Hľadať

Ubytovanie

Apartments MP Apartmány

Rtina 144, 23248 Rtina, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments MP. Located 350 metres from Rtina Beach, Apartments MP offers a garden, and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartments MP sa nachádza v meste Rtina (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments MP

A fridge and stovetop are also provided, as well as a coffee machine. If you would like to discover the area, cycling is possible in the surroundings. Plemici Beach is 650 metres from the apartment, while Stosici Beach is 1. The units come with a kitchen featuring kettle and a dining area, a living room with a sofa, and a private bathroom with a hairdryer and shower. 1 km away. Located 350 metres from Rtina Beach, Apartments MP offers a garden, and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. The nearest airport is Zadar Airport, 30 km from Apartments MP.

Vybavenie ubytovania Apartments MP

 • Vonkajší krb
 • Vybavenie na grilovanie
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú povolené. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Pláž
 • Šnorchlovanie
 • Potápanie
 • Cyklistika
 • Windsurfing
 • Rybolov
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je možná).
 • Práčovňaza príplatok
 • Klimatizácia
 • Kúrenie

Iná ubytovanie v meste Rtina

1 bedroom apartment 55 m2

10

1 bedroom apartment 55 m2

Ubytovanie (Apartmán) 1 bedroom apartment 55 m2. 1 bedroom apartment 55 m2 sa nachádza v obci Rtina, priamo pri pláži a má terasu. Ubytovanie 1 bedroom apartment 55 m2 sa nachádza v meste Rtina (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Endless Horizont Apartment

10

Endless Horizont Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Endless Horizont Apartment. Ubytovanie Endless Horizont Apartment sa nachádza v letovisku Rtina v zadarskej župe a ponúka balkón a výhľad na more. Ubytovanie Endless Horizont Apartment sa nachádza v meste Rtina (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Villa Rosa

9,9

Pension Villa Rosa

Ubytovanie (Hotel) Pension Villa Rosa. Set in Rtina, a few steps from Miletici Beach, Pension Villa Rosa offers accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a garden. Ubytovanie Pension Villa Rosa sa nachádza v meste Rtina (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Natali

9,9

House Natali

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Natali. Featuring a balcony with sea views, a shared lounge and a garden, House Natali can be found in Rtina, close to Miletici Beach and 1.4 km from Stosici... Ubytovanie House Natali sa nachádza v meste Rtina (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments L&L&L

9,8

Apartments L&L&L

Ubytovanie (Apartmán) Apartments L&L&L. Situated in Rtina, 350 metres from Stosici Beach and 400 metres from Rtina Beach, Apartments L&L&L offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Apartments L&L&L sa nachádza v meste Rtina (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Nicolas - Rtina Benici

9,8

Apartments Nicolas - Rtina Benici

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Nicolas - Rtina Benici. Apartmány Nicolas - Rtina Benici sa nachádzajú v meste Rtina a ponúkajú bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Nicolas - Rtina Benici sa nachádza v meste Rtina (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments CAPE Deluxe

9,7

Apartments CAPE Deluxe

Ubytovanie (Apartmány) Apartments CAPE Deluxe. Apartmány CAPE Deluxe sa nachádzajú v obci Rtina v Zadarskej župe, necelých 200 metrov od pláže Plemici a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, detským... Ubytovanie Apartments CAPE Deluxe sa nachádza v meste Rtina (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Anka

9,6

Apartments Anka

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Anka. Ubytovanie Apartments Anka sa nachádza v letovisku Rtina, 24 km od mesta Pag, a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Anka sa nachádza v meste Rtina (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Eugen

9,6

Apartments Eugen

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Eugen. Ubytovacie zariadenie Apartments Eugen sa nachádza v obci Rtina v Zadarskej župe, len pár metrov od pláže Miletići. Ubytovanie Apartments Eugen sa nachádza v meste Rtina (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Seaview, Rtina

9,6

Apartment Seaview, Rtina

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Seaview, Rtina. Located 200 metres from Miletici Beach, Apartment Seaview, Rtina offers accommodation with a balcony, as well as a shared lounge and a garden. Ubytovanie Apartment Seaview, Rtina sa nachádza v meste Rtina (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 115 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Cesar

9,6

Apartmani Cesar

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Cesar. Apartmány Cesar sa nachádzajú v obci Rtina a ponúkajú výhľad na more a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmani Cesar sa nachádza v meste Rtina (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Katarina

9,6

House Katarina

Ubytovanie (Apartmány) House Katarina. Situated in Rtina in the Zadar County region and Miletici Beach reachable within 150 metres, House Katarina features accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytovanie House Katarina sa nachádza v meste Rtina (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Misic

9,5

Apartment Misic

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Misic. Ubytovacie zariadenie Apartment Misic sa nachádza v obci Rtina a ponúka príslušenstvo na grilovanie. Ubytovanie Apartment Misic sa nachádza v meste Rtina (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Luka

9,4

Apartments Luka

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Luka. Offering a garden and sea view, Apartments Luka is located in Rtina, 550 metres from Rtina Beach and 1.6 km from Stosici Beach. Ubytovanie Apartments Luka sa nachádza v meste Rtina (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Marijan - Rtina

9,2

Apartment Marijan - Rtina

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Marijan - Rtina. Apartmán Marijan - Rtina ponúka ubytovanie s terasou alebo balkónom, bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, grilom a záhradou v chorvátskom letovisku... Ubytovanie Apartment Marijan - Rtina sa nachádza v meste Rtina (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Antica - Edita

9,2

Apartments Antica - Edita

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Antica - Edita. Klimatizované apartmány Antica - Edita sa nachádzajú v letovisku Rtina, 22 km od mesta Zadar a 42 km od mesta Novalja. Ubytovanie Apartments Antica - Edita sa nachádza v meste Rtina (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani By the see Božo Benić

9,2

Apartmani By the see Božo Benić

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani By the see Božo Benić. Offering a garden and a terrace, Apartmani By the see Božo Benić is set in Rtina, not far from Miletici Beach and Stosici Beach. Ubytovanie Apartmani By the see Božo Benić sa nachádza v meste Rtina (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Rtina Benici

8,9

Apartments Rtina Benici

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Rtina Benici. Ubytovacie zariadenie Apartments Rtina Benici sa nachádza v obci Rtina, 400 metrov od pláže Miletići. Ubytovanie Apartments Rtina Benici sa nachádza v meste Rtina (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dani

8,7

Dani

Ubytovanie (Apartmán) Dani. Dani, a property with a terrace, is located in Rtina, 1.9 km from Rtina Beach. Ubytovanie Dani sa nachádza v meste Rtina (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Luka

8,2

Apartmani Luka

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Luka. Featuring a balcony with sea views, a garden and a terrace, Apartmani Luka can be found in Rtina, close to Stosici Beach and 2.2 km from Rtina Beach. Ubytovanie Apartmani Luka sa nachádza v meste Rtina (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Milena

7,9

Apartments Milena

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Milena. Apartmány Milena sa nachádzajú v letovisku Rtina, 21 km od Zadaru. K dispozícii tu máte balkón. Ubytovanie Apartments Milena sa nachádza v meste Rtina (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Jidra

Apartments Jidra

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Jidra. Situated in Rtina in the Zadar County region and Rtina Beach reachable within 300 metres, Apartments Jidra features accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytovanie Apartments Jidra sa nachádza v meste Rtina (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Jasa

Jasa

Ubytovanie (Apartmán) Jasa. Jasa is set in Rtina and offers a garden and a terrace. The accommodation is 21 km from Zadar. Ubytovanie Jasa sa nachádza v meste Rtina (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sea view apartment Barbara

Sea view apartment Barbara

Ubytovanie (Apartmán) Sea view apartment Barbara. Sea view apartment Barbara is situated in Rtina. The accommodation is 42 km from Biograd na Moru. The apartment has 3 bedrooms and 1 bathroom with a... Ubytovanie Sea view apartment Barbara sa nachádza v meste Rtina (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Joso

Apartments Joso

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Joso. Located in Rtina in the Zadar County region and Plemici Beach reachable within 150 metres, Apartments Joso provides accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytovanie Apartments Joso sa nachádza v meste Rtina (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa NAR

Villa NAR

Ubytovanie (Apartmány) Villa NAR. Situated in Rtina, 100 metres from Plemici Beach and less than 1 km from Rtina Beach, Villa NAR features accommodation with air conditioning and access to... Ubytovanie Villa NAR sa nachádza v meste Rtina (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa NAR

Villa NAR

Ubytovanie (Apartmán) Villa NAR. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Villa NAR is set in Miočić. Ubytovanie Villa NAR sa nachádza v meste Rtina (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Edi

Apartments Edi

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Edi. Located in Rtina in the Zadar County region, with Miletici Beach and Stosici Beach nearby, Apartments Edi provides accommodation with free WiFi and free... Ubytovanie Apartments Edi sa nachádza v meste Rtina (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bed and brekfast near the beach

Bed and brekfast near the beach

Ubytovanie (Bed and breakfast) Bed and brekfast near the beach. Offering a garden and sea view, Bed and brekfast near the beach is located in Rtina, 750 metres from Plemici Beach and less than 1 km from Stosici Beach. Ubytovanie Bed and brekfast near the beach sa nachádza v meste Rtina (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Stošić 1260

Apartments Stošić 1260

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Stošić 1260. Situated in Rtina in the Zadar County region, with Stosici Beach and Rtina Beach nearby, Apartments Stošić 1260 features accommodation with free WiFi and... Ubytovanie Apartments Stošić 1260 sa nachádza v meste Rtina (Chorvátsko - Zadar).

**NEW HOUSE NEAR THE BEACH WITH STUNNING SEA VIEW**

**NEW HOUSE NEAR THE BEACH WITH STUNNING SEA VIEW**

Ubytovanie (Apartmány) **NEW HOUSE NEAR THE BEACH WITH STUNNING SEA VIEW**. **NEW HOUSE NEAR THE BEACH WITH STUNNING SEA VIEW** has sea views, free WiFi and free private parking, situated in Rtina, 100 metres from Plemici Beach. Ubytovanie **NEW HOUSE NEAR THE BEACH WITH STUNNING SEA VIEW** sa nachádza v meste Rtina (Chorvátsko - Zadar).

PLAVI

PLAVI

Ubytovanie (Apartmány) PLAVI. Situated 350 metres from Plemici Beach, PLAVI features accommodation with a restaurant, a garden and a shared kitchen for your convenience. Ubytovanie PLAVI sa nachádza v meste Rtina (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bonaca

Bonaca

Ubytovanie (Apartmán) Bonaca. Set just 200 metres from Miletici Beach, Bonaca offers accommodation in Rtina with access to a garden, barbecue facilities, as well as a 24-hour front... Ubytovanie Bonaca sa nachádza v meste Rtina (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Andrija

Apartments Andrija

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Andrija. Apartments Andrija features sea views, free WiFi and free private parking, located in Rtina, 400 metres from Rtina Beach. Ubytovanie Apartments Andrija sa nachádza v meste Rtina (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Adria

Apartments Adria

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Adria. Apartmány Adria ponúkajú ubytovanie v letovisku Rtina, 21 km od Zadaru. K dispozícii máte terasu a neplatené súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartments Adria sa nachádza v meste Rtina (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmenthaus Villa Anita

Apartmenthaus Villa Anita

Ubytovanie (Apartmány) Apartmenthaus Villa Anita. Ubytovanie Apartmenthaus Villa Anita sa nachádza 600 metrov od pláže Miletici a ponúka reštauráciu, bar, záhradu a súkromnú pláž. Ubytovanie Apartmenthaus Villa Anita sa nachádza v meste Rtina (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Rtina - Stosici, Zadar - 5883

Apartments by the sea Rtina - Stosici, Zadar - 5883

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Rtina - Stosici, Zadar - 5883. Offering free WiFi and free private parking, Apartments by the sea Rtina - Stosici, Zadar - 5883 is situated in Rtina, just 50 metres from Stosici Beach. Ubytovanie Apartments by the sea Rtina - Stosici, Zadar - 5883 sa nachádza v meste Rtina (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Rtina Benici

Apartment Rtina Benici

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Rtina Benici. Apartment Rtina Benici is situated in Miletići. The property features sea views. This apartment is fitted with a living room and a fully equipped kitchen. Ubytovanie Apartment Rtina Benici sa nachádza v meste Rtina (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Rtina 24

Holiday home Rtina 24

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Rtina 24. Featuring an outdoor pool and sea views, Holiday home Rtina 24 is located in Rtina. Ubytovanie Holiday home Rtina 24 sa nachádza v meste Rtina (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 366 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Lana

Apartmani Lana

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Lana. Apartmani Lana is located in Rtina and offers a garden and a terrace. This apartment also has free WiFi. Ubytovanie Apartmani Lana sa nachádza v meste Rtina (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zrno soli

Zrno soli

Ubytovanie (Apartmán) Zrno soli. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, Zrno soli is set in Rtina. Ubytovanie Zrno soli sa nachádza v meste Rtina (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Stoša - Rtina Benići

Apartments Stoša - Rtina Benići

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Stoša - Rtina Benići. Apartments Stoša - Rtina Benići provides accommodation with a kitchen, located in Rtina. Complimentary WiFi is provided. Ubytovanie Apartments Stoša - Rtina Benići sa nachádza v meste Rtina (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Uvala Plemic

Apartments Uvala Plemic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Uvala Plemic. Ubytovacie zariadenie Apartments Uvala Plemic sa nachádza v meste Rtina, 300 metrov od pláže Plemici a menej ako 1 km od pláže Rtina. Ubytovanie Apartments Uvala Plemic sa nachádza v meste Rtina (Chorvátsko - Zadar).

Holiday house Sea &Fun

Holiday house Sea &Fun

Ubytovanie (Vila) Holiday house Sea &Fun. Situated just 300 metres from Rtina Beach, Holiday house Sea &Fun features accommodation in Rtina with access to a seasonal outdoor swimming pool, water... Ubytovanie Holiday house Sea &Fun sa nachádza v meste Rtina (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 260 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Joso vikendica

Joso vikendica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Joso vikendica. Offering a terrace and garden view, Joso vikendica is situated in Rtina, 150 metres from Plemici Beach and 600 metres from Rtina Beach. Ubytovanie Joso vikendica sa nachádza v meste Rtina (Chorvátsko - Zadar).

APARTMENT LanaTea ***SEA VIEW***

APARTMENT LanaTea ***SEA VIEW***

Ubytovanie (Apartmány) APARTMENT LanaTea ***SEA VIEW***. APARTMÁN LanaTea so záhradou a terasou ***Výhľad na more*** sa nachádza v obci Rtina a ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie APARTMENT LanaTea ***SEA VIEW*** sa nachádza v meste Rtina (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Restaurirana kamena kuća sa pogledom na more

Restaurirana kamena kuća sa pogledom na more

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Restaurirana kamena kuća sa pogledom na more. Located in Rtina, within 2.2 km of Rtina Beach, Restaurirana kamena kuća sa pogledom na more offers accommodation with air conditioning. Ubytovanie Restaurirana kamena kuća sa pogledom na more sa nachádza v meste Rtina (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 144 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Summer

Villa Summer

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Summer. Located in Rtina, just 300 metres from Rtina Beach, Villa Summer provides beachfront accommodation with an outdoor swimming pool, a shared lounge, a garden... Ubytovanie Villa Summer sa nachádza v meste Rtina (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 638 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment JoPek

Apartment JoPek

Ubytovanie (Apartmán) Apartment JoPek. Featuring garden views, Apartment JoPek offers accommodation with a balcony and a kettle, around 700 metres from Plemici Beach. Ubytovanie Apartment JoPek sa nachádza v meste Rtina (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Mare

Apartments Mare

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mare. Apartmány Mare s grilom sa nachádzajú v letovisku Rtina v zadarskej župe, 21 km od Zadaru a 50 km od mesta Novalja. Naskytá sa vám z nich výhľad na more. Ubytovanie Apartments Mare sa nachádza v meste Rtina (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Zrno Soli

Apartments Zrno Soli

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Zrno Soli. Featuring a garden and free WiFi, Apartments Zrno Soli features accommodation in Rtina. The apartment offers a terrace. Ubytovanie Apartments Zrno Soli sa nachádza v meste Rtina (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 109 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)