Hľadať

Ubytovanie

Apartments Morena Apartmány

Dalmatinska 39, 52208 Rakalj, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Morena. Situated in Rakalj, 37 km from Rabac, Apartments Morena features a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Morena sa nachádza v meste Rakalj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Morena

A barbecue and a sun terrace are available for guests at the apartment to use. Situated in Rakalj, 37 km from Rabac, Apartments Morena features a garden and free WiFi. The nearest airport is Pula Airport, 23 km from the accommodation. Each unit comes with a sofa, a seating area, a TV with satellite channels, a well-fitted kitchen with a dining area, and a private bathroom with a hairdryer. Rovinj is 48 km from Apartments Morena, while Pula is 28 km from the property. A microwave, a fridge and stovetop are also available, as well as a kettle and a coffee machine.

Vybavenie ubytovania Apartments Morena

 • Priestory vhodné na piknik
 • Vonkajší nábytok
 • Slnečná terasa
 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Jazda na koni Mimo ubytovania
 • Potápanie Mimo ubytovania
 • Pešia turistika Mimo ubytovania
 • Windsurfing Mimo ubytovania
 • Rybolov Mimo ubytovania
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v izbách a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Vyhradený priestor pre fajčiarov
 • Klimatizácia
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Rakalj

Apartment Paola

9,7

Apartment Paola

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Paola. Set in Rakalj in the Istria region, Apartment Paola has a balcony and sea views. Ubytovanie Apartment Paola sa nachádza v meste Rakalj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Almar

9,6

House Almar

Ubytovanie (Vila) House Almar. Set in Rakalj, within 3 km of Luka Krnica Beach, House Almar offers accommodation with air conditioning. Ubytovanie House Almar sa nachádza v meste Rakalj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Giovanni

9,6

Holiday Home Giovanni

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Giovanni. Dovolenkový dom Giovanni sa nachádza v letovisku Rakalj a ponúka gril, bezplatné Wi-Fi pripojenie a reštauráciu. Ubytovanie Holiday Home Giovanni sa nachádza v meste Rakalj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Villa Gabi

9,6

Apartments Villa Gabi

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Gabi. Villa Gabi sa nachádza v meste Rakalj a ponúka vonkajší bazén, ubytovanie s vlastným stravovaním, terasou alebo balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Villa Gabi sa nachádza v meste Rakalj (Chorvátsko - Istria).

Apartments Percan Rakalj

9,6

Apartments Percan Rakalj

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Percan Rakalj. Set in Rakalj, 35 km from Rabac, Apartments Percan 1021 offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Percan Rakalj sa nachádza v meste Rakalj (Chorvátsko - Istria).

Apartment Trsina

9,5

Apartment Trsina

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Trsina. Ubytovacie zariadenie Apartment Trsina je 3-hviezdičkový apartmán, ktorý sa nachádza v letovisku Rakalj na Istrii. Ponúka bezplatné Wi-Fi, terasu a gril. Ubytovanie Apartment Trsina sa nachádza v meste Rakalj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Casa Pina

9,2

Holiday Home Casa Pina

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Casa Pina. Set in Rakalj in the Istria region, Holiday Home Casa Pina has a patio and garden views. Ubytovanie Holiday Home Casa Pina sa nachádza v meste Rakalj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Volta

9,2

Holiday home Volta

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Volta. Featuring accommodation with a patio, Holiday home Volta is located in Rakalj. Ubytovanie Holiday home Volta sa nachádza v meste Rakalj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Angela 1711

9,1

Apartments Angela 1711

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Angela 1711. Located in Rakalj, 2.4 km from Luka Krnica Beach, Apartments Angela 1711 provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden. Ubytovanie Apartments Angela 1711 sa nachádza v meste Rakalj (Chorvátsko - Istria).

Apartments Milan

9

Apartments Milan

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Milan. Located in Rakalj in the Istria region, Apartments Milan provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments Milan sa nachádza v meste Rakalj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 153 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Veronika

9

Villa Veronika

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Veronika. Vila Veronika so záhradou a grilom ponúka izby s vlastným stravovaním, v rustikálne zariadenom dome v meste Rakalj. Ubytovanie Villa Veronika sa nachádza v meste Rakalj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Kalavojna

8,9

Apartment Kalavojna

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Kalavojna. Apartmán Kalavojna sa nachádza v pokojnej lokalite, 3 km od kamienkovej pláže v obci Rakalj a ponúka vám balkón a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartment Kalavojna sa nachádza v meste Rakalj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Zora

8,8

Apartments Zora

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Zora. Apartments Zora features garden views, free WiFi and free private parking, set in Rakalj. Ubytovanie Apartments Zora sa nachádza v meste Rakalj (Chorvátsko - Istria).

Apartments Travičić

7,8

Apartments Travičić

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Travičić. Set in Rakalj, 39 km from Rabac, Apartments Travičić offers a terrace and free WiFi. Ubytovanie Apartments Travičić sa nachádza v meste Rakalj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Tamara Rakalj

Apartman Tamara Rakalj

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Tamara Rakalj. Boasting garden views, Apartman Tamara Rakalj features accommodation with a terrace and a coffee machine, around 2.9 km from Luka Krnica Beach. Ubytovanie Apartman Tamara Rakalj sa nachádza v meste Rakalj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mala Tonina

Mala Tonina

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Mala Tonina. Mala Tonina is set in Rakalj and offers barbecue facilities. Ubytovanie Mala Tonina sa nachádza v meste Rakalj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Boutique Holiday Home in Rakalj with a Private Pool

Boutique Holiday Home in Rakalj with a Private Pool

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Boutique Holiday Home in Rakalj with a Private Pool. Set in Rakalj, Boutique Holiday Home in Rakalj with a Private Pool offers accommodation with a private pool and free WiFi. Ubytovanie Boutique Holiday Home in Rakalj with a Private Pool sa nachádza v meste Rakalj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House MARLU

House MARLU

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House MARLU. House MARLU is located in Rakalj. The air-conditioned accommodation is 36 km from Rabac, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytovanie House MARLU sa nachádza v meste Rakalj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Katarinabi

Apartments Katarinabi

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Katarinabi. Located 2.5 km from Beach Vinjole, Apartments Katarinabi provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments Katarinabi sa nachádza v meste Rakalj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Labin 378S

Ferienhaus Labin 378S

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Labin 378S. Located in Rakalj, Ferienhaus Labin 378S provides accommodation with a private pool. Ubytovanie Ferienhaus Labin 378S sa nachádza v meste Rakalj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 167 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Zora 1895

Apartments Zora 1895

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Zora 1895. Set in Rakalj, 35 km from Rabac, Apartments Zora 1895 offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Zora 1895 sa nachádza v meste Rakalj (Chorvátsko - Istria).

Spacious holiday house / pool / jacuzzi / playground / 6+2

Spacious holiday house / pool / jacuzzi / playground / 6+2

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Spacious holiday house / pool / jacuzzi / playground / 6+2. Set in Rakalj, Spacious holiday house / pool / jacuzzi / playground / 6+2 offers accommodation with a private pool. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytovanie Spacious holiday house / pool / jacuzzi / playground / 6+2 sa nachádza v meste Rakalj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 188 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Spacious holiday house - pool / jacuzzi / sauna / playground / 8+2

Spacious holiday house - pool / jacuzzi / sauna / playground / 8+2

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Spacious holiday house - pool / jacuzzi / sauna / playground / 8+2. Located in Rakalj, within 2.5 km of Luka Krnica Beach, Spacious holiday house - pool / jacuzzi / sauna / playground / 8+2 offers accommodation with free... Ubytovanie Spacious holiday house - pool / jacuzzi / sauna / playground / 8+2 sa nachádza v meste Rakalj (Chorvátsko - Istria).

Vintage Holiday Home in Rakalj with Garden

Vintage Holiday Home in Rakalj with Garden

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vintage Holiday Home in Rakalj with Garden. Vintage Holiday Home in Rakalj with Garden is situated in Rakalj and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Vintage Holiday Home in Rakalj with Garden sa nachádza v meste Rakalj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Rakalj QR-1874

Apartment Rakalj QR-1874

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Rakalj QR-1874. Apartment Rakalj QR-1874 is located in Rakalj and offers barbecue facilities. Ubytovanie Apartment Rakalj QR-1874 sa nachádza v meste Rakalj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Selo Rakalj OP-1875

Apartment Selo Rakalj OP-1875

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Selo Rakalj OP-1875. Apartment Selo Rakalj OP-1875 is set in Rakalj and offers barbecue facilities. The apartment has sea views and is 35 km from Rabac. Ubytovanie Apartment Selo Rakalj OP-1875 sa nachádza v meste Rakalj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Rakalj

Two-Bedroom Apartment in Rakalj

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Rakalj. Two-Bedroom Apartment in Rakalj is set in Rakalj. The air-conditioned accommodation is 35 km from Rabac, and guests benefit from private parking available... Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Rakalj sa nachádza v meste Rakalj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Holiday Home in Rakalj

Two-Bedroom Holiday Home in Rakalj

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Two-Bedroom Holiday Home in Rakalj. Set in Rakalj, Two-Bedroom Holiday Home in Rakalj offers accommodation with a private pool. The air-conditioned accommodation is 35 km from Rabac. Ubytovanie Two-Bedroom Holiday Home in Rakalj sa nachádza v meste Rakalj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 196 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Holiday Home in Rakalj

Two-Bedroom Holiday Home in Rakalj

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Two-Bedroom Holiday Home in Rakalj. Two-Bedroom Holiday Home in Rakalj is set in Rakalj and offers barbecue facilities. Ubytovanie Two-Bedroom Holiday Home in Rakalj sa nachádza v meste Rakalj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 116 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Rakalj

Two-Bedroom Apartment in Rakalj

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Rakalj. Two-Bedroom Apartment in Rakalj is set in Rakalj. The property is 46 km from Rovinj, and complimentary private parking is offered. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Rakalj sa nachádza v meste Rakalj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday house Franko

Holiday house Franko

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday house Franko. Boasting pool views, Holiday house Franko features accommodation with an outdoor swimming pool and a patio, around 1.4 km from Luka Beach. Ubytovanie Holiday house Franko sa nachádza v meste Rakalj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Nikolina

Apartments Nikolina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Nikolina. Situated in Rakalj in the Istria region and Luka Beach reachable within 2. Ubytovanie Apartments Nikolina sa nachádza v meste Rakalj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Pear

Villa Pear

Ubytovanie (Vila) Villa Pear. Set in Rakalj, within 1 km of Luka Krnica Beach, Villa Pear offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a seasonal outdoor swimming pool. Ubytovanie Villa Pear sa nachádza v meste Rakalj (Chorvátsko - Istria).

Villa Nalani

Villa Nalani

Ubytovanie (Vila) Villa Nalani. Boasting garden views, Villa Nalani features accommodation with an outdoor swimming pool, a private beach area and a terrace, around 2. Ubytovanie Villa Nalani sa nachádza v meste Rakalj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 540 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Jurko

Holiday Home Jurko

Ubytovanie (Apartmán) Holiday Home Jurko. Situated just 2.8 km from Luka Krnica Beach, Holiday Home Jurko features accommodation in Rakalj with access to a seasonal outdoor swimming pool, a shared... Ubytovanie Holiday Home Jurko sa nachádza v meste Rakalj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Rakalj 561

House Rakalj 561

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Rakalj 561. House Rakalj 561 is situated in Rakalj and offers a garden and a terrace. Ubytovanie House Rakalj 561 sa nachádza v meste Rakalj (Chorvátsko - Istria).

Holiday Home House Istria

Holiday Home House Istria

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home House Istria. Featuring free WiFi and a terrace, Holiday Home House Istria is a holiday home, located in Rakalj. Ubytovanie Holiday Home House Istria sa nachádza v meste Rakalj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 126 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home M.Percana Croatia

Holiday home M.Percana Croatia

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home M.Percana Croatia. Situated in Rakalj in the Istria region, Holiday home M.Percana Croatia is a 3-star property featuring free WiFi. Ubytovanie Holiday home M.Percana Croatia sa nachádza v meste Rakalj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 109 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Mate Balote Croatia

Holiday home Mate Balote Croatia

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Mate Balote Croatia. Boasting a private pool and sea views, Holiday home Mate Balote Croatia is situated in Rakalj. Guests have access to free WiFi throughout the property. Ubytovanie Holiday home Mate Balote Croatia sa nachádza v meste Rakalj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 411 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Mate Balota Cr

Holiday home Mate Balota Cr

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Mate Balota Cr. Holiday home Mate Balota Cr is set in Rakalj. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie Holiday home Mate Balota Cr sa nachádza v meste Rakalj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kapetanova Villa

Kapetanova Villa

Ubytovanie (Vila) Kapetanova Villa. Set in Rakalj, Kapetanova Villa offers a patio with pool and garden views, as well as an outdoor pool, hot tub and sauna. Ubytovanie Kapetanova Villa sa nachádza v meste Rakalj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 590 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Lino

Apartment Lino

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lino. Located in Rakalj in the Istria region, Apartment Lino features a garden. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytovanie Apartment Lino sa nachádza v meste Rakalj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Beautiful home in Rakalj with 2 Bedrooms

Beautiful home in Rakalj with 2 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Beautiful home in Rakalj with 2 Bedrooms. Located in Rakalj, just 3 km from Gortan Cove Beach Pula, Beautiful home in Rakalj with 2 Bedrooms provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Beautiful home in Rakalj with 2 Bedrooms sa nachádza v meste Rakalj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nice apartment in Rakalj with 1 Bedrooms

Nice apartment in Rakalj with 1 Bedrooms

Ubytovanie (Apartmán) Nice apartment in Rakalj with 1 Bedrooms. Located in Rakalj in the Istria region, Nice apartment in Rakalj with 1 Bedrooms features a terrace. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytovanie Nice apartment in Rakalj with 1 Bedrooms sa nachádza v meste Rakalj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

LUXURY VILLA ON SPACIOUS PRIVATE PROPERTY

LUXURY VILLA ON SPACIOUS PRIVATE PROPERTY

Ubytovanie (Vila) LUXURY VILLA ON SPACIOUS PRIVATE PROPERTY. Featuring garden views, LUXURY VILLA ON SPACIOUS PRIVATE PROPERTY offers accommodation with an outdoor swimming pool and a balcony, around 2. Ubytovanie LUXURY VILLA ON SPACIOUS PRIVATE PROPERTY sa nachádza v meste Rakalj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 220 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Krase

Villa Krase

Ubytovanie (Vila) Villa Krase. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Villa Krase is situated in Rakalj. Ubytovanie Villa Krase sa nachádza v meste Rakalj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 285 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhaus Luca

Landhaus Luca

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Landhaus Luca. Located in Rakalj in the Istria region, Landhaus Luca features a balcony and garden views. Ubytovanie Landhaus Luca sa nachádza v meste Rakalj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday House Brnistra

Holiday House Brnistra

Ubytovanie (Vila) Holiday House Brnistra. Holiday House Brnistra is located in Rakalj and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Holiday House Brnistra sa nachádza v meste Rakalj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Blazic

Holiday Home Blazic

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Blazic. Located 44 km from Opatija and 35 km from Rovinj, Holiday Home Blazic offers accommodation in Rakalj. Guests benefit from terrace. Ubytovanie Holiday Home Blazic sa nachádza v meste Rakalj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Valich

Valich

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Valich. Set in Rakalj in the Istria region, Valich has a garden. Ubytovanie Valich sa nachádza v meste Rakalj (Chorvátsko - Istria).

Spacious apartment in Istria surrounded by olive field

Spacious apartment in Istria surrounded by olive field

Ubytovanie (Apartmán) Spacious apartment in Istria surrounded by olive field. Set in Rakalj, Spacious apartment in Istria surrounded by olive field offers accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Spacious apartment in Istria surrounded by olive field sa nachádza v meste Rakalj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)