Hľadať

Ubytovanie

Apartments Davor Apartmány

52100 Banjole, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Davor. Apartmány Dragutin sa nachádzajú v Banjole, 34 km od Rovinju. V celom objekte je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie. Poreč je vzdialený 50 km. Ubytovanie Apartments Davor sa nachádza v meste Banjole (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Davor

Uteráky sú k dispozícii. Pula je vzdialená 5 km od apartmánov Dragutin, Rabac je 36 km ďaleko. K vybaveniu patrí aj chladnička, varná doska a kávovar. Poreč je vzdialený 50 km. Apartmány Dragutin sa nachádzajú v Banjole, 34 km od Rovinju. Všetky jednotky majú kuchyňu s rúrou a mikrovlnnou rúrou. V celom objekte je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie. Ubytovanie s domácimi miláčikmi je klimatizované a vybavené TV. Súkromná kúpeľňa je vybavená sušičom vlasov. Najbližšie letisko Pula je vzdialené 9 km. K dispozícii je bezplatné súkromné parkovisko.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Domáce zvieratá povolené
  • Bezplatné parkovisko
  • Bezplatné Wi- Fi
  • Rodinné izby

Vybavenie ubytovania Apartments Davor

  • Domáce zvieratá sú povolené. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
  • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
  • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
  • Rodinné izby

Iná ubytovanie v meste Banjole

Predivan novouređeni apartman u blizini mora

10

Predivan novouređeni apartman u blizini mora

Ubytovanie (Apartmán) Predivan novouređeni apartman u blizini mora. Just 1.1 km from Banjole Beach and 1.5 km from Pješčana Uvala Beach, Predivan novouređeni apartman u blizini mora features accommodation in Banjole, with a... Ubytovanie Predivan novouređeni apartman u blizini mora sa nachádza v meste Banjole (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Banjole 194

10

Apartment Banjole 194

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Banjole 194. Apartment Banjole 194 is set in Banjole. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie Apartment Banjole 194 sa nachádza v meste Banjole (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments and rooms Zorka 1675

10

Apartments and rooms Zorka 1675

Ubytovanie (Penzión) Apartments and rooms Zorka 1675. Located in Banjole, within 300 metres of Beach Centinera and 1. Ubytovanie Apartments and rooms Zorka 1675 sa nachádza v meste Banjole (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villas Simag

9,9

Villas Simag

Ubytovanie (Vily) Villas Simag. Villas Simag sa nachádza v obci Banjole, 8,5 km od mesta Pula. Ponúka súkromný bazén. Mesto Poreč je vzdialené 65 km. Ubytovanie Villas Simag sa nachádza v meste Banjole (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 122 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Luka

9,8

Apartman Luka

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Luka. Located in Banjole, 650 metres from Beach Centinera and 2. Ubytovanie Apartman Luka sa nachádza v meste Banjole (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Maksim

9,8

Apartman Maksim

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Maksim. Apartman Maksim is a beachfront property set in Banjole, 1.4 km from Beach Centinera and 1.9 km from Scuza Beach. Ubytovanie Apartman Maksim sa nachádza v meste Banjole (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mar

9,7

Apartment Mar

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Mar. Ubytovanie Apartment Mar sa nachádza v letovisku Pješčana Uvala, 5 km od mesta Banjole a 32 km od Rovinju. Ubytovanie Apartment Mar sa nachádza v meste Banjole (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Anica Apartment

9,7

Anica Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Anica Apartment. Located in Banjole, 550 metres from Banjole Beach and 1. Ubytovanie Anica Apartment sa nachádza v meste Banjole (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Lucefinka

9,7

Apartments Lucefinka

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Lucefinka. Apartmány Lucefinka sa nachádzajú v tichej časti obce Banjole, len 300 metrov od kamenistej pláže. Ubytovanie Apartments Lucefinka sa nachádza v meste Banjole (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Marino 1127

9,7

Apartments Marino 1127

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Marino 1127. Set in Banjole, 400 metres from Beach Centinera and 1. Ubytovanie Apartments Marino 1127 sa nachádza v meste Banjole (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Adamenko

9,7

House Adamenko

Ubytovanie (Apartmán) House Adamenko. House Adamenko is located in Banjole and offers a garden and a terrace. Ubytovanie House Adamenko sa nachádza v meste Banjole (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casa Bamboo Deco

9,7

Casa Bamboo Deco

Ubytovanie (Apartmány) Casa Bamboo Deco. Situated 450 metres from Banjole Beach, Casa Bamboo Deco offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and air-conditioned accommodation with a balcony... Ubytovanie Casa Bamboo Deco sa nachádza v meste Banjole (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 180 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments villa MaVeRo

9,7

Apartments villa MaVeRo

Ubytovanie (Apartmány) Apartments villa MaVeRo. Ubytovanie Apartments villa MaVeRo sa nachádza v obci Banjole, 700 metrov od pláže Centinera a pláže Banjole. Ubytovanie Apartments villa MaVeRo sa nachádza v meste Banjole (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Villa Karmen

9,6

Apartments Villa Karmen

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Villa Karmen. Ubytovanie sa nachádza 50 metrov od mora v malej dedine Banjole a ponúka klimatizované izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, satelitnou LCD TV a... Ubytovanie Apartments Villa Karmen sa nachádza v meste Banjole (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Oskar

9,6

Apartments Oskar

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Oskar. Located in Banjole in the Istria region and Banjole Beach reachable within 300 metres, Apartments Oskar provides accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytovanie Apartments Oskar sa nachádza v meste Banjole (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Lilly

9,6

Apartments Lilly

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Lilly. Offering a garden with patio, Apartment Lilly is situated in Banjole. Rovinj is 34 km from the property. Free WiFi is available throughout the property. Ubytovanie Apartments Lilly sa nachádza v meste Banjole (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Villa Rok (PUL230)

9,6

Apartment Villa Rok (PUL230)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Villa Rok (PUL230). Apartment Villa Rok (PUL230) offers accommodation in Banjole, 1.5 km from Beach Centinera and 2.2 km from Pješčana Uvala Beach. Ubytovanie Apartment Villa Rok (PUL230) sa nachádza v meste Banjole (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Julia

9,6

Holiday Home Julia

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Julia. Boasting a patio with garden views, a garden and a terrace, Holiday Home Julia can be found in Banjole, close to Banjole Beach and 1. Ubytovanie Holiday Home Julia sa nachádza v meste Banjole (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casa Bellavista

9,6

Casa Bellavista

Ubytovanie (Vila) Casa Bellavista. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Casa Bellavista is situated in Banjole. Ubytovanie Casa Bellavista sa nachádza v meste Banjole (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 270 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Martina

9,6

Apartments Martina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Martina. Apartmány Martina sa nachádzajú v meste Banjole, ponúkajú prístup do záhrady a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartments Martina sa nachádza v meste Banjole (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Macuka- new and luxury, near beach

9,6

Apartments Macuka- new and luxury, near beach

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Macuka- new and luxury, near beach. Situated in Banjole in the Istria region, with Banjole Beach and Scuza Beach nearby, Apartments Macuka- new and luxury, near beach features accommodation... Ubytovanie Apartments Macuka- new and luxury, near beach sa nachádza v meste Banjole (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Indije

9,5

Apartment Indije

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Indije. Apartment Indije is a beachfront property set in Banjole, 1 km from Banjole Beach and 1.7 km from Pješčana Uvala Beach. Ubytovanie Apartment Indije sa nachádza v meste Banjole (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

"Andrija" apartements

9,5

"Andrija" apartements

Ubytovanie (Apartmány) "Andrija" apartements. Located in Banjole in the Istria region and Banjole Beach reachable within 600 metres, "Andrija" apartements provides accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytovanie "Andrija" apartements sa nachádza v meste Banjole (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Active Apartment

9,5

Active Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Active Apartment. Set in Pula, 500 metres from Banjole Beach and 1.3 km from Beach Centinera, Active Apartment offers a shared lounge and air conditioning. Ubytovanie Active Apartment sa nachádza v meste Banjole (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Uwe

9,5

Apartmani Uwe

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Apartmani Uwe. Ubytovanie Apartmani Uwe sa nachádza v meste Banjole, 7 km od mesta Medulin. Ponúka sezónny vonkajší bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmani Uwe sa nachádza v meste Banjole (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nice, cosy studio apartment with outdoor pool

9,5

Nice, cosy studio apartment with outdoor pool

Ubytovanie (Apartmán) Nice, cosy studio apartment with outdoor pool. Located in Banjole, 500 metres from Banjole Beach and 1. Ubytovanie Nice, cosy studio apartment with outdoor pool sa nachádza v meste Banjole (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

4 Star Apartments “Istrian Sea Sunset”

9,5

4 Star Apartments “Istrian Sea Sunset”

Ubytovanie (Apartmány) 4 Star Apartments “Istrian Sea Sunset”. 4 Star Apartments “Istrian Sea Sunset” features sea views, free WiFi and free private parking, located in Banjole, 150 metres from Beach Centinera. Ubytovanie 4 Star Apartments “Istrian Sea Sunset” sa nachádza v meste Banjole (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Luzia

9,5

Apartment Luzia

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Luzia. Set in Banjole in the Istria region and Banjole Beach reachable within 200 metres, Apartment Luzia offers accommodation with free WiFi, BBQ facilities, a... Ubytovanie Apartment Luzia sa nachádza v meste Banjole (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sanda

9,5

Sanda

Ubytovanie (Apartmán) Sanda. Sanda features a patio and is situated in Banjole, within just 1.5 km of Beach Centinera and 1.8 km of Scuza Beach. Ubytovanie Sanda sa nachádza v meste Banjole (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

DEA Vista

9,5

DEA Vista

Ubytovanie (Apartmán) DEA Vista. Ubytovacie zariadenie DEA Vista ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi v meste Banjole, 34 km od mesta Rovinj a 50 km od mesta Poreč. Ubytovanie DEA Vista sa nachádza v meste Banjole (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casa Azul

9,5

Casa Azul

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Casa Azul. Located in Banjole, within 550 metres of Banjole Beach and 1. Ubytovanie Casa Azul sa nachádza v meste Banjole (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 156 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Maria Flavia

9,5

Apartman Maria Flavia

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Maria Flavia. Featuring a balcony with sea views, a garden and barbecue facilities, Apartman Maria Flavia can be found in Banjole, close to Beach Centinera and less than... Ubytovanie Apartman Maria Flavia sa nachádza v meste Banjole (Chorvátsko - Istria).

Ginkgo Apartments

9,5

Ginkgo Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Ginkgo Apartments. Offering a terrace and views of the garden, Ginkgo Apartments is situated in Banjole in the Istria Region. Ubytovanie Ginkgo Apartments sa nachádza v meste Banjole (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mobile home - Kamp Olga

9,5

Mobile home - Kamp Olga

Ubytovanie (Dovolenkový park) Mobile home - Kamp Olga. Ubytovacie zariadenie Mobile Home - Kamp Olga sa nachádza v obci Banjole a ponúka ubytovanie s terasou a kuchyňou. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Mobile home - Kamp Olga sa nachádza v meste Banjole (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Emilia

9,5

Villa Emilia

Ubytovanie (Apartmány) Villa Emilia. Located in Banjole in the Istria region and Beach Centinera reachable within 250 metres, Villa Emilia provides accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytovanie Villa Emilia sa nachádza v meste Banjole (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Simag

9,4

Apartments Simag

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Simag. Set in Banjole, 650 metres from Beach Centinera and less than 1 km from Banjole Beach, Apartments Simag offers accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Apartments Simag sa nachádza v meste Banjole (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Mato 1763

9,4

Apartments Mato 1763

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mato 1763. Located in Banjole, less than 1 km from Banjole Beach and a 16-minute walk from Scuza Beach, Apartments Mato 1763 provides accommodation with free WiFi,... Ubytovanie Apartments Mato 1763 sa nachádza v meste Banjole (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Valentina

9,4

Apartment Valentina

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Valentina. Set in Banjole in the Istria region and Banjole Beach reachable within 250 metres, Apartment Valentina offers accommodation with free WiFi, BBQ facilities,... Ubytovanie Apartment Valentina sa nachádza v meste Banjole (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Kiki Banjole

9,4

Apartments Kiki Banjole

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Kiki Banjole. Apartmány Kiki Banjole sa nachádzajú 5 minút chôdze od pláže s plážovým barom a ponúkajú klimatizované jednotky so zariadenou terasou a bezplatným Wi-Fi... Ubytovanie Apartments Kiki Banjole sa nachádza v meste Banjole (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Mirela

9,4

Apartmani Mirela

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Mirela. Apartmány Mirela so záhradou a terasou sa nachádzajú v dedinke Banjole. Hostia môžu využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmani Mirela sa nachádza v meste Banjole (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Niko

9,4

Apartment Niko

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Niko. Located in Banjole, within 300 metres of Beach Centinera and 1. Ubytovanie Apartment Niko sa nachádza v meste Banjole (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Oliva

9,4

Apartman Oliva

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Oliva. Featuring garden views, Apartman Oliva provides accommodation with a balcony and a kettle, around 1.6 km from Scuza Beach. Ubytovanie Apartman Oliva sa nachádza v meste Banjole (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ana 1707

9,4

Apartments Ana 1707

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ana 1707. Situated in Banjole, 300 metres from Beach Centinera and 1. Ubytovanie Apartments Ana 1707 sa nachádza v meste Banjole (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Greta

9,3

Apartment Greta

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Greta. Klimatizovaný apartmán Greta s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádza v obci Banjole, 34 km od mesta Rovinj. Ubytovanie Apartment Greta sa nachádza v meste Banjole (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Dracice 1019

9,3

Apartments Dracice 1019

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Dracice 1019. Located in Banjole in the Istria region and Banjole Beach reachable within 650 metres, Apartments Dracice 1019 provides accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytovanie Apartments Dracice 1019 sa nachádza v meste Banjole (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Biserka 1495

9,3

Apartments Biserka 1495

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Biserka 1495. Located in Banjole, 550 metres from Banjole Beach and 1. Ubytovanie Apartments Biserka 1495 sa nachádza v meste Banjole (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Anja

9,3

Apartman Anja

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Anja. Situated in Banjole in the Istria region, with Banjole Beach and Beach Centinera nearby, Apartman Anja features accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartman Anja sa nachádza v meste Banjole (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Matea

9,2

Apartment Matea

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Matea. Boasting a patio with garden views, a garden and a terrace, Apartment Matea can be found in Banjole, close to Banjole Beach and an 18-minute walk from... Ubytovanie Apartment Matea sa nachádza v meste Banjole (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Petra

9,2

Apartments Petra

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Petra. Situated in Banjole in the Istria region and Banjole Beach reachable within 150 metres, Apartments Petra features accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytovanie Apartments Petra sa nachádza v meste Banjole (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Nada

9,2

Apartment Nada

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Nada. Situated in Banjole in the Istria region, Apartment Nada has a garden. Ubytovanie Apartment Nada sa nachádza v meste Banjole (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Lala & Nina

9,2

Apartment Lala & Nina

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Lala & Nina. Apartmán Lala & Nina ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi v mestečku Banjole, 34 km od mesta Rovinj. Ubytovanie Apartment Lala & Nina sa nachádza v meste Banjole (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)