Hľadať

Ubytovanie

Apartments by the sea Veli Iz, Iz - 18697 Apartmán

Veli Iž 200, 23284 Veli Iž, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Veli Iz, Iz - 18697. Located in Veli Iž in the Zadar County region, Apartments by the sea Veli Iz, Iz - 18697 features a terrace. Ubytovanie Apartments by the sea Veli Iz, Iz - 18697 sa nachádza v meste Veli Iž (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments by the sea Veli Iz, Iz - 18697

The nearest airport is Zadar Airport, 20 km from Apartments by the sea Veli Iz, Iz - 18697. This apartment includes 2 bedrooms, a living room and a TV, an equipped kitchen with a dining area, and 1 bathroom with a shower and a washing machine. The air-conditioned accommodation is 44 km from Pag. Located in Veli Iž in the Zadar County region, Apartments by the sea Veli Iz, Iz - 18697 features a terrace. Zadar is 12 km from the apartment, while Biograd na Moru is 30 km away.

Vybavenie ubytovania Apartments by the sea Veli Iz, Iz - 18697

 • Pripojenie na internet nie je k dispozícii.
 • Jedálenský stôl
 • Sporák
 • Rúra
 • Kuchynský riad
 • Kuchyňa
 • Práčka
 • Chladnička
 • Súkromná kúpeľňa
 • Toaleta
 • Sprchovací kút
 • Jedálenský priestor
 • Pohovka
 • Priestor na posedenie
 • TV
 • Súkromný vchod
 • Klimatizácia
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Na vyššie poschodia je prístup iba po schodoch
 • Terasa
 • Pláž

Iná ubytovanie v meste Veli Iž

Apartments by the sea Mali Iz (Iz) - 6163

10

Apartments by the sea Mali Iz (Iz) - 6163

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Mali Iz (Iz) - 6163. Tento apartmán s patiom sa nachádza v letovisku Iž Mali, 12 km od Zadaru. Naskytá sa odtiaľto výhľad na more. Ubytovanie Apartments by the sea Mali Iz (Iz) - 6163 sa nachádza v meste Veli Iž (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casa Segota

9,9

Casa Segota

Ubytovanie (Penzión) Casa Segota. Casa Segota features a shared lounge, barbecue facilities and terrace in Veli Iž. Ubytovanie Casa Segota sa nachádza v meste Veli Iž (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Captain's Villa

9,9

Captain's Villa

Ubytovanie (Vila) Captain's Villa. Captain's Villa is situated in Veli Iž and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Captain's Villa sa nachádza v meste Veli Iž (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 126 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Slanac 2

9,8

Slanac 2

Ubytovanie (Apartmán) Slanac 2. Featuring a bar, a garden, and a terrace, Slanac 2 provides accommodation in Veli Iž with free WiFi and garden views. Ubytovanie Slanac 2 sa nachádza v meste Veli Iž (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Knezak

9,7

Apartments Knezak

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Knezak. Apartmány s balkónom alebo terasou a panoramatickým výhľadom na more sa nachádzajú letovisku Veli Iž. Ubytovanie Apartments Knezak sa nachádza v meste Veli Iž (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 113 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Duje

9,7

Holiday Home Duje

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Duje. Featuring a restaurant, Holiday Home Duje offers accommodation in Iž Mali with free WiFi and sea views. Ubytovanie Holiday Home Duje sa nachádza v meste Veli Iž (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Mali Iz (Iz) - 15278

9,7

Apartments with a parking space Mali Iz (Iz) - 15278

Ubytovanie (Apartmán) Apartments with a parking space Mali Iz (Iz) - 15278. Located in Veli Iž in the Zadar County region, Apartments with a parking space Mali Iz (Iz) - 15278 features a terrace and sea views. Ubytovanie Apartments with a parking space Mali Iz (Iz) - 15278 sa nachádza v meste Veli Iž (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Maria

9,7

Villa Maria

Ubytovanie (Apartmány) Villa Maria. Toto ubytovanie so záhradou sa nachádza v obci Veli Iž, 12 km od Zadaru. Mesto Biograd na Moru je vzdialené 30 km. Ubytovanie Villa Maria sa nachádza v meste Veli Iž (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Slanac 3

9,6

Slanac 3

Ubytovanie (Apartmán) Slanac 3. Featuring a restaurant, a bar, and a garden, Slanac 3 provides accommodation in Veli Iž with free WiFi and garden views. Ubytovanie Slanac 3 sa nachádza v meste Veli Iž (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Slanac

9,5

Slanac

Ubytovanie (Apartmán) Slanac. Featuring a bar, Slanac provides accommodation in Veli Iž with free WiFi and garden views. The air-conditioned accommodation is 46 km from Nin. Ubytovanie Slanac sa nachádza v meste Veli Iž (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Iž

9,4

Villa Iž

Ubytovanie (Apartmány) Villa Iž. Toto ubytovacie zariadenie sa nachádza len 50 metrov od skalnatého brehu na ostrove Iž a ponúka klimatizované apartmány so satelitnou TV a kompletne... Ubytovanie Villa Iž sa nachádza v meste Veli Iž (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Maja

9,2

Apartman Maja

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Maja. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Apartman Maja features accommodation in Veli Iž with free WiFi and garden views. Ubytovanie Apartman Maja sa nachádza v meste Veli Iž (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Provišta

9

Guest House Provišta

Ubytovanie (Penzión) Guest House Provišta. Facing the beachfront in Veli Iž, Guest House Provišta has a restaurant. The air-conditioned rooms provide a garden view and come with a desk and free... Ubytovanie Guest House Provišta sa nachádza v meste Veli Iž (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Maslinčica

8,9

Apartman Maslinčica

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Maslinčica. Providing free WiFi, Apartman Maslinčica is located on the beachfront in Veli Iž. The air-conditioned accommodation is 47 km from Nin. Ubytovanie Apartman Maslinčica sa nachádza v meste Veli Iž (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Milka

8,9

Ferienwohnung Milka

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Milka. Located in Veli Iž, Ferienwohnung Milka provides accommodation with a restaurant, free WiFi, a 24-hour front desk, and ticket service. Ubytovanie Ferienwohnung Milka sa nachádza v meste Veli Iž (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Esso Grande 1

8,4

Apartment Esso Grande 1

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Esso Grande 1. Situated in Veli Iž, 46 km from Nin, Apartment Esso Grande 1 features a garden and free WiFi. Private parking is available on site. Ubytovanie Apartment Esso Grande 1 sa nachádza v meste Veli Iž (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Island Iž

Apartman Island Iž

Ubytovanie (Penzión) Apartman Island Iž. Located in Veli Iž, Apartman Island Iž provides a garden, BBQ facilities and terrace. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytovanie Apartman Island Iž sa nachádza v meste Veli Iž (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Serene Holiday Home in Veli Iz with Fenced Garden

Serene Holiday Home in Veli Iz with Fenced Garden

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Serene Holiday Home in Veli Iz with Fenced Garden. Serene Holiday Home in Veli Iz with Fenced Garden is located in Veli Iž and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Serene Holiday Home in Veli Iz with Fenced Garden sa nachádza v meste Veli Iž (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 113 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Maslinčica

Maslinčica

Ubytovanie (Apartmán) Maslinčica. Providing free WiFi, Maslinčica is located on the beachfront in Veli Iž. The air-conditioned accommodation is 47 km from Nin. Ubytovanie Maslinčica sa nachádza v meste Veli Iž (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Galeb 2

Galeb 2

Ubytovanie (Apartmán) Galeb 2. Galeb 2 is set in Veli Iž. The accommodation is 12 km from Zadar. The apartment offers a terrace. Ubytovanie Galeb 2 sa nachádza v meste Veli Iž (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Galeb

Galeb

Ubytovanie (Apartmán) Galeb. Galeb is situated in Veli Iž. This apartment features a terrace. Zadar is 12 km from the apartment. Ubytovanie Galeb sa nachádza v meste Veli Iž (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Blue Harbour No. 15

Blue Harbour No. 15

Ubytovanie (Apartmán) Blue Harbour No. 15. Ubytovacie zariadenie Blue Harbour No. 15 sa nachádza v obci Veli Iž. Tento apartmán má záhradu a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Blue Harbour No. 15 sa nachádza v meste Veli Iž (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Relic

House Relic

Ubytovanie (Apartmán) House Relic. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, House Relic is set in Veli Iž. The property is 44 km from Pag and free private parking is offered. Ubytovanie House Relic sa nachádza v meste Veli Iž (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Marinsko

Apartment Marinsko

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marinsko. Featuring free bikes, a garden, and barbecue facilities, Apartment Marinsko provides accommodation in Veli Iž with free WiFi and sea views. Ubytovanie Apartment Marinsko sa nachádza v meste Veli Iž (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Anna Iž

Villa Anna Iž

Ubytovanie (Apartmány) Villa Anna Iž. Situated in Veli Iž, 29 km from Bibinje, Villa Anna Iž features a garden and free WiFi. Ubytovanie Villa Anna Iž sa nachádza v meste Veli Iž (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday apartments Veli Iz, Iz - 6253

Holiday apartments Veli Iz, Iz - 6253

Ubytovanie (Apartmán) Holiday apartments Veli Iz, Iz - 6253. Apartmán Veli Iz 6253a ponúka ubytovanie v letovisku Mali Iž. Využívať môžete terasu. Kuchyňa je vybavená chladničkou a k dispozícii je súkromná kúpeľňa. Ubytovanie Holiday apartments Veli Iz, Iz - 6253 sa nachádza v meste Veli Iž (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Mali Iz 6163a

Apartment Mali Iz 6163a

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mali Iz 6163a. Apartment Mali Iz 6163a offers accommodation in Iž Mali. Guests benefit from balcony. The kitchen comes with a dishwasher. Ubytovanie Apartment Mali Iz 6163a sa nachádza v meste Veli Iž (Chorvátsko - Zadar).

Opaćac

Opaćac

Ubytovanie (Apartmán) Opaćac. Set in Veli Iž in the Zadar County region, Opaćac has a balcony. The apartment features sea views and is 45 km from Nin. Ubytovanie Opaćac sa nachádza v meste Veli Iž (Chorvátsko - Zadar).

Sobe Galija

Sobe Galija

Ubytovanie (Penzión) Sobe Galija. Sobe Galija is offering accommodation in Veli Iž. The guest house also offers free WiFi and free private parking. Ubytovanie Sobe Galija sa nachádza v meste Veli Iž (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman-NENA-

Apartman-NENA-

Ubytovanie (Apartmán) Apartman-NENA-. Apartman-NENA- is located in Veli Iž and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The air-conditioned accommodation is 28 km from Zadar. Ubytovanie Apartman-NENA- sa nachádza v meste Veli Iž (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Carina

Apartman Carina

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Carina. Apartmán Carina sa nachádza na ostrove Veli Iž a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením a bezplatné využívanie bicyklov. Apartmán má terasu. Ubytovanie Apartman Carina sa nachádza v meste Veli Iž (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mali Iz 16535b

Apartment Mali Iz 16535b

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mali Iz 16535b. Apartment Mali Iz 16535b is situated in Veli Iž. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytovanie Apartment Mali Iz 16535b sa nachádza v meste Veli Iž (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Mali Iz (Iz) - 16535

Apartments with a parking space Mali Iz (Iz) - 16535

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Mali Iz (Iz) - 16535. Set in Veli Iž in the Zadar County region, Apartments with a parking space Mali Iz (Iz) - 16535 offers accommodation with free WiFi and free private... Ubytovanie Apartments with a parking space Mali Iz (Iz) - 16535 sa nachádza v meste Veli Iž (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seaside holiday house Mali Iz (Iz) - 17536

Seaside holiday house Mali Iz (Iz) - 17536

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Seaside holiday house Mali Iz (Iz) - 17536. Set in Veli Iž in the Zadar County region, Seaside holiday house Mali Iz (Iz) - 17536 has a balcony and sea views. Ubytovanie Seaside holiday house Mali Iz (Iz) - 17536 sa nachádza v meste Veli Iž (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Amazing home in Veli Iz w/ WiFi and 3 Bedrooms

Amazing home in Veli Iz w/ WiFi and 3 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Amazing home in Veli Iz w/ WiFi and 3 Bedrooms. Amazing home in Veli Iz w/ WiFi and 3 Bedrooms is located in Veli Iž. It provides free WiFi and barbecue facilities. Ubytovanie Amazing home in Veli Iz w/ WiFi and 3 Bedrooms sa nachádza v meste Veli Iž (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 175 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Veli Iz, Iz - 6255

Apartments by the sea Veli Iz, Iz - 6255

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Veli Iz, Iz - 6255. Situated in Veli Iž in the Zadar County region, Apartments by the sea Veli Iz, Iz - 6255 is a 3-star property boasting free WiFi. Ubytovanie Apartments by the sea Veli Iz, Iz - 6255 sa nachádza v meste Veli Iž (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Galeb 3

Galeb 3

Ubytovanie (Apartmán) Galeb 3. Galeb 3 is set in Veli Iž and offers a terrace. The accommodation is 12 km from Zadar. The apartment also provides guests with 1 bathroom. Ubytovanie Galeb 3 sa nachádza v meste Veli Iž (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Zeus Waterfront

Villa Zeus Waterfront

Ubytovanie (Vila) Villa Zeus Waterfront. Located in Veli Iž, Villa Zeus Waterfront offers free bikes, free WiFi, a 24-hour front desk, and a shared kitchen. Ubytovanie Villa Zeus Waterfront sa nachádza v meste Veli Iž (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 200 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Miško

Apartman Miško

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Miško. Located in Veli Iž in the Zadar County region, Apartman Miško features a terrace and garden views. The air-conditioned accommodation is 16 km from Zadar. Ubytovanie Apartman Miško sa nachádza v meste Veli Iž (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)