Hľadať

Ubytovanie

Apartments by the sea Vinisce, Trogir - 10008 Apartmány

Mastrinka 23, 21226 Vinišče, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Vinisce, Trogir - 10008. Located in Vinišće in the Split-Dalmatia County region, Apartments by the sea Vinisce, Trogir - 10008 provides accommodation with free WiFi and free... Ubytovanie Apartments by the sea Vinisce, Trogir - 10008 sa nachádza v meste Vinišče (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments by the sea Vinisce, Trogir - 10008

The nearest airport is Split Airport, 16 km from Apartments by the sea Vinisce, Trogir - 10008. 3 km from the apartment. Located in Vinišće in the Split-Dalmatia County region, Apartments by the sea Vinisce, Trogir - 10008 provides accommodation with free WiFi and free private parking. All units come with a living room, a seating area with a sofa, a TV with satellite channels, a fully equipped kitchen with a dining table and a private bathroom with shower. Tunjara Beach is 2.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi

Vybavenie ubytovania Apartments by the sea Vinisce, Trogir - 10008

 • Súkromná kúpeľňa
 • Sprchovací kút
 • Terasa
 • Jedálenský stôl
 • Sporák
 • Rúra
 • Kuchynský riad
 • Kuchyňa
 • Chladnička
 • Súkromný vchod
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Pláž
 • Jedálenský priestor
 • Pohovka
 • Priestor na posedenie
 • Satelitné kanály
 • TV
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Súkromný byt v budove

Iná ubytovanie v meste Vinišče

Kalafat

10

Kalafat

Ubytovanie (Apartmán) Kalafat. Located in Vinišće, 1.3 km from Ljubljeva Cove Beach and 2. Ubytovanie Kalafat sa nachádza v meste Vinišče (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ema

10

Apartment Ema

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ema. Boasting sea views, Apartment Ema offers accommodation with a private beach area and a balcony, around 2.8 km from Tunjara Beach. Ubytovanie Apartment Ema sa nachádza v meste Vinišče (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Vulini dvori

10

Villa Vulini dvori

Ubytovanie (Apartmány) Villa Vulini dvori. Vila Vulini dvori sa nachádza v obci Vinišće, 27 km od mesta Primošten. Ponúka terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Villa Vulini dvori sa nachádza v meste Vinišče (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nena Holiday House in Vinišće

10

Nena Holiday House in Vinišće

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Nena Holiday House in Vinišće. Situated in Vinišće, 200 metres from Vinisce Beach and 2. Ubytovanie Nena Holiday House in Vinišće sa nachádza v meste Vinišče (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Amavi

10

Apartments Amavi

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Amavi. Ubytovacie zariadenie Apartments Amavi sa nachádza v letovisku Vinišće, len pár metrov od pláže v zátoke Ljubljeva a 1,9 km od pláže Stari Trogir. Ubytovanie Apartments Amavi sa nachádza v meste Vinišče (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 109 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Leonora

10

Apartment Leonora

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Leonora. Tento klimatizovaný apartmán s terasou a záhradou sa nachádza v meste Vinišće. Naskytá sa z neho výhľad na more. Split je vzdialený 27 km. Ubytovanie Apartment Leonora sa nachádza v meste Vinišče (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Anka

10

Apartments Anka

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Anka. Klimatizované apartmány Anka s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádzajú v letovisku Vinišće, 27 km od Splitu a 44 km od ostrova Hvar. Ubytovanie Apartments Anka sa nachádza v meste Vinišče (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

The View

9,9

The View

Ubytovanie (Apartmán) The View. Set in Vinišće, just 1.1 km from Vinisce Beach, The View offers beachfront accommodation with free bikes, a garden, a private beach area and free WiFi. Ubytovanie The View sa nachádza v meste Vinišče (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments T&M

9,9

Apartments T&M

Ubytovanie (Apartmány) Apartments T&M. Ubytovacie zariadenie Apartments T&M sa nachádza 100 metrov od pláže Ljubljeva Cove a ponúka záhradu, gril a klimatizované ubytovanie s balkónom a... Ubytovanie Apartments T&M sa nachádza v meste Vinišče (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Nada

9,9

Villa Nada

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Villa Nada. Ubytovanie Villa Nada sa nachádza v obci Vinišće v Splitsko-dalmátskej župe, 400 metrov od pláže Vinišće. Ubytovanie Villa Nada sa nachádza v meste Vinišče (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Croatia Sea View

9,9

Villa Croatia Sea View

Ubytovanie (Vila) Villa Croatia Sea View. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Villa Croatia Sea View is situated in Vinišće. Ubytovanie Villa Croatia Sea View sa nachádza v meste Vinišče (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Maslina

9,9

Apartment Maslina

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Maslina. Set in Vinišće in the Split-Dalmatia County region, with Vinisce Beach nearby, Apartment Maslina offers accommodation with free WiFi and free private... Ubytovanie Apartment Maslina sa nachádza v meste Vinišče (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Marko

9,9

Apartments Marko

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Marko. Located 400 metres from Vinisce Beach, Apartments Marko offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and air-conditioned accommodation with a patio... Ubytovanie Apartments Marko sa nachádza v meste Vinišče (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

View Villas Collection

9,8

View Villas Collection

Ubytovanie (Vily) View Villas Collection. Located 1.4 km from Vinisce Beach, View Villas Collection offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and air-conditioned accommodation with a... Ubytovanie View Villas Collection sa nachádza v meste Vinišče (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 234 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Laguna

9,8

Apartment Laguna

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Laguna. Apartmán Laguna ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi v letovisku Vinišće, 27 km od Splitu. K dispozícii tu máte terasu i slnečnú terasu. Ubytovanie Apartment Laguna sa nachádza v meste Vinišče (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Lavanda

9,8

Apartments Lavanda

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Lavanda. Ubytovacie zariadenie Apartments Lavanda sa nachádza v letovisku Vinišće a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, klimatizáciou a so vstupom do záhrady s... Ubytovanie Apartments Lavanda sa nachádza v meste Vinišče (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Pika Smokvina 2a

9,8

Apartment Pika Smokvina 2a

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Pika Smokvina 2a. Set 10 metres from the beach, Apartment Pika Smokvina 2a is located in Vinišće. This apartment for up to 7 people features a large terrace and free WiFi. Ubytovanie Apartment Pika Smokvina 2a sa nachádza v meste Vinišče (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Dadić

9,8

Apartment Dadić

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Dadić. Featuring a patio with garden views, a garden and barbecue facilities, Apartment Dadić can be found in Vinišće, close to Vinisce Beach and 3 km from... Ubytovanie Apartment Dadić sa nachádza v meste Vinišče (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Dalmatian Child

9,8

Vila Dalmatian Child

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Vila Dalmatian Child. Located in Vinišće in the Split-Dalmatia County region and Vinisce Beach reachable within 350 metres, Vila Dalmatian Child provides accommodation with free... Ubytovanie Vila Dalmatian Child sa nachádza v meste Vinišče (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Majić

9,8

Apartments Majić

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Majić. Apartmány Majić sa nachádzajú v letovisku Vinišće, 20 metrov od kamienkovej a kameňom vydláždenej pláže. Ponúkajú vám ubytovanie s vlastným stravovaním. Ubytovanie Apartments Majić sa nachádza v meste Vinišče (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Filip Jakov (TGR600)

9,7

Apartment Filip Jakov (TGR600)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Filip Jakov (TGR600). Located in Vinišće, 550 metres from Vinisce Beach and 1. Ubytovanie Apartment Filip Jakov (TGR600) sa nachádza v meste Vinišče (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Borozan

9,7

Apartments Borozan

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Borozan. Apartmány Borozan sa nachádzajú v obci Vinišće a ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním v klimatizovaných apartmánoch s balkónom a priestorom na... Ubytovanie Apartments Borozan sa nachádza v meste Vinišče (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Skoro Residence

9,7

Skoro Residence

Ubytovanie (Apartmán) Skoro Residence. Located in Vinišće, 750 metres from Vinisce Beach and 2. Ubytovanie Skoro Residence sa nachádza v meste Vinišče (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 225 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Silvija

9,7

Apartment Silvija

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Silvija. Featuring a balcony with sea views, a garden and barbecue facilities, Apartment Silvija can be found in Vinišće, close to Tunjara Beach and 2. Ubytovanie Apartment Silvija sa nachádza v meste Vinišče (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments "Villa Antea"

9,7

Apartments "Villa Antea"

Ubytovanie (Apartmány) Apartments "Villa Antea". Situated 1.1 km from Vinisce Beach, Apartments "Villa Antea" offers a private beach area, water sports facilities and air-conditioned accommodation with a... Ubytovanie Apartments "Villa Antea" sa nachádza v meste Vinišče (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 129 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Villa Octopus

9,7

Apartment Villa Octopus

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Villa Octopus. Apartment Villa Octopus je ubytovanie s vlastným stravovaním, ktoré sa nachádza v mestečku Vinišće. Ubytovanie Apartment Villa Octopus sa nachádza v meste Vinišče (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Selina

9,7

Apartments Selina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Selina. Aparmány Selina sú situované na pláži v malej rybárskej dedinke Vinišće a ponúkajú vám ubytovanie v klimatizovaných ubytovacích jednotkách s bezplatným... Ubytovanie Apartments Selina sa nachádza v meste Vinišče (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Maris

9,7

Apartments Maris

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Maris. Apartmány Maris s terasou s výhľadom na more sa nachádzajú v obci Vinišće v Splitsko-dalmatínske župe, 27 km od Splitu. Hvar je vzdialený 44 km. Ubytovanie Apartments Maris sa nachádza v meste Vinišče (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Ruda

9,6

Holiday Home Ruda

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Ruda. Set in Vinišće, this air-conditioned holiday home features a terrace. Guests benefit from balcony and a barbecue. Free private parking is available on... Ubytovanie Holiday Home Ruda sa nachádza v meste Vinišče (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Nina

9,6

Apartments Nina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Nina. Set in Vinišće in the Split-Dalmatia County region with Vinisce Beach nearby, Apartments Nina offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartments Nina sa nachádza v meste Vinišče (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Toni

9,6

Apartments Toni

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Toni. Set in Vinišće in the Split-Dalmatia County region, with Ljubljeva Cove Beach and Stari Trogir Beach nearby, Apartments Toni offers accommodation with free... Ubytovanie Apartments Toni sa nachádza v meste Vinišče (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Luce

9,6

Villa Luce

Ubytovanie (Apartmány) Villa Luce. Villa Luce sa nachádza v letovisku Vinišće v Splitsko-dalmatínskej župe, neďaleko pláže Vinisće. Ubytovanie Villa Luce sa nachádza v meste Vinišče (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Villa Brudi

9,6

Apartments Villa Brudi

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Brudi. Set in Vinišće in the Split-Dalmatia County region with Vinisce Beach nearby, Apartments Villa Brudi offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartments Villa Brudi sa nachádza v meste Vinišče (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Providenca

9,6

Providenca

Ubytovanie (Apartmán) Providenca. Situated in Vinišće in the Split-Dalmatia County region, Providenca has a terrace and sea views. Ubytovanie Providenca sa nachádza v meste Vinišče (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ivan

9,6

Apartment Ivan

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Ivan. Apartmán Ivan ponúka ubytovanie v obci Vinišće. K dispozícii je tu bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartment Ivan sa nachádza v meste Vinišče (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Zdenka

9,6

Apartments Zdenka

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Zdenka. Apartmány Zdenka sa nachádzajú v pokojnej časti obce Vinišće, asi 100 metrov od najbližšej pláže a ponúkajú ubytovanie v izbách s výhľadom na more. Ubytovanie Apartments Zdenka sa nachádza v meste Vinišče (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vuletić

9,6

Vuletić

Ubytovanie (Apartmán) Vuletić. Vuletić is located in Vinišće and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Vuletić sa nachádza v meste Vinišče (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 124 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ivan Orlic

9,5

Apartments Ivan Orlic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ivan Orlic. Apartmány Ivan Orlic sa nachádzajú v centre mesta Vinišće, ktoré sa rozkladá v pokojnej zátoke. K dispozícii tu máte aj záhradu s grilom. Ubytovanie Apartments Ivan Orlic sa nachádza v meste Vinišče (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Mate

9,5

Apartments Mate

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mate. Ubytovacie zariadenie Apartments Mate sa nachádza v obci Vinišće v Splitsko-dalmatínskej župe, 400 metrov od pláže Vinišće a ponúka ubytovanie s bezplatným... Ubytovanie Apartments Mate sa nachádza v meste Vinišče (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Gaja

9,5

Apartment Gaja

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Gaja. Located in center of Vinišće, 18 km from the UNESCO-listed Trogir Old Town, Apartment Gaja offers self-catering accommodation with air conditioning and... Ubytovanie Apartment Gaja sa nachádza v meste Vinišče (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

APARTMANI LIDIJA VINIŠČE

9,5

APARTMANI LIDIJA VINIŠČE

Ubytovanie (Apartmány) APARTMANI LIDIJA VINIŠČE. Located a few steps from Vinisce Beach, APARTMANI LIDIJA VINIŠČE offers a garden, a terrace and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie APARTMANI LIDIJA VINIŠČE sa nachádza v meste Vinišče (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Liljana

9,5

Apartments Liljana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Liljana. Ubytovanie Apartments Liljana sa nachádza v pokojnej časti letoviska Vinišće, 48 km od Splitu. Ponúka gril a terasu. Ubytovanie Apartments Liljana sa nachádza v meste Vinišče (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Beachfront Luxury Villa

9,5

Beachfront Luxury Villa

Ubytovanie (Vila) Beachfront Luxury Villa. Situated in Vinišće, just 550 metres from Vinisce Beach, Beachfront Luxury Villa features beachfront accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a... Ubytovanie Beachfront Luxury Villa sa nachádza v meste Vinišče (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 540 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Kaktus

9,5

Apartment Kaktus

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Kaktus. Located in Vinišće, just a few steps from Vinisce Beach, Apartment Kaktus provides beachfront accommodation with a restaurant, a bar, a garden and free... Ubytovanie Apartment Kaktus sa nachádza v meste Vinišče (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Josipa

9,4

Apartment Josipa

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Josipa. Apartment Josipa is situated in Vinišće, 250 metres from Ljubljeva Cove Beach, 2.1 km from Stari Trogir Beach, and 2.8 km from Tepljuš Cove Beach. Ubytovanie Apartment Josipa sa nachádza v meste Vinišče (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Jasmina

9,4

Apartments Jasmina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Jasmina. Apartmány Jasmina sa nachádzajú v mestečku Vinišće, 1 minútu chôdze od mora. Ubytovanie Apartments Jasmina sa nachádza v meste Vinišče (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sweet Escape Apartments

9,4

Sweet Escape Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Sweet Escape Apartments. Located in Vinišće, Sweet Escape Apartments provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Sweet Escape Apartments sa nachádza v meste Vinišče (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Granda

9,4

Apartments Granda

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Granda. Located in a quiet little town of Vinišće, Apartments Granda is 150 metres from the nearest beach. Ubytovanie Apartments Granda sa nachádza v meste Vinišče (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Vala

9,4

Apartments Vala

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vala. Klimatizované apartmány Vala ponúkajú ubytovanie v letovisku Vinišće. Split je vzdialený 26 km. Na mieste je k dispozícii bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartments Vala sa nachádza v meste Vinišče (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kupinica Apartment

9,4

Kupinica Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Kupinica Apartment. Set 550 metres from Vinisce Beach, Kupinica Apartment offers accommodation with a restaurant, a bar and room service for your convenience. Ubytovanie Kupinica Apartment sa nachádza v meste Vinišče (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Pearl

9,3

Apartments Pearl

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Pearl. Apartmány Pearl sa nachádzajú v obci Vinišće, 300 metrov od najbližšej pláže. Ubytovanie Apartments Pearl sa nachádza v meste Vinišče (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)