Hľadať

Ubytovanie

Apartments by the sea Sevid, Trogir - 16802 Apartmány

Velika Oštrica 37, Sevid, 21222 Marina, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Sevid, Trogir - 16802. Situated in Marina in the Split-Dalmatia County region, with Koprivica Cove Beach nearby, Apartments by the sea Sevid, Trogir - 16802 features... Ubytovanie Apartments by the sea Sevid, Trogir - 16802 sa nachádza v meste Marina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Popis ubytovania Apartments by the sea Sevid, Trogir - 16802

The nearest airport is Split Airport, 23 km from the apartment. Situated in Marina in the Split-Dalmatia County region, with Koprivica Cove Beach nearby, Apartments by the sea Sevid, Trogir - 16802 features accommodation with free WiFi and free private parking. Accommodation is fitted with air conditioning and features a TV with satellite channels, a fully equipped kitchen with a dining area, and a private bathroom.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi

Vybavenie ubytovania Apartments by the sea Sevid, Trogir - 16802

 • Súkromná kúpeľňa
 • Sprchovací kút
 • Jedálenský stôl
 • Sporák
 • Kuchynský riad
 • Kuchyňa
 • Chladnička
 • Klimatizácia
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Pláž
 • Jedálenský priestor
 • Priestor na posedenie
 • Satelitné kanály
 • TV
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Súkromný byt v budove

Iná ubytovanie v meste Marina

Studio Apartment Luce

10

Studio Apartment Luce

Ubytovanie (Apartmán) Studio Apartment Luce. Set in Marina, a few steps from Pralisce Beach and 500 metres from Tunjara Beach, Studio Apartment Luce offers air conditioning. Ubytovanie Studio Apartment Luce sa nachádza v meste Marina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Marina, Trogir - 14258

10

Apartments with a parking space Marina, Trogir - 14258

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Marina, Trogir - 14258. Studio Marina 14258b is set in Marina, 27 km from Split and 47 km from Hvar. Every room is equipped with a TV. Ubytovanie Apartments with a parking space Marina, Trogir - 14258 sa nachádza v meste Marina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Kaskada

10

Apartments Kaskada

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Kaskada. Situated in Marina, 44 km from Šibenik, Apartments Kaskada features a restaurant and free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytovanie Apartments Kaskada sa nachádza v meste Marina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Beach house Petar&Eli

10

Beach house Petar&Eli

Ubytovanie (Apartmány) Beach house Petar&Eli. Apartmány Beach house Petar&Eli sa nachádzajú v meste Marina, len niekoľko krokov od pláže Poljica. Ubytovanie Beach house Petar&Eli sa nachádza v meste Marina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Paladas Aparment

10

Paladas Aparment

Ubytovanie (Apartmán) Paladas Aparment. Boasting a patio with garden views, a garden and barbecue facilities, Paladas Aparment can be found in Marina, close to Tunjara Beach and 1. Ubytovanie Paladas Aparment sa nachádza v meste Marina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Bombon

10

Apartman Bombon

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Bombon. Apartmán Bombon s výhľadom na jazero sa nachádza pri pláži v meste Marina v Splitsko-dalmatínskej župe. Ubytovanie Apartman Bombon sa nachádza v meste Marina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Great Located Family Apartments

9,9

Great Located Family Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Great Located Family Apartments. Rodinné apartmány Great Located ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Great Located Family Apartments sa nachádza v meste Marina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Božić

9,9

Apartment Božić

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Božić. Ubytovanie Apartment Božić sa nachádza v meste Marina v Splitsko-dalmatínskej župe, neďaleko pláží Pralisce a Tunjara. Ubytovanie Apartment Božić sa nachádza v meste Marina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Marin

9,9

Villa Marin

Ubytovanie (Apartmány) Villa Marin. Ubytovacie zariadenie Villa Marin sa nachádza v meste Sevid, len pár krokov od pláže Oštrica. Ubytovanie Villa Marin sa nachádza v meste Marina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 240 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Golubica 2

9,9

Apartment Golubica 2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Golubica 2. 3-hviezdičkový apartmán s bezplatným WiFi Niko 2 sa nachádza v letovisku Omiš v Splitsko-dalmatínskej župe. Ubytovanie Apartment Golubica 2 sa nachádza v meste Marina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Apartment Luce 2

9,9

Studio Apartment Luce 2

Ubytovanie (Apartmán) Studio Apartment Luce 2. Situated in Marina, 50 metres from Pralisce Beach and 550 metres from Tunjara Beach, Studio Apartment Luce 2 offers a restaurant and air conditioning. Ubytovanie Studio Apartment Luce 2 sa nachádza v meste Marina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Marko i Ana

9,9

Apartmani Marko i Ana

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Marko i Ana. Set in Marina in the Split-Dalmatia County region and Tunjara Beach reachable within 700 metres, Apartmani Marko i Ana offers accommodation with free WiFi,... Ubytovanie Apartmani Marko i Ana sa nachádza v meste Marina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Pera

9,9

Apartments Pera

Ubytovanie (Penzión) Apartments Pera. Apartmány Pera s grilom a výhľadom na more sa nachádzajú v turistickom stredisku Marina, 26 km od Splitu. Ubytovanie Apartments Pera sa nachádza v meste Marina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Josip

9,8

Apartments Josip

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Josip. Ubytovanie Apartments Josip sa nachádza v letovisku Marina, 550 metrov od pláže Tunjara, 600 metrov od pláže Pralisce a 1,7 km od pláže Poljica a ponúka... Ubytovanie Apartments Josip sa nachádza v meste Marina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Robi

9,8

Apartman Robi

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Robi. Boasting a patio with sea views, a garden and a terrace, Apartman Robi can be found in Marina, close to Pralisce Beach and 1.2 km from Tunjara Beach. Ubytovanie Apartman Robi sa nachádza v meste Marina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Emari

9,8

Villa Emari

Ubytovanie (Vila) Villa Emari. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a patio, Villa Emari is situated in Marina. Ubytovanie Villa Emari sa nachádza v meste Marina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 250 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Gloria

9,7

Apartment Gloria

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Gloria. Complete with a garden, Apartment Gloria is situated in Marina, 700 metres from Tunjara Beach and 1.8 km from Poljica Beach. Ubytovanie Apartment Gloria sa nachádza v meste Marina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Mila

9,7

Apartments Mila

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mila. Apartmány Mila sa nachádzajú v meste Marina v Splitsko-dalmatínskej župe, neďaleko pláží Poljica a Pralisce. Ubytovanie Apartments Mila sa nachádza v meste Marina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Beach Apartment Marina

9,7

Beach Apartment Marina

Ubytovanie (Apartmány) Beach Apartment Marina. Ubytovanie Beach Apartment Marina sa nachádza v meste Marina, 100 metrov od pláže Tunjara. Ubytovanie Beach Apartment Marina sa nachádza v meste Marina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Sevid, Trogir - 9125

9,7

Apartments by the sea Sevid, Trogir - 9125

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Sevid, Trogir - 9125. Set in Marina, this air-conditioned apartment features a patio with sea views. The unit is 34 km from Split. There is a dining area and a kitchen. Ubytovanie Apartments by the sea Sevid, Trogir - 9125 sa nachádza v meste Marina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Marina, Trogir - 9037

9,7

Apartments by the sea Marina, Trogir - 9037

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Marina, Trogir - 9037. Situated in Marina in the Split-Dalmatia County region, with Pralisce Beach and Poljica Beach nearby, Apartments by the sea Marina, Trogir - 9037 features... Ubytovanie Apartments by the sea Marina, Trogir - 9037 sa nachádza v meste Marina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Drago

9,7

Villa Drago

Ubytovanie (Apartmány) Villa Drago. Hotel Villa Drago sa nachádza v meste Marina pri Jadranskom mori, 15 minút jazdy od mesta Trogir, ktoré je chránené organizáciou UNESCO. Ubytovanie Villa Drago sa nachádza v meste Marina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Maros

9,7

Villa Maros

Ubytovanie (Apartmány) Villa Maros. Located only 50 metres from the nearest beach, Villa Maros is situated in Marina in the Split-Dalmatia County region. Ubytovanie Villa Maros sa nachádza v meste Marina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Marta

9,7

Apartmani Marta

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Marta. Ubytovanie Apartmani Marta sa nachádza v meste Marina, 43 km od Šibeniku. Ponúka gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmani Marta sa nachádza v meste Marina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

apartman Relax

9,7

apartman Relax

Ubytovanie (Apartmán) apartman Relax. Set in Marina, 300 metres from Pralisce Beach and less than 1 km from Poljica Beach, apartman Relax offers a garden and air conditioning. Ubytovanie apartman Relax sa nachádza v meste Marina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Petra

9,7

Apartments Petra

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Petra. Apartmány Petra sa nachádzajú v obci Marina, 41 km od mesta Split. Ponúkajú vám výbavu na grilovanie a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Petra sa nachádza v meste Marina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Lana

9,6

Apartment Lana

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Lana. Klimatizovaný apartmán Lana ponúka ubytovanie v meste Marina. Split je vzdialený 26 km od apartmánu. Ubytovanie Apartment Lana sa nachádza v meste Marina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Iris

9,6

Apartments Iris

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Iris. Apartmány Iris sa nachádzajú priamo pri pobreží a ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním s vonkajším bazénom a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Apartments Iris sa nachádza v meste Marina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Pika 3

9,6

Apartment Pika 3

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Pika 3. Set in Marina, 300 metres from Vinisce Beach, Apartment Pika 3 offers accommodation with free bikes, free WiFi, a 24-hour front desk, and a tour desk. Ubytovanie Apartment Pika 3 sa nachádza v meste Marina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Apartments Blue Dolphin

9,6

Villa Apartments Blue Dolphin

Ubytovanie (Vily) Villa Apartments Blue Dolphin. Set in Marina, 300 metres from Poljica Beach and 1.5 km from Pralisce Beach, Villa Apartments Blue Dolphin offers accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Villa Apartments Blue Dolphin sa nachádza v meste Marina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Marija

9,6

Villa Marija

Ubytovanie (Apartmány) Villa Marija. Vila Marija sa nachádza 50 metrov od pláže v tradičnej rybárskej dedine Marina. Ubytovanie Villa Marija sa nachádza v meste Marina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sky Beach Aparthotel

9,6

Sky Beach Aparthotel

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Sky Beach Aparthotel. Apartmánový hotel Sky Beach s výhľadom do záhrady sa nachádza v meste Marina a ponúka reštauráciu, izbovú službu, bar, záhradu, sezónny vonkajší bazén a... Ubytovanie Sky Beach Aparthotel sa nachádza v meste Marina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Regina with swimming-pool and sea view

9,6

Villa Regina with swimming-pool and sea view

Ubytovanie (Vila) Villa Regina with swimming-pool and sea view. Vila Regina s bazénom a výhľadom na more sa nachádza v letovisku Marina. Ponúka ubytovanie s vlastným bazénom, kuchyňou a výhľadom na more. Ubytovanie Villa Regina with swimming-pool and sea view sa nachádza v meste Marina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 300 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mira

9,5

Apartment Mira

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Mira. Apartmány Mira sa nachádzajú v meste Marina a ponúkajú spoločnú záhradu a gril. Ubytovanie Apartment Mira sa nachádza v meste Marina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Silvije

9,5

Apartments Silvije

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Silvije. Featuring an elevated position and 200 metres from the sea, Apartments Silvije features accommodation in Marina,14 km from Trogir. Ubytovanie Apartments Silvije sa nachádza v meste Marina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Racetin

9,5

Apartments Racetin

Ubytovanie (Penzión) Apartments Racetin. Apartmány Racetin sa nachádzajú 750 metrov od kamenistej pláže v letovisku Marina. Ubytovanie Apartments Racetin sa nachádza v meste Marina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio apartment Andela

9,5

Studio apartment Andela

Ubytovanie (Apartmán) Studio apartment Andela. Boasting a patio with garden views, a garden and a terrace, Studio apartment Andela can be found in Marina, close to Pralisce Beach and 2. Ubytovanie Studio apartment Andela sa nachádza v meste Marina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Ramljak

9,5

Apartmani Ramljak

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Ramljak. Set in Marina in the Split-Dalmatia County region and Poljica Beach reachable within 200 metres, Apartmani Ramljak offers accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytovanie Apartmani Ramljak sa nachádza v meste Marina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Mr.H

9,5

Villa Mr.H

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Mr.H. Tento klimatizovaný rekreačný dom so záhradou s grilom a slnečnou terasou sa nachádza v letovisku Marina. Ponúka vám neplatené súkromné parkovisko. Ubytovanie Villa Mr.H sa nachádza v meste Marina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 177 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Tanja

9,5

Apartmani Tanja

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Tanja. Set in Marina in the Split-Dalmatia County region and Pralisce Beach reachable within 100 metres, Apartmani Tanja offers accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytovanie Apartmani Tanja sa nachádza v meste Marina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Nada

9,4

Villa Nada

Ubytovanie (Apartmány) Villa Nada. Ubytovacie zariadenie Villa Nada sa nachádza v obci Marina, 43 km od mesta Šibenik a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Villa Nada sa nachádza v meste Marina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Jelaska Apartment

9,4

Jelaska Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Jelaska Apartment. Ubytovanie Jelaska Apartment sa nachádza v meste Marina, 44 km od mesta Šibenik a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Jelaska Apartment sa nachádza v meste Marina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Sea Star Ivana

9,4

Apartments Sea Star Ivana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sea Star Ivana. Apartmány Sea Star Ivana sa nachádzajú v meste Marina a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, záhradou s grilom a výhľadom na more. Ubytovanie Apartments Sea Star Ivana sa nachádza v meste Marina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Iris

9,4

Holiday Home Iris

Ubytovanie (Apartmán) Holiday Home Iris. Just steps away from the seaside promenade, Apartment Iris is air-conditioned and provides free WiFi. There is a furnished balcony. Ubytovanie Holiday Home Iris sa nachádza v meste Marina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Anna Apartment

9,4

Anna Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Anna Apartment. Apartmán Anna ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi so záhradou v meste Marina. Split je vzdialený 26 km. Ubytovanie Anna Apartment sa nachádza v meste Marina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Dragana

9,4

Villa Dragana

Ubytovanie (Vila) Villa Dragana. Set just 550 metres from Poljica Beach, Villa Dragana offers accommodation in Marina with access to a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, as... Ubytovanie Villa Dragana sa nachádza v meste Marina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 225 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Kresic

9,4

Apartments Kresic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Kresic. Ubytovanie Apartments Kresic sa nachádza v letovisku Marina a ponúka ubytovacie jednotky s vlastným stravovaním. Apartmán má balkón a terasu. Ubytovanie Apartments Kresic sa nachádza v meste Marina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Neve

9,4

Apartments Neve

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Neve. Apartmány Neve sa nachádzajú 250 metrov od centra obce Marina a ponúkajú zariadenú terasu v záhrade a gril. Ubytovanie Apartments Neve sa nachádza v meste Marina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Gloria2

9,4

Apartment Gloria2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Gloria2. A garden and a terrace are provided on-site at Apartment Gloria2, which is located in Marina, just 700 metres away from Tunjara Beach and 1. Ubytovanie Apartment Gloria2 sa nachádza v meste Marina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Salov

9,4

Apartments Salov

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Salov. Apartments Salov features garden views, free WiFi and free private parking, located in Marina, 100 metres from Pralisce Beach. Ubytovanie Apartments Salov sa nachádza v meste Marina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Villa Roza 1

9,4

Villa Roza 1

Ubytovanie (Apartmán) Villa Roza 1. Set just 3 km from Poljica Beach, Villa Roza 1 offers accommodation in Marina with access to a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, as well as... Ubytovanie Villa Roza 1 sa nachádza v meste Marina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)