Hľadať

Ubytovanie

Apartments MK Apartmány

Put Borka 22, 21318 Marusici , Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments MK. Set in Marusici in the Split-Dalmatia County region, with Beach Borka and Kutleša East Beach nearby, Apartments MK offers accommodation with free private... Ubytovanie Apartments MK sa nachádza v meste Marusici (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments MK

Cycling can be enjoyed nearby. The nearest airport is Split Airport, 58 km from Apartman MK. The air-conditioned units are furnished with tiled floors and feature a private bathroom, a TV, free WiFi, wardrobe, a living room, an equipped kitchen, balcony and views over the sea. There is a seating and a dining area in all units. Set in Marusici in the Split-Dalmatia County region, with Beach Borka and Kutleša East Beach nearby, Apartments MK offers accommodation with free private parking. Beach Pašnjak is 1. 5 km from the apartment.

Vybavenie ubytovania Apartments MK

 • Vonkajší krb
 • Vybavenie na grilovanie
 • Domáce zvieratá sú povolené na požiadanie. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Pláž
 • Šnorchlovanie
 • Potápanie
 • Cyklistika
 • Windsurfing
 • Rybolov
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je možná).
 • Práčovňaza príplatok
 • Klimatizáciaza príplatok
 • Kúrenie

Iná ubytovanie v meste Marusici

Holiday Home Perlica

10

Holiday Home Perlica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Perlica. Featuring sea views, Holiday Home Perlica offers accommodation with a terrace and a kettle, around 1.1 km from Kutleša East Beach. Ubytovanie Holiday Home Perlica sa nachádza v meste Marusici (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartments Villa Daria

10

Appartments Villa Daria

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Appartments Villa Daria. Apartmány Villa Daria sa nachádzajú v obci Marusici, 11 km od obce Brela. Ponúkajú záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Appartments Villa Daria sa nachádza v meste Marusici (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment - Villa Dunja

9,7

Apartment - Villa Dunja

Ubytovanie (Apartmán) Apartment - Villa Dunja. Offering free WiFi and free private parking, Apartment - Villa Dunja is situated in Marusici, within just 800 metres of Kutleša East Beach. Ubytovanie Apartment - Villa Dunja sa nachádza v meste Marusici (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Smilja

9,7

Apartments Smilja

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Smilja. Apartmány SS sa nachádzajú v obci Marušići a ponúkajú klimatizované ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, ako aj gril. Ubytovanie Apartments Smilja sa nachádza v meste Marusici (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hostel Dalmatia

9,7

Hostel Dalmatia

Ubytovanie (Hostel) Hostel Dalmatia. Hostel Dalmatia sa nachádza v obci Marusici a ponúka záhradu, bar, spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Hostel Dalmatia sa nachádza v meste Marusici (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 12 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxury Apartments Villa Opera

9,5

Luxury Apartments Villa Opera

Ubytovanie (Apartmány) Luxury Apartments Villa Opera. Ubytovanie Luxury Apartments Villa Opera sa nachádza v meste Marusici v Splitsko-dalmatínskej župe, 650 metrov od východnej pláže Kutleša. Ubytovanie Luxury Apartments Villa Opera sa nachádza v meste Marusici (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Villasanta De Luxe Apartments

9,5

Villasanta De Luxe Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Villasanta De Luxe Apartments. Ubytovanie Villasanta De Luxe Apartments sa nachádza v letovisku Marušići, 11 km od obce Brela. Ponúka vonkajší bazén a fitnescentrum. Ubytovanie Villasanta De Luxe Apartments sa nachádza v meste Marusici (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani More

9,5

Apartmani More

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Apartmani More. Ubytovacie zariadenie Apartmani More sa nachádza v obci Marušići, 11 km od obce Brela a má fitnescentrum a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmani More sa nachádza v meste Marusici (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Villa Mandolina

9,1

Apartments Villa Mandolina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Mandolina. Ubytovanie Apartments Villa Mandolina sa nachádza v meste Marusici v Splitsko-dalmatínskej župe, 700 metrov od východnej pláže Kutleša. Ubytovanie Apartments Villa Mandolina sa nachádza v meste Marusici (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday House Botta

9

Holiday House Botta

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday House Botta. Ubytovanie Holiday House Botta sa nachádza v obci Marušići, 300 metrov od pláže Borka a 1,4 km od pláže Pašnjak. Ubytovanie Holiday House Botta sa nachádza v meste Marusici (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 370 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment in Marusici

8,6

One-Bedroom Apartment in Marusici

Ubytovanie (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Marusici. One-Bedroom Apartment in Marusici is situated in Mimice. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie One-Bedroom Apartment in Marusici sa nachádza v meste Marusici (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 118 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Marusici, Omis - 657

8,5

Apartments by the sea Marusici, Omis - 657

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Marusici, Omis - 657. Penzión Apartments by the sea Marusici (Omis) – 657 sa nachádza v obci Mimice. Ubytovanie Apartments by the sea Marusici, Omis - 657 sa nachádza v meste Marusici (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bacic 216S

Bacic 216S

Ubytovanie (Apartmán) Bacic 216S. Bacic 216S is a beachfront property situated in Marusici, less than 1 km from Kutleša East Beach and 1.9 km from Juto Beach. Ubytovanie Bacic 216S sa nachádza v meste Marusici (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Marusici 1024a

Studio Marusici 1024a

Ubytovanie (Apartmán) Studio Marusici 1024a. Štúdio Marusici 1024a sa nachádza v letovisku Mimice. Na mieste je vám k dispozícii bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Studio Marusici 1024a sa nachádza v meste Marusici (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Franje Tudmana V

Holiday home Franje Tudmana V

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Franje Tudmana V. Holiday home Franje Tudmana V is set in Pisak and offers barbecue facilities. The holiday home has sea views and is 43 km from Split. Ubytovanie Holiday home Franje Tudmana V sa nachádza v meste Marusici (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 189 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Awesome apartment in Marusici with WiFi and 2 Bedrooms

Awesome apartment in Marusici with WiFi and 2 Bedrooms

Ubytovanie (Apartmán) Awesome apartment in Marusici with WiFi and 2 Bedrooms. Featuring sea views, Awesome apartment in Marusici with WiFi and 2 Bedrooms provides accommodation with a terrace and a coffee machine, around 550 metres... Ubytovanie Awesome apartment in Marusici with WiFi and 2 Bedrooms sa nachádza v meste Marusici (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Awesome apartment in Marusici with WiFi and 2 Bedrooms

Awesome apartment in Marusici with WiFi and 2 Bedrooms

Ubytovanie (Apartmán) Awesome apartment in Marusici with WiFi and 2 Bedrooms. Boasting sea views, Awesome apartment in Marusici with WiFi and 2 Bedrooms features accommodation with a terrace and a coffee machine, around 1. Ubytovanie Awesome apartment in Marusici with WiFi and 2 Bedrooms sa nachádza v meste Marusici (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 133 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lada 206S

Lada 206S

Ubytovanie (Apartmán) Lada 206S. Lada 206S is a beachfront property located in Marusici, less than 1 km from Kutleša East Beach and 1.9 km from Juto Beach. Ubytovanie Lada 206S sa nachádza v meste Marusici (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 119 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Wind Rose Wellness Villas, Villa Maestral

Wind Rose Wellness Villas, Villa Maestral

Ubytovanie (Vily) Wind Rose Wellness Villas, Villa Maestral. Situated in Marusici, 2.1 km from Juto Beach, Wind Rose Wellness Villas, Villa Maestral features accommodation with free WiFi, air conditioning and access... Ubytovanie Wind Rose Wellness Villas, Villa Maestral sa nachádza v meste Marusici (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 622 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Lizatovic

Apartments Lizatovic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Lizatovic. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v letovisku Mimice, 34 km od mesta Split. Ubytovanie Apartments Lizatovic sa nachádza v meste Marusici (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Marusici, Omis - 1024

Apartments by the sea Marusici, Omis - 1024

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Marusici, Omis - 1024. Apartments by the sea Marusici, Omis - 1024 has sea views, free WiFi and free private parking, set in Mimice, 450 metres from Kutleša East Beach. Ubytovanie Apartments by the sea Marusici, Omis - 1024 sa nachádza v meste Marusici (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Beautiful 1-Bed Apartment in Marusici

Beautiful 1-Bed Apartment in Marusici

Ubytovanie (Apartmán) Beautiful 1-Bed Apartment in Marusici. Set in Marusici in the Split-Dalmatia County region, Beautiful 1-Bed Apartment in Marusici features a patio. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytovanie Beautiful 1-Bed Apartment in Marusici sa nachádza v meste Marusici (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 242 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casa Mia

Casa Mia

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Casa Mia. Situated in Marušići in the Istria region, Casa Mia features a terrace. Ubytovanie Casa Mia sa nachádza v meste Marusici (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 185 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Lada - OMI205

Holiday Home Lada - OMI205

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Lada - OMI205. Holiday Home Lada - OMI205 is a beachfront property located in Marusici, less than 1 km from Kutleša East Beach and 1.9 km from Juto Beach. Ubytovanie Holiday Home Lada - OMI205 sa nachádza v meste Marusici (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartementhaus Lada 205S

Appartementhaus Lada 205S

Ubytovanie (Apartmán) Appartementhaus Lada 205S. Appartementhaus Lada 205S is a beachfront property set in Marusici, less than 1 km from Kutleša East Beach and 1.9 km from Juto Beach. Ubytovanie Appartementhaus Lada 205S sa nachádza v meste Marusici (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Ursula

Villa Ursula

Ubytovanie (Vila) Villa Ursula. Featuring accommodation with a private pool, lake view and a patio, Villa Ursula is set in Grižane. Ubytovanie Villa Ursula sa nachádza v meste Marusici (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Villa LeoMa

Villa LeoMa

Ubytovanie (Vila) Villa LeoMa. Boasting garden views, Villa LeoMa features accommodation with a seasonal outdoor swimming pool and a patio, around 1.9 km from Juto Beach. Ubytovanie Villa LeoMa sa nachádza v meste Marusici (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 179 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Zorica - with view

Apartments Zorica - with view

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Zorica - with view. Set 550 metres from Beach Borka, Apartments Zorica - with view offers a garden, and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartments Zorica - with view sa nachádza v meste Marusici (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Jana

Apartments Jana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Jana. Located in Marusici in the Split-Dalmatia County region, with Beach Borka and Beach Pašnjak nearby, Apartments Jana provides accommodation with free... Ubytovanie Apartments Jana sa nachádza v meste Marusici (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casa Bastiani

Casa Bastiani

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Casa Bastiani. Located in Marušići in the Istria region, Casa Bastiani has a terrace. Ubytovanie Casa Bastiani sa nachádza v meste Marusici (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 126 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Marusici 1024b

Studio Marusici 1024b

Ubytovanie (Apartmán) Studio Marusici 1024b. Offering sea views, Studio Marusici 1024b is an accommodation situated in Mimice, 1.3 km from Beach Borka and 1.4 km from Juto Beach. Ubytovanie Studio Marusici 1024b sa nachádza v meste Marusici (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Wind Rose Wellness Villas, Villa Bura

Wind Rose Wellness Villas, Villa Bura

Ubytovanie (Vily) Wind Rose Wellness Villas, Villa Bura. Set in Marusici, 2.1 km from Juto Beach, Wind Rose Wellness Villas, Villa Bura offers accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden... Ubytovanie Wind Rose Wellness Villas, Villa Bura sa nachádza v meste Marusici (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 622 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nice home in Marusici w/ WiFi, Heated swimming pool and 3 Bedrooms

Nice home in Marusici w/ WiFi, Heated swimming pool and 3 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Nice home in Marusici w/ WiFi, Heated swimming pool and 3 Bedrooms. Nice home in Marusici w/ WiFi, Heated swimming pool and 3 Bedrooms is set in Marusici and offers barbecue facilities. Ubytovanie Nice home in Marusici w/ WiFi, Heated swimming pool and 3 Bedrooms sa nachádza v meste Marusici (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 826 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)