Hľadať

Ubytovanie

Apartments More Medici Apartmány

Kralja Tomislava 4, Medići, 21318 Mimice, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments More Medici. Apartmány More Medici stoja pozdĺž piesočnatej pláže a ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním a vlastným balkónom s výhľadom na more. Ubytovanie Apartments More Medici sa nachádza v meste Mimice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments More Medici

Jeden z našich favoritov v destinácii MimiceApartmány More Medici stoja pozdĺž piesočnatej pláže a ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním a vlastným balkónom s výhľadom na more. Ich súčasťou je kuchynka s varnou doskou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou. Venovať sa môžete raftingu na rieke Cetina, voľnému lezeniu, potápaniu, či plachteniu, alebo si zahrať volejbal, či tenis. Z neďalekého mestečka Omiš sa môžete vydať na výlet loďou. Bezplatne môžu využívať gril, ktorý je k dispozícii pri apartmánoch. Hostia môžu relaxovať na vlastnom balkóne alebo na pláži. Tieto moderné apartmány majú otvorenú jedálenskú a obývaciu časť so satelitným TV. Apartmány More Medici sa nachádzajú v dedine Mimice, 10 km od mesta Omiš a 25 km od Makarskej. V každom apartmáne je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Mesto Split je vzdialené 35 minút jazdy autom a na letisko v Splite sa autom dostanete za 50 minút. Priamo na mieste sa nachádza bezplatné súkromné parkovisko.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi
 • Na pláži

Vybavenie ubytovania Apartments More Medici

 • Vonkajší nábytok
 • Na pláži
 • Slnečná terasa
 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Pláž
 • Kanoistikaza príplatok
 • Rybolov Mimo ubytovaniaza príplatok
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Parkovanie na ulici
 • Strážené parkovisko
 • Kyvadlová doprava
 • Kyvadlová doprava medzi hotelom a letiskom (za príplatok)
 • Kyvadlová doprava (za príplatok)
 • Expresný check-in/check-out
 • Práčovňaza príplatok
 • Vyhradený priestor pre fajčiarov
 • Klimatizácia
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Mimice

Waterview apartments (Tui Apartment)

10

Waterview apartments (Tui Apartment)

Ubytovanie (Apartmán) Waterview apartments (Tui Apartment). Situated in Mimice, 150 metres from Kutleša East Beach and 400 metres from Juto Beach, Waterview apartments (Tui Apartment) offers a seasonal outdoor... Ubytovanie Waterview apartments (Tui Apartment) sa nachádza v meste Mimice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Waterview Apartments

10

Waterview Apartments

Ubytovanie (Apartmán) Waterview Apartments. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Waterview Apartments is set in Mimice. Ubytovanie Waterview Apartments sa nachádza v meste Mimice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Merica

10

Apartments Merica

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Merica. Apartmány Merica sa nachádzajú v obci Mimice. K dispozícii v nich máte priestor na posedenie, kuchyňu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Merica sa nachádza v meste Mimice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penthouse Filka

9,9

Penthouse Filka

Ubytovanie (Apartmány) Penthouse Filka. Set in Mimice, Penthouse Filka provides accommodation with a seating area and a kitchen. Free WiFi is featured. Ubytovanie Penthouse Filka sa nachádza v meste Mimice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 115 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Beach Holiday Home Laura

9,9

Beach Holiday Home Laura

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Beach Holiday Home Laura. Set in Mimice, 300 metres from Beach Tuna and 500 metres from Juto Beach, Beach Holiday Home Laura offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Beach Holiday Home Laura sa nachádza v meste Mimice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Marin

9,9

Haus Marin

Ubytovanie (Apartmán) Haus Marin. Apartmán Haus Marin sa nachádza na pláži v letovisku Mimice, 12 km od obce Brela. Ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad na more. Ubytovanie Haus Marin sa nachádza v meste Mimice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Juric

9,9

Apartments Juric

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Juric. Ubytovanie Apartments Juric sa nachádza v obci Mimice v Splitsko-dalmatínskej župe, 200 metrov od pláže Juto. Ubytovanie Apartments Juric sa nachádza v meste Mimice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Noa Mimice

9,9

Villa Noa Mimice

Ubytovanie (Apartmány) Villa Noa Mimice. Ubytovanie Apartments Mimica sa nachádza v letovisku Mimice, 13 km od mestečka Brela. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Villa Noa Mimice sa nachádza v meste Mimice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Mistral

9,9

Apartments Mistral

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mistral. Štýlové apartmány Mistral sa nachádzajú len 20 metrov od pláže. Ubytovanie Apartments Mistral sa nachádza v meste Mimice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Mimice, Omis - 4797

9,8

Apartments with a parking space Mimice, Omis - 4797

Ubytovanie (Apartmán) Apartments with a parking space Mimice, Omis - 4797. Offering sea views, Apartments with a parking space Mimice, Omis - 4797 is an accommodation situated in Mimice, 500 metres from Juto Beach and 1. Ubytovanie Apartments with a parking space Mimice, Omis - 4797 sa nachádza v meste Mimice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Dattero with pool

9,8

Villa Dattero with pool

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Dattero with pool. Boasting a balcony with pool views, a seasonal outdoor swimming pool and barbecue facilities, Villa Dattero with pool can be found in Mimice, close to Juto... Ubytovanie Villa Dattero with pool sa nachádza v meste Mimice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 260 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Vice

9,8

Apartment Vice

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vice. Boasting sea views, Apartment Vice offers accommodation with a balcony and a kettle, around 450 metres from Kutleša East Beach. Ubytovanie Apartment Vice sa nachádza v meste Mimice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ljiljana

9,8

Apartments Ljiljana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ljiljana. Apartmány Ljiljana sa nachádzajú v letovisku Mimice len 70 metrov od pláže Juto a 300 metrov od východnej pláže Kutleša. Ubytovanie Apartments Ljiljana sa nachádza v meste Mimice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Allegra

9,7

Villa Allegra

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Villa Allegra. Villa Allegra sa nachádza v meste Pisak, 100 metrov od pláže Pašnjak. Ubytovanie Villa Allegra sa nachádza v meste Mimice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Žara 2 with Boat Place

9,7

Apartment Žara 2 with Boat Place

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Žara 2 with Boat Place. Ubytovacie zariadenie Apartmán Žara ponúka ubytovanie s možnosťou vlastného stravovania v letovisku Mimice, len 50 metrov od kamienkovej pláže. Ubytovanie Apartment Žara 2 with Boat Place sa nachádza v meste Mimice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bruna & Bartula

9,7

Bruna & Bartula

Ubytovanie (Penzión) Bruna & Bartula. Penzión Bruna & Bartula s výhľadom na pláž sa nachádza v letovisku Mimice. K dispozícii tu máte príslušenstvo na grilovanie. Ubytovanie Bruna & Bartula sa nachádza v meste Mimice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Meira

9,7

Apartments Meira

Ubytovanie (Penzión) Apartments Meira. Apartmány Meira sa nachádzajú v meste Mimice. K dispozícii tu máte záhradu i terasu a súčasťou každej izby je balkón. Ubytovanie Apartments Meira sa nachádza v meste Mimice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ra

9,7

Ra

Ubytovanie (Apartmány) Ra. Apartmán Ra sa nachádza v obci Mimice a ponúka klimatizované ubytovanie s Wi-Fi zdarma a prístupom do záhrady s grilom. Ubytovanie Ra sa nachádza v meste Mimice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments and Rooms Špiro

9,7

Apartments and Rooms Špiro

Ubytovanie (Apartmány) Apartments and Rooms Špiro. Apartmány Špiro sa nachádzajú v meste Mimice priamo pri pláži, 32 km od Splitu a 21 km od Makarskej. Ponúkajú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartments and Rooms Špiro sa nachádza v meste Mimice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Sky

9,7

Villa Sky

Ubytovanie (Apartmány) Villa Sky. Vila Sky sa môže pochváliť polohou pri pobreží. Nachádza sa v obci Mimice a ponúka ubytovanie so saunou a s vonkajším bazénom. Ubytovanie Villa Sky sa nachádza v meste Mimice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 134 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment VICTORY

9,7

Apartment VICTORY

Ubytovanie (Apartmán) Apartment VICTORY. Located in Mimice, 250 metres from Kutleša East Beach and 650 metres from Juto Beach, Apartment VICTORY provides air-conditioned accommodation with a... Ubytovanie Apartment VICTORY sa nachádza v meste Mimice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 111 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seaside holiday house Mimice, Omis - 11644

9,7

Seaside holiday house Mimice, Omis - 11644

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Seaside holiday house Mimice, Omis - 11644. Set in Mimice in the Split-Dalmatia County region, Seaside holiday house Mimice, Omis - 11644 has a balcony and sea views. Ubytovanie Seaside holiday house Mimice, Omis - 11644 sa nachádza v meste Mimice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mimice Magistrala

9,7

Apartment Mimice Magistrala

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mimice Magistrala. Tento apartmán s výhľadom na more sa nachádza v meste Mimice, 34 km od Splitu a 20 km od Makarskej. Ubytovanie Apartment Mimice Magistrala sa nachádza v meste Mimice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 247 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxury Villa Mimice Majesty

9,6

Luxury Villa Mimice Majesty

Ubytovanie (Vila) Luxury Villa Mimice Majesty. Luxury Villa Mimice Majesty sa nachádza v letovisku Mimice a ponúka ubytovanie s vlastným bazénom, patiom a výhľadom na bazén. Ubytovanie Luxury Villa Mimice Majesty sa nachádza v meste Mimice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 471 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Marusici, Omis - 10331

9,6

Apartments with a parking space Marusici, Omis - 10331

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Marusici, Omis - 10331. Apartments with a parking space Marusici, Omis - 10331 has sea views, free WiFi and free private parking, situated in Mimice, 800 metres from Kutleša East... Ubytovanie Apartments with a parking space Marusici, Omis - 10331 sa nachádza v meste Mimice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Miro

9,6

Apartments Miro

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Miro. Ubytovanie Apartments Miro s výhľadom na more ponúka ubytovanie s kuchyňou v letovisku Mimice. Dostupné je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Miro sa nachádza v meste Mimice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Vila Oksana

9,5

Apartments Vila Oksana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vila Oksana. Apartmány Vila Oksana so záhradou a grilom sa nachádzajú v meste Mimice, 32 km od Splitu. Ubytovanie Apartments Vila Oksana sa nachádza v meste Mimice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Pere s Mora

9,5

Apartment Pere s Mora

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Pere s Mora. Set in Mimice, within 100 metres of Juto Beach and 250 metres of Kutleša East Beach, Apartment Pere s Mora offers accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Apartment Pere s Mora sa nachádza v meste Mimice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Venera Mimice

9,5

Villa Venera Mimice

Ubytovanie (Apartmány) Villa Venera Mimice. Located in Mimice, 13 km from Brela, Villa Venera Mimice provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Villa Venera Mimice sa nachádza v meste Mimice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Villa Carica

9,5

Apartments Villa Carica

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Carica. Ubytovacie zariadenie Villa Carica sa nachádza v nádhernej lokalite priamo na pláži. Ubytovanie Apartments Villa Carica sa nachádza v meste Mimice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Gloria

9,5

Villa Gloria

Ubytovanie (Apartmány) Villa Gloria. Vila Gloria sa nachádza v malej dedinke Mimice, 7 km od mesta Omiš a 19 km od Makarskej riviéry. Ubytovanie Villa Gloria sa nachádza v meste Mimice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Luciana

9,5

Villa Luciana

Ubytovanie (Vila) Villa Luciana. Vila Luciana sa nachádza v obci Medići, iba 20 metrov od pláže a 1 km od mesta Mimice. Ubytovanie Villa Luciana sa nachádza v meste Mimice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 320 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Mirko

9,4

Apartmani Mirko

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Mirko. Situated in Mimice, 13 km from Brela, Apartmani Mirko features a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartmani Mirko sa nachádza v meste Mimice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Petra

9,4

Apartmani Petra

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Petra. Ubytovacie zariadenie Apartmani Petra sa nachádza v letovisku Mimice, 13 km od obce Brela. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmani Petra sa nachádza v meste Mimice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Tom

9,4

Apartments Tom

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Tom. Apartmány Tom sa nachádzajú len 60 metrov od kamenistej pláže so sprchou a 200 metrov od centra obce Mimice. Ubytovanie Apartments Tom sa nachádza v meste Mimice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Marusici, Omis - 1131

9,4

Apartments with a parking space Marusici, Omis - 1131

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Marusici, Omis - 1131. Apartments with a parking space Marusici, Omis - 1131 features sea views, free WiFi and free private parking, located in Mimice, 300 metres from Beach... Ubytovanie Apartments with a parking space Marusici, Omis - 1131 sa nachádza v meste Mimice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guesthouse Žara

9,4

Guesthouse Žara

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Žara. Penzión Žara sa nachádza v mestečku Mimice, 150 metrov od kamienkovej pláže. Ubytovanie Guesthouse Žara sa nachádza v meste Mimice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxury Apartments Villa Ruzmarina

9,4

Luxury Apartments Villa Ruzmarina

Ubytovanie (Apartmány) Luxury Apartments Villa Ruzmarina. Ubytovanie Luxury Apartments Villa Ruzmarina sa nachádzajú v letovisku Marušići, 11 km od mestečka Brela. Ponúka fitnescentrum a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Luxury Apartments Villa Ruzmarina sa nachádza v meste Mimice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Filip Mimice

9,3

Apartments Filip Mimice

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Filip Mimice. Apartments Filip Mimice features garden views, free WiFi and free private parking, set in Mimice, a few steps from Juto Beach. Ubytovanie Apartments Filip Mimice sa nachádza v meste Mimice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartman Ivan

9,3

Apartman Ivan

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Ivan. Featuring garden views, a restaurant and free WiFi, Apartman Ivan features accommodation attractively situated in Mimice, within a short distance of... Ubytovanie Apartman Ivan sa nachádza v meste Mimice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Apartment in Mimice

9,3

Studio Apartment in Mimice

Ubytovanie (Apartmán) Studio Apartment in Mimice. Tento štúdiový apartmán sa nachádza v lokalite Mimice, 32 km od mesta Split a 21 km od mesta Makarska. Ubytovanie Studio Apartment in Mimice sa nachádza v meste Mimice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Pisak 1070b

9,3

Studio Pisak 1070b

Ubytovanie (Apartmán) Studio Pisak 1070b. Studio Pisak 1070b is a beachfront property situated in Mimice, 1.6 km from Beach Borka and 1.8 km from Vruja Beach. Ubytovanie Studio Pisak 1070b sa nachádza v meste Mimice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments with a parking space Medici, Omis - 1045

9,2

Apartments with a parking space Medici, Omis - 1045

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Medici, Omis - 1045. Apartmán Medici 1045a ponúka ubytovanie v obci Mimice, 31 km od Splitu. Nájdete tu terasu. Ubytovanie Apartments with a parking space Medici, Omis - 1045 sa nachádza v meste Mimice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Jolara

9,2

Apartments Jolara

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Jolara. Apartmány Jolara sa nachádzajú v letovisku Mimice, 32 km od Splitu a ponúkajú vonkajší bazén. K dispozícii je klimatizácia a vírivka. Ubytovanie Apartments Jolara sa nachádza v meste Mimice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 122 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment in Mimice

9,2

One-Bedroom Apartment in Mimice

Ubytovanie (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Mimice. Situated in Mimice and only 2.9 km from Čamac Beach, One-Bedroom Apartment in Mimice features accommodation with sea views, free WiFi and free private... Ubytovanie One-Bedroom Apartment in Mimice sa nachádza v meste Mimice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Villa Jadranka

9,2

Apartments Villa Jadranka

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Jadranka. Ubytovanie Apartments Villa Jadranka ponúka klimatizované ubytovanie s fitnesscentrom v meste Marusici. Ubytovanie Apartments Villa Jadranka sa nachádza v meste Mimice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Carica deluxe apartment

9,2

Villa Carica deluxe apartment

Ubytovanie (Apartmán) Villa Carica deluxe apartment. Ubytovacie zariadenie Villa Carica deluxe apartment sa nachádza v obci Mimice. Počas pobytu môžu hostia využívať kompletne vybavenú kuchyňu. Ubytovanie Villa Carica deluxe apartment sa nachádza v meste Mimice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 243 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Mimice, Omis - 7522

9,2

Apartments by the sea Mimice, Omis - 7522

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Mimice, Omis - 7522. Located in Mimice in the Split-Dalmatia County region, with Juto Beach and Kutleša East Beach nearby, Apartments by the sea Mimice, Omis - 7522 provides... Ubytovanie Apartments by the sea Mimice, Omis - 7522 sa nachádza v meste Mimice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Katarina

9,1

Apartment Katarina

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Katarina. Apartmán Katarina ponúka ubytovanie v obci Mimice. Naskytá sa z neho výhľad na hory. Počas pobytu v ňom máte k dispozícii bezplatné Wi-Fi, gril a záhradu. Ubytovanie Apartment Katarina sa nachádza v meste Mimice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Marijo

9,1

Apartments Marijo

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Marijo. Apartmány Marijo ponúkajú ubytovanie v obci Mimice. Majú terasu a využívať v nich môžete bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartments Marijo sa nachádza v meste Mimice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms Pere s mora

9,1

Rooms Pere s mora

Ubytovanie (Penzión) Rooms Pere s mora. Ubytovacie zariadenie Rooms Pere s mora sa nachádza v letovisku Mimice, 100 metrov od východnej časti pláže Kutleša. Ubytovanie Rooms Pere s mora sa nachádza v meste Mimice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)