Hľadať

Ubytovanie

Apartments Dario Jasenice - CDN05008-CYB Apartmán

23243 Rovanjska, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Dario Jasenice - CDN05008-CYB. Apartments Dario Jasenice - CDN05008-CYB in Rovanjska offers accommodation with free WiFi, 200 metres from Dzika Rovanijska Beach. Ubytovanie Apartments Dario Jasenice - CDN05008-CYB sa nachádza v meste Rovanjska (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Dario Jasenice - CDN05008-CYB

The nearest airport is Zadar Airport, 22 km from the apartment. Offering a balcony and sea views, the apartment includes 1 bedroom, a living room, satellite TV, an equipped kitchen, and 1 bathroom with a shower. Apartments Dario Jasenice - CDN05008-CYB in Rovanjska offers accommodation with free WiFi, 200 metres from Dzika Rovanijska Beach.

Vybavenie ubytovania Apartments Dario Jasenice - CDN05008-CYB

 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Sporák
 • Kuchynský riad
 • Kuchyňa
 • Chladnička
 • Posteľná bielizeň
 • Uteráky
 • Súkromná kúpeľňa
 • Toaleta
 • Sprchovací kút
 • Satelitné kanály
 • TV
 • Súkromný vchod
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Vonkajší nábytok
 • Balkón
 • Výhľad na more
 • Klimatizáciaza príplatok

Iná ubytovanie v meste Rovanjska

Beach House Valerija

9,8

Beach House Valerija

Ubytovanie (Apartmán) Beach House Valerija. Set in Rovanjska, just a few steps from Rovanjska Beach, Beach House Valerija offers beachfront accommodation with a garden, barbecue facilities, a terrace... Ubytovanie Beach House Valerija sa nachádza v meste Rovanjska (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Dinko

9,8

Apartment Dinko

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Dinko. Ubytovanie Apartment Dinko sa nachádza v obci Rovanjska v Zadarskej župe, 100 metrov od pláže Dzika Rovanijska. Ubytovanie Apartment Dinko sa nachádza v meste Rovanjska (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 126 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Lukic

9,8

Apartment Lukic

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lukic. Ubytovanie Apartment Lukic s výhľadom do záhrady sa nachádza v letovisku Rovanjska, 50 metrov od pláže Rovanjska a 700 metrov od pláže Dzika Rovanijska. Ubytovanie Apartment Lukic sa nachádza v meste Rovanjska (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Karukera - POOL - SEA VIEW - JACUZZI

9,8

Villa Karukera - POOL - SEA VIEW - JACUZZI

Ubytovanie (Vila) Villa Karukera - POOL - SEA VIEW - JACUZZI. Located in Rovanjska, 300 metres from Dzika Rovanijska Beach and 700 metres from Rovanjska Beach, Villa Karukera Rovanjska offers an outdoor swimming pool... Ubytovanie Villa Karukera - POOL - SEA VIEW - JACUZZI sa nachádza v meste Rovanjska (Chorvátsko - Zadar).

Vila Punta

9,7

Vila Punta

Ubytovanie (Penzión) Vila Punta. Vila Punta je 3-hviezdičkové ubytovanie situované v letovisku Rovanjska. Ponúka výhľad na pláž, bezplatné Wi-Fi a neplatené súkromné parkovisko. Ubytovanie Vila Punta sa nachádza v meste Rovanjska (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa More

9,6

Villa More

Ubytovanie (Vila) Villa More. Boasting pool views, Villa More features accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge and a garden, around 150 metres from Dzika... Ubytovanie Villa More sa nachádza v meste Rovanjska (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 287 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Zdenka

9,6

Apartment Zdenka

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zdenka. Set in Rovanjska, 100 metres from Rovanjska Beach, Apartment Zdenka offers accommodation with a shared lounge, free WiFi, a 24-hour front desk, and a... Ubytovanie Apartment Zdenka sa nachádza v meste Rovanjska (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Immortelle with pool and sea view

9,6

Villa Immortelle with pool and sea view

Ubytovanie (Vila) Villa Immortelle with pool and sea view. Set in Rovanjska, 250 metres from Dzika Rovanijska Beach and 750 metres from Rovanjska Beach, Villa Immortelle with pool and sea view offers a seasonal... Ubytovanie Villa Immortelle with pool and sea view sa nachádza v meste Rovanjska (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 230 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Maja

9,5

Apartment Maja

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Maja. Offering mountain views, Apartment Maja is an accommodation situated in Rovanjska, 700 metres from Dzika Rovanijska Beach and 2.4 km from Divojačka... Ubytovanie Apartment Maja sa nachádza v meste Rovanjska (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Villa Perla

9,4

Apartments Villa Perla

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Perla. Apartmány Villa Perla sa nachádzajú v meste Rovanjska v zadarskom regióne, 29 km od Zadaru. Svojim hosťom ponúkajú gril a výhľady na more. Ubytovanie Apartments Villa Perla sa nachádza v meste Rovanjska (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Zubak

9,4

Villa Zubak

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Zubak. Apartmány Zubak s výhľadom na more ponúkajú ubytovanie s kuchyňou v obci Rovanjska. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Villa Zubak sa nachádza v meste Rovanjska (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 715 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Starigrad 315S

9,3

Ferienwohnung Starigrad 315S

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Starigrad 315S. Ferienwohnung Starigrad 315S is a beachfront property situated in Rovanjska, less than 1 km from Dzika Rovanijska Beach and 2.4 km from Divojačka Poljica. Ubytovanie Ferienwohnung Starigrad 315S sa nachádza v meste Rovanjska (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bed & Breakfast Dora-Self check-in

9,2

Bed & Breakfast Dora-Self check-in

Ubytovanie (Penzión) Bed & Breakfast Dora-Self check-in. Ubytovanie bed and breakfast Dora sa nachádza v malej dedinke Rovanjska a ponúka priestrannú záhradu a terasu s grilom. Pláž je vzdialená iba 90 metrov. Ubytovanie Bed & Breakfast Dora-Self check-in sa nachádza v meste Rovanjska (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Maša

9,2

Maša

Ubytovanie (Apartmán) Maša. Situated in Rovanjska, just 200 metres from Rovanjska Beach, Maša features beachfront accommodation with free bikes, a shared lounge, a garden and free... Ubytovanie Maša sa nachádza v meste Rovanjska (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Irina

9,1

Apartments Irina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Irina. Apartmány Irina sa nachádzajú v letovisku Rovanjska, 29 km od Zadaru a 36 km od letoviska Biograd na Moru. Ubytovanie Apartments Irina sa nachádza v meste Rovanjska (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Kata - Modrič

9,1

Apartmani Kata - Modrič

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Kata - Modrič. Ubytovanie Apartmani Kata – Modrič sa nachádza v letovisku Rovanjska. Ubytovanie Apartmani Kata - Modrič sa nachádza v meste Rovanjska (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms & Pansion Odmor

8,8

Rooms & Pansion Odmor

Ubytovanie (Bed and breakfast) Rooms & Pansion Odmor. Ubytovanie Rooms & Pansion Odmor sa nachádza len 50 metrov od centra letoviska Rovanjska a 100 metrov od pobrežia. Ubytovanie Rooms & Pansion Odmor sa nachádza v meste Rovanjska (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Rubis

8,8

Apartments Rubis

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Rubis. Ubytovacie zariadenie Apartments Rubis sa nachádza v obci Rovanjska, v blízkosti mesta Starigrad Paklenica a 25 km od mesta Zadar. Ubytovanie Apartments Rubis sa nachádza v meste Rovanjska (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Restoran Bartol

8,7

Restoran Bartol

Ubytovanie (Penzión) Restoran Bartol. V tomto 2-hviezdičkovom penzióne máte k dispozícii klimatizované izby s bezplatným Wi-Fi a so súkromnou kúpeľňou. Nájdete tu aj bar. Ubytovanie Restoran Bartol sa nachádza v meste Rovanjska (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Dario

8,6

Apartments Dario

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Dario. Set in Rovanjska, 150 metres from Dzika Rovanijska Beach and 800 metres from Rovanjska Beach, Apartments Dario offers accommodation with free WiFi and a... Ubytovanie Apartments Dario sa nachádza v meste Rovanjska (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Mitrovic for 12-14 people

8,5

Holiday home Mitrovic for 12-14 people

Ubytovanie (Apartmány) Holiday home Mitrovic for 12-14 people. Dovolenkový dom Mitrovic sa nachádza v meste Rovanjska, 10 km od Starigradu Paklenica a 35 km od historického mesta Zadar. Ponúka záhradu a gril. Ubytovanie Holiday home Mitrovic for 12-14 people sa nachádza v meste Rovanjska (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments and rooms by the sea Rovanjska, Paklenica - 14732

8,2

Apartments and rooms by the sea Rovanjska, Paklenica - 14732

Ubytovanie (Apartmány) Apartments and rooms by the sea Rovanjska, Paklenica - 14732. Set in Rovanjska in the Zadar County region, with Dzika Rovanijska Beach and Rovanjska Beach nearby, Apartments and rooms by the sea Rovanjska, Paklenica -... Ubytovanie Apartments and rooms by the sea Rovanjska, Paklenica - 14732 sa nachádza v meste Rovanjska (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Matko.2

Apartment Matko.2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Matko.2. Featuring sea views, Apartment Matko.2 provides accommodation with a terrace and a coffee machine, around 700 metres from Rovanjska Beach. Ubytovanie Apartment Matko.2 sa nachádza v meste Rovanjska (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Rovanjska 6793

Apartment in Rovanjska 6793

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Rovanjska 6793. Offering free WiFi and free private parking, Apartment in Rovanjska 6793 is located in Rovanjska, just 200 metres from Dzika Rovanijska Beach. Ubytovanie Apartment in Rovanjska 6793 sa nachádza v meste Rovanjska (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Dario.2

Apartment Dario.2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Dario.2. Apartment Dario.2 is a beachfront property located in Rovanjska, 800 metres from Rovanjska Beach and 2.2 km from Divojačka Poljica. Ubytovanie Apartment Dario.2 sa nachádza v meste Rovanjska (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Kristian.2

Apartment Kristian.2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Kristian.2. Apartment Kristian.2 is a beachfront property located in Rovanjska, 1.6 km from Dzika Rovanijska Beach and 2.7 km from Divojačka Poljica. Ubytovanie Apartment Kristian.2 sa nachádza v meste Rovanjska (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

APARTMAN DANE

APARTMAN DANE

Ubytovanie (Apartmán) APARTMAN DANE. Located in Rovanjska, 200 metres from Dzika Rovanijska Beach and less than 1 km from Rovanjska Beach, APARTMAN DANE provides accommodation with free WiFi,... Ubytovanie APARTMAN DANE sa nachádza v meste Rovanjska (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa SeaSunset

Villa SeaSunset

Ubytovanie (Vila) Villa SeaSunset. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Villa SeaSunset is located in Rovanjska. Ubytovanie Villa SeaSunset sa nachádza v meste Rovanjska (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 177 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa KALINAGO - POOL - SEA VIEW - JACUZZI

Villa KALINAGO - POOL - SEA VIEW - JACUZZI

Ubytovanie (Vila) Villa KALINAGO - POOL - SEA VIEW - JACUZZI. Situated in Rovanjska, 300 metres from Dzika Rovanijska Beach and 650 metres from Rovanjska Beach, Villa KALINAGO - MER - PISCINE PRIVEE - JACUZZI offers... Ubytovanie Villa KALINAGO - POOL - SEA VIEW - JACUZZI sa nachádza v meste Rovanjska (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 420 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bright Holiday Home in Jasenice with Beach nearby

Bright Holiday Home in Jasenice with Beach nearby

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Bright Holiday Home in Jasenice with Beach nearby. Bright Holiday Home in Jasenice with Beach nearby, a property with water sports facilities, is located in Rovanjska, 250 metres from Dzika Rovanijska... Ubytovanie Bright Holiday Home in Jasenice with Beach nearby sa nachádza v meste Rovanjska (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Starigrad 319S

Ferienwohnung Starigrad 319S

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Starigrad 319S. Set in Rovanjska, 250 metres from Rovanjska Beach and 650 metres from Dzika Rovanijska Beach, Ferienwohnung Starigrad 319S offers air-conditioned... Ubytovanie Ferienwohnung Starigrad 319S sa nachádza v meste Rovanjska (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Elia

Holiday Home Elia

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Elia. Featuring private pool, Holiday Home Elia is located on the beachfront in Rovanjska. Ubytovanie Holiday Home Elia sa nachádza v meste Rovanjska (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Put Rovanjske Cr

Apartment Put Rovanjske Cr

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartment Put Rovanjske Cr. Featuring an outdoor pool and sea views, Apartment Put Rovanjske Cr is located in Rovanjska. Ubytovanie Apartment Put Rovanjske Cr sa nachádza v meste Rovanjska (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 563 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

MiMa

MiMa

Ubytovanie (Apartmán) MiMa. MiMa is situated in Jasenice. Guests staying at this apartment have access to a balcony. Ubytovanie MiMa sa nachádza v meste Rovanjska (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Dario.1

Apartment Dario.1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Dario.1. Apartment Dario.1 is a beachfront property located in Rovanjska, 800 metres from Rovanjska Beach and 2.2 km from Divojačka Poljica. Ubytovanie Apartment Dario.1 sa nachádza v meste Rovanjska (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Dragičević

Apartment Dragičević

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Dragičević. Set in Rovanjska, within 750 metres of Dzika Rovanijska Beach and less than 1 km of Rovanjska Beach, Apartment Dragičević offers accommodation with free... Ubytovanie Apartment Dragičević sa nachádza v meste Rovanjska (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Rovanjska 6792

Apartment in Rovanjska 6792

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Rovanjska 6792. Offering free WiFi and free private parking, Apartment in Rovanjska 6792 is situated in Rovanjska, just 200 metres from Dzika Rovanijska Beach. Ubytovanie Apartment in Rovanjska 6792 sa nachádza v meste Rovanjska (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Haus Ananina (SRD307)

Apartment Haus Ananina (SRD307)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Haus Ananina (SRD307). Situated in Rovanjska, 150 metres from Rovanjska Beach and 650 metres from Dzika Rovanijska Beach, Apartment Haus Ananina (SRD307) features air-conditioned... Ubytovanie Apartment Haus Ananina (SRD307) sa nachádza v meste Rovanjska (Chorvátsko - Zadar).

Holiday Home Velebit

Holiday Home Velebit

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Velebit. Featuring private pool, Holiday Home Velebit is located on the beachfront in Rovanjska. Ubytovanie Holiday Home Velebit sa nachádza v meste Rovanjska (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 231 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Starigrad 327S

Ferienwohnung Starigrad 327S

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Starigrad 327S. Located in Rovanjska, a few steps from Rovanjska Beach and 650 metres from Dzika Rovanijska Beach, Ferienwohnung Starigrad 327S provides air-conditioned... Ubytovanie Ferienwohnung Starigrad 327S sa nachádza v meste Rovanjska (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Rovanjska, Paklenica - 6209

Apartments with a parking space Rovanjska, Paklenica - 6209

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Rovanjska, Paklenica - 6209. Set in Rovanjska in the Zadar County region, with Dzika Rovanijska Beach and Rovanjska Beach nearby, Apartments with a parking space Rovanjska, Paklenica -... Ubytovanie Apartments with a parking space Rovanjska, Paklenica - 6209 sa nachádza v meste Rovanjska (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Ul.7 Br. II

Holiday home Ul.7 Br. II

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Ul.7 Br. II. Holiday home Ul.7 Br. II is set in Rovanjska and offers barbecue facilities. The property is 33 km from Zadar and free private parking is featured. Ubytovanie Holiday home Ul.7 Br. II sa nachádza v meste Rovanjska (Chorvátsko - Zadar).

Nice home in Modric w/ Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms

Nice home in Modric w/ Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Nice home in Modric w/ Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms. Nice home in Modric w/ Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms is located in Rovanjska and offers barbecue facilities. Ubytovanie Nice home in Modric w/ Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms sa nachádza v meste Rovanjska (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 341 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Three-Bedroom Apartment in Rovanjska

Three-Bedroom Apartment in Rovanjska

Ubytovanie (Apartmán) Three-Bedroom Apartment in Rovanjska. Three-Bedroom Apartment in Rovanjska is located in Rovanjska. Ubytovanie Three-Bedroom Apartment in Rovanjska sa nachádza v meste Rovanjska (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Rovanjska - CDN05100a-F

Holiday Home Rovanjska - CDN05100a-F

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Rovanjska - CDN05100a-F. Featuring accommodation with a balcony, Holiday Home Rovanjska - CDN05100a-F is located in Rovanjska. This holiday home has a private pool and a garden. Ubytovanie Holiday Home Rovanjska - CDN05100a-F sa nachádza v meste Rovanjska (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 266 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Dario Jasenice - CDN05008-DYD

Apartments Dario Jasenice - CDN05008-DYD

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Dario Jasenice - CDN05008-DYD. Set in Rovanjska, Apartments Dario Jasenice - CDN05008-DYD offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartments Dario Jasenice - CDN05008-DYD sa nachádza v meste Rovanjska (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Dario Jasenice - CDN05008-DYE

Apartments Dario Jasenice - CDN05008-DYE

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Dario Jasenice - CDN05008-DYE. Apartments Dario Jasenice - CDN05008-DYE is situated in Rovanjska. The accommodation is 44 km from Pag. Ubytovanie Apartments Dario Jasenice - CDN05008-DYE sa nachádza v meste Rovanjska (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Nada

Apartment Nada

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Nada. Boasting sea views, Apartment Nada features accommodation with a terrace and a coffee machine, around 600 metres from Rovanjska Beach. Ubytovanie Apartment Nada sa nachádza v meste Rovanjska (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Kečkeš

Apartment Kečkeš

Ubytovanie (Apartmán) Apartment KečkeÅ¡. Apartment Kečkeš is an accommodation situated in Rovanjska, 1 km from Rovanjska Beach and 2.8 km from Divojačka Poljica. Ubytovanie Apartment KečkeÅ¡ sa nachádza v meste Rovanjska (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Modern Holiday Home in Dalmatia with Private Terrace

Modern Holiday Home in Dalmatia with Private Terrace

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Modern Holiday Home in Dalmatia with Private Terrace. Located in Rovanjska, just 300 metres from Rovanjska Beach, Modern Holiday Home in Dalmatia with Private Terrace provides accommodation with a garden,... Ubytovanie Modern Holiday Home in Dalmatia with Private Terrace sa nachádza v meste Rovanjska (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Kristian.1

Apartment Kristian.1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Kristian.1. Apartment Kristian.1 is a beachfront property located in Rovanjska, 1.6 km from Dzika Rovanijska Beach and 2.7 km from Divojačka Poljica. Ubytovanie Apartment Kristian.1 sa nachádza v meste Rovanjska (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)