Hľadať

Ubytovanie

Apartments Davorka Apartmány

21467 Gdinj, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Davorka. Set in Gdinj in the Hvar Island region, Apartments Davorka offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartments Davorka sa nachádza v meste Gdinj (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Davorka

Set in Gdinj in the Hvar Island region, Apartments Davorka offers accommodation with free private parking.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Domáce zvieratá povolené
  • Na pláži

Vybavenie ubytovania Apartments Davorka

  • Na pláži
  • Domáce zvieratá sú povolené. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
  • Pláž
  • Pripojenie na internet nie je k dispozícii.
  • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).

Iná ubytovanie v meste Gdinj

Apartment Zara

9,8

Apartment Zara

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zara. Located in Gdinj in the Hvar Island region, Apartment Zara has a patio and garden views. Ubytovanie Apartment Zara sa nachádza v meste Gdinj (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Paradise Apartments

9,6

Paradise Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Paradise Apartments. Paradise Apartments has garden views, free WiFi and free private parking, set in Gdinj. Ubytovanie Paradise Apartments sa nachádza v meste Gdinj (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sanja

9,5

Sanja

Ubytovanie (Apartmán) Sanja. Ubytovacie zariadenie Sanja sa nachádza v meste Gdinj. Toto ubytovacie zariadenie je situované na pláži a ponúka reštauráciu, záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Sanja sa nachádza v meste Gdinj (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Cove Pokrivenik, Hvar - 4604

9,5

Apartments by the sea Cove Pokrivenik, Hvar - 4604

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Cove Pokrivenik, Hvar - 4604. Ubytovacie zariadenie Apartments by the sea Cove Pokrivenik, Hvar - 4604, ktoré sa nachádza v obci Gdinj, ponúka výhľad na more, bezplatné Wi-Fi pripojenie... Ubytovanie Apartments by the sea Cove Pokrivenik, Hvar - 4604 sa nachádza v meste Gdinj (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Marko

9,5

Apartmani Marko

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Marko. Ubytovacie zariadenie Apartmani Marko sa nachádza v meste Vir. Ubytovanie Apartmani Marko sa nachádza v meste Gdinj (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Amfora (HVR502)

9,4

Apartment Amfora (HVR502)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Amfora (HVR502). Situated in Gdinj in the Hvar Island region, Apartment Amfora (HVR502) features a terrace. Ubytovanie Apartment Amfora (HVR502) sa nachádza v meste Gdinj (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sanka

9,1

Apartment Sanka

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Sanka. Apartment Sanka features sea views, free WiFi and free private parking, located in Gdinj. Ubytovanie Apartment Sanka sa nachádza v meste Gdinj (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Robinson Leonardo

9,1

Robinson Leonardo

Ubytovanie (Apartmány) Robinson Leonardo. Situated in Gdinj, Robinson Leonardo features accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytovanie Robinson Leonardo sa nachádza v meste Gdinj (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Edi

9

Apartments Edi

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Edi. House Edi is a 'Robinson Crusoe style' accommodation located in the island of Hvar, 4 km from Gdinj. Ubytovanie Apartments Edi sa nachádza v meste Gdinj (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Cove Zarace (Gdinj) (Hvar) - 2047

8,9

Apartments by the sea Cove Zarace (Gdinj) (Hvar) - 2047

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Cove Zarace (Gdinj) (Hvar) - 2047. Penzión Apartments by the sea Cove Zarace (Gdinj) (Hvar) - 2047 sa nachádza pri pláži v meste Gdinj. Za príplatok je k dispozícii súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartments by the sea Cove Zarace (Gdinj) (Hvar) - 2047 sa nachádza v meste Gdinj (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Maks

8,9

Apartmani Maks

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Maks. Apartmani Maks ponúka ubytovanie s grilom v obci Gdinj. Na mieste môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartmani Maks sa nachádza v meste Gdinj (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sweet Dreams

8,9

Apartment Sweet Dreams

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Sweet Dreams. Apartment Sweet Dreams is a 'Robinson Crusoe style' accommodation in Gdinj. Makarska is 21 km away. Ubytovanie Apartment Sweet Dreams sa nachádza v meste Gdinj (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Sonija

8,6

Apartments Sonija

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sonija. Apartmány Sonija sa nachádzajú v odľahlom prostredí medzi olivovníkmi v zálive Zaraće, len 30 metrov od kamenistej pláže. Ubytovanie Apartments Sonija sa nachádza v meste Gdinj (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Zeljko

8,2

Apartments Zeljko

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Zeljko. Apartmány Zeljko sa nachádzajú v meste Gdinj, 21 km od Makarskej a 40 km od mesta Hvar. Apartmány Zeljko majú výhľad na more a sú vzdialené 28 km od Brela. Ubytovanie Apartments Zeljko sa nachádza v meste Gdinj (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Bonkovic

8,2

Apartman Bonkovic

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Bonkovic. Situated in Gdinj in the Hvar Island region, Apartman Bonkovic has a patio and garden views. Ubytovanie Apartman Bonkovic sa nachádza v meste Gdinj (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Larisa

8

Apartments Larisa

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Larisa. Ubytovanie Apartments Larisa sa nachádza v letovisku Gdinj, 21 km od Makarskej. Ponúka gril a výhľad na more. Hvar je vzdialený 43 km. Ubytovanie Apartments Larisa sa nachádza v meste Gdinj (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Phara Hostel

7,9

Phara Hostel

Ubytovanie (Hostel) Phara Hostel. Hostel Phara sa nachádza v pokojnej dedine Gdinj vo východnej časti ostrova Hvar. Ponúka izby a nocľahárne so spoločnými kúpeľňami. Ubytovanie Phara Hostel sa nachádza v meste Gdinj (Chorvátsko - Ostrov Hvar).

Apartmani Cico

6,4

Apartmani Cico

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Cico. Ubytovanie Apartmani Cico sa nachádza v obci Gdinj. Ponúka patio alebo balkón, bezplatné Wi-Fi, TV, reštauráciu a záhradu. Ubytovanie Apartmani Cico sa nachádza v meste Gdinj (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Rapak 12779e

Apartment Rapak 12779e

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Rapak 12779e. Apartment Rapak 12779e offers accommodation in Gdinj, 21 km from Makarska. Guests benefit from terrace. Ubytovanie Apartment Rapak 12779e sa nachádza v meste Gdinj (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Marija

Apartments Marija

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Marija. Tieto klimatizované apartmány sa nachádzajú v obci Gdinj, 19 km od mesta Makarska a 37 km od mesta Hvar. Ubytovanie Apartments Marija sa nachádza v meste Gdinj (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Boni

Apartments Boni

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Boni. Situated in Gdinj in the Hvar Island region, Apartments Boni features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments Boni sa nachádza v meste Gdinj (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Cico.5

Apartment Cico.5

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Cico.5. Set in Selca kod Bogomolja in the Hvar Island region, Apartment Cico.5 has a terrace and sea views. Ubytovanie Apartment Cico.5 sa nachádza v meste Gdinj (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 23 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Adriatic Queen

Adriatic Queen

Ubytovanie (Penzión) Adriatic Queen. Set on the beachfront in Gdinj and featuring a garden, Adriatic Queen has free WiFi throughout the property. Ubytovanie Adriatic Queen sa nachádza v meste Gdinj (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 300 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Secluded fisherman's cottage Cove Skozanje, Hvar - 4039

Secluded fisherman's cottage Cove Skozanje, Hvar - 4039

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Secluded fisherman's cottage Cove Skozanje, Hvar - 4039. Holiday Home Uvala Skozanje 4039 is a 'Robinson Crusoe style' accommodation located near Gdinj in the Island of Hvar. Ubytovanie Secluded fisherman's cottage Cove Skozanje, Hvar - 4039 sa nachádza v meste Gdinj (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Secluded fisherman's cottage Cove Skozanje, Hvar - 4009

Secluded fisherman's cottage Cove Skozanje, Hvar - 4009

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Secluded fisherman's cottage Cove Skozanje, Hvar - 4009. Secluded fisherman's cottage Cove Skozanje, Hvar - 4009 is situated in Gdinj. This beachfront property offers access to a terrace and free private parking. Ubytovanie Secluded fisherman's cottage Cove Skozanje, Hvar - 4009 sa nachádza v meste Gdinj (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seaside holiday house Cove Zarace - Gdinj, Hvar - 4603

Seaside holiday house Cove Zarace - Gdinj, Hvar - 4603

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Seaside holiday house Cove Zarace - Gdinj, Hvar - 4603. Seaside holiday house Cove Zarace (Gdinj) (Hvar) - 4603 is located in Gdinj. This beachfront property offers access to a terrace and free private parking. Ubytovanie Seaside holiday house Cove Zarace - Gdinj, Hvar - 4603 sa nachádza v meste Gdinj (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seaside holiday house Cove Zarace (Gdinj) (Hvar) - 2048

Seaside holiday house Cove Zarace (Gdinj) (Hvar) - 2048

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Seaside holiday house Cove Zarace (Gdinj) (Hvar) - 2048. Set in Gdinj in the Hvar Island region, Seaside holiday house Cove Zarace (Gdinj) (Hvar) - 2048 features a terrace and sea views. Ubytovanie Seaside holiday house Cove Zarace (Gdinj) (Hvar) - 2048 sa nachádza v meste Gdinj (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seaside secluded apartments Cove Rapak, Hvar - 8766

Seaside secluded apartments Cove Rapak, Hvar - 8766

Ubytovanie (Apartmán) Seaside secluded apartments Cove Rapak, Hvar - 8766. Apartment Uvala Rapak 8766a is a 'Robinson Crusoe style' accommodation located in Gdinj, in the Island of Hvar. Ubytovanie Seaside secluded apartments Cove Rapak, Hvar - 8766 sa nachádza v meste Gdinj (Chorvátsko - Ostrov Hvar).

Seaside secluded apartments Cove Tvrdni Dolac, Hvar - 6112

Seaside secluded apartments Cove Tvrdni Dolac, Hvar - 6112

Ubytovanie (Apartmán) Seaside secluded apartments Cove Tvrdni Dolac, Hvar - 6112. Apartment Uvala Tvrdni Dolac 6112a is a 'Robinson Crusoe style' accommodation 5 km from Gdinj. Ubytovanie Seaside secluded apartments Cove Tvrdni Dolac, Hvar - 6112 sa nachádza v meste Gdinj (Chorvátsko - Ostrov Hvar).

House Stipe

House Stipe

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Stipe. House Stipe is situated in Gdinj. The property has sea views. Ubytovanie House Stipe sa nachádza v meste Gdinj (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Robinson Ina

Robinson Ina

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Robinson Ina. Situated in Gdinj, Robinson Ina features accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden. Ubytovanie Robinson Ina sa nachádza v meste Gdinj (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Robinson Delphinus

Robinson Delphinus

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Robinson Delphinus. Boasting a terrace, Robinson Delphinus offers accommodation in Gdinj with free WiFi and sea views. Ubytovanie Robinson Delphinus sa nachádza v meste Gdinj (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Robinson Apollon

Robinson Apollon

Ubytovanie (Apartmán) Robinson Apollon. Robinson Apollon is set in Gdinj. This beachfront property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytovanie Robinson Apollon sa nachádza v meste Gdinj (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Slavka

House Slavka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Slavka. House Slavka is a 'Robinson Crusoe style' accommodation located in the island of Hvar, 4 km from Gdinj. Ubytovanie House Slavka sa nachádza v meste Gdinj (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments in Gdinj/Insel Hvar 36307

Apartments in Gdinj/Insel Hvar 36307

Ubytovanie (Apartmány) Apartments in Gdinj/Insel Hvar 36307. Situated in Gdinj in the Hvar Island region, Apartments in Gdinj/Insel Hvar 36307 features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments in Gdinj/Insel Hvar 36307 sa nachádza v meste Gdinj (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday house Jakov

Holiday house Jakov

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday house Jakov. Set in Gdinj in the Hvar Island region, Holiday house Jakov has a terrace and garden views. Ubytovanie Holiday house Jakov sa nachádza v meste Gdinj (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Visković house

Visković house

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Visković house. Set in Gdinj in the Hvar Island region, Visković house features a garden. The holiday home also has 1 bathroom. Ubytovanie Visković house sa nachádza v meste Gdinj (Chorvátsko - Ostrov Hvar).

Apartmani Danica

Apartmani Danica

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Danica. Apartmani Danica is situated in Gdinj. Guests benefit from private parking available on site and free WiFi. Ubytovanie Apartmani Danica sa nachádza v meste Gdinj (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Cico.4

Apartment Cico.4

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Cico.4. Located in Selca kod Bogomolja in the Hvar Island region, Apartment Cico.4 features a terrace and sea views. Ubytovanie Apartment Cico.4 sa nachádza v meste Gdinj (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 23 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Cico.9

Apartment Cico.9

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Cico.9. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Cico.9 is set in Selca kod Bogomolja. Ubytovanie Apartment Cico.9 sa nachádza v meste Gdinj (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Pharia

Apartman Pharia

Ubytovanie (Penzión) Apartman Pharia. Situated on the beachfront in Gdinj and boasting a garden, Apartman Pharia has free WiFi throughout the property. Ubytovanie Apartman Pharia sa nachádza v meste Gdinj (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Dinko

Apartments Dinko

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Dinko. Set in Gdinj in the Hvar Island region, Apartments Dinko offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartments Dinko sa nachádza v meste Gdinj (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Uvala Zarace 2047b

Apartment Uvala Zarace 2047b

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Uvala Zarace 2047b. Apartmán Uvala Zarace 2047b sa nachádza v obci Gdinj na ostrove Hvar. Ponúka balkón, výhľad na more a kompletne vybavenú kuchyňu. Apartmán je... Ubytovanie Apartment Uvala Zarace 2047b sa nachádza v meste Gdinj (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Cove Mala Pogorila, Hvar - 8952

Apartments by the sea Cove Mala Pogorila, Hvar - 8952

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Cove Mala Pogorila, Hvar - 8952. Apartments by the sea Cove Mala Pogorila, Hvar - 8952 features sea views, free WiFi and free private parking, located in Bogomolje. Ubytovanie Apartments by the sea Cove Mala Pogorila, Hvar - 8952 sa nachádza v meste Gdinj (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Crni

Crni

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Crni. Set in Gdinj in the Hvar Island region, Crni features a balcony and sea views. Ubytovanie Crni sa nachádza v meste Gdinj (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Gdinj - 2

Apartment Gdinj - 2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Gdinj - 2. Featuring barbecue facilities, Apartment Gdinj - 2 offers accommodation in Gdinj with free WiFi and garden views. Ubytovanie Apartment Gdinj - 2 sa nachádza v meste Gdinj (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 296 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Cove Zarace (Gdinj) (Hvar) - 4596

Apartments by the sea Cove Zarace (Gdinj) (Hvar) - 4596

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Cove Zarace (Gdinj) (Hvar) - 4596. Apartments by the sea Cove Zarace (Gdinj) (Hvar) - 4596 features sea views, free WiFi and free private parking, located in Gdinj. Ubytovanie Apartments by the sea Cove Zarace (Gdinj) (Hvar) - 4596 sa nachádza v meste Gdinj (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Davorka

House Davorka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Davorka. Ubytovanie House Davorka sa nachádza v obci Gdinj. Tento dovolenkový dom má 3 spálne, kompletne vybavenú kuchyňu s chladničkou a rúrou a 1 kúpeľňu so... Ubytovanie House Davorka sa nachádza v meste Gdinj (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Family friendly seaside apartments Cove Rapak, Hvar - 12779

Family friendly seaside apartments Cove Rapak, Hvar - 12779

Ubytovanie (Apartmány) Family friendly seaside apartments Cove Rapak, Hvar - 12779. Apartment Uvala Rapak 12779d offers accommodation in Gdinj. The property features views of the sea is 21 km from Makarska. Ubytovanie Family friendly seaside apartments Cove Rapak, Hvar - 12779 sa nachádza v meste Gdinj (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

my dream

my dream

Ubytovanie (Apartmán) my dream. Located in Gdinj, my dream offers a shared lounge, a garden and a barbecue. This apartment provides free private parking, a shared kitchen and free WiFi. Ubytovanie my dream sa nachádza v meste Gdinj (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seaside secluded apartments Cove Skozanje, Hvar - 4624

Seaside secluded apartments Cove Skozanje, Hvar - 4624

Ubytovanie (Apartmány) Seaside secluded apartments Cove Skozanje, Hvar - 4624. Set in an isolated bay, Apartment Uvala Skozanje 4624c is a 'Robinson Crusoe style' accommodation in a secluded location on the island of Hvar. Ubytovanie Seaside secluded apartments Cove Skozanje, Hvar - 4624 sa nachádza v meste Gdinj (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)