Hľadať

Ubytovanie

Apartments Denko - on the beach Apartmány

Dolac 131, 22244 Betina, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Denko - on the beach. Apartments Denko - on the beach has sea views, free WiFi and free private parking, situated in Betina, 2.5 km from Murter Beach. Ubytovanie Apartments Denko - on the beach sa nachádza v meste Betina (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Denko - on the beach

Cycling can be enjoyed nearby. The units come with parquet floors and feature a fully equipped kitchen with a fridge, a dining area, a TV, and a private bathroom with shower. ACI Marina Betina is 700 metres from the apartment. A stovetop and kettle are also available. Apartments Denko - on the beach has sea views, free WiFi and free private parking, situated in Betina, 2. 5 km from Murter Beach. The nearest airport is Zadar Airport, 37 km from Apartments Denko - on the beach.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi
 • Na pláži
 • Domáce zvieratá povolené

Vybavenie ubytovania Apartments Denko - on the beach

 • Uteráky
 • Súkromná kúpeľňa
 • Toaleta
 • Sprchovací kút
 • Posteľná bielizeň
 • Skriňa alebo šatník
 • Na pláži
 • Terasa
 • Balkón
 • Jedálenský stôl
 • Sporák
 • Kuchynský riad
 • Rýchlovarná kanvica
 • Kuchyňa
 • Chladnička
 • Sušiak na bielizeň
 • Drevená alebo parketová podlaha
 • Kúrenie
 • Klimatizácia
 • Výhľad na more
 • Domáce zvieratá sú povolené. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Pláž
 • Šnorchlovanie
 • Potápanie
 • Cyklistika
 • Windsurfing
 • Rybolov
 • Jedálenský priestor
 • TV
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Bezdrôtové pripojenie na internet
 • Internet
 • Súkromný byt v budove
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Betina

Apartment Katarina

10

Apartment Katarina

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Katarina. Situated in Betina, within 500 metres of Bilave Beach and 1. Ubytovanie Apartment Katarina sa nachádza v meste Betina (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Marija

10

Marija

Ubytovanie (Apartmány) Marija. Set in Betina in the Sibenik-Knin County region with ACI Marina Betina nearby, Marija offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Marija sa nachádza v meste Betina (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dentamed Apartment

10

Dentamed Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Dentamed Apartment. Featuring a balcony with garden views, a garden and a terrace, Dentamed Apartment can be found in Betina, close to Zdrace Beach and 1.5 km from Luke Beach. Ubytovanie Dentamed Apartment sa nachádza v meste Betina (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kuća Lukin

10

Kuća Lukin

Ubytovanie (Apartmán) Kuća Lukin. Offering free WiFi and free private parking, Kuća Lukin is located in Betina, just 300 metres from Bilave Beach. Ubytovanie Kuća Lukin sa nachádza v meste Betina (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani MATKO

9,9

Apartmani MATKO

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani MATKO. Situated in Betina, Apartmani MATKO features accommodation within 500 metres of ACI Marina Betina. Ubytovanie Apartmani MATKO sa nachádza v meste Betina (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Lantina

9,9

Villa Lantina

Ubytovanie (Apartmány) Villa Lantina. Villa Lantina sa nachádza v obci Betina, 150 metrov od pláže Bilave a 550 metrov od pláže Zdrace. Ubytovanie Villa Lantina sa nachádza v meste Betina (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Beach House Marina Grande

9,9

Beach House Marina Grande

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Beach House Marina Grande. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v obci Betina, 5 km od prístavu ACI Betina. Ponúka bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytovanie Beach House Marina Grande sa nachádza v meste Betina (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 170 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Šare

9,9

Apartment Šare

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Šare. Apartment Šare is set in Betina, 550 metres from Bilave Beach, 1.1 km from Kolentum Beach, and 200 metres from ACI Marina Betina. Ubytovanie Apartment Šare sa nachádza v meste Betina (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Enida

9,9

Apartments Enida

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Enida. Ubytovacie zariadenie Apartments Enida sa nachádza v obci Betina v Šibenicko-kninskej župe, len pár krokov od pláže Bilave. Ubytovanie Apartments Enida sa nachádza v meste Betina (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Vojna

9,9

Apartmani Vojna

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Vojna. Ubytovacie zariadenie Apartmani Vojna sa nachádza v obci Betina v Šibenicko-kninskej župe, necelých 250 metrov od pláže Bilave. Ubytovanie Apartmani Vojna sa nachádza v meste Betina (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Nada

9,8

Apartments Nada

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Nada. Situated in Betina in the Sibenik-Knin County region and ACI Marina Betina reachable within 1. Ubytovanie Apartments Nada sa nachádza v meste Betina (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Betina Inn-alone in the house

9,8

Apartment Betina Inn-alone in the house

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Betina Inn-alone in the house. Apartment Betina Inn-alone in the house sa nachádza v meste Betina, 200 metrov od pláže Bilave a 500 metrov od pláže Zdrace. Ubytovanie Apartment Betina Inn-alone in the house sa nachádza v meste Betina (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Pavic

9,7

Apartman Pavic

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Pavic. Apartmán Pavic sa nachádza v mestečku Betina na ostrove Murter, len 5 metrov od mora. Ubytovanie Apartman Pavic sa nachádza v meste Betina (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ferara

9,7

Apartment Ferara

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ferara. Featuring garden views, Apartment Ferara features accommodation with a balcony and a coffee machine, around 550 metres from Bilave Beach. Ubytovanie Apartment Ferara sa nachádza v meste Betina (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Volat Apartments

9,7

Volat Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Volat Apartments. Situated in Betina, Volat Apartments is 300 metres from ACI Marina Betina. Free WiFi is featured . Ubytovanie Volat Apartments sa nachádza v meste Betina (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Maja

9,7

Apartments Maja

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Maja. Apartmány Maja sa nachádzajú v dedine Betina, 200 metrov od pláže. Ubytovanie Apartments Maja sa nachádza v meste Betina (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Antonella

9,7

Apartments Antonella

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Antonella. Just 50 metres from a pebbly beach, Apartments Antonella is 500 metres from the centre of Betina. Ubytovanie Apartments Antonella sa nachádza v meste Betina (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Sophie

9,7

Villa Sophie

Ubytovanie (Apartmány) Villa Sophie. Ubytovacie zariadenie Villa Sophie sa nachádza v letovisku Betina, 300 metrov od pláže Zdrace a 600 metrov od pláže Bilave. Ubytovanie Villa Sophie sa nachádza v meste Betina (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments Pavić

9,7

Apartments Pavić

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Pavić. Apartmány Pavić sa nachádzajú v letovisku Betina v Šibenicko-kninskej župe len 400 metrov od pláže Zdrace. Ubytovanie Apartments Pavić sa nachádza v meste Betina (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Halugica

9,7

Halugica

Ubytovanie (Apartmán) Halugica. Apartmán Halugica sa nachádza v obci Betina, len pár krokov od prístavu ACI Betina. Ubytovanie Halugica sa nachádza v meste Betina (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartman Martina

9,6

Apartman Martina

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Martina. Located just 400 metres from Bilave Beach, Apartman Martina provides accommodation in Betina with access to a shared lounge, a garden, as well as a shared... Ubytovanie Apartman Martina sa nachádza v meste Betina (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Lucija

9,5

Apartment Lucija

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lucija. Boasting a terrace with garden views, a garden and barbecue facilities, Apartment Lucija can be found in Betina, close to Zdrace Beach and 1. Ubytovanie Apartment Lucija sa nachádza v meste Betina (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Jakovčev

9,5

Apartments Jakovčev

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Jakovčev. Apartmány Jakovčev stoja 30 metrov od pláže a 300 metrov od centra mesta Betina na ostrove Murter. Ubytovanie Apartments Jakovčev sa nachádza v meste Betina (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Tina

9,5

Apartment Tina

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Tina. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Tina is located in Betina. The property features sea and city views, and is 2. Ubytovanie Apartment Tina sa nachádza v meste Betina (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 134 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

ApartmentHouse Ivana

9,5

ApartmentHouse Ivana

Ubytovanie (Apartmán) ApartmentHouse Ivana. Apartmány Ivana sa nachádzajú 400 m od prístavu ACI Marina Betina a poskytujú možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi v meste Betina. Ubytovanie ApartmentHouse Ivana sa nachádza v meste Betina (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 170 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Copacabljaja

9,5

Apartment Copacabljaja

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Copacabljaja. Apartmán Copacabljaja sa nachádza v obci Betina, niekoľko krokov od pobrežia Jadranského mora a 400 metrov od prístavu ACI Betina. Ubytovanie Apartment Copacabljaja sa nachádza v meste Betina (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Patrik

9,4

Apartment Patrik

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Patrik. Apartment Patrik sa nachádza v obci Betina na ostrove Murter, len pár krokov od pláže a ponúka klimatizované apartmány s patiom. Ubytovanie Apartment Patrik sa nachádza v meste Betina (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Ramnjak

9,4

Apartmani Ramnjak

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Ramnjak. Situated in Betina in the Sibenik-Knin County region and Starine Beach reachable within 650 metres, Apartmani Ramnjak features accommodation with free... Ubytovanie Apartmani Ramnjak sa nachádza v meste Betina (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Vinetan

9,4

Apartmani Vinetan

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Vinetan. Ubytovanie Apartmani Vojna sa nachádza v obci Betina v Šibenicko-kninskej župe, necelých 100 metrov od pláže Bilave. Ubytovanie Apartmani Vinetan sa nachádza v meste Betina (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Sladić

9,3

Apartmani Sladić

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Sladić. Apartmani Sladić has sea views, free WiFi and free private parking, situated in Betina, 550 metres from Bilave Beach. Ubytovanie Apartmani Sladić sa nachádza v meste Betina (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Divna

9,3

Apartments Divna

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Divna. Apartmány Divna sa nachádzajú v meste Betina, 200 metrov od prístavu ACI Betina. Na mieste môžete parkovať na neplatenom súkromnom parkovisku. Ubytovanie Apartments Divna sa nachádza v meste Betina (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Voltera

9,3

Apartment Voltera

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Voltera. Klimatizovaný Bed & Bike sa nachádza v obci Betina, 400 metrov od ACI Marina Betina. Ubytovanie Apartment Voltera sa nachádza v meste Betina (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Ruža

9,2

Apartman Ruža

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Ruža. Set in Betina, 150 metres from Zdrace Beach and 550 metres from Bilave Beach, Apartman Ruža offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Apartman Ruža sa nachádza v meste Betina (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Lantina

9,2

Apartments Lantina

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Apartments Lantina. Ubytovacie zariadenie Apartments Lantina sa nachádza priamo na pláži v meste Betina na ostrove Murter v Dalmácii, 33 km od Šibeniku a 68 km od Zadaru. Ubytovanie Apartments Lantina sa nachádza v meste Betina (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ena 1

9,2

Apartment Ena 1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ena 1. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Ena 1 is situated in Betina. Ubytovanie Apartment Ena 1 sa nachádza v meste Betina (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Uroda

9,2

Apartments Uroda

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Uroda. Ubytovanie Apartments Uroda sa nachádza 300 metrov od pláže Bilave. Ponúka záhradu, klimatizáciu, balkón a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Uroda sa nachádza v meste Betina (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Nevena

9,2

Apartment Nevena

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Nevena. Ubytovacie zariadenie Apartment Nevena sa nachádza v obci Betina v Šibenicko-Kninskej župe, 1 km od prístavu ACI Marina Betina. Ubytovanie Apartment Nevena sa nachádza v meste Betina (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ana

9,2

Apartment Ana

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ana. Boasting garden views, Apartment Ana features accommodation with a terrace and a balcony, around 400 metres from Zdrace Beach. Ubytovanie Apartment Ana sa nachádza v meste Betina (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Butterfly Holiday Home Tonkica

9,2

Butterfly Holiday Home Tonkica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Butterfly Holiday Home Tonkica. Ubytovacie zariadenie Butterfly Holiday Home Tonkica je dovolenková ubytovacia jednotka situovaná v dvojdome v letovisku Betina. Ubytovanie Butterfly Holiday Home Tonkica sa nachádza v meste Betina (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ivana

9,2

Ivana

Ubytovanie (Apartmán) Ivana. 500 metres from Zdrace Beach, Ivana is a beachfront property in Betina, featuring amenities such as a kitchen and TV. Ubytovanie Ivana sa nachádza v meste Betina (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Puh

9,1

Apartment Puh

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Puh. Just steps away from the pebbly beach in Betina, Apartment Puh offers air-conditioned accommodation. Guests benefit from free WiFi and private parking. Ubytovanie Apartment Puh sa nachádza v meste Betina (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Tomas

9

Apartments Tomas

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Tomas. Situated in Betina in the Sibenik-Knin County region and Zdrace Beach reachable within 300 metres, Apartments Tomas features accommodation with free WiFi,... Ubytovanie Apartments Tomas sa nachádza v meste Betina (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pave Apartment

9

Pave Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Pave Apartment. Located in Betina, 300 metres from Zdrace Beach and 500 metres from Bilave Beach, Pave Apartment offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Pave Apartment sa nachádza v meste Betina (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Vili Betina

9

Apartments Vili Betina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vili Betina. Apartmánový dom Vili Betina, ponúkajúci gril a výhľad na more, sa nachádza v obci Betina v Šibenicko-Kninskej župe, 500 metrov od prístavu ACI Marina... Ubytovanie Apartments Vili Betina sa nachádza v meste Betina (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Villa Leona

9

Apartments Villa Leona

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Leona. Ubytovanie Apartments Villa Leona sa nachádza v obci Betina v Šibenicko – kninskej župe, neďaleko prístavu ACI Marina Betina. Ubytovanie Apartments Villa Leona sa nachádza v meste Betina (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Demi

9

Apartment Demi

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Demi. Located in Betina, 50 metres from Bilave Beach and less than 1 km from Zdrace Beach, Apartment Demi provides accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Apartment Demi sa nachádza v meste Betina (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartment Luka

9

Apartment Luka

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Luka. Set in Betina, 300 metres from Zdrace Beach and 650 metres from Bilave Beach, Apartment Luka offers accommodation with free WiFi, air conditioning and... Ubytovanie Apartment Luka sa nachádza v meste Betina (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Vjera

8,9

Vjera

Ubytovanie (Apartmán) Vjera. Offering free WiFi and garden views, Vjera is an accommodation situated in Betina, just less than 1 km from Zdrace Beach and an 18-minute walk from Luke... Ubytovanie Vjera sa nachádza v meste Betina (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment DUBA

8,9

Apartment DUBA

Ubytovanie (Apartmán) Apartment DUBA. Apartmán DUBA ponúka hosťom možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi v obci Betina, 45 km od mesta Zadar a 25 km od mesta Šibenik. Ubytovanie Apartment DUBA sa nachádza v meste Betina (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 141 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Frane

8,9

Apartment Frane

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Frane. Set in Betina in the Sibenik-Knin County region and Zdrace Beach reachable within 450 metres, Apartment Frane offers accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytovanie Apartment Frane sa nachádza v meste Betina (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Charming apartment Karlo

8,9

Charming apartment Karlo

Ubytovanie (Apartmán) Charming apartment Karlo. Situated in Betina, 400 metres from Zdrace Beach and 500 metres from Kolentum Beach, Charming apartment Karlo offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Charming apartment Karlo sa nachádza v meste Betina (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)