Hľadať

Ubytovanie

Apartments MT Residence Apartmány

Zavalatica 321, 20273 Zavalatica, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments MT Residence. Ubytovanie Apartments MT Residence sa nachádza v obci Zavalatica, 27 km od mesta Korčula. Hostia môžu využívať záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments MT Residence sa nachádza v meste Zavalatica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments MT Residence

V okolí sa hostia môžu venovať pešej turistike, šnorchlovaniu a potápaniu. Personál môže zabezpečiť službu požičovne áut. K dispozícii je gril. Hostia môžu využívať záhradu a bezplatné Wi-Fi. Vo všetkých ubytovacích jednotkách je k dispozícii satelitná TV s plochou obrazovkou, patio s výhľadom do záhrady, dobre vybavená kuchyňa a súkromná kúpeľňa so sprchovacím kútom a sušičom vlasov. K vybaveniu patrí chladnička, rúra, varná doska, rýchlovarná kanvica a kávovar. Jeden z našich favoritov v destinácii ZavalaticaUbytovanie Apartments MT Residence sa nachádza v obci Zavalatica, 27 km od mesta Korčula.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné Wi- Fi
 • Bezplatné parkovisko

Vybavenie ubytovania Apartments MT Residence

 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Pláž
 • Šnorchlovanie Mimo ubytovania
 • Potápanie Mimo ubytovania
 • Cyklistika
 • Pešia turistika Mimo ubytovania
 • Rybolov Mimo ubytovania
 • Fľaša vody
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v izbách a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné verejné parkovisko je k dispozícii v blízkosti (rezervácia nie je možná).
 • Parkovacia garáž
 • Parkovanie na ulici
 • Plážové stoličky/ležadlá
 • Masážeza príplatok
 • Odvoz na letiskoza príplatok
 • Vyzdvihnutie z letiskaza príplatok
 • Kyvadlová doprava medzi hotelom a letiskom (za príplatok)
 • Požičovňa áut
 • Bankomat
 • Denné upratovanieza príplatok
 • Služba žehleniaza príplatok
 • Práčovňaza príplatok
 • Klimatizácia
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Zavalatica

Apartment Kiara

10

Apartment Kiara

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Kiara. Tento klimatizovaný apartmán so záhradou s grilom a výhľadom na more sa nachádza v letovisku Zavalatica, 43 km od Makarskej. Ubytovanie Apartment Kiara sa nachádza v meste Zavalatica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

The Piano Apartment

9,9

The Piano Apartment

Ubytovanie (Apartmán) The Piano Apartment. Located in bay Zavalatica, 26.6 km from Korčula and 27. Ubytovanie The Piano Apartment sa nachádza v meste Zavalatica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Gita

9,8

Apartments Gita

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Gita. Apartmány Gita sa nachádzajú 300 metrov od centra mesta Zavalatica a 500 metrov od štrkovej pláže. Ubytovanie Apartments Gita sa nachádza v meste Zavalatica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Julije

9,8

House Julije

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Julije. House Julije is situated in Zavalatica. The air-conditioned accommodation is 28 km from Korčula, and guests benefit from complimentary WiFi and private... Ubytovanie House Julije sa nachádza v meste Zavalatica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kzara Apartment

9,7

Kzara Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Kzara Apartment. Kzara Apartment is set in Zavalatica and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Kzara Apartment sa nachádza v meste Zavalatica (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Apartment Zavalatica 41

9,7

Apartment Zavalatica 41

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zavalatica 41. Apartment Zavalatica 41 is located in Zavalatica and offers barbecue facilities. The apartment features sea views and is 27 km from Korčula. Ubytovanie Apartment Zavalatica 41 sa nachádza v meste Zavalatica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Tonia br. 1

9,7

Apartments Tonia br. 1

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Tonia br. 1. Situated in Zavalatica, 27 km from Korčula, Apartments Tonia br. 1 features a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Tonia br. 1 sa nachádza v meste Zavalatica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Daniela

9,7

Apartments Daniela

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Daniela. Located in Zavalatica, 27 km from Korčula, Apartments Daniela provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Daniela sa nachádza v meste Zavalatica (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Apartments Marijana

9,6

Apartments Marijana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Marijana. Apartmány Marijana sa nachádzajú na slnečnom svahu v pokojnej časti dedinky Zavalatica na ostrove Korčula, len 200 metrov od mora. Ubytovanie Apartments Marijana sa nachádza v meste Zavalatica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Zavalatica Zavalatica

9,6

Apartment Zavalatica Zavalatica

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zavalatica Zavalatica. Apartment Zavalatica Zavalatica is set in Zavalatica and offers barbecue facilities. The apartment has sea views and is 27 km from Korčula. Ubytovanie Apartment Zavalatica Zavalatica sa nachádza v meste Zavalatica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 171 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Zavalatica, Korcula - 4420

9,4

Apartments with a parking space Zavalatica, Korcula - 4420

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Zavalatica, Korcula - 4420. Set in Zavalatica in the Korcula Island region, Apartments with a parking space Zavalatica, Korcula - 4420 offers accommodation with free WiFi and free... Ubytovanie Apartments with a parking space Zavalatica, Korcula - 4420 sa nachádza v meste Zavalatica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Dubravka

9,4

Villa Dubravka

Ubytovanie (Apartmány) Villa Dubravka. Ubytovanie Villa Dubravka sa nachádza v obci Zavalatica, 28 km od mesta Korčula. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Villa Dubravka sa nachádza v meste Zavalatica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Zavala

9,4

Holiday Home Zavala

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Zavala. Located in Klek, just less than 1 km from Moracna Beach, Holiday Home Zavala provides beachfront accommodation with an outdoor swimming pool, a shared... Ubytovanie Holiday Home Zavala sa nachádza v meste Zavalatica (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Antonia Apartments

9,2

Antonia Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Antonia Apartments. Located in Zavalatica, 28 km from Korčula, Antonia Apartments provides a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Antonia Apartments sa nachádza v meste Zavalatica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Adam

9

Apartment Adam

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Adam. Apartment Adam is set in Zavalatica and offers a garden, a private beach area and a terrace. Ubytovanie Apartment Adam sa nachádza v meste Zavalatica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Zavalatica

8,9

Two-Bedroom Apartment in Zavalatica

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Zavalatica. Two-Bedroom Apartment in Zavalatica is located in Zavalatica and offers barbecue facilities. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Zavalatica sa nachádza v meste Zavalatica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Doris

8,8

Apartments Doris

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Doris. Apartmány Doris sa nachádzajú v obci Zavalatica, 27 km od mesta Korčula. Ponúkajú záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Doris sa nachádza v meste Zavalatica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 115 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 189

8,8

Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 189

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 189. Located in Zavalatica in the Korcula Island region, Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 189 provides accommodation with free WiFi and free private... Ubytovanie Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 189 sa nachádza v meste Zavalatica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Albert Apartments

8,6

Albert Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Albert Apartments. Set in Zavalatica, 27 km from Korčula, Albert Apartments offers a terrace and free WiFi. Ubytovanie Albert Apartments sa nachádza v meste Zavalatica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Duvan

8

Apartments Duvan

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Duvan. Set in Zavalatica in the Korcula Island region, Apartments Duvan features a patio and lake views. Ubytovanie Apartments Duvan sa nachádza v meste Zavalatica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Double Room Zavalatica 547e

8

Double Room Zavalatica 547e

Ubytovanie (Penzión) Double Room Zavalatica 547e. Situated in Zavalatica, Double Room Zavalatica 547e features 3-star accommodation with private balconies. Ubytovanie Double Room Zavalatica 547e sa nachádza v meste Zavalatica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Double Room Zavalatica 547d

7,5

Double Room Zavalatica 547d

Ubytovanie (Penzión) Double Room Zavalatica 547d. Double Room Zavalatica 547d is offering accommodation in Zavalatica. The 3-star guest house has air-conditioned rooms with a private bathroom and free... Ubytovanie Double Room Zavalatica 547d sa nachádza v meste Zavalatica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Zavalatica 9315a

Apartment Zavalatica 9315a

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zavalatica 9315a. Located in Zavalatica in the Korcula Island region, Apartment Zavalatica 9315a features a balcony and sea views. Ubytovanie Apartment Zavalatica 9315a sa nachádza v meste Zavalatica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Snježana.5

Apartment Snježana.5

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Snježana.5. Located in Zavalatica in the Korcula Island region, Apartment Snježana.5 has a terrace and sea views. Ubytovanie Apartment Snježana.5 sa nachádza v meste Zavalatica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 107 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Beach Apartment Don Filippe

Beach Apartment Don Filippe

Ubytovanie (Apartmán) Beach Apartment Don Filippe. Beach Apartment Don Filippe is situated in Zavalatica and offers a restaurant, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Beach Apartment Don Filippe sa nachádza v meste Zavalatica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Zavalatica 405

Holiday home Zavalatica 405

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Zavalatica 405. Tento dovolenkový dom sa nachádza v Zavalatici, 30 km od Makarskej a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Holiday home Zavalatica 405 sa nachádza v meste Zavalatica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 197 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Four-Bedroom Apartment in Zavalatica

Four-Bedroom Apartment in Zavalatica

Ubytovanie (Apartmán) Four-Bedroom Apartment in Zavalatica. Four-Bedroom Apartment in Zavalatica is set in Zavalatica. This apartment features air-conditioned accommodation with free WiFi. Ubytovanie Four-Bedroom Apartment in Zavalatica sa nachádza v meste Zavalatica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 250 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Zavalatica 189b

Apartment Zavalatica 189b

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zavalatica 189b. Situated in Zavalatica in the Korcula Island region, Apartment Zavalatica 189b features a terrace and sea views. Ubytovanie Apartment Zavalatica 189b sa nachádza v meste Zavalatica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 9315

Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 9315

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 9315. Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 9315 has sea views, free WiFi and free private parking, set in Zavalatica. Ubytovanie Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 9315 sa nachádza v meste Zavalatica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 247

Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 247

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 247. Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 247 has sea views, free WiFi and free private parking, situated in Zavalatica. Ubytovanie Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 247 sa nachádza v meste Zavalatica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Double Room Zavalatica 547g

Double Room Zavalatica 547g

Ubytovanie (Penzión) Double Room Zavalatica 547g. Double Room Zavalatica 547g is a 3-star property situated in Zavalatica. Ubytovanie Double Room Zavalatica 547g sa nachádza v meste Zavalatica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Zavalatica 40

Apartment Zavalatica 40

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zavalatica 40. Apartment Zavalatica 40 is situated in Zavalatica and offers barbecue facilities. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. Ubytovanie Apartment Zavalatica 40 sa nachádza v meste Zavalatica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Holiday Home in Zavalatica

Two-Bedroom Holiday Home in Zavalatica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Two-Bedroom Holiday Home in Zavalatica. Boasting barbecue facilities, Two-Bedroom Holiday Home in Zavalatica offers accommodation in Zavalatica with free WiFi and sea views. Ubytovanie Two-Bedroom Holiday Home in Zavalatica sa nachádza v meste Zavalatica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Cannela Oasis

Cannela Oasis

Ubytovanie (Apartmán) Cannela Oasis. Situated in Zavalatica in the Korcula Island region, Cannela Oasis has a balcony. This apartment provides a terrace. Ubytovanie Cannela Oasis sa nachádza v meste Zavalatica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Renata Apartment

Renata Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Renata Apartment. Situated in Zavalatica in the Korcula Island region, Renata Apartment has a balcony and sea views. Ubytovanie Renata Apartment sa nachádza v meste Zavalatica (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Apartment Snježana.4

Apartment Snježana.4

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Snježana.4. Situated in Zavalatica in the Korcula Island region, Apartment Snježana.4 features a terrace and sea views. Ubytovanie Apartment Snježana.4 sa nachádza v meste Zavalatica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 187

Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 187

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 187. Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 187 has sea views, free WiFi and free private parking, situated in Zavalatica. Ubytovanie Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 187 sa nachádza v meste Zavalatica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Snježana.1

Apartment Snježana.1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Snježana.1. Apartment Snježana.1 is situated in Zavalatica. The accommodation is 28 km from Korčula, and guests benefit from private parking available on site and free... Ubytovanie Apartment Snježana.1 sa nachádza v meste Zavalatica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Snježana.3

Apartment Snježana.3

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Snježana.3. Set in Zavalatica in the Korcula Island region, Apartment Snježana.3 features a terrace and sea views. Ubytovanie Apartment Snježana.3 sa nachádza v meste Zavalatica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Snježana.2

Apartment Snježana.2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Snježana.2. Apartment Snježana.2 is situated in Zavalatica. The accommodation is 28 km from Korčula, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytovanie Apartment Snježana.2 sa nachádza v meste Zavalatica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Double Room Zavalatica 547f

Double Room Zavalatica 547f

Ubytovanie (Penzión) Double Room Zavalatica 547f. Izba s manželskou posteľou Zavalatica 547f ponúka možnosť ubytovania s domácim miláčikom v meste Zavalatica a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Double Room Zavalatica 547f sa nachádza v meste Zavalatica (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Studio Zavalatica 547a

Studio Zavalatica 547a

Ubytovanie (Apartmán) Studio Zavalatica 547a. Studio Zavalatica 547a is located in Zavalatica. The air-conditioned accommodation is 27 km from Korčula, and guests benefit from complimentary WiFi and... Ubytovanie Studio Zavalatica 547a sa nachádza v meste Zavalatica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seaside apartments with a swimming pool Zavalatica, Korcula - 9151

Seaside apartments with a swimming pool Zavalatica, Korcula - 9151

Ubytovanie (Apartmán) Seaside apartments with a swimming pool Zavalatica, Korcula - 9151. Boasting a year-round outdoor pool and sea views, Seaside apartments with a swimming pool Zavalatica, Korcula - 9151 is set in Zavalatica. Ubytovanie Seaside apartments with a swimming pool Zavalatica, Korcula - 9151 sa nachádza v meste Zavalatica (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Apartment Zavalatica with Sea View III

Apartment Zavalatica with Sea View III

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zavalatica with Sea View III. Featuring barbecue facilities, Apartment Zavalatica with Sea View III features accommodation in Zavalatica with free WiFi and sea views. Ubytovanie Apartment Zavalatica with Sea View III sa nachádza v meste Zavalatica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 160 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Laus

Apartman Laus

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Laus. Situated in Zavalatica in the Korcula Island region, Apartman Laus has a balcony and garden views. Ubytovanie Apartman Laus sa nachádza v meste Zavalatica (Chorvátsko - ostrov Korčula).

APARTMENT YVONE

APARTMENT YVONE

Ubytovanie (Apartmán) APARTMENT YVONE. Set in Zavalatica in the Korcula Island region, APARTMENT YVONE features a balcony. The accommodation is 19 km from Lumbarda. Ubytovanie APARTMENT YVONE sa nachádza v meste Zavalatica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Juraj

Apartmani Juraj

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Juraj. Situated in Zavalatica, 28 km from Korčula, Apartmani Juraj features a private beach area and free WiFi. Ubytovanie Apartmani Juraj sa nachádza v meste Zavalatica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 186

Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 186

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 186. Apartmán Zavalatica 186b sa nachádza 43 km od Makarskej a ponúka vám možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi v letovisku Zavalatica. Ubytovanie Apartments by the sea Zavalatica, Korcula - 186 sa nachádza v meste Zavalatica (Chorvátsko - ostrov Korčula).

toni

toni

Ubytovanie (Apartmán) toni. Set in Zavalatica in the Korcula Island region, toni has a terrace and sea views. Ubytovanie toni sa nachádza v meste Zavalatica (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)