Hľadať

Ubytovanie

Apartments Mis Apartmány

Ulica I 2R , 23231 Petrčane, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mis. Apartments Mis features garden views, free WiFi and free private parking, set in Petrcane, 100 metres from Donje Petrcane Beach. Ubytovanie Apartments Mis sa nachádza v meste Petrčane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Mis

Apartments Mis features garden views, free WiFi and free private parking, set in Petrcane, 100 metres from Donje Petrcane Beach. Each unit is fitted with a balcony, a fully equipped kitchen with a fridge, a seating area with a sofa, a TV and a private bathroom with shower. Punta Skala Beach is less than 1 km from Apartments MIS, while Punta Radman Beach is a 12-minute walk away. The nearest airport is Zadar Airport, 23 km from the accommodation. Guests at the apartment can enjoy cycling nearby, or make the most of the garden. There is also an oven, stovetop and a coffee machine.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi

Vybavenie ubytovania Apartments Mis

 • Vonkajší krb
 • Vybavenie na grilovanie
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Pláž
 • Šnorchlovanie
 • Potápanie
 • Cyklistika
 • Windsurfing
 • Rybolov
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je možná).

Iná ubytovanie v meste Petrčane

Apartment Mara

10

Apartment Mara

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mara. Apartmán Mara sa nachádza v obci Petrčane a ponúka vyhrievaný vonkajší bazén. Pláž a autobusovú zastávku Petrčane nájdete vo vzdialenosti 100 m odtiaľto. Ubytovanie Apartment Mara sa nachádza v meste Petrčane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Kovačić

10

Apartment Kovačić

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Kovačić. Apartment Kovačić is a beachfront property located in Petrcane, 550 metres from Punta Skala Beach and 1.4 km from Pinija Beach. Ubytovanie Apartment Kovačić sa nachádza v meste Petrčane (Chorvátsko - Zadar).

Apartment ARIA Exclusive Petrcane

9,9

Apartment ARIA Exclusive Petrcane

Ubytovanie (Apartmán) Apartment ARIA Exclusive Petrcane. Apartmán ARIA Exclusive Petrcane sa nachádza v meste Petrčane, 200 metrov od autobusovej zastávky Petrčane. Ubytovanie Apartment ARIA Exclusive Petrcane sa nachádza v meste Petrčane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 185 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Eveline

9,9

Apartment Eveline

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Eveline. Ubytovanie Apartment Eveline sa nachádza v letovisku Petrčane, 200 metrov od autobusovej zastávky a 350 metrov od pláže Petrčane. Ubytovanie Apartment Eveline sa nachádza v meste Petrčane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Mirela 2

9,9

Villa Mirela 2

Ubytovanie (Apartmány) Villa Mirela 2. Apartmány Villa Mirela 2 ponúkajú ubytovanie s výhľadom do záhrady v obci Petrčane. Majú sezónny vonkajší bazén, záhradu, gril a terasu. Ubytovanie Villa Mirela 2 sa nachádza v meste Petrčane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Milka

9,9

Apartment Milka

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Milka. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza 1,2 km od pláže v mestečku Petrčane a ponúka gril. Ubytovanie Apartment Milka sa nachádza v meste Petrčane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Tea with Sea View

9,8

Apartments Tea with Sea View

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Tea with Sea View. Ubytovanie Apartments Tea with Sea View sa nachádza v letovisku Petrcane, 1,1 km od Autobusovej stanice Petrcane a 1,2 km od pláže. Ubytovanie Apartments Tea with Sea View sa nachádza v meste Petrčane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 117 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sanja

9,8

Apartment Sanja

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Sanja. Ubytovanie Apartment Sanja sa nachádza v meste Petrčane, 1,4 km od pláže a 1,5 km od autobusovej zastávky. Ubytovanie Apartment Sanja sa nachádza v meste Petrčane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lily Apartment Petrcane

9,8

Lily Apartment Petrcane

Ubytovanie (Apartmány) Lily Apartment Petrcane. Klimatizovaný apartmán Lily Petrcane sa nachádza v obci Petrčane, iba 100 metrov od najbližšej pláže. Ubytovanie Lily Apartment Petrcane sa nachádza v meste Petrčane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Anita Punta Skala

9,8

Apartments Anita Punta Skala

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Anita Punta Skala. Apartmány Anita Punta Skala sa nachádzajú v pokojnej turistickej dedine Punta Skala. Ponúkajú bezplatné Wi-Fi a parkovanie zdarma. Ubytovanie Apartments Anita Punta Skala sa nachádza v meste Petrčane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Roko

9,8

Apartman Roko

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Roko. Apartmán Roko sa nachádza 20 metrov od pláže v letovisku Petrčane, Punta skala. K dispozícii máte aj balkón. Nechýba ani gril. Ubytovanie Apartman Roko sa nachádza v meste Petrčane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Punta Radman

9,8

Villa Punta Radman

Ubytovanie (Vila) Villa Punta Radman. Vila Punta Radman sa nachádza v obci Petrčane a ponúka klimatizované ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, požičovňou bicyklov zdarma a prístupom do záhrady s... Ubytovanie Villa Punta Radman sa nachádza v meste Petrčane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 314 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Private Vacation Home Car

9,8

Private Vacation Home Car

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Private Vacation Home Car. Situated in Petrcane in the Zadar County region, Vacation home Car features a patio and garden views. Located 2. Ubytovanie Private Vacation Home Car sa nachádza v meste Petrčane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 116 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Duda

9,8

Apartment Duda

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Duda. Located in Petrcane, 700 metres from Petrcane Bus Stop and 700 m from Petrcane Beach, Apartment Duda features accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Apartment Duda sa nachádza v meste Petrčane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Elda

9,8

Apartment Elda

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Elda. Apartmán Elda je vzdialený len 150 metrov od pláže a ponúka klimatizované ubytovanie a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartment Elda sa nachádza v meste Petrčane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Roko

9,8

Apartment Roko

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Roko. Ubytovanie Apartment Roko sa nachádza v meste Petrčane, 100 metrov od pláže Punta Radman a 500 metrov od pláže Pineta. Ponúka záhradu a klimatizáciu. Ubytovanie Apartment Roko sa nachádza v meste Petrčane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Zara

9,8

Apartments Zara

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Zara. Apartmány Zara ponúkajú možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi v dedine Petrčane, len pár krokov od malej pláže a 260 metrov od autobusovej zastávky. Ubytovanie Apartments Zara sa nachádza v meste Petrčane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxury Villa Nada with Pool

9,7

Luxury Villa Nada with Pool

Ubytovanie (Apartmány) Luxury Villa Nada with Pool. Ubytovacie zariadenie Luxury Villa Nada with Pool sa nachádza v mestečku Petrčane, 400 metrov od autobusovej zastávky Petrčane a ponúka ubytovanie s TV s... Ubytovanie Luxury Villa Nada with Pool sa nachádza v meste Petrčane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Residence 25

9,7

Residence 25

Ubytovanie (Apartmány) Residence 25. Ubytovacie zariadenie Residence 25 sa nachádza v obci Petrčane, 150 metrov od pláže Pineta a 600 metrov od pláže Punta Radman. Ubytovanie Residence 25 sa nachádza v meste Petrčane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 162 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Punta Grzan

9,7

Guest House Punta Grzan

Ubytovanie (Penzión) Guest House Punta Grzan. Penzión Guest House Punta Grzan sa nachádza v letovisku Petrčane, 450 metrov od pláže Punta Radman. Ubytovanie Guest House Punta Grzan sa nachádza v meste Petrčane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Puntica

9,7

Apartment Puntica

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Puntica. Apartmán Puntica, ktorý sa nachádza priamo pri mori v pokojnej časti letoviska Petrčane, ponúka priestrannú terasu s lehátkami a jedálenským kútom. Ubytovanie Apartment Puntica sa nachádza v meste Petrčane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Pino with Jacuzzi

9,7

Villa Pino with Jacuzzi

Ubytovanie (Apartmány) Villa Pino with Jacuzzi. Ubytovanie Villa Pino with Jacuzzi sa nachádza len 100 metrov od kamienkovej pláže a 500 metrov od centra mesta Petrčane. Ubytovanie Villa Pino with Jacuzzi sa nachádza v meste Petrčane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments and Rooms Sara

9,7

Apartments and Rooms Sara

Ubytovanie (Penzión) Apartments and Rooms Sara. Apartmán Sara vám ponúka klimatizované ubytovanie v letovisku Petrčane. Autobusová zastávka Petrčane je vzdialená 30 metrov. Ubytovanie Apartments and Rooms Sara sa nachádza v meste Petrčane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guesthouse Lisica

9,6

Guesthouse Lisica

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Lisica. Penzión Lisica sa nachádza na pobreží na pešej zóne v mestečku Petrčane a ponúka vám izby, apartmány a štúdiá s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Guesthouse Lisica sa nachádza v meste Petrčane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Buskulic

9,6

Apartments Buskulic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Buskulic. Ubytovacie zariadenie Apartments Buskulic sa nachádza v obci Petrčane, 60 metrov od najbližšej pláže a približne 400 metrov od pláže Petrčane. Ubytovanie Apartments Buskulic sa nachádza v meste Petrčane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio apartman "Štefančić"

9,6

Studio apartman "Štefančić"

Ubytovanie (Apartmán) Studio apartman "Štefančić". Set in Petrcane, within 150 metres of Donje Petrcane Beach and 800 metres of Punta Skala Beach, Studio apartman "Štefančić" offers accommodation with free... Ubytovanie Studio apartman "Štefančić" sa nachádza v meste Petrčane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Punta Skala 64

9,6

Punta Skala 64

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Punta Skala 64. Ubytovanie Punta Skala 64 sa nachádza v meste Petrčane, 200 metrov od pláže Petrčane a 2,3 km od autobusovej zastávky Petrčane. Ubytovanie Punta Skala 64 sa nachádza v meste Petrčane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 137 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms Malic

9,6

Rooms Malic

Ubytovanie (Penzión) Rooms Malic. Ubytovacie zariadenie Rooms Malic sa nachádza v rekreačnom areáli Punta Skala, 150 metrov od pláže, a ponúka bezplatné parkovisko, gril a ubytovacie... Ubytovanie Rooms Malic sa nachádza v meste Petrčane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Zvjezdana

9,6

Apartments Zvjezdana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Zvjezdana. Apartments Zvjezdana sa nachádzajú v obci Petrčane v Zadarskej župe, neďaleko pláží Pineta a Punta Radman. Ubytovanie Apartments Zvjezdana sa nachádza v meste Petrčane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Katarina

9,6

Villa Katarina

Ubytovanie (Apartmány) Villa Katarina. Vila Katarina sa nachádza v pobrežnom mestečku Petrčane, neďaleko mesta Zadar. Ponúka priestranné klimatizované ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Villa Katarina sa nachádza v meste Petrčane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Green House Petrčane

9,6

Green House Petrčane

Ubytovanie (Apartmány) Green House Petrčane. Set in Petrcane, 100 metres from Petrcane Bus Stop and 230 metres from Petrcane Beach, Green House Petrčane offers accommodation with free WiFi and a... Ubytovanie Green House Petrčane sa nachádza v meste Petrčane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 122 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ivanka

9,6

Apartments Ivanka

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ivanka. Apartmánový dom Ivanka sa nachádza v obci Petrčane asi 200 metrov od najbližšej pláže a ponúka záhradu a gril. Ubytovanie Apartments Ivanka sa nachádza v meste Petrčane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Beach house Paula

9,6

Beach house Paula

Ubytovanie (Apartmány) Beach house Paula. Ubytovacie zariadenie Beach house Paula sa nachádza v obci Petrčane v Zadarskej župe, 200 metrov od pláže Donje Petrčane. Ubytovanie Beach house Paula sa nachádza v meste Petrčane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Petrčane

9,5

Apartment Petrčane

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Petrčane. Apartmán Petrčane s grilom sa nachádza v Petrčane. Trojhviezdičkový apartmán je vzdialený 350 metrov od pláže Petrčane. Ubytovanie Apartment Petrčane sa nachádza v meste Petrčane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ana's apartments

9,5

Ana's apartments

Ubytovanie (Apartmány) Ana's apartments. Ubytovanie Ana's Apartments sa nachádza v obci Petrčane v Zadarskej župe, 100 metrov od pláže Pineta. Ubytovanie Ana's apartments sa nachádza v meste Petrčane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Juraj

9,5

Apartments Juraj

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Juraj. Ubytovacie zariadenie Apartments Juraj sa nachádza v obci Petrčane, 400 metrov od pláže Punta Radman a 700 metrov od pláže Donje Petrčane. Ubytovanie Apartments Juraj sa nachádza v meste Petrčane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Marija

9,5

Apartment Marija

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Marija. Apartmán Marija sa nachádza v obci Petrčane v Zadarskej župe, 200 metrov od pláže Punta Radman. Ubytovanie Apartment Marija sa nachádza v meste Petrčane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment MaRina

9,5

Apartment MaRina

Ubytovanie (Apartmány) Apartment MaRina. Apartmán MaRina sa nachádza 400 metrov od pláže Petrčane a ponúka terasu a klimatizované ubytovacie jednotky s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartment MaRina sa nachádza v meste Petrčane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxury Sunset Residence with Seaview

9,5

Luxury Sunset Residence with Seaview

Ubytovanie (Apartmány) Luxury Sunset Residence with Seaview. Ubytovacie zariadenie Luxury Sunset Residence with Seaview sa nachádza v meste Petrčane v Zadarskej župe, len pár krokov od pláže Pineta. Ubytovanie Luxury Sunset Residence with Seaview sa nachádza v meste Petrčane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 153 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Luna with Seaview

9,5

Villa Luna with Seaview

Ubytovanie (Apartmány) Villa Luna with Seaview. Ubytovanie Villa Luna with Seaview sa nachádza len 70 metrov od pláže a 200 metrov od centra obce Petrčane. Ubytovanie Villa Luna with Seaview sa nachádza v meste Petrčane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ana

9,5

Apartments Ana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ana. Ubytovanie sa nachádza v obci Punta Skala, malej malebnej turistickej dedinke vzdialenej 800 metrov od Petrčane. Ubytovanie Apartments Ana sa nachádza v meste Petrčane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments 2A

9,5

Apartments 2A

Ubytovanie (Penzión) Apartments 2A. Apartmány 2A sa nachádzajú v turistickom stredisku Punta Skala, iba ​​150 metrov od mora. Na mieste je k dispozícii požičovňa bicyklov. Ubytovanie Apartments 2A sa nachádza v meste Petrčane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Jurjevic

9,5

Apartments Jurjevic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Jurjevic. Apartmány Jurjevic sa nachádzajú iba 10 metrov od pláže v dedinke Punta Skala neďaleko obce Petrčane. Ubytovanie Apartments Jurjevic sa nachádza v meste Petrčane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Jedro

9,5

Apartments Jedro

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Jedro. Ubytovacie zariadenie Apartments Jedro sa nachádza v obci Petrčane v Zadarskej župe 100 metrov od pláže Donje Petrčane. Ubytovanie Apartments Jedro sa nachádza v meste Petrčane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Maćo

9,5

Apartments Maćo

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Maćo. Apartmány Maćo ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním v obci Petrčane. K dispozícii máte bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartments Maćo sa nachádza v meste Petrčane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Bujas

9,5

Holiday Home Bujas

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Bujas. Holiday Home Bujas s výhľadom do záhrady ponúka ubytovanie so záhradou a patiom, približne 2,1 km od autobusovej zastávky Petrcane. Ubytovanie Holiday Home Bujas sa nachádza v meste Petrčane (Chorvátsko - Zadar).

Apartments by the sea Kozino, Zadar - 5783

9,4

Apartments by the sea Kozino, Zadar - 5783

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Kozino, Zadar - 5783. Apartments by the sea Kozino, Zadar - 5783 has sea views, free WiFi and free private parking, set in Petrcane, 300 metres from Saint Bartholomew Beach. Ubytovanie Apartments by the sea Kozino, Zadar - 5783 sa nachádza v meste Petrčane (Chorvátsko - Zadar).

Apartman Vesna

9,4

Apartman Vesna

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Vesna. Situated in Petrcane, just 400 metres from Donje Petrcane Beach, Apartman Vesna features beachfront accommodation with a garden, a terrace and free WiFi. Ubytovanie Apartman Vesna sa nachádza v meste Petrčane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Paleka

9,4

Apartments Paleka

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Paleka. Apartmány Paleka ponúkajú ubytovanie v obci Petrčane, 100 metrov od autobusovej zastávky Petrčane. Na mieste môžete zdarma parkovať na súkromnom... Ubytovanie Apartments Paleka sa nachádza v meste Petrčane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Mirko

9,4

Apartments Mirko

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mirko. Apartmánový dom Mirko sa nachádza v obci Petrčane a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a klimatizáciu. Pláž Petrčane je vzdialená 150 metrov. Ubytovanie Apartments Mirko sa nachádza v meste Petrčane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Matas Petrcane

9,4

Apartmani Matas Petrcane

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Matas Petrcane. Situated in Petrcane, Apartmani Matas Petrcane offers free WiFi, and guests can enjoy free bikes, barbecue facilities and a garden. Ubytovanie Apartmani Matas Petrcane sa nachádza v meste Petrčane (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)