán) Lux apartman s pogledom na more. Ubytovacie zariadenie Lux apartman s pogledom na more sa nachádza v meste Trogir, len 400 metrov od pláže Spiristine. Ubytovanie Lux apartman s pogledom na more sa nachádza v meste Seget Donji (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments G

9,6

Apartments G

Ubytovanie (Apartmány) Apartments G. Ubytovanie Apartments G sa nachádza v letovisku Seget Donji a ponúka terasu s priamym prístupom na pláž. Ubytovanie Apartments G sa nachádza v meste Seget Donji (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Lozovina - panoramic sea view

9,6

Apartment Lozovina - panoramic sea view

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lozovina - panoramic sea view. Apartment Lozovina - panoramic sea view is a beachfront property set in Trogir, 400 metres from Seget Donji Beach and 700 metres from Medena Beach. Ubytovanie Apartment Lozovina - panoramic sea view sa nachádza v meste Seget Donji (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Sisko

9,6

Holiday Home Sisko

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Sisko. Located in Trogir, 150 metres from Seget Donji Beach and 400 metres from Medena Beach, Holiday Home Sisko offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Holiday Home Sisko sa nachádza v meste Seget Donji (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 220 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Lorena

9,6

Apartman Lorena

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Lorena. In the Donji Seget district of Trogir, close to Trogir Beach, Apartman Lorena features free WiFi and a washing machine. Ubytovanie Apartman Lorena sa nachádza v meste Seget Donji (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Iva

9,6

Villa Iva

Ubytovanie (Vila) Villa Iva. Set within the Donji Seget district in Trogir, Villa Iva has air conditioning, a patio, and pool views. Ubytovanie Villa Iva sa nachádza v meste Seget Donji (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 300 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Jadrić

9,6

Apartman Jadrić

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Jadrić. Apartmán Jadrić sa nachádza v meste Trogir, 600 metrov od pláže Spiristine a 1,6 km od pláže Seget Donji. Ubytovanie Apartman Jadrić sa nachádza v meste Seget Donji (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Gina

9,6

Apartments Gina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Gina. Apartmány Gina s vonkajším bazénom sa nachádzajú na pobreží v obci Donji Seget. Ubytovanie Apartments Gina sa nachádza v meste Seget Donji (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lambrisa

9,6

Lambrisa

Ubytovanie (Apartmán) Lambrisa. Set within the Donji Seget district in Trogir, Lambrisa has air conditioning, a balcony, and garden views. Ubytovanie Lambrisa sa nachádza v meste Seget Donji (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Quality Vila "Comfort"

9,6

Quality Vila "Comfort"

Ubytovanie (Apartmán) Quality Vila "Comfort". Ubytovanie Quality Vila "Comfort" sa nachádza v Trogire, 1,4 km od trhus ovocím a zeleninou a 1,6 km od mestského múzea. Ubytovanie Quality Vila "Comfort" sa nachádza v meste Seget Donji (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sibilina

9,6

Apartment Sibilina

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sibilina. Apartment Sibilina is situated in the Donji Seget district of Trogir, 700 metres from Belvedere Beach, 750 metres from Seget Donji Beach and 4 km from... Ubytovanie Apartment Sibilina sa nachádza v meste Seget Donji (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Damir

9,6

Apartment Damir

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Damir. Featuring a patio with garden views, a garden and barbecue facilities, Apartment Damir can be found in Trogir, close to Seget Donji Beach and 1. Ubytovanie Apartment Damir sa nachádza v meste Seget Donji (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Beba

9,5

Apartmani Beba

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Beba. Apartmán Beba sa nachádza v Trogire, 3,6 km od trhu s ovocím a zeleninou Trogir, 3,7 km od Mestského múzea Trogir a ponúka klimatizované ubytovanie,... Ubytovanie Apartmani Beba sa nachádza v meste Seget Donji (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments "Marin"

9,5

Apartments "Marin"

Ubytovanie (Apartmán) Apartments "Marin". Apartmány Marin sa nachádzajú v Trogire, 2,9 km od hradu Kamerlengo a 3 km od prístavu Trogir. Kostol sv. Petra je vzdialený 3,1 km. Ubytovanie Apartments "Marin" sa nachádza v meste Seget Donji (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 103 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Tomaš

9,5

Apartments Tomaš

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Tomaš. Apartments Tomaš ponúkajú gril a výhľad do záhrady. Nachádzajú sa v mestečku Donji Seget pri Trogire. Najbližšia pláž je vzdialená 250 metrov. Ubytovanie Apartments Tomaš sa nachádza v meste Seget Donji (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Seget Vranjica, Trogir - 978

9,5

Apartments by the sea Seget Vranjica, Trogir - 978

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Seget Vranjica, Trogir - 978. Located in Seget Vranjica in the Split-Dalmatia County region, with Sedlo Beach and Vranjica Beach nearby, Apartments by the sea Seget Vranjica, Trogir -... Ubytovanie Apartments by the sea Seget Vranjica, Trogir - 978 sa nachádza v meste Seget Donji (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

LibeTrogir

9,4

LibeTrogir

Ubytovanie (Apartmán) LibeTrogir. Located in Trogir, 100 metres from Spiristine Beach and 750 metres from Seget Donji Beach, LibeTrogir provides accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie LibeTrogir sa nachádza v meste Seget Donji (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Dado

9,4

Apartments Dado

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Dado. Apartmány Dado sa nachádzajú v meste Trogir v Splitsko-dalmatínskej župe, necelých 100 metrov od pláže Spirištine. Ubytovanie Apartments Dado sa nachádza v meste Seget Donji (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pool Villa near Trogir

9,4

Pool Villa near Trogir

Ubytovanie (Vila) Pool Villa near Trogir. Featuring a balcony with pool views, an outdoor swimming pool and a garden, Pool Villa near Trogir can be found in Trogir, close to Spiristine Beach and 1. Ubytovanie Pool Villa near Trogir sa nachádza v meste Seget Donji (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 332 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Seget Vranjica 4285b

9,4

Apartment Seget Vranjica 4285b

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Seget Vranjica 4285b. Tento apartmán s patiom sa nachádza v meste Trogir, 5 km od hradu Kamerlengo. K dispozícii je kuchyňa s chladničkou a TV. Ubytovanie Apartment Seget Vranjica 4285b sa nachádza v meste Seget Donji (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)